Germany · Midfielder
Finn-Dominik Porath
LİG2. Bundesliga
BU SEZON1G · 1A
Gol10.13 / 90
Asist10.13 / 90
Şut81.07 / 90
Kilit pas81.07 / 90
Başarılı dripling10.13 / 90
Kazanılan ikili445.91 / 90
Rating6.78
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.130.00
Şut
1.071.91
Kilit pas
1.071.91
Kazanılan ikili
5.919.57
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈
2. Bundesliga2023/2024 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 4 G+A
GolAsist
2025/26
26
750
1
1
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas9
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan50%63
Müdahale14
Faul1020 kazanılan
İlk 11620 yedek
G+A / 900.24
Kart3
2024/25
32
1.972
2
2
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%52 isabet
Kilit pas22
Drible14%50 başarı
İkili kazanılan120%52
Müdahale45
Faul3137 kazanılan
İlk 112012 yedek
G+A / 900.18
Kart3
2020/21
2
112
0
0
6.45
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan8%47
Müdahale2
Faul24 kazanılan
İlk 112
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 112513 yedek girdi
KART6
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %100
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-210%30
- 3-5-29%27
- 3-4-2-18%24
- 3-1-4-23%9
- 4-1-4-12%6
- 3-4-31%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | 1. FC NürnbergA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | SpVgg Greuther FürthA | 1-1 | 13↑ | 1 | 6.9 | ||
| 21.02.2026 | 1. FC MagdeburgH | 5-3 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | Holstein KielA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | Dynamo DresdenH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | VfL BochumA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | 1. FC KaiserslauternH | 2-2 | 77 | 1 | 6.7 | ||
| 17.01.2026 | Hertha BSCA | 0-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 21.12.2025 | Eintracht BraunschweigA | 2-1 | 61 | – | 6.3 | ||
| 14.12.2025 | 1. FC NürnbergH | 1-0 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 05.12.2025 | Fortuna DüsseldorfA | 0-2 | 17↑ | 1 | 6.6 | ||
| 28.11.2025 | SC Paderborn 07H | 2-1 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 22.11.2025 | Preußen MünsterA | 0-0 | 86 | – | 7.0 | ||
| 08.11.2025 | SV ElversbergH | 1-0 | 78 | 1 | 7.2 | ||
| 01.11.2025 | Karlsruher SCA | 2-1 | 44↑ | – | 6.2 | ||
| 24.10.2025 | SV Darmstadt 98H | 1-0 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 17.10.2025 | Hannover 96A | 0-3 | 1↑ | 1 | – | ||
| 05.10.2025 | Arminia BielefeldA | 1-2 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 26.09.2025 | SpVgg Greuther FürthH | 1-0 | 19↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 20.09.2025 | 1. FC MagdeburgA | 0-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | Holstein KielH | 0-1 | 64 | – | 6.9 | ||
| 31.08.2025 | Dynamo DresdenA | 0-1 | 70 | 1 | 6.7 | ||
| 23.08.2025 | VfL BochumH | 2-1 | 20↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 17.08.2025 | FC 08 HomburgA | 0-2 | 33↑ | – | 7.0 | ||
| 10.08.2025 | Arminia BielefeldH | 0-2 | 12↑ | 1 | 6.9 | ||
| 02.08.2025 | SC Paderborn 07A | 2-1 | 35↑ | – | 6.9 | ||
| 17.05.2025 | Borussia DortmundA | 3-0 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 10.05.2025 | SC FreiburgH | 1-2 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 04.05.2025 | FC AugsburgA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2025 | Borussia MönchengladbachH | 4-3 | 50↑ | 3 | 7.0 | ||
| 19.04.2025 | RB LeipzigA | 1-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 12.04.2025 | FC St. PauliH | 1-2 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 05.04.2025 | FSV Mainz 05A | 1-1 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 29.03.2025 | Werder BremenH | 0-3 | 77 | 1 | 6.5 | ||
| 16.03.2025 | 1. FC HeidenheimA | 3-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 08.03.2025 | VfB StuttgartH | 2-2 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 16.02.2025 | Eintracht FrankfurtA | 3-1 | 90 | 1 | 4 | 7.6 | |
| 09.02.2025 | VfL BochumH | 2-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 01.02.2025 | Bayern MünchenA | 4-3 | 90 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 24.01.2025 | VfL WolfsburgA | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 18.01.2025 | 1899 HoffenheimH | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.01.2025 | Borussia DortmundH | 4-2 | 85 | 4 | 7.3 | ||
| 11.01.2025 | SC FreiburgA | 3-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 21.12.2024 | FC AugsburgH | 5-1 | 87 | – | 7.2 | ||
| 14.12.2024 | Borussia MönchengladbachA | 4-1 | 90 | 1 | – | 6.6 | |
| 07.12.2024 | RB LeipzigH | 0-2 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 29.11.2024 | FC St. PauliA | 3-1 | 78 | 1 | 6.7 | ||
| 24.11.2024 | FSV Mainz 05H | 0-3 | 57↑ | – | 6.7 | ||
| 09.11.2024 | Werder BremenA | 2-1 | 28↑ | 1 | 6.9 | ||
| 02.11.2024 | 1. FC HeidenheimH | 1-0 | 45↑ | 1 | 6.2 | ||
| 26.10.2024 | VfB StuttgartA | 2-1 | 70 | – | 6.5 | ||
| 20.10.2024 | Union BerlinH | 0-2 | 80 | 1 | 7.7 | ||
| 05.10.2024 | Bayer LeverkusenA | 2-2 | 86 | – | 7.2 | ||
| 29.09.2024 | Eintracht FrankfurtH | 2-4 | 67 | – | 6.2 | ||
| 21.09.2024 | VfL BochumA | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 14.09.2024 | Bayern MünchenH | 1-6 | 76 | – | 6.3 | ||
| 31.08.2024 | VfL WolfsburgH | 0-2 | 63 | 1 | 6.5 | ||
| 24.08.2024 | 1899 HoffenheimA | 3-2 | 45↑ | 1 | – | 7.6 | |
| 29.05.2021 | 1.FC KölnH | 1-5 | 45 | 2 | 6.0 | ||
| 26.05.2021 | 1.FC KölnA | 0-1 | 67 | 1 | 6.9 |
ŞUT11
GOL1
xG0.6
xG FARKI+0.4over performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Taç sonrası3%27
- Asist sonrası3%27
- Açık oyun2%18
- Duran top1%9
- Serbest vuruş1%9
- Korner1%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %9
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 3 %27
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 7 %64
PİYASA DEĞERİ€800K
KAÇIRDIĞI MAÇ1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2025 · 60 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-08-21
Holstein Kiel
→
FC Schalke 04
€500k
Holstein Kiel
→
FC Schalke 04
€500k
2019-07-01
Hamburg
→
Holstein Kiel
?
Hamburg
→
Holstein Kiel
?
2019-06-30
Unterhaching
→
Hamburg
End of loan
Unterhaching
→
Hamburg
End of loan
2017-08-31
Hamburg
→
Unterhaching
loan transfer
Hamburg
→
Unterhaching
loan transfer
2015-07-01
HSV U19
→
Hamburg
-
HSV U19
→
Hamburg
-
2013-10-18
Hamburg U17
→
HSV U19
-
Hamburg U17
→
HSV U19
-
2012-07-01
HSV Yth.
→
Hamburg U17
-
HSV Yth.
→
Hamburg U17
-
2010-07-01
VfB Lübeck Yth.
→
HSV Yth.
free transfer
VfB Lübeck Yth.
→
HSV Yth.
free transfer
2009-07-01
Herrnburg Yth.
→
VfB Lübeck Yth.
free transfer
Herrnburg Yth.
→
VfB Lübeck Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 670 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.42. Bundesliga 2025
PERFORMANS40.7670 dk
KARARUygun değil45/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha
55.7
Top kapan ön libero
54.5
Derinden oyun kurucu
54.2
Top kapan ön libero
46.0
Derinden oyun kurucu
39.8
Box-to-box orta saha
37.4
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 313 oyuncu
Scout skoru
%46
Performans
%57
Dakika
%56
Değer / getiri
%27
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%58
Performans
%59
Dakika
%70
Değer / getiri
%13
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
İkili mücadele kazanma
61.97
55
100
Performans skoru
40.7
76
54
Müdahale / 90
1.61
2.5
64
Kilit pas / 90
1.07
1.3
82
Gol / 90
0.13
0.18
72
Asist / 90
0.13
0.2
65
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Cameron BrannaganOxford United · 29
%95
6gol
3asist
52scout
Championship
Torge PaetowPreußen Münster
%92
0gol
0asist
49scout
€300K
2. Bundesliga
Rolando MandragoraFiorentina · 28
%85
6gol
3asist
53scout
€10.00M
Serie A
Onni ValakariSan Diego · 26
%83
5gol
8asist
64scout
Major League Soccer
Danilo CataldiLazio · 31
%76
2gol
3asist
54scout
€3.50M
Serie A
DanielzinhoMirassol · 31
%72
0gol
2asist
52scout
Serie A
Granit XhakaSunderland · 33
%67
1gol
6asist
55scout
Premier League
Morten HjulmandSporting CP · 26
%60
2gol
4asist
58scout
€45.00M
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


