LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili23.10 / 90
Rating6.50
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili
3.104.83
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
14.
Super League 12025 · Panathinaikos · 25 maç
4asist14.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Super Cup2024/2025 · Italy
🏆
Coppa Italia2024/2025 · Italy
🏆
Trofeo Silvio Berlusconi2024 · Italy
🏆
Trofeo Silvio Berlusconi2023 · Italy
🏆
Serie A2021/2022 · Italy
🏆
Super Cup2016/2017 · Italy
🥈
Serie A2023/2024 · Italy · 2nd Place
🥈
Super Cup2022/2023 · Italy · 2nd Place
🥈
Serie A2020/2021 · Italy · 2nd Place
🥈
Super Cup2018/2019 · Italy · 2nd Place
🥈
Coppa Italia2017/2018 · Italy · 2nd Place
🥈
Coppa Italia2015/2016 · Italy · 2nd Place
🥈
UEFA U17 Championship2012/2013 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
1
58
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%67
Müdahale1
2025/26
10
690
1
1
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas4
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan37%63
Müdahale20
Faul24 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1182 yedek
G+A / 900.26
Kart1
2024/25
35
1.290
0
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas19
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan61%54
Müdahale32
Faul1512 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111421 yedek
G+A / 900.07
Kart6
Kaptan5maçta
2023/24
43
2.847
1
4
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%47 isabet
Kilit pas21
Drible9%33 başarı
İkili kazanılan150%52
Müdahale97
Faul3627 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11349 yedek
G+A / 900.16
Kart82
Kaptan33maçta
2022/23
36
2.200
1
4
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%12 isabet
Kilit pas21
Drible4%29 başarı
İkili kazanılan127%60
Müdahale88
Faul2219 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11279 yedek
G+A / 900.2
Kart8
Kaptan27maçta
2021/22
31
2.439
2
3
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%35 isabet
Kilit pas19
Drible10%48 başarı
İkili kazanılan131%55
Müdahale76
Faul1731 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11283 yedek
G+A / 900.18
Kart2
Kaptan19maçta
2020/21
40
2.859
2
1
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%39 isabet
Kilit pas25
Drible21%55 başarı
İkili kazanılan197%60
Müdahale105
Faul3240 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11337 yedek
G+A / 900.09
Kart7
TOPLAM GOL111 penaltı
İLK 1113052 yedek girdi
KART35
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
- 1-15' 1 %9
- 16-30' 1 %9
- 31-45' 3 %27
- 46-60' 2 %18
- 61-75' 2 %18
- 76-90+' 2 %18
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1121%68
- 4-3-331%18
- 3-4-2-114%8
- 3-4-34%2
- 5-4-14%2
- 4-4-1-13%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları10verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 | Hradec KrálovéA | 1-2 | 58↑ | – | 6.5 | ||
| 19.03.2026 | Real BetisA | 4-0 | 88 | – | 6.2 | ||
| 12.03.2026 | Real BetisH | 1-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 26.02.2026 | PlzenA | 1-1 | 89 | – | 6.3 | ||
| 19.02.2026 | PlzenH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.01.2026 | Ferencvarosi TCA | 1-1 | 94 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 11.12.2025 | PlzenH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 27.11.2025 | Sturm GrazH | 2-1 | 80 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 23.10.2025 | FeyenoordA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 02.10.2025 | GO Ahead EaglesH | 1-2 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 25.09.2025 | BSC Young BoysA | 1-4 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 24.05.2025 | GenoaH | 1-3 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 18.05.2025 | FiorentinaA | 3-2 | 80 | – | 6.7 | ||
| 09.05.2025 | AC MilanA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2025 | JuventusH | 1-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 28.04.2025 | UdineseA | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 29.03.2025 | VeneziaA | 0-1 | 74 | – | 6.6 | ||
| 16.03.2025 | LazioH | 5-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 09.03.2025 | VeronaA | 1-2 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 02.03.2025 | CagliariH | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 27.02.2025 | AC MilanH | 2-1 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 22.02.2025 | ParmaA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.02.2025 | TorinoH | 3-2 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 09.02.2025 | LecceA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.01.2025 | ParmaH | 3-2 | 77 | – | 7.5 | ||
| 22.01.2025 | GironaH | 1-0 | 86↑ | 1 | 7.3 | ||
| 18.01.2025 | JuventusA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.01.2025 | ComoA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.01.2025 | CagliariH | 1-1 | 63 | – | 6.9 | ||
| 29.12.2024 | AS RomaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2024 | VeronaA | 0-1 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 15.12.2024 | GenoaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.12.2024 | FK Crvena ZvezdaHC | 2-1 | 83 | 1 | 7.2 | ||
| 06.12.2024 | AtalantaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2024 | EmpoliH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2024 | Slovan BratislavaAC | 2-3 | 74 | – | 7.0 | ||
| 23.11.2024 | JuventusH | 0-0 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 09.11.2024 | CagliariA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2024 | Real MadridA | 1-3 | 1↑ | – | – | ||
| 02.11.2024 | MonzaA | 0-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 29.10.2024 | NapoliH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2024 | Bayer LeverkusenA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.09.2024 | LiverpoolHC | 1-3 | 70 | – | 5.9 | ||
| 31.08.2024 | LazioA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2024 | ParmaAC | 2-1 | 67 | 1 | 7.5 | ||
| 17.08.2024 | TorinoHC | 2-2 | 83 | – | 6.5 | ||
| 25.05.2024 | SalernitanaHC | 3-3 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 18.05.2024 | TorinoA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2024 | CagliariH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2024 | InterHC | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 18.04.2024 | AS RomaAC | 2-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 14.04.2024 | SassuoloA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2024 | AS RomaHC | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.04.2024 | LecceHC | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.03.2024 | FiorentinaAC | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 17.03.2024 | VeronaAC | 1-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 14.03.2024 | Slavia PrahaAC | 1-3 | 45 | – | 6.9 | ||
| 10.03.2024 | EmpoliHC | 1-0 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 07.03.2024 | Slavia PrahaH | 4-2 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 01.03.2024 | LazioA | 0-1 | 26↑ | – | 6.9 |
AKSİYON HARİTASI117 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %40
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %45
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %34
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %25
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR117
- Pas80%69
- Top kazanma9%8
- Müdahale7%6
- Uzaklaştırma5%4
- Top teması4%3
- Hava topu3%3
- İkili mücadele3%3
- Korner kazandırma2%2
- Pas arası2%2
- Hata1%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 196 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2013-07-01
AC Milan Youth
→
Milan U19
-
AC Milan Youth
→
Milan U19
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
HastalıkKadroda yok
3 maç
11.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
4 maç
04.2025
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
3 maç
01.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
10.2024
Baldır sakatlığıKadroda yok
11 maç
10.2024
Baldır sakatlığıŞüpheli
1 maç
09.2024
SakatlıkKadroda yok
2 maç
05.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
3 maç
02.2024
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
02.2023
Kalça sakatlığıKadroda yok
1 maç
02.2023
SakatlıkŞüpheli
1 maç
11.2022
Uyluk sakatlığıKadroda yok
11 maç
04.2021
Diz sakatlığıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Serie A2023 · AC Milan
1kırmızı · 29 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 690 dk
Veri yetersiz: Agresif savunma profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.6UEFA Europa League 2025
PERFORMANS65.9690 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 328 oyuncu
Scout skoru
%61
Performans
%68
Dakika
%80
Değer / getiri
%22
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%53
Performans
%78
Dakika
%64
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Alidu SeiduRennes · 25
%95
0gol
1asist
74scout
Ligue 1
Maximiliano OliveraPenarol · 33
%89
1gol
0asist
52scout
CONMEBOL Libertadores
Melle MeulensteenGO Ahead Eagles · 26
%68
0gol
1asist
65scout
UEFA Europa League
QuaresmaSporting CP · 23
%64
2gol
2asist
73scout
€15.00M
Primeira Liga
Rasmus KristensenEintracht Frankfurt · 28
%62
2gol
0asist
64scout
€10.00M
Bundesliga
Luke AylingMiddlesbrough · 34
%62
1gol
5asist
64scout
Championship
Noussair MazraouiManchester United · 28
%61
0gol
0asist
62scout
Premier League
César IbáñezHuracan · 26
%60
1gol
1asist
70scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


