LİGPremier League
BU SEZON2G · 0A
Gol20.80 / 90
Asist00.00 / 90
Şut52.00 / 90
Kilit pas31.20 / 90
Başarılı dripling20.80 / 90
Kazanılan ikili72.80 / 90
Rating6.87
OYUNCU PROFİLİPremier League 2026 · 58 orta sahalar
- Kilit pas 1.20 %60
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.80 %58
- Pas isabeti %73 %23
- Top kapma 2.80 %61
- İkili mücadele %44 %40
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 225 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
FA Cup2024/2025 · England
🥈
U18 Professional Development League2017/2018 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 7 G+A
GolAsist
2026/27
3
225
2
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas3
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan7%44
Müdahale5
Faul2
İlk 113
G+A / 900.8
2025/26
56
4.356
3
4
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%53 isabet
Kilit pas43
Drible19%39 başarı
İkili kazanılan228%58
Müdahale135
Faul3242 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11488 yedek
G+A / 900.14
Kart6
2024/25
38
3.102
0
5
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas41
Drible16%48 başarı
İkili kazanılan151%58
Müdahale90
Faul2325 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11371 yedek
G+A / 900.15
Kart2
2023/24
37
3.208
2
3
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%50 isabet
Kilit pas24
Drible17%50 başarı
İkili kazanılan160%60
Müdahale106
Faul2216 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1137
G+A / 900.14
Kart6
2022/23
36
2.896
0
2
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas15
Drible17%65 başarı
İkili kazanılan123%53
Müdahale71
Faul3310 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11342 yedek
G+A / 900.06
Kart51
2021/22
37
3.110
0
2
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas21
Drible16%55 başarı
İkili kazanılan164%61
Müdahale105
Faul1614 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11352 yedek
G+A / 900.06
Kart1
2020/21
30
1.710
1
1
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Kilit pas3
Drible11%61 başarı
İkili kazanılan97%63
Müdahale64
Faul811 kazanılan
İlk 111911 yedek
G+A / 900.11
Kart1
TOPLAM GOL8
İLK 1120117 yedek girdi
KART20
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 3 %38
- 46-60' 2 %25
- 61-75' 1 %12
- 76-90+' 2 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-186%41
- 4-3-358%27
- 4-2-3-137%18
- 3-4-323%11
- 4-4-24%2
- 4-1-4-13%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları14verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | FulhamA | 2-3 | 74 | 2 | 3 | 7.8 | |
| 28.08.2026 | Manchester CityH | 1-4 | 91 | 2 | 6.6 | ||
| 22.08.2026 | EvertonA | 2-0 | 60 | – | 6.2 | ||
| 27.05.2026 | Rayo VallecanoH | 1-0 | 91 | 1 | 6.6 | ||
| 24.05.2026 | ArsenalH | 1-2 | 50↑ | – | 6.9 | ||
| 17.05.2026 | BrentfordA | 2-2 | 95 | – | 7.2 | ||
| 13.05.2026 | Manchester CityA | 3-0 | 86 | 1 | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | EvertonH | 2-2 | 88 | 2 | 6.9 | ||
| 07.05.2026 | Shakhtar DonetskH | 2-1 | 83 | 1 | – | 7.7 | |
| 03.05.2026 | BournemouthA | 3-0 | 47↑ | – | 6.6 | ||
| 30.04.2026 | Shakhtar DonetskA | 1-3 | 93 | – | 7.0 | ||
| 25.04.2026 | LiverpoolA | 3-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 20.04.2026 | West HamH | 0-0 | 82 | 1 | 7.3 | ||
| 16.04.2026 | FiorentinaA | 2-1 | 92 | – | 6.3 | ||
| 12.04.2026 | NewcastleH | 2-1 | 91 | 1 | – | 7.5 | |
| 09.04.2026 | FiorentinaH | 3-0 | 85 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 19.03.2026 | AEK LarnacaA | 1-2 | 91 | – | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | LeedsH | 0-0 | 78 | – | 6.5 | ||
| 12.03.2026 | AEK LarnacaH | 0-0 | 81 | 1 | 6.7 | ||
| 05.03.2026 | TottenhamA | 1-3 | 92 | – | 6.9 | ||
| 01.03.2026 | Manchester UnitedA | 2-1 | 98 | 1 | 6.3 | ||
| 26.02.2026 | ZrinjskiH | 2-0 | 84 | – | 8.2 | ||
| 22.02.2026 | WolvesH | 1-0 | 100 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 19.02.2026 | ZrinjskiA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.02.2026 | BurnleyH | 2-3 | 93 | 1 | 6.6 | ||
| 08.02.2026 | BrightonA | 0-1 | 89 | – | 6.3 | ||
| 01.02.2026 | Nottingham ForestA | 1-1 | 83 | – | 6.3 | ||
| 25.01.2026 | ChelseaH | 1-3 | 65 | – | 6.9 | ||
| 17.01.2026 | SunderlandA | 2-1 | 95 | 1 | 6.3 | ||
| 07.01.2026 | Aston VillaH | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 04.01.2026 | NewcastleA | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 01.01.2026 | FulhamH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.12.2025 | TottenhamH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 20.12.2025 | LeedsA | 4-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 18.12.2025 | KuPSH | 2-2 | 27↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 14.12.2025 | Manchester CityH | 0-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 11.12.2025 | ShelbourneA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | FulhamA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.12.2025 | BurnleyA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.11.2025 | Manchester UnitedH | 1-2 | 85 | – | 6.2 | ||
| 27.11.2025 | StrasbourgA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 22.11.2025 | WolvesA | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.11.2025 | BrightonH | 0-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 06.11.2025 | AZ AlkmaarH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | BrentfordH | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | ArsenalA | 1-0 | 89 | – | 6.7 | ||
| 23.10.2025 | AEK LarnacaH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | BournemouthH | 3-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | EvertonA | 2-1 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 02.10.2025 | Dynamo KyivA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | LiverpoolH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | West HamA | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 13.09.2025 | SunderlandH | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 31.08.2025 | Aston VillaA | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.08.2025 | FredrikstadA | 0-0 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 24.08.2025 | Nottingham ForestH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 21.08.2025 | FredrikstadH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | ChelseaA | 0-0 | 97 | – | 7.3 | ||
| 10.08.2025 | LiverpoolH | 2-2 | 79 | 1 | 7.0 | ||
| 25.05.2025 | LiverpoolA | 1-1 | 90 | 1 | – | 7.9 |
ŞUT24
GOL3
xG2.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası11%46
- Taç sonrası6%25
- Açık oyun4%17
- Kontra atak2%8
- Duran top1%4
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak19%79
- Kafa4%17
- Sağ ayak1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR24 şut
- 1-15' 3 %12
- 16-30' 3 %12
- 31-45' 8 %33
- 46-60' 3 %12
- 61-75' 4 %17
- 76-90+' 3 %12
AKSİYON HARİTASI2769 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %43
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %36
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %28
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2769
- Pas1604%62
- Top kazanma244%9
- Top teması168%6
- Uzaklaştırma154%6
- Müdahale142%5
- Hava topu69%3
- Bloke edilen pas61%2
- Korner kazandırma60%2
- Çalım56%2
- Faul50%2
PİYASA DEĞERİ€25.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ3
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 237 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-07-01
Palace U18
→
Palace U23
-
Palace U18
→
Palace U23
-
2016-07-22
Brentford Yth.
→
Palace U18
free transfer
Brentford Yth.
→
Palace U18
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2023
Kasık sakatlığıŞüpheli
1 maç
01.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Premier League2022 · Crystal Palace
1kırmızı · 36 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 3268 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.1Premier League 2025
PERFORMANS61.73268 dk
KARARİzlemeye değer67/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
82.1
Agresif stoper
81.8
Klasik stoper
77.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 211 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%71
Dakika
%97
Değer / getiri
%23
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%72
Performans
%68
Dakika
%99
Değer / getiri
%17
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Müdahale / 90
2.7
3
90
Performans skoru
61.7
74
83
İkili mücadele kazanma
55.25
58
95
Pas hacmi / 90
29.41
42
70
Pas arası / 90
0.88
1.9
46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Oliver OlsenVfL Bochum · 25
%95
0gol
1asist
68scout
€1.80M
2. Bundesliga
José Luis GayàValencia · 30
%86
1gol
2asist
64scout
€5.00M
La Liga
Josep ChavarríaRayo Vallecano · 27
%77
0gol
1asist
57scout
€10.00M
UEFA Europa Conference League
Luís MataKairat Almaty · 28
%76
0gol
0asist
56scout
UEFA Champions League
Víctor GarcíaCultural Leonesa · 31
%72
0gol
1asist
67scout
€200K
Segunda División
Jordan WilliamsPortsmouth · 26
%68
1gol
2asist
66scout
Championship
Agustín GiayPalmeiras · 21
%62
0gol
0asist
73scout
Serie A
Ryan LeonardMillwall · 33
%60
1gol
2asist
62scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
