Valeriy Gromyko
Belarus · Midfielder

Valeriy Gromyko

YAŞ28
BOY167 cm
KİLO57 kg
DOĞUM YERİMinsk
LİGSuper Cup
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut131.36 / 90
Kilit pas171.78 / 90
Başarılı dripling90.94 / 90
Kazanılan ikili565.87 / 90
Rating6.42
OYUNCU PROFİLİUEFA Champions League 2025 · 143 orta sahalar
Kilit pas — %74 (1.78) Asist — %0 (0.00) Drible — %69 (0.94) Pas isabeti — %1 (%71) Top kapma — %37 (2.20) İkili mücadele — %44 (%48) 38 ORT. % 74 0 69 1 37 44
  • Kilit pas 1.78 %74
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.94 %69
  • Pas isabeti %71 %1
  • Top kapma 2.20 %37
  • İkili mücadele %48 %44
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 859 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 CupNone · Belarus
🏆 Super CupNone · Kazakhstan
🏆 Premier LeagueNone · Kazakhstan
🏆 Super CupNone · Belarus
🏆 Super Cup2025 · Kazakhstan
🏆 Premier League2024 · Kazakhstan
🏆 Super Cup2022 · Belarus
🏆 Cup2018/2019 · Belarus
🥈 Premier LeagueNone · Belarus · 2nd Place
🥈 CupNone · Belarus · 2nd Place
🥈 Cup2022/2023 · Belarus · 2nd Place
🥈 Cup2021/2022 · Belarus · 2nd Place
🥈 Premier League2021 · Belarus · 2nd Place
🥈 Premier League2018 · Belarus · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 2 G+A
2023 2 2024 0 2025 0
GolAsist
2025/26 11 859 0 0 6.42
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueKairat Almaty 11 859 0 0 6.42
Şut13%23 isabet
Kilit pas17
Drible9%50 başarı
İkili kazanılan56%48
Müdahale16
Faul1626 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1192 yedek
Kart2
Kaptan1maçta
2024/25 2 108 0 0 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World Cup - Qualification EuropeBelarus 2 108 0 0 6.80
Şut2%50 isabet
Kilit pas6
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan4%33
Faul1
İlk 1111 yedek
2023/24 2 174 1 1 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueBate Borisov 2 174 1 1 6.70
Şut1%100 isabet
Kilit pas4
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan7%37
Müdahale2
Faul23 kazanılan
Penaltı1
İlk 112
G+A / 901.03
Kart1
TOPLAM GOL51 penaltı
İLK 11258 yedek girdi
KART6
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 3 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 3 %60
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %20
  • 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 9 4-2-3-1 — 7 5-3-2 — 5 3-4-2-1 — 4 3-4-3 — 2 4-3-2-1 — 2 29 maç
  • 4-3-39%31
  • 4-2-3-17%24
  • 5-3-25%17
  • 3-4-2-14%14
  • 3-4-32%7
  • 4-3-2-12%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ15 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
28.01.2026 ArsenalA 3-2 21 1 6.5
20.01.2026 Club Brugge KVH 1-4 90 6.2
09.12.2025 Olympiakos PiraeusH 0-1 45 1 6.5
26.11.2025 FC CopenhagenAC 3-2 69 6.9
05.11.2025 InterA 2-1 45 1 6.2
21.10.2025 PafosH 0-0 89 4 6.9
12.10.2025 ScotlandA 2-1 83 2 7.3
30.09.2025 Real MadridH 0-5 80 2 6.3
18.09.2025 Sporting CPA 4-1 90 5.7
08.09.2025 ScotlandH 0-2 25 6.3
26.08.2025 CelticH 0-0 120 1 6.5
20.08.2025 CelticA 0-0 90 6.9
12.08.2025 Slovan BratislavaA 1-0 120 3 6.0
01.08.2023 ArisH 3-5 84 1 1 6.5
26.07.2023 ArisA 6-2 90 1 6.9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2025 · 15 maç
Kairat Almaty 11maç 2025
Belarus 2maç 2024
Bate Borisov 2maç 2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-05 Kaisar Kairat Almaty
2024-04-05 Torpedo Moskva Kaisar
2023-09-09 Bate Borisov Torpedo Moskva € 150K
2022-02-28 Arsenal Tula Bate Borisov
2021-07-01 Arsenal Tula Bate Borisov
2020-01-15 Shakhter Soligorsk Arsenal Tula € 80K
2018-01-15 FC Minsk Shakhter Soligorsk € 40K
SCOUT RAPORUAggregated only · 859 dk

Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.4UEFA Champions League 2025
PERFORMANS48.6859 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 555 oyuncu
Scout skoru %73
Performans %68
Dakika %93
Değer / getiri %26
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %63
Performans %74
Dakika %74
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam