Colombia · Defender
José David Enamorado Gómez
LİGMajor League Soccer
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut42.11 / 90
Başarılı dripling10.53 / 90
Kazanılan ikili136.84 / 90
Rating6.97
KUPALAR
🏆
Concacaf Champions Cup2022 · Nc-America
🏆
MLS All-Star2021 · World
🏆
Primera Nacional2012/2013 · Argentina
🥈
Leagues Cup 2019-20222021 · Nc-America · 2nd Place
🥈
MLS2020 · United-States · 2nd Place
🥈
Copa Argentina2014/2015 · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
5
171
0
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan13%62
Müdahale6
Faul21 kazanılan
İlk 1132 yedek
2025/26
31
2.070
0
1
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%29 isabet
Kilit pas1
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan137%66
Müdahale52
Faul3119 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11274 yedek
G+A / 900.04
Kart4
2024/25
35
2.774
1
0
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%33 isabet
Kilit pas7
Drible7%54 başarı
İkili kazanılan158%66
Müdahale56
Faul2519 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11305 yedek
G+A / 900.03
Kart6
2023/24
38
3.262
2
0
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%33 isabet
Kilit pas5
Drible10%67 başarı
İkili kazanılan170%58
Müdahale56
Faul4414 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11362 yedek
G+A / 900.06
Kart7
2022/23
29
2.358
1
0
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%27 isabet
Kilit pas3
Drible9%75 başarı
İkili kazanılan148%65
Müdahale57
Faul2410 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11263 yedek
G+A / 900.04
Kart5
2021/22
34
2.804
1
0
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%24 isabet
Kilit pas6
Drible9%64 başarı
İkili kazanılan200%66
Müdahale80
Faul3220 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11304 yedek
G+A / 900.03
Kart9
2020/21
23
1.999
2
0
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%31 isabet
Kilit pas6
Drible7%78 başarı
İkili kazanılan109%63
Müdahale37
Faul2614 kazanılan
İlk 1123
G+A / 900.09
Kart5
TOPLAM GOL3
İLK 115712 yedek girdi
KART10
FORMA28
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-152%78
- 3-4-37%10
- 4-4-25%7
- 3-4-1-21%1
- 3-4-2-11%1
- 4-1-4-11%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | Philadelphia UnionA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.07.2026 | AustinA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | St. Louis CityA | 0-1 | 23 | – | 6.9 | ||
| 01.03.2026 | Real Salt LakeA | 2-1 | 58 | 4 | 6.3 | ||
| 23.02.2026 | Colorado RapidsH | 2-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 08.11.2025 | Minnesota United FCA | 3-3 | 74 | – | 6.2 | ||
| 04.11.2025 | Minnesota United FCH | 4-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.10.2025 | Minnesota United FCA | 0-0 | 96 | 2 | 7.5 | ||
| 28.09.2025 | Vancouver WhitecapsH | 2-2 | 18 | – | 6.7 | ||
| 21.09.2025 | AustinA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.09.2025 | Inter MiamiA | 3-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 14.09.2025 | Los Angeles GalaxyH | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 25.08.2025 | Sporting Kansas CityH | 5-2 | 45 | – | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | Minnesota United FCA | 1-0 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 11.08.2025 | Los Angeles GalaxyA | 0-4 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 26.07.2025 | Atlanta United FCA | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 20.07.2025 | San Jose EarthquakesH | 3-2 | 62 | – | 6.3 | ||
| 17.07.2025 | Colorado RapidsH | 3-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 13.07.2025 | Sporting Kansas CityA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.06.2025 | Paris Saint GermainH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.06.2025 | Atletico MadridH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 16.06.2025 | BotafogoA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2025 | FC DallasH | 1-0 | 16 | – | 6.7 | ||
| 18.05.2025 | Portland TimbersA | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 15.05.2025 | Los Angeles FCA | 4-0 | 45 | – | 7.0 | ||
| 11.05.2025 | Houston DynamoA | 1-3 | 55 | – | 6.3 | ||
| 04.05.2025 | St. Louis CityH | 4-1 | 84 | 1 | 7.0 | ||
| 27.04.2025 | Colorado RapidsA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 19.04.2025 | Nashville SCH | 3-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 13.04.2025 | FC DallasA | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 06.04.2025 | San DiegoA | 3-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 30.03.2025 | San Jose EarthquakesA | 1-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 23.03.2025 | Houston DynamoH | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 08.03.2025 | Los Angeles FCH | 5-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 01.03.2025 | Real Salt LakeA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | CharlotteH | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.12.2024 | Los Angeles GalaxyA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.11.2024 | Los Angeles FCA | 1-2 | 66 | – | 6.9 | ||
| 03.11.2024 | Houston DynamoA | 1-1 | 99 | – | 6.6 | ||
| 29.10.2024 | Houston DynamoH | 0-0 | 105 | – | 7.6 | ||
| 20.10.2024 | Portland TimbersH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 06.10.2024 | Colorado RapidsA | 0-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 03.10.2024 | Vancouver WhitecapsA | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.09.2024 | Houston DynamoH | 1-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 19.09.2024 | San Jose EarthquakesH | 2-2 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 15.09.2024 | Sporting Kansas CityH | 2-0 | 94 | 2 | 7.2 | ||
| 07.09.2024 | Columbus CrewA | 0-4 | 77 | – | 7.2 | ||
| 01.09.2024 | Portland TimbersA | 1-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 24.08.2024 | Minnesota United FCA | 2-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 21.07.2024 | Los Angeles FCH | 0-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 18.07.2024 | St. Louis CityH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.07.2024 | AustinA | 0-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 07.07.2024 | New England RevolutionH | 2-0 | 97 | 1 | 7.9 | ||
| 30.06.2024 | Chicago FireH | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 23.06.2024 | FC DallasH | 3-2 | 99 | – | 7.3 | ||
| 20.06.2024 | Houston DynamoA | 2-2 | 45 | – | 6.9 | ||
| 16.06.2024 | Minnesota United FCH | 2-0 | 97 | – | 7.0 | ||
| 09.06.2024 | Sporting Kansas CityA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.05.2024 | Real Salt LakeH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 26.05.2024 | St. Louis CityA | 1-2 | 90 | – | 7.0 |
ŞUT4
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası1%25
- Taç sonrası1%25
- Korner1%25
- Duran top1%25
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak2%50
- Kafa2%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 2 %50
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 195 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-02-05
Unión Santa Fe
→
Seattle
€1.82m
Unión Santa Fe
→
Seattle
€1.82m
2017-08-11
Ind. Rivadavia
→
Unión Santa Fe
free transfer
Ind. Rivadavia
→
Unión Santa Fe
free transfer
2016-07-28
Rosario Central
→
Ind. Rivadavia
free transfer
Rosario Central
→
Ind. Rivadavia
free transfer
2016-06-30
Arsenal Sarandí
→
Rosario Central
End of loan
Arsenal Sarandí
→
Rosario Central
End of loan
2016-01-12
Rosario Central
→
Arsenal Sarandí
loan transfer
Rosario Central
→
Arsenal Sarandí
loan transfer
2015-01-01
Ros. Central II
→
Rosario Central
-
Ros. Central II
→
Rosario Central
-
2014-08-01
Ro. Central U20
→
Ros. Central II
-
Ro. Central U20
→
Ros. Central II
-
2010-01-01
Chicó FC U20
→
Ro. Central U20
?
Chicó FC U20
→
Ro. Central U20
?
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Major League Soccer2021 · Seattle Sounders
9sarı · 34 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 2070 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.5Major League Soccer 2025
PERFORMANS76.82070 dk
KARARVeri yetersiz58/100
FORM TRENDİStabil+0.0
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Agresif stoper
66.9
Defansif bek
66.3
Ayağı iyi stoper
62.7
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 315 oyuncu
Scout skoru
%81
Performans
%94
Dakika
%79
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%95
Dakika
%88
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
3.16
3
100
Performans skoru
92.7
74
100
Ortalama rating
6.97
7.1
98
Pas arası / 90
2.63
2.2
100
İkili mücadele kazanma
61.9
62
100
Blok / 90
1.05
1.2
88
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.00. Dakika delta +0.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Alessandro FontanarosaAvellino · 22
%95
0gol
0asist
84scout
€1.20M
Serie B
Andrej ĐurićMalmo FF · 22
%83
0gol
0asist
68scout
Allsvenskan
Giovanni ZaroCesena · 31
%80
1gol
0asist
78scout
€700K
Serie B
Honest AhanorAtalanta · 17
%80
0gol
0asist
77scout
€25.00M
Serie A
Juan FoythVillarreal · 27
%69
0gol
0asist
69scout
La Liga
OtávioParis FC · 23
%64
1gol
0asist
79scout
Ligue 1
David AffengruberElche · 24
%63
1gol
1asist
77scout
La Liga
Steven NadorModena · 23
%60
0gol
0asist
80scout
€750K
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



