Kevin Mouanga
France · Defender

Kevin Mouanga

YAŞ25
BOY190
KİLO85
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 0A
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2025 · 153 defanslar
Müdahale — %67 (1.78) Pas arası — %81 (1.56) Blok — %52 (0.45) İkili mücadele — %38 (%54) Pas isabeti — %42 (%83) Faul (az iyi) — %39 (1.04) 53 ORT. % 67 81 52 38 42 39
  • Müdahale 1.78 %67
  • Pas arası 1.56 %81
  • Blok 0.45 %52
  • İkili mücadele %54 %38
  • Pas isabeti %83 %42
  • Faul (az iyi) 1.04 %39
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1212 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 National 1None · France · 2nd Place
🥈 National 12021/2022 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
2020 0 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigKasımpaşa 1 0 0 0
2025/26 14 1.212 0 1 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueLausanne 14 1.212 0 1 6.96
Şut6%17 isabet
Kilit pas6
Drible14%82 başarı
İkili kazanılan64%54
Müdahale24
Faul143 kazanılan
İlk 1114
G+A / 900.07
Kart3
Kaptan3maçta
2020/21 3 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Angers 3 0 0 0
TOPLAM GOL0
İLK 11144 yedek girdi
KART3
FORMA14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-1-2 — 12 4-2-3-1 — 5 17 maç
  • 4-3-1-212%71
  • 4-2-3-15%29
MAÇ GEÇMİŞİ18 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 BaşakşehirA 1-1
26.02.2026 Sigma OlomoucH 1-2 83 6.9
19.02.2026 Sigma OlomoucA 1-1 83 6.6
18.12.2025 FiorentinaHC 1-0 90 7.5
11.12.2025 KuPSAC 0-0 90 1 6.3
27.11.2025 Lech PoznanAC 2-0 90 6.6
06.11.2025 Omonia NicosiaH 1-1 90 1 6.9
23.10.2025 Hamrun SpartansA 0-1 90 1 7.7
02.10.2025 BreidablikH 3-0 94 8.0
28.08.2025 BesiktasA 0-1 96 7.2
21.08.2025 BesiktasH 1-1 90 1 7.2
14.08.2025 FC AstanaA 0-2 77 2 6.6
07.08.2025 FC AstanaH 3-1 90 6.3
31.07.2025 Vardar SkopjeH 5-0 59 7.5
24.07.2025 Vardar SkopjeA 2-1 90 1 6.2
23.05.2021 LilleH 1-2
16.05.2021 MarseilleA 3-2
09.05.2021 DijonH 3-0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 18 maç
Kasımpaşa 1maç 2026
Lausanne 14maç 2025
Angers 3maç 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 Annecy Lausanne
2021-07-01 Angers Annecy
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Kasımpaşa %50 2026-08-23
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 UEFA Europa Conference League2025 · Lausanne 2sarı · 3 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 1212 dk

İzlemede: Agresif savunma profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU71.1UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS66.41212 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 603 oyuncu
Scout skoru %98
Performans %76
Dakika %99
Değer / getiri %11
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %92
Performans %79
Dakika %76
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam