LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.55 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili94.94 / 90
Rating6.48
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.03
Asist
0.000.00
Şut
0.550.50
Kilit pas
0.000.15
Başarılı dripling
0.000.09
Kazanılan ikili
4.944.74
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
5
164
0
0
6.48
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
İkili kazanılan9%47
Müdahale1
Faul6
İlk 115
Kart1
2025/26
46
3.131
1
0
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%32 isabet
Kilit pas5
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan165%65
Müdahale34
Faul1540 kazanılan
Ofsayt3
İlk 113511 yedek
G+A / 900.03
Kart7
2024/25
39
3.337
5
3
7.26
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%50 isabet
Kilit pas16
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan190%65
Müdahale30
Faul1955 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11381 yedek
G+A / 900.22
Kart41
2023/24
42
2.964
3
2
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut47%51 isabet
Kilit pas8
Drible6%40 başarı
İkili kazanılan233%59
Müdahale38
Faul3962 kazanılan
Ofsayt5
İlk 113111 yedek
G+A / 900.15
Kart9
2022/23
46
2.310
4
1
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut37%46 isabet
Kilit pas10
Drible10%67 başarı
İkili kazanılan114%51
Müdahale17
Faul2337 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112620 yedek
G+A / 900.19
Kart11
TOPLAM GOL7
İLK 117315 yedek girdi
KART14
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 2 %29
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 2 %29
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 1 %14
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-167%82
- 3-4-2-15%6
- 4-3-33%4
- 4-4-1-13%4
- 3-2-4-12%2
- 3-4-32%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Sheffield UtdA | 1-3 | 5 | 0 | 6.3 | ||
| 01.09.2026 | Stoke CityA | 1-0 | 0 | 0 | – | ||
| 29.08.2026 | BurnleyH | 4-1 | 0 | 0 | – | ||
| 22.08.2026 | MillwallA | 3-0 | 71 | – | 6.9 | ||
| 15.08.2026 | West BromH | 1-2 | 88 | 1 | 6.2 | ||
| 02.05.2026 | Hull CityA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | SwanseaH | 1-1 | 89 | 2 | 7.2 | ||
| 21.04.2026 | DerbyH | 2-1 | 95 | – | 6.3 | ||
| 18.04.2026 | Bristol CityA | 2-4 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 11.04.2026 | IpswichH | 0-2 | 82 | – | 7.2 | ||
| 06.04.2026 | MillwallA | 1-2 | 93 | 1 | 7.5 | ||
| 03.04.2026 | PortsmouthH | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 21.03.2026 | CharltonA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.03.2026 | SouthamptonA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | PrestonH | 2-0 | 88 | – | 6.9 | ||
| 11.03.2026 | Sheffield UtdH | 2-1 | 91 | 1 | 6.9 | ||
| 28.02.2026 | LeicesterA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2026 | Sheffield WednesdayH | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 21.02.2026 | BirminghamH | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 10.02.2026 | Oxford UnitedA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | BlackburnH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | MiddlesbroughA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.01.2026 | CoventryH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.01.2026 | West BromA | 0-5 | 45 | – | 6.9 | ||
| 17.01.2026 | WrexhamA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2026 | Stoke CityH | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 01.01.2026 | QPRA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.12.2025 | WatfordH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.12.2025 | CharltonH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 20.12.2025 | PrestonA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.12.2025 | SouthamptonH | 2-1 | 98 | – | 6.3 | ||
| 06.12.2025 | WatfordA | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 29.11.2025 | QPRH | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.11.2025 | Oxford UnitedH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.11.2025 | BirminghamA | 4-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 08.11.2025 | LeicesterH | 1-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 05.11.2025 | Sheffield WednesdayA | 1-1 | 97 | – | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | Hull CityH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 25.10.2025 | SwanseaA | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.10.2025 | DerbyA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 18.10.2025 | Bristol CityH | 0-1 | 94 | – | 7.2 | ||
| 05.10.2025 | IpswichA | 3-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 01.10.2025 | West BromH | 0-1 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | Stoke CityA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.09.2025 | WrexhamH | 2-3 | 98 | 1 | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | CoventryA | 1-1 | 90 | – | 8.5 | ||
| 30.08.2025 | BlackburnA | 0-2 | 90 | – | 8.2 | ||
| 23.08.2025 | MiddlesbroughH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.08.2025 | PortsmouthA | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 12.08.2025 | WatfordA | 1-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 09.08.2025 | MillwallH | 1-2 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 21.04.2025 | QPRA | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 18.04.2025 | Hull CityH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 12.04.2025 | SunderlandA | 0-1 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 09.04.2025 | PlymouthH | 3-0 | 90 | 1 | 2 | 8.5 | |
| 05.04.2025 | DerbyH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 29.03.2025 | LeedsA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 08.03.2025 | MiddlesbroughH | 1-0 | 63 | – | 6.9 | ||
| 04.03.2025 | PrestonA | 0-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 22.02.2025 | BlackburnH | 3-0 | 90 | – | 7.3 |
ŞUT24
GOL1
xG1.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%4.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner11%46
- Duran top8%33
- Asist sonrası3%12
- Açık oyun2%8
Vücut bölgesine göre
- Kafa11%46
- Sağ ayak10%42
- Sol ayak3%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR24 şut
- 1-15' 3 %12
- 16-30' 4 %17
- 31-45' 4 %17
- 46-60' 5 %21
- 61-75' 7 %29
- 76-90+' 1 %4
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 178 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01
MK Dons
→
Swansea
€2.30m
MK Dons
→
Swansea
€2.30m
2021-01-22
Cambridge Utd.
→
MK Dons
?
Cambridge Utd.
→
MK Dons
?
2018-04-14
East Thurrock
→
Cambridge Utd.
End of loan
East Thurrock
→
Cambridge Utd.
End of loan
2017-12-02
Royston Town
→
Cambridge Utd.
End of loan
Royston Town
→
Cambridge Utd.
End of loan
2017-11-02
Cambridge Utd.
→
Royston Town
loan transfer
Cambridge Utd.
→
Royston Town
loan transfer
2017-10-07
Hampton & Rich.
→
Cambridge Utd.
End of loan
Hampton & Rich.
→
Cambridge Utd.
End of loan
2017-02-20
Bishop's St.
→
Cambridge Utd.
End of loan
Bishop's St.
→
Cambridge Utd.
End of loan
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3041 dk
Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.8Championship 2025
PERFORMANS63.03041 dk
KARARİzlemeye değer67/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
84.8
Klasik stoper
82.3
Defansif bek
80.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 285 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%72
Dakika
%86
Değer / getiri
%8
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%71
Dakika
%98
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
57.56
62
93
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
63
76
83
İkili mücadele kazanma
64.26
64
100
Ortalama rating
6.94
7.2
96
Blok / 90
0.92
1.5
61
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Esteban BurgosSan Martin S.J. · 33
%95
0gol
0asist
51scout
Liga Profesional Argentina
Soumaila CoulibalyStade Brestois 29 · 22
%91
0gol
0asist
71scout
€7.00M
Ligue 1
Wessel DammersRanders FC · 30
%85
1gol
1asist
65scout
Superliga
Clement VidalGrenoble · 25
%76
1gol
0asist
76scout
€1.00M
Ligue 2
Matthew PollockWatford · 24
%73
1gol
1asist
68scout
Championship
Matias AntoniniCatanzaro · 27
%65
3gol
0asist
72scout
€1.20M
Serie B
Sergio BarretoPachuca · 26
%61
1gol
1asist
62scout
Liga MX
DanteNice · 42
%60
0gol
1asist
58scout
€500K
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
