LİGBundesliga
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 64 orta sahalar
- Kilit pas 2.36 %98
- Asist 0.34 %98
- Drible 0.54 %30
- Pas isabeti %84 %90
- Top kapma 2.02 %13
- İkili mücadele %42 %8
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1335 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Bundesliga2025 · Red Bull Salzburg · 20 maç
5asist5.
61.
UEFA Champions League2025 · Red Bull Salzburg · 4 maç
2gol61.
1asist68.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
CupNone · Austria
🏆
BundesligaNone · Austria
🏆
Bundesliga2022/2023 · Austria
🏆
Bundesliga2021/2022 · Austria
🏆
Cup2021/2022 · Austria
🏆
Cup2020/2021 · Austria
🏆
Bundesliga2020/2021 · Austria
🥈
2. LigaNone · Austria · 2nd Place
🥈
BundesligaNone · Austria · 2nd Place
🥈
Bundesliga2024/2025 · Austria · 2nd Place
🥈
Bundesliga2023/2024 · Austria · 2nd Place
🥈
2. Liga2020/2021 · Austria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 11 G+A
GolAsist
2025/26
38
1.915
4
7
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%50 isabet
Kilit pas48
Drible9%45 başarı
İkili kazanılan55%45
Müdahale30
Faul1215 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 111919 yedek
G+A / 900.52
Kart3
Kaptan1maçta
2024/25
5
420
4
1
7.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%78 isabet
Kilit pas9
Drible1%17 başarı
İkili kazanılan12%39
Müdahale8
Faul42 kazanılan
Ofsayt1
İlk 115
G+A / 901.07
2023/24
3
207
0
1
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas3
İkili kazanılan3%23
Müdahale2
Faul31 kazanılan
İlk 113
G+A / 900.43
2022/23
8
540
0
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%12 isabet
Kilit pas11
Drible3%33 başarı
İkili kazanılan26%43
Müdahale21
Faul72 kazanılan
İlk 1171 yedek
2021/22
10
49
1
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan1%25
Müdahale1
Faul2
G+A / 901.84
Kart1
TOPLAM GOL73 penaltı
İLK 11119 yedek girdi
KART1
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 1 %14
- 76-90+' 2 %29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-38%40
- 4-2-2-26%30
- 4-2-3-13%15
- 4-4-23%15
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | ToulouseA | 0-1 | 0 | 0 | – | ||
| 10.05.2026 | Lask LinzA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 03.05.2026 | Sturm GrazH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 26.04.2026 | Rapid ViennaA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.04.2026 | Austria ViennaH | 3-1 | 87 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 19.04.2026 | Austria ViennaA | 1-3 | 89 | 1 | 6.5 | ||
| 10.04.2026 | Lask LinzH | 2-3 | 22↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 05.04.2026 | TSV HartbergA | 1-2 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 01.03.2026 | TSV HartbergH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | Lask LinzA | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | Grazer AKA | 1-1 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 06.02.2026 | Austria ViennaH | 0-2 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 29.01.2026 | Aston VillaA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.01.2026 | FC Basel 1893H | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | WSG WattensH | 2-3 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 09.11.2025 | Sturm GrazA | 1-1 | 83 | – | 6.9 | ||
| 06.11.2025 | GO Ahead EaglesHC | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 02.11.2025 | RiedH | 4-1 | 45↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 26.10.2025 | Austria ViennaA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2025 | Ferencvarosi TCH | 2-3 | 63 | – | 6.0 | ||
| 19.10.2025 | SCR AltachH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | Rapid ViennaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.10.2025 | LyonA | 2-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 28.09.2025 | WSG WattensA | 1-2 | 29↑ | 1 | 2 | 6.6 | |
| 25.09.2025 | FC PortoH | 0-1 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | Sturm GrazH | 0-2 | 90 | 3 | 6.7 | ||
| 13.09.2025 | Wolfsberger ACA | 3-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | FC BW LinzH | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | Lask LinzH | 3-0 | 70 | 1 | – | 7.7 | |
| 16.08.2025 | TSV HartbergA | 1-2 | 60 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 12.08.2025 | Club Brugge KVA | 3-2 | 82 | 1 | 3 | 6.6 | |
| 09.08.2025 | Grazer AKH | 5-0 | 66↑ | 1 | 2 | 8.2 | |
| 06.08.2025 | Club Brugge KVH | 0-1 | 65 | 1 | 7.0 | ||
| 02.08.2025 | RiedA | 2-2 | 90 | 5 | 6.9 | ||
| 30.07.2025 | BrannH | 1-1 | 63 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 23.07.2025 | BrannA | 1-4 | 45↑ | 1 | 2 | 7.2 | |
| 27.06.2025 | Real MadridH | 0-3 | 45↑ | 2 | 6.3 | ||
| 22.06.2025 | Al-Hilal Saudi FCH | 0-0 | 13↑ | 1 | 6.6 | ||
| 18.06.2025 | PachucaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2024 | Dinamo ZagrebH | 0-2 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 27.08.2024 | Dynamo KyivH | 1-1 | 64 | 1 | – | 7.9 | |
| 21.08.2024 | Dynamo KyivA | 0-2 | 86 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 13.08.2024 | TwenteA | 3-3 | 90 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 06.08.2024 | TwenteH | 2-1 | 90 | 2 | 3 | 9.3 | |
| 24.10.2023 | InterA | 2-1 | 72 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 03.10.2023 | Real SociedadH | 0-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 20.09.2023 | BenficaA | 0-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 23.02.2023 | AS RomaA | 2-0 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 16.02.2023 | AS RomaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2022 | AC MilanA | 4-0 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 25.10.2022 | ChelseaH | 1-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 11.10.2022 | Dinamo ZagrebA | 1-1 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 05.10.2022 | Dinamo ZagrebH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 14.09.2022 | ChelseaA | 1-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 06.09.2022 | AC MilanH | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 08.03.2022 | Bayern MunichA | 7-1 | 29↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 16.02.2022 | Bayern MunichH | 1-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 08.12.2021 | SevillaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2021 | LilleA | 1-0 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 02.11.2021 | VfL WolfsburgA | 2-1 | 1↑ | – | – |
PİYASA DEĞERİ€8.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ11
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 65 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-06-30
FC Liefering
→
Salzburg
End of loan
FC Liefering
→
Salzburg
End of loan
2019-07-06
Salzburg
→
FC Liefering
loan transfer
Salzburg
→
FC Liefering
loan transfer
2019-07-05
Lyngby BK Youth
→
Salzburg
€2.70m
Lyngby BK Youth
→
Salzburg
€2.70m
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025
Baldır sakatlığıKadroda yok
1 maç
01.2025
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
5 maç
11.2024
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
2 maç
12.2023
Omuz sakatlığıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1335 dk
Öne çıkıyor: Yaratıcı orta saha
Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
- Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU76.5Bundesliga 2025
PERFORMANS73.61335 dk
KARARİzlemeye değer63/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Numara 10
85.9
İleri sekiz
85.2
Derinden oyun kurucu
83.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 231 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%97
Dakika
%71
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%97
Dakika
%82
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
74
100
Performans skoru
73.6
76
97
Kilit pas / 90
2.36
2.4
98
Ortalama rating
6.95
7.3
95
Asist / 90
0.34
0.35
97
Pas hacmi / 90
48.34
55
88
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Martin ØdegaardArsenal · 27
%95
1gol
4asist
64scout
€65.00M
Premier League
Qazim LaciRizespor · 29
%69
7gol
9asist
68scout
Süper Lig
Mikkel RygaardBK Hacken · 35
%68
3gol
4asist
64scout
Allsvenskan
Arijon Ibrahimović1. FC Heidenheim · 20
%66
2gol
4asist
74scout
€10.00M
Bundesliga
Rob SchoofsUnion St. Gilloise · 31
%62
2gol
6asist
65scout
Jupiler Pro League
Alex BaenaAtletico Madrid · 24
%62
2gol
3asist
62scout
€45.00M
La Liga
Raphael VeigaPalmeiras · 30
%61
2gol
4asist
65scout
Serie A
Amine BassiHouston Dynamo · 28
%60
2gol
3asist
62scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
