Argentina · Midfielder
P. de la Vega
LİGMajor League Soccer
BU SEZON4G · 4A
Gol40.30 / 90
Asist40.30 / 90
Şut261.96 / 90
Kilit pas201.51 / 90
Başarılı dripling322.42 / 90
Kazanılan ikili846.35 / 90
Rating6.93
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2025 · 82 forvetler
- Gol 0.30 %41
- Şut 2.0 %47
- Asist 0.30 %85
- Kilit pas 1.51 %73
- Drible 2.42 %94
- İkili mücadele %51 %94
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1191 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
7.
Liga Profesional Argentina2020 · Lanus · 6 maç
3asist7.
8.
Copa de la Liga Profesional2023 · Lanus · 38 maç
6asist8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
CONMEBOL Sudamericana2020 · South-America · 2nd Place
🥈
CONMEBOL U202019 Chile · South-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 9 G+A
GolAsist
2025/26
32
1.270
4
4
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%34 isabet
Kilit pas20
Drible32%49 başarı
İkili kazanılan86%49
Müdahale22
Faul1824 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111616 yedek
G+A / 900.57
2024/25
21
960
1
1
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas10
Drible28%58 başarı
İkili kazanılan62%41
Müdahale15
Faul1914 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 11138 yedek
G+A / 900.19
Kart2
2023/24
25
1.991
6
3
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%43 isabet
Kilit pas20
Drible55%50 başarı
İkili kazanılan166%46
Müdahale36
Faul2936 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11232 yedek
G+A / 900.41
Kart3
2022/23
1
26
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan6%67
Müdahale1
Faul1
2021/22
32
1.215
3
1
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%40 isabet
Kilit pas22
Drible36%56 başarı
İkili kazanılan100%46
Müdahale13
Faul2329 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111121 yedek
G+A / 900.3
Kart4
2020/21
6
425
0
3
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas7
Drible13%62 başarı
İkili kazanılan31%53
Müdahale4
Faul37 kazanılan
İlk 116
G+A / 900.64
TOPLAM GOL51 penaltı
İLK 112924 yedek girdi
KART2
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %40
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 2 %40
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-140%80
- 3-4-34%8
- 4-4-23%6
- 3-4-1-21%2
- 3-4-2-11%2
- 4-1-4-11%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2025 | New York City FCA | 1-2 | 24 | – | 6.5 | ||
| 12.10.2025 | Real Salt LakeH | 1-0 | 80 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 05.10.2025 | Portland TimbersH | 1-0 | 65 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 28.09.2025 | Vancouver WhitecapsH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | AustinA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2025 | Sporting Kansas CityH | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | Minnesota United FCA | 1-0 | 22↑ | 1 | 7.0 | ||
| 11.08.2025 | Los Angeles GalaxyA | 0-4 | 63 | 1 | 7.3 | ||
| 26.07.2025 | Atlanta United FCA | 2-2 | 81 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 20.07.2025 | San Jose EarthquakesH | 3-2 | 84 | 1 | 1 | 3 | 8.3 |
| 17.07.2025 | Colorado RapidsH | 3-3 | 11↑ | – | 7.0 | ||
| 13.07.2025 | Sporting Kansas CityA | 2-3 | 27↑ | 1 | 6.5 | ||
| 06.07.2025 | Columbus CrewH | 1-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 29.06.2025 | AustinH | 2-0 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 23.06.2025 | Paris Saint GermainH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.06.2025 | Atletico MadridH | 1-3 | 60 | 1 | 6.2 | ||
| 16.06.2025 | BotafogoA | 2-1 | 19↑ | 2 | 6.6 | ||
| 09.06.2025 | Vancouver WhitecapsA | 3-0 | 60 | 1 | 6.5 | ||
| 01.06.2025 | Minnesota United FCH | 2-3 | 60 | 1 | – | 6.6 | |
| 29.05.2025 | San DiegoH | 1-0 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 24.05.2025 | FC DallasH | 1-0 | 68 | 1 | 7.9 | ||
| 18.05.2025 | Portland TimbersA | 1-1 | 19↑ | 1 | 6.9 | ||
| 15.05.2025 | Los Angeles FCA | 4-0 | 71 | 2 | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | Houston DynamoA | 1-3 | 45↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 04.05.2025 | St. Louis CityH | 4-1 | 76 | 4 | 6.7 | ||
| 27.04.2025 | Colorado RapidsA | 1-1 | 55 | – | 6.3 | ||
| 19.04.2025 | Nashville SCH | 3-0 | 62 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 13.04.2025 | FC DallasA | 0-1 | 45 | 2 | 7.0 | ||
| 06.04.2025 | San DiegoA | 3-0 | 29↑ | – | 6.6 | ||
| 08.03.2025 | Los Angeles FCH | 5-2 | 36 | – | 6.6 | ||
| 01.03.2025 | Real Salt LakeA | 2-0 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 23.02.2025 | CharlotteH | 2-2 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 01.12.2024 | Los Angeles GalaxyA | 1-0 | 82 | – | 6.6 | ||
| 24.11.2024 | Los Angeles FCA | 1-2 | 72 | – | 6.6 | ||
| 03.11.2024 | Houston DynamoA | 1-1 | 91 | – | 7.0 | ||
| 29.10.2024 | Houston DynamoH | 0-0 | 52 | 1 | 6.9 | ||
| 20.10.2024 | Portland TimbersH | 1-1 | 73 | 1 | 7.3 | ||
| 06.10.2024 | Colorado RapidsA | 0-1 | 64 | – | 6.9 | ||
| 03.10.2024 | Vancouver WhitecapsA | 0-3 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 29.09.2024 | Houston DynamoH | 1-0 | 64 | 1 | 6.7 | ||
| 19.09.2024 | San Jose EarthquakesH | 2-2 | 63 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 15.09.2024 | Sporting Kansas CityH | 2-0 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 07.09.2024 | Columbus CrewA | 0-4 | 57 | – | 6.2 | ||
| 01.09.2024 | Portland TimbersA | 1-0 | 56 | – | 6.7 | ||
| 24.08.2024 | Minnesota United FCA | 2-3 | 26↑ | 1 | 7.3 | ||
| 21.07.2024 | Los Angeles FCH | 0-3 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 18.07.2024 | St. Louis CityH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.07.2024 | AustinA | 0-1 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 07.07.2024 | New England RevolutionH | 2-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 30.06.2024 | Chicago FireH | 2-1 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 19.05.2024 | Vancouver WhitecapsH | 1-1 | 14↑ | 1 | 6.6 | ||
| 03.03.2024 | AustinH | 0-0 | 63 | – | 7.2 | ||
| 24.02.2024 | Los Angeles FCA | 2-1 | 26↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 30.07.2023 | Barracas CentralH | 2-0 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 25.07.2023 | Instituto CordobaA | 2-1 | 84 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 16.07.2023 | BanfieldH | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 09.07.2023 | Defensa Y JusticiaA | 2-2 | 89 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 04.07.2023 | Velez SarsfieldH | 0-1 | 85 | 1 | 6.6 | ||
| 30.06.2023 | PlatenseA | 0-1 | 89 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 24.06.2023 | Talleres CordobaH | 2-1 | 60 | – | 6.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2025 · 117 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-31
Lanús
→
Seattle
€6.40m
Lanús
→
Seattle
€6.40m
2018-09-01
Lanús II
→
Lanús
-
Lanús II
→
Lanús
-
2015-07-01
Ferro Ola U20
→
Lanús II
-
Ferro Ola U20
→
Lanús II
-
SCOUT RAPORUAggregated only · 1191 dk
İzlemede: Top taşıyan hücumcu
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.5Major League Soccer 2025
PERFORMANS69.51191 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 234 oyuncu
Scout skoru
%91
Performans
%80
Dakika
%65
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%88
Dakika
%83
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Julen LobeteMalaga · 25
%95
2gol
3asist
66scout
Segunda División
Marko PjacaTwente · 30
%86
2gol
1asist
54scout
Eredivisie
Antony AlvesPortland Timbers · 24
%84
7gol
7asist
72scout
Major League Soccer
Ibrahim MazaBayer Leverkusen · 20
%71
3gol
4asist
64scout
€45.00M
Bundesliga
Daisuke YokotaHannover 96 · 25
%70
5gol
4asist
74scout
€1.70M
2. Bundesliga
Exequiel ZeballosBoca Juniors · 23
%67
5gol
3asist
76scout
Liga Profesional Argentina
Nestory IrankundaWatford · 19
%61
4gol
4asist
75scout
Championship
Agustín Pastoriza PibeCultural Leonesa · 29
%60
1gol
1asist
47scout
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
