Netherlands · Defender
Wessel Dammers
LİGSuperliga
BU SEZON0G · 0A
Şut10.22 / 90
Başarılı dripling10.22 / 90
Kazanılan ikili173.70 / 90
Rating6.92
OYUNCU PROFİLİSuperliga 2026 · 55 defanslar
- Müdahale 0.44 %2
- Pas arası 1.53 %70
- Blok 0.65 %57
- İkili mücadele %68 %94
- Pas isabeti %87 %46
- Faul (az iyi) 0.65 %74
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 413 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Eredivisie2016/2017 · Holland
🥈
Eerste Divisie2017/2018 · Holland · 2nd Place
🥈
Super Cup2016/2017 · Holland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
5
413
0
0
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan17%68
Müdahale2
Faul34 kazanılan
Ofsayt1
İlk 115
Kaptan5maçta
2025/26
32
2.835
1
1
7.21
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%40 isabet
Kilit pas5
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan136%63
Müdahale35
Faul1519 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1132
G+A / 900.06
Kart3
Kaptan32maçta
2021/22
32
2.445
1
3
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%16 isabet
Kilit pas10
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan122%60
Müdahale38
Faul1411 kazanılan
İlk 11275 yedek
G+A / 900.15
Kart3
2020/21
31
1.587
1
1
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas4
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan93%58
Müdahale27
Faul1511 kazanılan
İlk 111615 yedek
G+A / 900.11
Kart8
TOPLAM GOL7
İLK 11690 yedek girdi
KART6
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 2 %29
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %29
- 61-75' 2 %29
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-138%57
- 4-4-214%21
- 4-4-1-18%12
- 4-3-2-14%6
- 4-3-32%3
- 3-4-31%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | FC MidtjyllandAC | 1-0 | 78 | – | 6.3 | ||
| 16.08.2026 | FC CopenhagenHC | 0-4 | 85 | – | 6.5 | ||
| 09.08.2026 | LyngbyHC | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 02.08.2026 | FC NordsjaellandAC | 1-0 | 93 | – | 7.7 | ||
| 27.07.2026 | SilkeborgHC | 1-1 | 67 | – | 7.2 | ||
| 17.05.2026 | FC CopenhagenAC | 5-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.05.2026 | OdenseHC | 2-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 03.05.2026 | VejleHC | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.04.2026 | SilkeborgAC | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.04.2026 | FC FredericiaHC | 2-2 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 19.04.2026 | OdenseAC | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 12.04.2026 | FC CopenhagenHC | 1-2 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 06.04.2026 | VejleAC | 1-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 22.03.2026 | SilkeborgHC | 0-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.03.2026 | FC FredericiaAC | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.03.2026 | FC CopenhagenAC | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 22.02.2026 | FC FredericiaHC | 1-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 13.02.2026 | VejleHC | 2-0 | 45 | – | 7.0 | ||
| 08.02.2026 | BrondbyAC | 0-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 07.12.2025 | AarhusHC | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 6.2 | |
| 30.11.2025 | SilkeborgAC | 0-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 24.11.2025 | OdenseHC | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.11.2025 | FC MidtjyllandHC | 0-2 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 02.11.2025 | ViborgAC | 3-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 26.10.2025 | SonderjyskeHC | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 19.10.2025 | FC NordsjaellandAC | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 05.10.2025 | ViborgHC | 2-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 29.09.2025 | FC MidtjyllandAC | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 22.09.2025 | FC NordsjaellandHC | 3-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.09.2025 | SonderjyskeAC | 0-1 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 31.08.2025 | FC CopenhagenHC | 1-5 | 90 | – | 6.3 | ||
| 24.08.2025 | FC FredericiaAC | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 17.08.2025 | BrondbyHC | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 11.08.2025 | OdenseAC | 3-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 03.08.2025 | SilkeborgHC | 1-0 | 90 | – | 9.0 | ||
| 25.07.2025 | AarhusAC | 1-2 | 90 | – | 8.0 | ||
| 20.07.2025 | VejleAC | 1-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 21.08.2022 | GO Ahead EaglesH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.08.2022 | AjaxA | 6-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.08.2022 | FC VolendamH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.05.2022 | UtrechtH | 3-0 | 81 | 1 | 7.5 | ||
| 11.05.2022 | CambuurA | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 07.05.2022 | HeraclesH | 2-0 | 90 | 1 | 5 | 8.5 | |
| 01.05.2022 | PSV EindhovenA | 4-2 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 24.04.2022 | VitesseH | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 08.04.2022 | GO Ahead EaglesA | 4-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.04.2022 | FeyenoordA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.03.2022 | AZ AlkmaarH | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.03.2022 | Fortuna SittardA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.03.2022 | HeerenveenH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 26.02.2022 | GroningenA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.02.2022 | AjaxH | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.02.2022 | Sparta RotterdamA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.02.2022 | WaalwijkH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.01.2022 | VitesseA | 1-3 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 16.01.2022 | PSV EindhovenH | 0-1 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 21.12.2021 | AZ AlkmaarA | 1-0 | 21↑ | 1 | 6.7 | ||
| 18.12.2021 | HeraclesA | 4-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 12.12.2021 | FeyenoordH | 1-1 | 18↑ | – | 7.2 | ||
| 03.12.2021 | PEC ZwolleH | 1-1 | 9↑ | – | 6.7 |
ŞUT22
GOL2
xG2.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner18%82
- Asist sonrası2%9
- Duran top1%5
- Açık oyun1%5
Vücut bölgesine göre
- Kafa14%64
- Sol ayak5%23
- Sağ ayak3%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR22 şut
- 1-15' 5 %23
- 16-30' 3 %14
- 31-45' 1 %5
- 46-60' 3 %14
- 61-75' 3 %14
- 76-90+' 7 %32
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 103 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01
Willem II
→
Randers FC
?
Willem II
→
Randers FC
?
2012-07-01
Feyenoord U17
→
Feyenoord U19
-
Feyenoord U17
→
Feyenoord U19
-
2011-07-01
Feyenoord Youth
→
Feyenoord U17
-
Feyenoord Youth
→
Feyenoord U17
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2021
SakatlıkKadroda yok
1 maç
05.2021
SakatlıkŞüpheli
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Superliga2023 · Randers FC
1kırmızı · 30 maç
🟨
Eredivisie2020 · Groningen
8sarı · 27 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2835 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.8Superliga 2025
PERFORMANS65.82835 dk
KARARİzlemeye değer66/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
87.6
Klasik stoper
83.6
Defansif bek
82.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 117 oyuncu
Scout skoru
%59
Performans
%67
Dakika
%98
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%78
Dakika
%96
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
73.17
62
100
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
65.8
76
87
İkili mücadele kazanma
62.67
64
98
Ortalama rating
7.21
7.2
100
Blok / 90
0.98
1.5
65
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Matias AntoniniCatanzaro · 27
%95
3gol
0asist
72scout
€1.20M
Serie B
Harry DarlingNorwich · 26
%87
1gol
0asist
67scout
Championship
Esteban BurgosSan Martin S.J. · 33
%79
0gol
0asist
51scout
Liga Profesional Argentina
Juan Manuel InsaurraldeSarmiento Junin · 41
%79
2gol
0asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Joachim AndersenFulham · 29
%71
0gol
1asist
59scout
€25.00M
Premier League
Sergio BarretoPachuca · 26
%70
1gol
1asist
62scout
Liga MX
DanteNice · 42
%68
0gol
1asist
58scout
€500K
Ligue 1
Eduardo BauermannPachuca · 29
%60
0gol
0asist
62scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


Willem II
Fortuna Sittard
SC Cambuur