LİG2. Bundesliga
BU SEZON2G · 2A
Gol20.15 / 90
Asist20.15 / 90
Şut231.74 / 90
Kilit pas161.21 / 90
Başarılı dripling171.28 / 90
Kazanılan ikili634.75 / 90
Rating6.79
OYUNCU PROFİLİ2. Bundesliga 2025 · 50 forvetler
- Gol 0.15 %12
- Şut 1.7 %51
- Asist 0.15 %65
- Kilit pas 1.21 %67
- Drible 1.28 %65
- İkili mücadele %42 %45
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1193 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
DFB Pokal2020 · FC Schalke 04 · 2 maç
2asist4.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
2. Bundesliga2023/2024 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 9 G+A
GolAsist
2025/26
21
1.278
2
2
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%38 isabet
Kilit pas20
Drible18%47 başarı
İkili kazanılan68%42
Müdahale20
Faul2326 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11165 yedek
G+A / 900.28
Kart2
Kaptan15maçta
2024/25
24
1.331
6
3
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%62 isabet
Kilit pas22
Drible13%59 başarı
İkili kazanılan60%42
Müdahale19
Faul1622 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 11159 yedek
G+A / 900.61
Kaptan1maçta
2020/21
17
418
0
0
6.52
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas2
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan28%52
Müdahale5
Faul415 kazanılan
İlk 11314 yedek
Kart2
TOPLAM GOL61 penaltı
İLK 111713 yedek girdi
KART2
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 1 %17
- 16-30' 1 %17
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %17
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-211%39
- 3-4-1-28%29
- 3-4-2-14%14
- 3-1-4-23%11
- 3-4-31%4
- 5-3-21%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2026 | 1. FC KaiserslauternHC | 3-0 | 24 | 1 | 6.9 | ||
| 10.04.2026 | Fortuna DüsseldorfAC | 1-2 | 60 | – | 7.2 | ||
| 05.04.2026 | Preußen MünsterHC | 0-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 22.03.2026 | VfL BochumAC | 2-3 | 59 | 1 | – | 7.3 | |
| 14.03.2026 | 1. FC NürnbergH | 2-3 | 30↑ | 1 | 6.9 | ||
| 31.01.2026 | SpVgg Greuther FürthHC | 1-2 | 78 | 1 | 6.0 | ||
| 23.01.2026 | Arminia BielefeldA | 2-2 | 66 | 1 | 6.9 | ||
| 18.01.2026 | SC Paderborn 07HC | 2-0 | 75 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 20.12.2025 | Dynamo DresdenHC | 2-1 | 75 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 13.12.2025 | 1. FC MagdeburgA | 3-3 | 30↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 07.12.2025 | Eintracht BraunschweigA | 1-1 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | 1. FC NürnbergAC | 1-1 | 89 | 1 | 7.0 | ||
| 04.10.2025 | SV Darmstadt 98HC | 1-1 | 87 | 4 | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | SV ElversbergA | 1-0 | 32↑ | 1 | 6.6 | ||
| 21.09.2025 | Karlsruher SCH | 3-0 | 24↑ | – | 6.6 | ||
| 13.09.2025 | FC Schalke 04AC | 0-1 | 64 | 1 | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | Hannover 96HC | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 24.08.2025 | SpVgg Greuther FürthAC | 0-2 | 64 | 3 | 6.3 | ||
| 17.08.2025 | FC 08 HomburgAC | 0-2 | 85 | 3 | 6.7 | ||
| 10.08.2025 | Arminia BielefeldHC | 0-2 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 02.08.2025 | SC Paderborn 07AC | 2-1 | 56 | – | 6.3 | ||
| 17.05.2025 | Borussia DortmundA | 3-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 10.05.2025 | SC FreiburgH | 1-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 04.05.2025 | FC AugsburgA | 1-3 | 74 | 1 | – | 7.3 | |
| 26.04.2025 | Borussia MönchengladbachH | 4-3 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 19.04.2025 | RB LeipzigA | 1-1 | 66 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 12.04.2025 | FC St. PauliH | 1-2 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 05.04.2025 | FSV Mainz 05A | 1-1 | 76 | 1 | 6.9 | ||
| 29.03.2025 | Werder BremenHC | 0-3 | 90 | 3 | 6.7 | ||
| 16.03.2025 | 1. FC HeidenheimA | 3-1 | 81 | 1 | 6.6 | ||
| 08.03.2025 | VfB StuttgartH | 2-2 | 63 | 2 | 2 | 8.5 | |
| 02.03.2025 | Union BerlinA | 0-1 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 09.02.2025 | VfL BochumH | 2-2 | 25 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 01.02.2025 | Bayern MünchenA | 4-3 | 29↑ | 2 | 2 | 8.3 | |
| 24.01.2025 | VfL WolfsburgA | 2-2 | 31↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 14.12.2024 | Borussia MönchengladbachA | 4-1 | 73 | – | 6.2 | ||
| 07.12.2024 | RB LeipzigH | 0-2 | 45↑ | 2 | 6.6 | ||
| 24.11.2024 | FSV Mainz 05H | 0-3 | 76 | – | 6.7 | ||
| 09.11.2024 | Werder BremenA | 2-1 | 72 | 1 | 7.3 | ||
| 02.11.2024 | 1. FC HeidenheimH | 1-0 | 78 | 2 | 7.3 | ||
| 26.10.2024 | VfB StuttgartA | 2-1 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 20.10.2024 | Union BerlinH | 0-2 | 56↑ | 1 | 6.5 | ||
| 05.10.2024 | Bayer LeverkusenA | 2-2 | 45 | – | 6.6 | ||
| 29.09.2024 | Eintracht FrankfurtH | 2-4 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 21.09.2024 | VfL BochumA | 2-2 | 26↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 22.05.2021 | 1.FC KölnA | 1-0 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 15.05.2021 | Eintracht FrankfurtH | 4-3 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 12.05.2021 | Hertha BerlinH | 1-2 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 08.05.2021 | 1899 HoffenheimA | 4-2 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 02.01.2021 | Hertha BerlinA | 3-0 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 19.12.2020 | Arminia BielefeldH | 0-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 13.12.2020 | FC AugsburgA | 2-2 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 06.12.2020 | Bayer LeverkusenH | 0-3 | 83 | 2 | 5.7 | ||
| 28.11.2020 | Borussia MonchengladbachA | 4-1 | 81 | 2 | 6.2 | ||
| 21.11.2020 | VfL WolfsburgH | 0-2 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 07.11.2020 | FSV Mainz 05A | 2-2 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 30.10.2020 | VfB StuttgartH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2020 | Borussia DortmundA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2020 | Union BerlinH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 03.10.2020 | RB LeipzigA | 4-0 | –↑ | – | – |
ŞUT31
GOL2
xG2.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%6.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası18%58
- Korner6%19
- Açık oyun3%10
- Duran top1%3
- Kontra atak1%3
- Taç sonrası1%3
- Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak26%84
- Sol ayak3%10
- Kafa2%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR31 şut
- 1-15' 4 %13
- 16-30' 5 %16
- 31-45' 10 %32
- 46-60' 1 %3
- 61-75' 3 %10
- 76-90+' 8 %26
PİYASA DEĞERİ€600K
KAÇIRDIĞI MAÇ9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2025 · 62 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
2 maç
01.2025
Aşil tendonu sakatlığıKadroda yok
2 maç
08.2024
Baldır sakatlığıKadroda yok
2 maç
04.2021
Diz sakatlığıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1193 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.42. Bundesliga 2025
PERFORMANS49.41193 dk
KARARVeri yetersiz54/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
75.2
Bağlantı kuran forvet
74.5
Çizgi kanadı
72.0
Role fit sinyali var ama confidence 89/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 147 oyuncu
Scout skoru
%55
Performans
%47
Dakika
%75
Değer / getiri
%35
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%66
Dakika
%83
Değer / getiri
%14
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
99.1
76
100
Ortalama rating
6.79
7.15
95
Performans skoru
49.4
76
65
Müdahale / 90
1.36
1.4
97
İkili mücadele kazanma
42
50
84
Asist / 90
0.15
0.2
75
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Georginio RutterBrighton · 23
%95
2gol
3asist
60scout
€30.00M
Premier League
Miguel RodríguezUtrecht · 22
%94
3gol
0asist
64scout
€4.50M
Eredivisie
Jarrod BowenWest Ham · 29
%76
9gol
10asist
57scout
€35.00M
Premier League
Ege BilselBodrum FK · 21
%71
1gol
1asist
58scout
1. Lig
Joaquín MuñozMalaga · 26
%70
6gol
6asist
64scout
Segunda División
Barış EkincierÜmraniyespor · 26
%68
4gol
2asist
60scout
1. Lig
Jaidon AnthonyBurnley · 26
%63
8gol
2asist
60scout
Premier League
José HerreraArgentinos JRS · 22
%60
4gol
2asist
71scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

