Cedric Wilfried Teguia Noubi
Spain · Midfielder

Cedric Wilfried Teguia Noubi

YAŞ24
BOY180
KİLO74
DOĞUM YERİDouala
LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut50.53 / 90
Kilit pas111.17 / 90
Başarılı dripling90.96 / 90
Kazanılan ikili414.38 / 90
Rating6.55
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.10
Şut 0.531.28
Kilit pas 1.171.18
Başarılı dripling 0.961.18
Kazanılan ikili 4.385.32
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈 Copa del Rey JuvenilNone · Spain · 2nd Place
🥈 Copa del Rey Juvenil2019 · Spain · 2nd Place
2025/26 30 843 0 0 6.55
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaMoreirense 30 843 0 0 6.55
Şut5%20 isabet
Kilit pas11
Drible9%56 başarı
İkili kazanılan41%47
Müdahale11
Faul119 kazanılan
İlk 11921 yedek
Kart1
2024/25 14 913 2 1 7.08
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaMoreirense 14 913 2 1 7.08
Şut13%46 isabet
Kilit pas12
Drible12%60 başarı
İkili kazanılan54%55
Müdahale15
Faul1111 kazanılan
İlk 11113 yedek
G+A / 900.3
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 112026 yedek girdi
KART2
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %50
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %50
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 28 4-3-3 — 14 3-4-3 — 2 4-4-2 — 1 45 maç
  • 4-2-3-128%62
  • 4-3-314%31
  • 3-4-32%4
  • 4-4-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 Ivo RodriguesIvo Rodrigues 1 G. FrimpongG. Frimpong Noubi 2
MAÇ GEÇMİŞİ44 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
16.05.2026 AVSH 0-0 9 6.5
11.05.2026 TondelaA 2-0 42 1 6.6
02.05.2026 EstrelaH 3-2
25.04.2026 BenficaA 4-1 14 6.2
20.04.2026 EstorilH 1-0 21 7.3
10.04.2026 FamalicaoA 1-1 11 6.5
04.04.2026 SC BragaH 0-1 24 6.7
01.03.2026 Casa PiaA 1-1
21.02.2026 Sporting CPH 0-3 91 7.0
16.02.2026 Rio AveA 1-2
07.02.2026 GIL VicenteH 1-2
30.01.2026 GuimaraesA 1-0
24.01.2026 Santa ClaraH 1-0
17.01.2026 AlvercaA 2-1
11.01.2026 TondelaH 1-0 45 1 6.7
03.01.2026 AVSA 0-2 15 6.6
20.12.2025 EstrelaA 0-0 12 6.6
14.12.2025 BenficaH 0-4
07.12.2025 EstorilA 3-3
29.11.2025 FamalicaoH 2-2
09.11.2025 SC BragaA 2-1 13 6.2
27.10.2025 FC PortoH 1-2 82 1 6.2
04.10.2025 NacionalA 3-2 11 6.7
27.09.2025 Casa PiaH 2-1 28 6.3
22.09.2025 Sporting CPA 3-0 90 6.5
13.09.2025 Rio AveH 3-1 45 1 6.5
29.08.2025 GIL VicenteA 2-0 56 6.3
23.08.2025 GuimaraesH 2-0 90 1 6.9
17.08.2025 Santa ClaraA 0-1 82 6.2
10.08.2025 AlvercaH 2-1 62 6.6
17.05.2025 AVSA 0-3 75 1 1 2 7.9
11.05.2025 EstorilH 2-2 87 1 7.3
02.05.2025 FC PortoA 3-1 90 1 6.9
27.04.2025 NacionalH 1-1 66 6.9
18.04.2025 Sporting CPA 3-1 90 1 1 7.0
13.04.2025 Rio AveH 0-2 76 1 6.9
06.04.2025 GIL VicenteA 0-1 67 6.6
30.03.2025 GuimaraesH 2-2 76 2 6.6
16.03.2025 BoavistaH 1-0 82 3 8.2
09.03.2025 Santa ClaraA 1-1 75 2 7.7
02.03.2025 EstrelaH 1-1 74 6.9
23.02.2025 FamalicaoA 2-0 27 6.6
15.02.2025 Casa PiaH 3-2
08.02.2025 BenficaA 3-2 28 6.6
ŞUT10
GOL0
xG0.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
65' · xG 0.103 87' · xG 0.02 90' · xG 0.006 3' · xG 0.138 18' · xG 0.016 81' · xG 0.024 89' · xG 0.089 47' · xG 0.072 42' · xG 0.098 23' · xG 0.021
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 6 (%60) Açık oyun — 3 (%30) Serbest vuruş — 1 (%10) 10 şut
  • Asist sonrası6%60
  • Açık oyun3%30
  • Serbest vuruş1%10
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 9 (%90) Kafa — 1 (%10) 10 şut
  • Sol ayak9%90
  • Kafa1%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 1 %10
  • 16-30' 2 %20
  • 31-45' 1 %10
  • 46-60' 1 %10
  • 61-75' 1 %10
  • 76-90+' 4 %40
PİYASA DEĞERİ€300K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2025 · 44 maç
Moreirense 44maç 2024–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Moreirense AD Ceuta FC
2026-01-01 Sport Boys Alianza Lima €128k
2025-02-03 FC Cartagena Moreirense
2025-02-02 FC Cartagena Moreirense
2024-07-01 AD Ceuta FC FC Cartagena
2024-01-01 Sport. Cristal Sport Boys free transfer
2023-12-31 Sport Boys Sport. Cristal End of loan
2023-08-30 Atletico Madrid AD Ceuta FC
2023-01-31 Atletico Madrid Intercity
2023-01-01 Sport. Cristal Sport Boys loan transfer
2022-12-31 Dep. Binacional Sport. Cristal End of loan
2022-07-13 Atletico Madrid Cordoba
2022-07-01 Sport. Cristal Dep. Binacional loan transfer
2021-12-31 Alianza UDH Sport. Cristal End of loan
2021-02-02 Atletico Madrid Albacete
2021-01-01 Sport. Cristal Alianza UDH loan transfer
2020-12-31 Alianza UDH Sport. Cristal End of loan
2020-08-27 Atletico Madrid Oviedo
2019-07-02 Sport. Cristal Alianza UDH loan transfer
2019-01-01 Sp. Cristal II Sport. Cristal -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 843 dk

Takip listesi: Dengeli orta saha profili

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.7Primeira Liga 2025
PERFORMANS36.6843 dk
KARARVeri yetersiz57/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 58.1
Derinden oyun kurucu 56.1
Box-to-box orta saha 52.2
Role fit sinyali var ama confidence 76/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 242 oyuncu
Scout skoru %62
Performans %48
Dakika %58
Değer / getiri %88
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %74
Performans %52
Dakika %74
Değer / getiri %93
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.55 7.1 92
Dakika güvenliği 52.4 82 64
Performans skoru 36.6 75 49
İkili mücadele kazanma 47.13 58 81
Pas arası / 90 1.07 2.3 46
Müdahale / 90 1.17 3.2 37
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam