LİGUEFA Champions League
BU SEZON1G · 0A
LİG SIRALAMALARINDA
7.
UEFA Nations League2020 · Serbia · 4 maç
2asist7.
13.
UEFA Europa League2025 · Panathinaikos · 23 maç
6gol22.
5asist13.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Cup2023/2024 · Greece
🏆
Cup2022/2023 · Poland
🏆
Ekstraklasa2020/2021 · Poland
🏆
Super Cup2019/2020 · Poland
🏆
Cup2018/2019 · Poland
🏆
Super Cup2015 · Belarus
🏆
Premier League2015 · Belarus
🏆
Super Cup2014 · Belarus
🏆
Premier League2014 · Belarus
🏆
Cup2011/2012 · Serbia
🥈
Super League 12024/2025 · Greece · 2nd Place
🥈
Ekstraklasa2022/2023 · Poland · 2nd Place
🥈
Super Cup2021/2022 · Poland · 2nd Place
🥈
Super Liga2012/2013 · Serbia · 2nd Place
🥈
Super Liga2011/2012 · Serbia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 2 G+A
GolAsist
2025/26
17
936
1
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas10
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan23%42
Müdahale4
Faul513 kazanılan
İlk 11116 yedek
G+A / 900.1
Kart2
2024/25
12
970
1
1
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas15
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan50%62
Müdahale23
Faul715 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11111 yedek
G+A / 900.19
Kart41
2023/24
11
429
0
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas8
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan18%67
Müdahale6
Faul16 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1147 yedek
2021/22
5
431
1
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas6
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan19%51
Müdahale9
Faul37 kazanılan
İlk 115
G+A / 900.42
Kart2
TOPLAM GOL52 penaltı
İLK 115626 yedek girdi
KART30
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 3 %60
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-135%46
- 4-3-325%33
- 4-1-4-18%11
- 3-4-2-13%4
- 3-4-33%4
- 4-2-2-22%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ45 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2026 | GenclerbirligiH | 1-0 | 92 | – | 6.7 | ||
| 27.04.2026 | BesiktasA | 0-0 | 85 | – | 6.3 | ||
| 18.04.2026 | EyüpsporH | 1-2 | 85 | – | 6.5 | ||
| 19.03.2026 | KayserisporA | 1-0 | 77 | – | 6.7 | ||
| 13.03.2026 | FenerbahceH | 2-0 | 75 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2026 | Gazişehir GaziantepA | 1-1 | 89 | 1 | 6.5 | ||
| 27.02.2026 | TrabzonsporA | 3-1 | 81 | – | 5.7 | ||
| 22.02.2026 | SamsunsporH | 0-0 | 86 | 1 | 7.0 | ||
| 16.02.2026 | KasimpasaA | 3-2 | 88 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 07.02.2026 | AntalyasporH | 1-0 | 67 | 1 | 6.9 | ||
| 11.12.2025 | PlzenH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.11.2025 | Sturm GrazH | 2-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 06.11.2025 | Malmo FFA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2025 | FeyenoordA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.10.2025 | GO Ahead EaglesH | 1-2 | 11↑ | – | 7.0 | ||
| 25.09.2025 | BSC Young BoysA | 1-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 30.07.2025 | RangersH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2025 | FiorentinaA | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 06.03.2025 | FiorentinaH | 3-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.02.2025 | Vikingur ReykjavikH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 13.02.2025 | Vikingur ReykjavikA | 2-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 19.12.2024 | Dinamo MinskH | 4-0 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 12.12.2024 | The New SaintsA | 0-2 | 73 | – | 7.2 | ||
| 28.11.2024 | HJK helsinkiH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 07.11.2024 | Djurgardens IFA | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 24.10.2024 | ChelseaH | 1-4 | 60 | – | 6.9 | ||
| 03.10.2024 | Borac Banja LukaA | 1-1 | 90 | 1 | – | 7.7 | |
| 29.08.2024 | LensH | 2-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 22.08.2024 | LensA | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.12.2023 | Maccabi HaifaH | 1-2 | 9↑ | 1 | 7.0 | ||
| 30.11.2023 | VillarrealA | 3-2 | 87 | 1 | 6.7 | ||
| 09.11.2023 | RennesA | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 26.10.2023 | RennesH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 05.10.2023 | Maccabi HaifaA | 0-0 | 2↑ | – | – | ||
| 21.09.2023 | VillarrealH | 2-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 29.08.2023 | SC BragaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2023 | SC BragaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2023 | MarseilleA | 2-1 | 50↑ | 1 | 7.3 | ||
| 09.08.2023 | MarseilleH | 1-0 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 25.07.2023 | Dnipro-1A | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.11.2021 | LeicesterA | 3-1 | 71 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 04.11.2021 | NapoliH | 1-4 | 90 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 21.10.2021 | NapoliA | 3-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 30.09.2021 | LeicesterH | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 15.09.2021 | Spartak MoscowA | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 |
AKSİYON HARİTASI598 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %47
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %51
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %40
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %31
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR598
- Pas430%75
- Top kazanma32%6
- Top teması30%5
- Uzaklaştırma18%3
- Faul17%3
- Pas arası14%2
- Korner kazandırma11%2
- İkili mücadele9%2
- Hava topu8%1
- Çalım6%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2025 · 45 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2021
Diz sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Super League 12024 · Panathinaikos
14sarı · 28 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 825 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU45.8Süper Lig 2025
PERFORMANS48.4825 dk
KARARVeri yetersiz48/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
55.2
Ayağı iyi stoper
54.6
Defansif bek
53.4
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 219 oyuncu
Scout skoru
%26
Performans
%32
Dakika
%57
Değer / getiri
%37
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%34
Performans
%36
Dakika
%68
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.65
7.2
92
Pas hacmi / 90
35.35
45
79
İkili mücadele kazanma
44.68
68
66
Dakika güvenliği
50
85
59
Pas arası / 90
1.64
1.8
91
Blok / 90
0.22
1.8
12
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Godfried FrimpongKasımpaşa · 26
%95
0gol
1asist
56scout
Süper Lig
Clinton MataLyon · 33
%94
0gol
1asist
50scout
UEFA Europa League
Rosen BozhinovPisa · 20
%92
0gol
0asist
62scout
Serie A
Simon PiesingerWolfsberger AC · 33
%77
2gol
0asist
58scout
€200K
Bundesliga
Kenji Van BotoClermont Foot · 29
%73
0gol
0asist
52scout
€250K
Ligue 2
Luca JaquezVfB Stuttgart · 22
%69
0gol
1asist
61scout
€10.00M
Bundesliga
Keegan RosenberryColorado Rapids · 32
%64
2gol
0asist
58scout
Major League Soccer
Nélson MonteAlmeria · 30
%60
0gol
1asist
67scout
€500K
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum







