Gaspar De Jesús Duarte
Angola · Defender

Gaspar De Jesús Duarte

YAŞ28
BOY193 cm
KİLO90 kg
KULÜPLecce
DOĞUM YERİDundo
BU SEZON0G · 0A
Şut10.54 / 90
Kazanılan ikili126.47 / 90
Rating6.75
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut 0.540.29
Kazanılan ikili 6.474.55
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Girabola2020/2021 · Angola
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 1 G+A
2023 1 2024 1 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 2 167 0 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ALecce 2 167 0 0 6.75
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan12%75
Müdahale7
Faul13 kazanılan
İlk 112
Kart1
2025/26 27 2.115 0 0 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ALecce 24 1.838 0 0 6.78
Africa Cup of NationsAngola 2 180 0 0 6.55
Coppa ItaliaLecce 1 97 0 0 7.50
Şut8%12 isabet
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan103%62
Müdahale25
Faul1623 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11243 yedek
Kart61
2024/25 29 2.143 0 1 7.13
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ALecce 29 2.143 0 1 7.13
Şut13%8 isabet
Kilit pas6
Drible8%80 başarı
İkili kazanılan151%71
Müdahale34
Faul920 kazanılan
İlk 11245 yedek
G+A / 900.04
Kart3
2023/24 28 2.440 1 0 7.08
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaEstrela 27 2.350 1 0 7.08
Africa Cup of NationsAngola 1 90 0 0 7.00
Şut17%29 isabet
Kilit pas5
Drible12%75 başarı
İkili kazanılan161%68
Müdahale50
Faul3119 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1128
G+A / 900.04
Kart9
Kaptan10maçta
TOPLAM GOL1
İLK 115211 yedek girdi
KART7
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %100
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 35 4-3-3 — 19 4-5-1 — 3 3-4-1-2 — 1 3-4-2-1 — 1 3-5-2 — 1 60 maç
  • 4-2-3-135%58
  • 4-3-319%32
  • 4-5-13%5
  • 3-4-1-21%2
  • 3-4-2-11%2
  • 3-5-21%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.08.2026 AS RomaH 0-4 88 1 5.9
23.08.2026 VeneziaA 0-2 79 7.6
24.05.2026 GenoaH 1-0
17.05.2026 SassuoloA 2-3
21.02.2026 InterH 0-2 4
16.02.2026 CagliariA 0-2 89 7.0
08.02.2026 UdineseH 2-1 92 5.6
01.02.2026 TorinoA 1-0 25 6.6
11.01.2026 ParmaH 1-2 90 6.7
06.01.2026 AS RomaH 0-2 90 6.5
03.01.2026 JuventusA 1-1 90 7.5
29.12.2025 EgyptH 0-0 90 1 6.9
22.12.2025 South AfricaA 2-1 90 1 6.2
12.12.2025 PisaH 1-0 90 1 7.0
07.12.2025 CremoneseA 2-0 98 7.0
30.11.2025 TorinoH 2-1 90 2 6.7
23.11.2025 LazioA 2-0 90 6.3
08.11.2025 VeronaH 0-0 90 6.9
02.11.2025 FiorentinaA 0-1 90 1 7.3
28.10.2025 NapoliH 0-1 90 6.9
25.10.2025 UdineseA 3-2 90 6.2
18.10.2025 SassuoloH 0-0 90 1 7.2
04.10.2025 ParmaA 0-1 90 6.6
28.09.2025 BolognaH 2-2 90 7.2
19.09.2025 CagliariH 1-2 90 1 6.6
14.09.2025 AtalantaA 4-1 90 6.5
29.08.2025 AC MilanH 0-2 90 7.2
23.08.2025 GenoaA 0-0 90 6.9
15.08.2025 Juve StabiaH 2-0 97 7.5
25.05.2025 LazioA 0-1 90 2 7.9
18.05.2025 TorinoH 1-0 90 7.2
11.05.2025 VeronaA 1-1 75 7.0
03.05.2025 NapoliH 0-1 90 1 7.2
27.04.2025 AtalantaA 1-1 90 1 6.9
19.04.2025 ComoH 0-3 90 6.3
12.04.2025 JuventusA 2-1 90 1 7.2
06.04.2025 VeneziaH 1-1 90 7.3
29.03.2025 AS RomaH 0-1 90 7.3
14.03.2025 GenoaA 2-1
08.03.2025 AC MilanH 2-3
28.02.2025 FiorentinaA 1-0
21.02.2025 UdineseH 0-1
16.02.2025 MonzaA 0-0
07.12.2024 AS RomaA 4-1 88 6.2
01.12.2024 JuventusH 1-1 90 6.9
25.11.2024 VeneziaA 0-1 90 7.2
08.11.2024 EmpoliH 1-1 90 1 7.3
02.11.2024 BolognaA 1-0 90 7.3
29.10.2024 VeronaH 1-0 90 1 8.0
26.10.2024 NapoliA 1-0 90 1 7.5
20.10.2024 FiorentinaH 0-6 90 5.6
05.10.2024 UdineseA 1-0 90 7.2
27.09.2024 AC MilanA 3-0 90 2 6.9
21.09.2024 ParmaH 2-2 90 7.3
15.09.2024 TorinoA 0-0 90 1 7.5
31.08.2024 CagliariH 1-0 90 1 1 8.6
24.08.2024 InterA 2-0 90 6.2
19.08.2024 AtalantaH 0-4 90 1 7.2
18.05.2024 GIL VicenteH 1-0 90 2 8.0
11.05.2024 VizelaA 4-0 90 6.9
ŞUT10
GOL0
xG1.1
xG FARKI-1.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
47' · xG 0.018 79' · xG 0.02 31' · xG 0.112 28' · xG 0.018 44' · xG 0.454 83' · xG 0.115 51' · xG 0.043 16' · xG 0.055 88' · xG 0.05 61' · xG 0.264
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Vücut bölgesine göre
Kafa — 8 (%80) Sağ ayak — 1 (%10) Diğer — 1 (%10) 10 şut
  • Kafa8%80
  • Sağ ayak1%10
  • Diğer1%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 2 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %20
  • 31-45' 2 %20
  • 46-60' 2 %20
  • 61-75' 1 %10
  • 76-90+' 3 %30
PİYASA DEĞERİ€3.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ21
DİSİPLİN10kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 86 maç
Lecce 56maç 2024–2026
Angola 3maç 2023–2025
Estrela 27maç 2023
Sagrada Esperança 2020–2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 Estrela Amadora Lecce €2.00m
2022-07-01 Sagrada Estrela Amadora ?
2018-07-01 Unknown Sagrada ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Diz sakatlığıKadroda yok 13 maç
03.2026 SakatlıkKadroda yok 5 maç
01.2026 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 2 maç
12.2025 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Serie A2026 · Lecce 1sarı · 1 maç
🟨 Primeira Liga2023 · Estrela 9sarı · 27 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1838 dk

Takip listesi: Dengeli savunmacı

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.2Serie A 2025
PERFORMANS59.51838 dk
KARARİzlemeye değer65/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper 81.6
Defansif bek 80.5
Ayağı iyi stoper 79.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 257 oyuncu
Scout skoru %72
Performans %68
Dakika %70
Değer / getiri %77
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %75
Performans %61
Dakika %85
Değer / getiri %89
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 85 100
Ortalama rating 6.78 7.2 94
İkili mücadele kazanma 62.42 68 92
Pas hacmi / 90 38.78 45 86
Blok / 90 0.98 1.8 54
Pas arası / 90 0.88 1.8 49
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam