Matthew Pollock
England · Defender

Matthew Pollock

YAŞ24
BOY190
KİLO80
KULÜPWatford
DOĞUM YERİRedhill
LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut30.67 / 90
Kilit pas10.22 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili194.21 / 90
Rating6.58
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 96 defanslar
Müdahale — %61 (1.55) Pas arası — %15 (0.44) Blok — %39 (0.22) İkili mücadele — %77 (%66) Pas isabeti — %37 (%81) Faul (az iyi) — %13 (1.33) 40 ORT. % 61 15 39 77 37 13
  • Müdahale 1.55 %61
  • Pas arası 0.44 %15
  • Blok 0.22 %39
  • İkili mücadele %66 %77
  • Pas isabeti %81 %37
  • Faul (az iyi) 1.33 %13
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 406 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
2022 0 2023 0 2024 6 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 5 406 0 0 6.58
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipWatford 5 406 0 0 6.58
Şut3%67 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan19%66
Müdahale7
Faul63 kazanılan
İlk 115
Kart1
Kaptan2maçta
2025/26 38 2.905 1 1 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipWatford 38 2.905 1 1 6.88
Şut8%50 isabet
Kilit pas3
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan171%63
Müdahale30
Faul2725 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11326 yedek
G+A / 900.06
Kart6
Kaptan1maçta
2024/25 45 3.814 2 4 7.13
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipWatford 45 3.814 2 4 7.13
Şut18%44 isabet
Kilit pas15
Drible6%86 başarı
İkili kazanılan277%62
Müdahale47
Faul4323 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11423 yedek
G+A / 900.14
Kart8
Kaptan2maçta
2023/24 43 967 0 0 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipWatford 43 967 0 0 6.94
Şut4%50 isabet
Kilit pas1
Drible6%100 başarı
İkili kazanılan74%63
Müdahale20
Faul1210 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111033 yedek
Kart3
2022/23 9 120 0 0 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipWatford 9 120 0 0 6.63
Şut2%100 isabet
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan14%78
Müdahale2
Faul1
Ofsayt1
İlk 1118 yedek
TOPLAM GOL4
İLK 11799 yedek girdi
KART16
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 0 16-30' — 3 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 3 %75
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %25
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 25 4-4-2 — 21 3-4-2-1 — 13 3-5-2 — 7 3-4-3 — 6 4-1-4-1 — 5 77 maç
  • 4-2-3-125%32
  • 4-4-221%27
  • 3-4-2-113%17
  • 3-5-27%9
  • 3-4-36%8
  • 4-1-4-15%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 T. InceT. Ince 1 I. LouzaI. Louza Pollock 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 West BromA 1-0 90 0 6.7
01.09.2026 SwanseaA 2-0 90 1 6.9
29.08.2026 West HamH 1-1 84 0 6.0
22.08.2026 WrexhamAC 1-1 48 1 6.7
16.08.2026 SouthamptonHC 2-1 94 1 6.6
02.05.2026 CoventryH 0-4 85 6.3
25.04.2026 MiddlesbroughA 5-1 88 6.5
21.04.2026 West BromAC 3-0 84 5.9
18.04.2026 Sheffield UtdH 0-2 92 7.0
11.04.2026 Oxford UnitedA 2-0 90 6.6
06.04.2026 CharltonH 1-1 90 1 6.7
03.04.2026 QPRA 2-1 90 6.3
21.03.2026 LeicesterH 0-0 86 7.3
17.03.2026 WrexhamH 3-1 87 7.2
14.03.2026 Stoke CityA 3-1
27.02.2026 Bristol CityA 1-2 16 6.7
24.02.2026 IpswichH 0-2 88 6.5
21.02.2026 DerbyH 2-0 8 6.3
14.02.2026 PrestonA 2-2 79 6.7
21.01.2026 PortsmouthH 1-1 45 6.9
17.01.2026 MillwallH 0-2 97 6.6
01.01.2026 BirminghamH 3-0 90 7.0
29.12.2025 NorwichA 0-1 90 1 7.2
26.12.2025 LeicesterA 1-2 90 1 2 7.9
20.12.2025 Stoke CityH 1-0 98 1 7.3
13.12.2025 WrexhamA 2-2 100 7.2
09.12.2025 Sheffield WednesdayH 1-1 90 1 7.2
06.12.2025 NorwichH 3-2 90 1 6.3
01.12.2025 BirminghamA 2-1 90 6.9
25.11.2025 PrestonH 1-1 90 6.9
22.11.2025 DerbyA 2-3 90 6.9
07.11.2025 Bristol CityH 1-1 90 7.6
04.11.2025 IpswichA 1-1 90 7.2
01.11.2025 MiddlesbroughH 3-0 90 7.2
25.10.2025 CoventryA 3-1 46 7.0
22.10.2025 West BromH 2-1 96 6.9
18.10.2025 Sheffield UtdA 1-0 90 7.3
04.10.2025 Oxford UnitedH 2-1
01.10.2025 PortsmouthA 2-2 90 1 6.5
27.09.2025 Hull CityH 2-1 90 1 7.0
22.09.2025 MillwallA 1-0 90 7.2
13.09.2025 BlackburnH 0-1 90 6.6
30.08.2025 SouthamptonH 2-2
03.05.2025 Sheffield WednesdayH 1-1 90 1 7.3
26.04.2025 BlackburnA 2-1 89 1 2 7.6
21.04.2025 PortsmouthA 1-0 31 6.6
18.04.2025 BurnleyH 1-2 90 1 7.3
12.04.2025 West BromA 2-1 90 1 6.7
08.04.2025 Hull CityH 1-0 90 7.3
05.04.2025 Bristol CityA 2-1 90 6.9
29.03.2025 PlymouthH 0-0 90 1 8.0
12.03.2025 SwanseaH 1-0 90 7.3
08.03.2025 MillwallH 1-2 90 1 1 7.7
01.03.2025 Stoke CityA 0-0 90 7.2
23.02.2025 LutonH 2-0 37 6.6
15.02.2025 MiddlesbroughA 0-1 1
11.02.2025 LeedsH 0-4 80 6.6
08.02.2025 SunderlandA 2-2 90 7.3
01.02.2025 NorwichH 0-1 90 7.6
25.01.2025 CoventryAC 2-1 90 6.7
ŞUT19
GOL2
xG1.9
xG FARKI+0.1over performing
DÖNÜŞÜM%10.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.078 77' · xG 0.019 24' · xG 0.048 73' · xG 0.029 11' · xG 0.096 65' · xG 0.346 · GOL 22' · xG 0.315 11' · xG 0.164 79' · xG 0.103 25' · xG 0.023 90' · xG 0.085 55' · xG 0.098 33' · xG 0.018 17' · xG 0.104 90' · xG 0.303 90' · xG 0.018 27' · xG 0.0 · GOL 30' · xG 0.055 17' · xG 0.041
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 13 (%68) Duran top — 5 (%26) Açık oyun — 1 (%5) 19 şut
  • Korner13%68
  • Duran top5%26
  • Açık oyun1%5
Vücut bölgesine göre
Kafa — 16 (%84) Sağ ayak — 3 (%16) 19 şut
  • Kafa16%84
  • Sağ ayak3%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
1-15' — 2 16-30' — 7 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 2 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 16-30'
  • 1-15' 2 %11
  • 16-30' 7 %37
  • 31-45' 1 %5
  • 46-60' 1 %5
  • 61-75' 2 %11
  • 76-90+' 6 %32
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 140 maç
Watford 140maç 2022–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-06-30 Aberdeen FC Watford End of loan
2023-06-01 Aberdeen Watford
2023-01-29 Watford Aberdeen
2022-06-01 Cheltenham Watford
2022-05-31 Cheltenham Watford End of loan
2021-08-31 Watford Cheltenham
2021-08-30 Watford Cheltenham loan transfer
2021-07-01 Grimsby Town Watford €300k
2021-06-08 Grimsby Watford
2019-07-01 Grimsby U18 Grimsby Town -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2905 dk

Takip listesi: Dengeli savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.5Championship 2025
PERFORMANS59.22905 dk
KARARİzlemeye değer67/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper 81.0
Ayağı iyi stoper 80.9
Defansif bek 78.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 285 oyuncu
Scout skoru %79
Performans %60
Dakika %84
Değer / getiri %8
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %85
Performans %60
Dakika %97
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 85 100
Ortalama rating 6.88 7.2 96
İkili mücadele kazanma 62.87 68 92
Pas hacmi / 90 49.85 45 100
Blok / 90 0.84 1.8 47
Pas arası / 90 0.87 1.8 48
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam