Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut30.90 / 90
Kilit pas51.50 / 90
Başarılı dripling61.79 / 90
Kazanılan ikili226.58 / 90
Rating6.71
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 105 orta sahalar
- Kilit pas 1.50 %65
- Asist 0.00 %0
- Drible 1.79 %93
- Pas isabeti %75 %17
- Top kapma 3.89 %87
- İkili mücadele %50 %58
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 301 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
5
301
0
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas5
Drible6%50 başarı
İkili kazanılan22%50
Müdahale12
Faul43 kazanılan
Ofsayt3
İlk 115
2025/26
37
1.297
2
3
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%40 isabet
Kilit pas27
Drible29%46 başarı
İkili kazanılan95%43
Müdahale42
Faul3116 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111324 yedek
G+A / 900.35
Kart4
2024/25
11
577
1
2
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas7
Drible11%55 başarı
İkili kazanılan29%35
Müdahale8
Faul157 kazanılan
Ofsayt7
İlk 1183 yedek
G+A / 900.47
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 11157 yedek girdi
KART3
FORMA49
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-313%59
- 4-2-3-14%18
- 4-4-24%18
- 4-2-2-21%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ53 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | WrexhamH | 0-0 | 90 | 0 | 6.9 | ||
| 01.09.2026 | WatfordH | 2-0 | 33 | 0 | 6.4 | ||
| 29.08.2026 | DerbyA | 0-3 | 64 | 2 | 7.2 | ||
| 22.08.2026 | Sheffield UtdH | 0-0 | 49 | 1 | 6.3 | ||
| 15.08.2026 | Stoke CityA | 1-2 | 65 | – | 6.7 | ||
| 17.05.2026 | TSV HartbergH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | Lask LinzA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | Sturm GrazH | 1-1 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 26.04.2026 | Rapid ViennaA | 1-0 | 33↑ | 1 | 6.2 | ||
| 22.04.2026 | Austria ViennaH | 3-1 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 19.04.2026 | Austria ViennaA | 1-3 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 10.04.2026 | Lask LinzH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 20.03.2026 | Sturm GrazA | 1-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | Rapid ViennaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | Rapid ViennaA | 1-0 | 69 | 1 | 6.5 | ||
| 01.03.2026 | TSV HartbergH | 0-0 | 68 | 2 | 6.6 | ||
| 22.02.2026 | Lask LinzA | 1-5 | 23↑ | 1 | 6.6 | ||
| 15.02.2026 | Grazer AKA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.02.2026 | Austria ViennaH | 0-2 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 29.01.2026 | Aston VillaA | 3-2 | 40↑ | 1 | 2 | 6.7 | |
| 22.01.2026 | FC Basel 1893H | 3-1 | 5↑ | – | – | ||
| 14.12.2025 | Wolfsberger ACH | 2-1 | 73 | 1 | 6.2 | ||
| 11.12.2025 | SC FreiburgA | 1-0 | 27↑ | – | 6.9 | ||
| 06.12.2025 | FC BW LinzA | 0-2 | 76 | 2 | 6.5 | ||
| 30.11.2025 | SCR AltachA | 1-1 | 45↑ | 1 | 7.3 | ||
| 27.11.2025 | BolognaA | 4-1 | 60 | – | 6.3 | ||
| 23.11.2025 | WSG WattensH | 2-3 | 78 | 1 | 1 | 3 | 9.2 |
| 09.11.2025 | Sturm GrazA | 1-1 | 28↑ | 1 | – | 6.7 | |
| 06.11.2025 | GO Ahead EaglesH | 2-0 | 22↑ | 1 | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | RiedH | 4-1 | 68 | 2 | 6.7 | ||
| 26.10.2025 | Austria ViennaA | 0-3 | 30↑ | – | 6.5 | ||
| 23.10.2025 | Ferencvarosi TCH | 2-3 | 63 | 1 | – | 6.5 | |
| 19.10.2025 | SCR AltachH | 2-2 | 78 | – | 6.2 | ||
| 05.10.2025 | Rapid ViennaH | 2-1 | 24↑ | 1 | 6.6 | ||
| 02.10.2025 | LyonA | 2-0 | 58 | – | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | WSG WattensA | 1-2 | 61 | – | 7.0 | ||
| 25.09.2025 | FC PortoH | 0-1 | 65 | – | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | Sturm GrazH | 0-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 13.09.2025 | Wolfsberger ACA | 3-1 | 45↑ | 1 | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | FC BW LinzH | 2-2 | 19↑ | 1 | 6.7 | ||
| 23.08.2025 | Lask LinzH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | TSV HartbergA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2025 | Atletico MadridH | 1-4 | 67 | – | 6.7 | ||
| 22.01.2025 | Real MadridA | 5-1 | 63 | – | 6.2 | ||
| 10.12.2024 | Paris Saint GermainH | 0-3 | 57 | – | 6.3 | ||
| 26.11.2024 | Bayer LeverkusenA | 5-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 06.11.2024 | FeyenoordA | 1-3 | 9↑ | 1 | 6.3 | ||
| 01.10.2024 | Stade Brestois 29H | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 18.09.2024 | Sparta PrahaA | 3-0 | 57 | 1 | 6.3 | ||
| 27.08.2024 | Dynamo KyivH | 1-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 21.08.2024 | Dynamo KyivA | 0-2 | 69 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 13.08.2024 | TwenteA | 3-3 | 67 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 06.08.2024 | TwenteH | 2-1 | 8↑ | 1 | 1 | 7.3 |
ŞUT24
GOL1
xG2.6
xG FARKI-1.6under performing
DÖNÜŞÜM%4.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası17%71
- Duran top2%8
- Açık oyun2%8
- Taç sonrası1%4
- Korner1%4
- Kontra atak1%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak10%42
- Sol ayak9%38
- Kafa5%21
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR24 şut
- 1-15' 2 %8
- 16-30' 3 %12
- 31-45' 4 %17
- 46-60' 6 %25
- 61-75' 5 %21
- 76-90+' 4 %17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 53 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
3 maç
10.2024
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 957 dk
Öne çıkıyor: Yaratıcı orta saha
Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
- Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU76.9Bundesliga 2025
PERFORMANS78.1957 dk
KARARİzlemeye değer74/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
81.6
Box-to-box orta saha
81.1
Derinden oyun kurucu
79.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 231 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%99
Dakika
%62
Değer / getiri
%46
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%98
Dakika
%76
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.97
1.8
100
Performans skoru
78.1
76
100
Dakika güvenliği
67.6
76
89
Müdahale / 90
2.73
1.8
100
Ortalama rating
6.65
7.2
92
Başarılı drible / 90
2.16
1.5
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Thomas JørgensenViborg · 20
%95
4gol
7asist
85scout
Superliga
Elliot AndersonNottingham Forest · 23
%72
0gol
1asist
67scout
€60.00M
UEFA Europa League
Celio PompeuSt. Louis City · 26
%69
2gol
2asist
67scout
Major League Soccer
Brian CipengaCastellón · 28
%67
6gol
9asist
76scout
€2.00M
Segunda División
Elies MahmoudRanders FC · 24
%65
5gol
4asist
76scout
Superliga
Álvaro MontoroBotafogo · 18
%61
3gol
3asist
80scout
Serie A
Bambasé ContéSV Elversberg · 22
%60
4gol
5asist
84scout
€3.00M
2. Bundesliga
Santiago MorenoPortland Timbers · 25
%60
4gol
5asist
77scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

