T. Tissoudali
Morocco · Attacker

T. Tissoudali

YAŞ32
BOY182
KİLO75
KULÜPPAOK
DOĞUM YERİAmsterdam
BU SEZON1G · 0A
Gol10.55 / 90
Asist00.00 / 90
Şut42.21 / 90
Kilit pas31.66 / 90
Başarılı dripling10.55 / 90
Kazanılan ikili94.97 / 90
Rating6.62
LİG SIRALAMALARINDA
🥈 Jupiler Pro League2021 · Gent · 34 maç 21gol2.
6. Jupiler Pro League2023 · Gent · 35 maç 15gol6.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 CupNone · Belgium
🏆 Cup2021/2022 · Belgium
🥈 Challenger Pro LeagueNone · Belgium · 2nd Place
🥈 Super CupNone · Belgium · 2nd Place
🥈 Super Cup2022 · Belgium · 2nd Place
🥈 Challenger Pro League2018/2019 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 28 G+A
2020 7 2021 28 2022 1 2023 27 2024 1
GolAsist
2024/25 7 163 1 0 6.62
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeaguePAOK 7 163 1 0 6.62
Şut4%75 isabet
Kilit pas3
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan9%26
Müdahale2
Faul63 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1116 yedek
G+A / 900.55
Kart2
2023/24 45 2.872 17 10 7.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Africa Cup of NationsMorocco 1 0 0 0
Jupiler Pro LeagueGent 36 2.349 14 8 7.27
UEFA Europa Conference LeagueGent 8 523 3 2 7.41
Şut86%59 isabet
Kilit pas69
Drible55%50 başarı
İkili kazanılan110%36
Müdahale27
Faul3713 kazanılan
Ofsayt19
Penaltı1
İlk 113114 yedek
G+A / 900.85
Kart5
Kaptan1maçta
2022/23 4 155 1 0 7.09
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueGent 2 121 1 0 7.25
UEFA Europa Conference LeagueGent 2 34 0 0 6.50
Şut8%50 isabet
Kilit pas3
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan8%42
Müdahale1
Faul1
Ofsayt4
İlk 1122 yedek
G+A / 900.58
2021/22 42 2.848 22 6 7.21
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueGent 34 2.575 21 5 7.24
UEFA Europa Conference LeagueGent 8 273 1 1 6.90
Şut82%68 isabet
Kilit pas56
Drible48%40 başarı
İkili kazanılan103%35
Müdahale23
Faul1620 kazanılan
Ofsayt33
İlk 113012 yedek
G+A / 900.88
Kart4
2020/21 14 627 5 2 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueGent 14 627 5 2 6.88
Şut14%57 isabet
Kilit pas11
Drible9%43 başarı
İkili kazanılan22%33
Müdahale6
Faul84 kazanılan
Ofsayt12
İlk 1168 yedek
G+A / 901.0
Kart1
TOPLAM GOL3
İLK 111019 yedek girdi
KART4
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA34
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %33
  • 76-90+' 2 %67
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 27 4-2-2-2 — 1 4-4-2 — 1 29 maç
  • 4-2-3-127%93
  • 4-2-2-21%3
  • 4-4-21%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 A. ŽivkovićA. Živković 1 K. DespodovK. Despodov Tissoudal 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
23.01.2025 Slavia PrahaH 2-0 11 6.5
12.12.2024 Ferencvarosi TCH 5-0
28.11.2024 Rīgas FSA 0-2 24 1 7.0
07.11.2024 Manchester UnitedA 2-0 65 1 5.9
24.10.2024 PlzenH 2-2 24 1 2 7.2
03.10.2024 FCSBH 0-1 20 6.6
25.09.2024 GalatasarayA 3-1 19 6.5
02.06.2024 GenkA 0-1 90 1 7.2
12.05.2024 OH LeuvenH 0-1 90 1 6.3
04.05.2024 KV MechelenA 2-4 89 1 1 3 8.3
27.04.2024 KVC WesterloH 3-2 90 1 7.7
23.04.2024 St. TruidenA 0-2 90 1 2 7.9
20.04.2024 KV MechelenH 3-1 89 1 1 2 8.0
14.04.2024 OH LeuvenA 2-1 81 1 7.3
07.04.2024 KVC WesterloA 0-3 90 1 2 8.3
29.03.2024 Standard LiegeH 5-1 89 1 1 3 8.9
17.03.2024 CharleroiH 5-0 74 2 1 8.0
10.03.2024 Union St. GilloiseA 1-1 90 1 2 6.7
02.03.2024 Standard LiegeA 4-2 90 1 4 7.9
25.02.2024 AntwerpH 2-2 90 4 6.3
21.02.2024 Maccabi HaifaHC 1-1 90 6 8.3
18.02.2024 AS EupenA 0-2 45 1 6.3
15.02.2024 Maccabi HaifaA 1-0 90 2 7.3
11.02.2024 Cercle BruggeH 1-2 90 2 6.7
04.02.2024 AnderlechtA 1-0 90 2 7.5
30.01.2024 South AfricaH 0-2
26.12.2023 KortrijkA 0-2 90 2 5 9.6
21.12.2023 OH LeuvenH 4-0 14 1 6.7
17.12.2023 Club Brugge KVA 2-0 85 2 6.6
14.12.2023 Maccabi Tel AvivA 3-1 90 2 6.6
09.12.2023 RWDMH 4-0 13 1 1 7.3
03.12.2023 GenkA 2-2 90 2 3 8.3
30.11.2023 Zorya LuhanskH 4-1 20 6.6
26.11.2023 Union St. GilloiseH 1-1 80 1 7.3
12.11.2023 AnderlechtH 1-1 79 1 1 6.9
09.11.2023 BreidablikA 2-3 22 1 1 7.3
05.11.2023 CharleroiA 1-3 89 1 3 7.2
29.10.2023 Standard LiegeH 3-1 71 1 2 7.5
26.10.2023 BreidablikH 5-0 90 1 1 5 7.2
22.10.2023 Cercle BruggeA 2-0 28 6.5
08.10.2023 GenkH 1-1 90 3 7.7
05.10.2023 Maccabi Tel AvivH 2-0 90 2 6 9.3
01.10.2023 RWDMA 1-1 68 3 6.7
27.09.2023 AntwerpA 0-0 11 6.5
24.09.2023 AS EupenH 2-1 45 1 1 7.5
21.09.2023 Zorya LuhanskA 1-1 31 1 6.7
17.09.2023 OH LeuvenA 1-1 22 2 6.0
03.09.2023 Club Brugge KVH 2-1 65 1 1 7.0
20.08.2023 St. TruidenH 2-2
13.08.2023 KVC WesterloA 1-3 17 1 6.6
06.08.2023 KV MechelenA 0-1 11 6.7
30.07.2023 KortrijkH 3-2 14 1 6.7
20.04.2023 West HamA 4-1 20 6.3
13.04.2023 West HamH 1-1 14 1 6.7
30.07.2022 St. TruidenH 1-1 31 1 6.6
22.07.2022 Standard LiegeA 2-2 90 1 6 7.9
21.05.2022 CharleroiH 1-2 89 3 6.9
15.05.2022 GenkA 0-2 89 1 1 3 7.7
10.05.2022 KV MechelenA 1-2 23 1 2 7.3
07.05.2022 KV MechelenH 1-0 90 1 6.5
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2024 · 112 maç
PAOK 7maç 2024
Gent 104maç 2020–2023
Morocco 1maç 2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-10 PAOK Khorfakkan
2025-07-01 Khorfakkan PAOK
2025-06-30 PAOK Khorfakkan
2025-06-29 Khorfakkan PAOK
2025-02-02 PAOK Khorfakkan
2024-07-28 Gent PAOK € 2.2M
2021-02-01 Beerschot Wilrijk Gent
2018-07-01 Le Havre Beerschot Wilrijk
2018-06-30 De Graafschap Le Havre
2018-01-29 Le Havre De Graafschap
2018-01-28 VVV Venlo Le Havre
2017-07-01 Le Havre VVV Venlo
2017-06-30 Cambuur Le Havre
2017-01-06 Le Havre Cambuur
2016-07-08 Telstar Le Havre
2014-07-01 Sparta Nijkerk Telstar
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam