Brian Kibambe Cipenga
Congo DR · Attacker

Brian Kibambe Cipenga

YAŞ27
BOY172 cm
KİLO69 kg
KULÜPCongo DR
DOĞUM YERİKinshasa
LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 0A
Gol10.61 / 90
Şut42.43 / 90
Kilit pas10.61 / 90
Başarılı dripling74.26 / 90
Kazanılan ikili127.30 / 90
Rating6.65
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.610.24
Şut 2.431.60
Kilit pas 0.611.92
Başarılı dripling 4.262.28
Kazanılan ikili 7.306.24
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
8. Segunda División2025 · Castellón · 30 maç 9asist8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2026/27 4 148 1 0 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupCongo DR 4 148 1 0 6.65
Şut4%25 isabet
Kilit pas1
Drible7%47 başarı
İkili kazanılan12%35
Müdahale4
Faul21 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1122 yedek
G+A / 900.61
2025/26 36 2.274 6 9 7.14
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Segunda DivisiónCastellón 32 2.250 6 9 7.15
Africa Cup of NationsCongo DR 4 24 0 0 6.40
Şut40%55 isabet
Kilit pas48
Drible57%40 başarı
İkili kazanılan157%44
Müdahale50
Faul2529 kazanılan
Ofsayt14
İlk 112412 yedek
G+A / 900.59
Kart1
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL1
İLK 1146 yedek girdi
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %100
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-1-4-1 — 3 4-4-2 — 2 5-3-2 — 2 3-3-1-3 — 1 4-2-3-1 — 1 9 maç
  • 4-1-4-13%33
  • 4-4-22%22
  • 5-3-22%22
  • 3-3-1-31%11
  • 4-2-3-11%11
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ40 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
01.07.2026 EnglandA 2-1 76 1 2 7.0
27.06.2026 UzbekistanH 3-1 72 2 6.3
24.06.2026 ColombiaA 1-0
17.06.2026 PortugalA 1-1
31.05.2026 EibarH 2-1 81 1 6.3
24.05.2026 HuescaA 0-1 90 1 5.9
15.05.2026 CadizH 1-1 80 1 2 6.9
09.05.2026 AD Ceuta FCA 1-1 81 2 6.6
02.05.2026 CordobaH 1-2 90 1 7.6
25.04.2026 MalagaA 2-3 86 2 1 7.0
18.04.2026 BurgosH 3-1 34 7.9
12.04.2026 MirandesA 2-2 21 6.6
15.03.2026 Sporting GijonA 4-1 90 1 6.2
07.03.2026 Real Sociedad IIA 4-2 90 3 6.5
28.02.2026 Racing SantanderH 1-3 90 3 7.2
21.02.2026 Las PalmasA 1-1 90 1 1 6.9
15.02.2026 Deportivo La CorunaH 2-0 84 1 6.9
08.02.2026 ValladolidA 0-4 90 1 1 7.7
01.02.2026 FC AndorraH 2-0 90 1 2 8.3
25.01.2026 ZaragozaA 0-0 74 1 7.3
16.01.2026 LeganesH 2-0 33 6.6
11.01.2026 Granada CFA 0-0 25 7.3
06.01.2026 AlgeriaA 1-0
30.12.2025 BotswanaA 0-3 9 6.6
27.12.2025 SenegalA 1-1
23.12.2025 BeninH 1-0 15 6.2
07.12.2025 Deportivo La CorunaA 1-3 45 1 1 1 8.9
30.11.2025 Las PalmasH 1-0 32 1 1 7.0
22.11.2025 FC AndorraA 1-3
02.11.2025 MalagaH 2-1 90 3 6.9
26.10.2025 AlmeriaA 1-0 90 1 6.2
19.10.2025 AlbaceteH 0-1 90 4 8.2
05.10.2025 Sporting GijonH 3-1 90 1 2 6.6
29.09.2025 LeganesA 0-1 90 1 3 8.0
20.09.2025 Cultural LeonesaA 1-3 90 1 7.0
14.09.2025 AD Ceuta FCH 3-3 90 1 1 7.9
05.09.2025 CordobaA 2-1 90 1 1 7.3
30.08.2025 ZaragozaHC 1-1 71 1 1 7.9
22.08.2025 ValladolidH 0-1
16.08.2025 Racing SantanderA 3-1 63 1 6.9
ŞUT51
GOL6
xG0.0
xG FARKI+6.0over performing
DÖNÜŞÜM%11.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
61' · xG 0.0 23' · xG 0.0 63' · xG 0.0 39' · xG 0.0 45' · xG 0.0 45' · xG 0.0 5' · xG 0.0 54' · xG 0.0 · GOL 14' · xG 0.0 75' · xG 0.0 64' · xG 0.0 34' · xG 0.0 60' · xG 0.0 83' · xG 0.0 52' · xG 0.0 7' · xG 0.0 36' · xG 0.0 35' · xG 0.0 21' · xG 0.0 90' · xG 0.0 77' · xG 0.0 60' · xG 0.0 52' · xG 0.0 81' · xG 0.0 · GOL 79' · xG 0.0 44' · xG 0.0 30' · xG 0.0 7' · xG 0.0 90' · xG 0.0 84' · xG 0.0 · GOL 83' · xG 0.0 66' · xG 0.0 53' · xG 0.0 52' · xG 0.0 34' · xG 0.0 15' · xG 0.0 11' · xG 0.0 80' · xG 0.0 61' · xG 0.0 58' · xG 0.0 31' · xG 0.0 · GOL 28' · xG 0.0 22' · xG 0.0 90' · xG 0.0 6' · xG 0.0 78' · xG 0.0 2' · xG 0.0 59' · xG 0.0 · GOL 39' · xG 0.0 19' · xG 0.0 · GOL 29' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 28 (%55) Açık oyun — 9 (%18) Kontra atak — 9 (%18) Korner — 3 (%6) Serbest vuruş — 1 (%2) Taç sonrası — 1 (%2) 51 şut
  • Asist sonrası28%55
  • Açık oyun9%18
  • Kontra atak9%18
  • Korner3%6
  • Serbest vuruş1%2
  • Taç sonrası1%2
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 32 (%63) Sol ayak — 15 (%29) Kafa — 4 (%8) 51 şut
  • Sağ ayak32%63
  • Sol ayak15%29
  • Kafa4%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR51 şut
1-15' — 8 16-30' — 7 31-45' — 10 46-60' — 9 61-75' — 6 76-90+' — 11 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 11 76-90+'
  • 1-15' 8 %16
  • 16-30' 7 %14
  • 31-45' 10 %20
  • 46-60' 9 %18
  • 61-75' 6 %12
  • 76-90+' 11 %22
PİYASA DEĞERİ€2.00M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 40 maç
Congo DR 8maç 2025–2026
Castellón 32maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Castellón Almeria
2024-07-06 Paços Ferreira Castellón free transfer
2023-07-01 Vilaverdense Paços Ferreira free transfer
2022-01-01 Anadia Vilaverdense free transfer
2021-07-01 SC Ideal Anadia free transfer
2020-07-01 Famalicão U23 SC Ideal free transfer
2019-07-01 Freamunde Famalicão U23 free transfer
2018-07-01 Boavista B Freamunde free transfer
2017-07-01 Boavista Y19 Boavista B -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2250 dk

Takip listesi: Yaratıcı orta saha

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU75.5Segunda División 2025
PERFORMANS79.42250 dk
KARARİzlemeye değer66/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 97.4
Numara 10 93.5
Box-to-box orta saha 90.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru %97
Performans %99
Dakika %85
Değer / getiri %10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %99
Performans %99
Dakika %93
Değer / getiri %10
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 1.92 1.8 100
Dakika güvenliği 100 76 100
Performans skoru 79.4 76 100
Asist / 90 0.36 0.28 100
Müdahale / 90 2 1.8 100
Ortalama rating 7.15 7.2 99
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam