Tjaronn Chery
Suriname · Midfielder

Tjaronn Chery

YAŞ37
BOY170
KİLO68
DOĞUM YERİDen Haag
LİGEredivisie
BU SEZON3G · 1A
Gol30.82 / 90
Asist10.27 / 90
Şut92.45 / 90
Kilit pas41.09 / 90
Başarılı dripling41.09 / 90
Kazanılan ikili82.18 / 90
Rating7.27
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 35 forvetler
Gol — %91 (0.82) Şut — %65 (2.4) Asist — %65 (0.27) Kilit pas — %44 (1.09) Drible — %74 (1.09) İkili mücadele — %32 (%40) 62 ORT. % 91 65 65 44 74 32
  • Gol 0.82 %91
  • Şut 2.4 %65
  • Asist 0.27 %65
  • Kilit pas 1.09 %44
  • Drible 1.09 %74
  • İkili mücadele %40 %32
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 331 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
6. Jupiler Pro League2024 · Antwerp · 40 maç 14gol8. 6asist6.
16. Eredivisie2025 · NEC Nijmegen · 33 maç 10gol16. 6asist22.
17. Eredivisie2026 · NEC Nijmegen · 2 maç 1gol17. 1asist19.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Super CupNone · Israel
🏆 Toto Cup Ligat AlNone · Israel
🏆 Ligat Ha'alNone · Israel
🏆 KNVB BekerNone · Netherlands
🏆 Super Cup2023 · Israel
🏆 Ligat Ha'al2022/2023 · Israel
🏆 Ligat Ha'al2021/2022 · Israel
🏆 Super Cup2021 · Israel
🏆 Toto Cup Ligat Al2021 · Israel
🏆 Ligat Ha'al2020/2021 · Israel
🏆 KNVB Beker2014/2015 · Netherlands
🥈 KNVB BekerNone · Netherlands · 2nd Place
🥈 Toto Cup Ligat AlNone · Israel · 2nd Place
🥈 Ligat Ha'alNone · Israel · 2nd Place
🥈 State CupNone · Israel · 2nd Place
🥈 Super CupNone · Israel · 2nd Place
🥈 KNVB Beker2023/2024 · Netherlands · 2nd Place
🥈 Toto Cup Ligat Al2023/2024 · Israel · 2nd Place
🥈 Super Cup2022 · Israel · 2nd Place
🥈 State Cup2021/2022 · Israel · 2nd Place
🥈 Ligat Ha'al2019/2020 · Israel · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 20 G+A
2021 0 2022 4 2023 11 2024 20 2025 16 2026 4
GolAsist
2026/27 8 657 3 1 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieNEC Nijmegen 4 331 3 1 7.27
UEFA Champions LeagueNEC Nijmegen 4 326 0 0 6.75
Şut18%61 isabet
Kilit pas10
Drible4%33 başarı
İkili kazanılan9%30
Müdahale2
Faul23 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı2
İlk 118
G+A / 900.55
Kaptan7maçta
2025/26 33 2.774 10 6 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieNEC Nijmegen 33 2.774 10 6 6.94
Şut71%63 isabet
Kilit pas55
Drible19%49 başarı
İkili kazanılan61%44
Müdahale9
Faul1930 kazanılan
Ofsayt13
Penaltı22 kaçan
İlk 1133
G+A / 900.52
Kart31
Kaptan33maçta
2024/25 40 3.134 14 6 7.29
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueAntwerp 40 3.134 14 6 7.29
Şut69%52 isabet
Kilit pas70
Drible23%56 başarı
İkili kazanılan79%46
Müdahale26
Faul1826 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı21 kaçan
İlk 11391 yedek
G+A / 900.57
Kart1
Kaptan3maçta
2023/24 24 1.790 7 4 7.41
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieNEC Nijmegen 15 1.127 5 2 7.47
UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa 5 396 1 2 7.60
UEFA Europa LeagueMaccabi Haifa 4 267 1 0 6.88
Şut40%72 isabet
Kilit pas40
Drible19%53 başarı
İkili kazanılan54%47
Müdahale10
Faul624 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11204 yedek
G+A / 900.55
Kart2
Kaptan7maçta
2022/23 8 719 3 1 7.05
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa 8 719 3 1 7.05
Şut19%37 isabet
Kilit pas16
Drible5%38 başarı
İkili kazanılan11%28
Müdahale2
Faul83 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 118
G+A / 900.5
Kart1
Kaptan1maçta
2021/22 5 380 0 0 6.66
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa 5 380 0 0 6.66
Şut6%50 isabet
Kilit pas5
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan11%39
Müdahale5
Faul43 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1141 yedek
Kart3
Kaptan4maçta
TOPLAM GOL317 penaltı
İLK 11801 yedek girdi
KART7
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR31 gol
1-15' — 4 16-30' — 5 31-45' — 5 46-60' — 5 61-75' — 5 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 76-90+'
  • 1-15' 4 %13
  • 16-30' 5 %16
  • 31-45' 5 %16
  • 46-60' 5 %16
  • 61-75' 5 %16
  • 76-90+' 7 %23
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 33 3-4-2-1 — 22 3-4-1-2 — 12 3-4-3 — 7 3-1-4-2 — 4 3-5-2 — 1 79 maç
  • 4-2-3-133%42
  • 3-4-2-122%28
  • 3-4-1-212%15
  • 3-4-37%9
  • 3-1-4-24%5
  • 3-5-21%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 FeyenoordH 1-3 90 2 5.5
29.08.2026 PEC ZwolleAC 1-3 91 2 3 8.5
25.08.2026 Bodo/GlimtAC 3-0 45 6.5
19.08.2026 Bodo/GlimtHC 1-3 82 3 7.3
15.08.2026 Willem IIAC 1-4 86 1 1 1 8.2
11.08.2026 Olympiakos PiraeusHC 2-1 113 4 6.0
08.08.2026 TelstarHC 1-2 64 3 6.9
04.08.2026 Olympiakos PiraeusAC 0-0 86 2 7.2
17.05.2026 GO Ahead EaglesHC 2-1 85 5 7.7
10.05.2026 GroningenAC 2-1 71 1 6.2
02.05.2026 TelstarHC 1-1 95 1 2 7.9
25.04.2026 TwenteAC 1-1 90 2 6.0
12.04.2026 FeyenoordHC 1-1 96 7.3
04.04.2026 ExcelsiorAC 0-2 82 6.2
22.03.2026 HeerenveenHC 2-2 92 2 5 8.2
14.03.2026 PSV EindhovenAC 2-3 90 6.9
08.03.2026 FC VolendamHC 3-0 86 1 3 7.2
28.02.2026 Fortuna SittardHC 2-3 79 1 1 7.6
21.02.2026 AjaxAC 1-1 90 2 6.3
17.02.2026 Sparta RotterdamAC 1-1 7
11.02.2026 UtrechtHC 1-3 94 5 7.3
07.02.2026 HeraclesHC 4-1 89 1 2 8.0
31.01.2026 AZ AlkmaarAC 1-3 91 1 3 7.7
24.01.2026 PEC ZwolleHC 2-1 90 1 1 2 8.3
17.01.2026 NAC BredaAC 3-4 90 1 1 6.3
20.12.2025 AjaxHC 2-2 75 1 6.2
13.12.2025 TelstarAC 2-2 69 6.2
07.12.2025 FC VolendamAC 2-3 78 1 6.2
29.11.2025 Sparta RotterdamHC 3-1 90 2 6.5
23.11.2025 FeyenoordAC 2-4 59 1 2 7.2
09.11.2025 GroningenHC 2-0 90 1 6.7
02.11.2025 UtrechtAC 1-0 90 3 6.0
25.10.2025 PEC ZwolleAC 2-2 90 1 6.2
18.10.2025 TwenteHC 3-3 96 6.7
05.10.2025 GO Ahead EaglesAC 1-1 87 4 6.6
21.09.2025 HeerenveenAC 3-2 90 4 6.5
13.09.2025 PSV EindhovenHC 3-5 90 1 7 7.3
31.08.2025 Fortuna SittardAC 3-2 90 3 7.3
24.08.2025 NAC BredaHC 3-0 90 1 4 7.7
16.08.2025 HeraclesAC 1-4 90 1 1 6.5
09.08.2025 ExcelsiorHC 5-0 83 1 1 3 7.3
29.05.2025 CharleroiH 1-2 62 2 6.9
25.05.2025 Club Brugge KVAC 1-1 77 1 7.0
17.05.2025 Union St. GilloiseHC 0-4 45 6.7
11.05.2025 GentAC 0-3 90 2 2 8.7
01.05.2025 AnderlechtH 1-3 66 7.2
27.04.2025 GenkA 0-1 83 1 4 7.3
23.04.2025 GenkH 1-1 76 3 6.2
20.04.2025 AnderlechtA 0-0 90 3 7.5
13.04.2025 GentH 0-1 70 2 7.3
06.04.2025 Club Brugge KVH 2-3 82 1 6.6
29.03.2025 Union St. GilloiseA 5-1 13 6.2
16.03.2025 Standard LiegeA 0-0 63 2 7.2
09.03.2025 GentH 0-1 90 2 7.3
01.03.2025 Cercle BruggeA 0-0 90 2 7.2
22.02.2025 OH LeuvenH 2-2 79 2 7.2
15.02.2025 KortrijkH 2-1 89 1 1 3 8.9
09.02.2025 AnderlechtA 2-0 90 1 7.3
02.02.2025 Club Brugge KVH 2-1 89 1 1 7.2
19.01.2025 KVC WesterloH 3-2 66 6.5
ŞUT134
GOL13
xG13.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%9.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
33' · xG 0.033 62' · xG 0.087 61' · xG 0.183 46' · xG 0.037 45' · xG 0.08 29' · xG 0.091 17' · xG 0.099 7' · xG 0.074 5' · xG 0.024 2' · xG 0.035 54' · xG 0.976 · GOL 54' · xG 0.016 33' · xG 0.105 84' · xG 0.138 72' · xG 0.089 70' · xG 0.061 64' · xG 0.019 58' · xG 0.016 55' · xG 0.029 8' · xG 0.015 85' · xG 0.211 · GOL 72' · xG 0.061 64' · xG 0.032 81' · xG 0.024 43' · xG 0.041 42' · xG 0.048 15' · xG 0.12 15' · xG 0.109 13' · xG 0.06 34' · xG 0.038 2' · xG 0.026 57' · xG 0.034 · GOL 50' · xG 0.025 33' · xG 0.06 19' · xG 0.197 · GOL 15' · xG 0.028 1' · xG 0.041 90' · xG 0.035 33' · xG 0.017 68' · xG 0.026 59' · xG 0.024 56' · xG 0.016 56' · xG 0.032 45' · xG 0.083 19' · xG 0.42 · GOL 17' · xG 0.022 59' · xG 0.024 43' · xG 0.039 36' · xG 0.145 21' · xG 0.081 10' · xG 0.04 · GOL 51' · xG 0.182 42' · xG 0.066 · GOL 81' · xG 0.023 64' · xG 0.032 52' · xG 0.032 21' · xG 0.049 15' · xG 0.027 4' · xG 0.029 2' · xG 0.026 70' · xG 0.051 34' · xG 0.029 78' · xG 0.204 · GOL 77' · xG 0.067 2' · xG 0.045 51' · xG 0.035 41' · xG 0.038 41' · xG 0.047 87' · xG 0.019 45' · xG 0.145 52' · xG 0.036 49' · xG 0.054 79' · xG 0.038 35' · xG 0.023 87' · xG 0.788 70' · xG 0.034 63' · xG 0.031 11' · xG 0.02 17' · xG 0.058 79' · xG 0.051 73' · xG 0.059 55' · xG 0.032 28' · xG 0.051 18' · xG 0.016 90' · xG 0.16 72' · xG 0.14 54' · xG 0.026 45' · xG 0.105 28' · xG 0.149 87' · xG 0.016 86' · xG 0.788 69' · xG 0.231 · GOL 68' · xG 0.035 47' · xG 0.047 46' · xG 0.207 22' · xG 0.047 79' · xG 0.015 47' · xG 0.026 29' · xG 0.017 8' · xG 0.027 82' · xG 0.788 · GOL 79' · xG 0.018 7' · xG 0.029 23' · xG 0.031 58' · xG 0.034 53' · xG 0.141 45' · xG 0.041 12' · xG 0.025 8' · xG 0.788 · GOL 77' · xG 0.224 22' · xG 0.099 42' · xG 0.028 7' · xG 0.043 48' · xG 0.043 45' · xG 0.079 61' · xG 0.0 107' · xG 0.0 95' · xG 0.0 29' · xG 0.0 17' · xG 0.0 70' · xG 0.0 17' · xG 0.0 9' · xG 0.0 79' · xG 0.0 73' · xG 0.0 40' · xG 0.0 31' · xG 0.0 22' · xG 0.0 88' · xG 0.19 85' · xG 0.027 54' · xG 0.026 23' · xG 0.788 · GOL 18' · xG 0.023 5' · xG 0.788 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 81 (%60) Açık oyun — 23 (%17) Serbest vuruş — 9 (%7) Korner — 8 (%6) Penaltı — 6 (%4) Kontra atak — 5 (%4) Diğer — 2 (%1) 134 şut
  • Asist sonrası81%60
  • Açık oyun23%17
  • Serbest vuruş9%7
  • Korner8%6
  • Penaltı6%4
  • Kontra atak5%4
  • Diğer2%1
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 112 (%84) Sağ ayak — 21 (%16) Kafa — 1 (%1) 134 şut
  • Sol ayak112%84
  • Sağ ayak21%16
  • Kafa1%1
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR134 şut
1-15' — 23 16-30' — 21 31-45' — 23 46-60' — 25 61-75' — 19 76-90+' — 23 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 25 46-60'
  • 1-15' 23 %17
  • 16-30' 21 %16
  • 31-45' 23 %17
  • 46-60' 25 %19
  • 61-75' 19 %14
  • 76-90+' 23 %17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 118 maç
NEC Nijmegen 56maç 2023–2026
Antwerp 40maç 2024
Maccabi Haifa 22maç 2021–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-06-23 Antwerp NEC Nijmegen
2024-07-01 Maccabi Haifa Royal Antwerp free transfer
2024-06-30 NEC Nijmegen Maccabi Haifa End of loan
2024-06-15 Maccabi Haifa Antwerp
2024-01-25 Maccabi Haifa NEC Nijmegen loan transfer
2019-08-15 Kayserispor Maccabi Haifa
2019-08-08 GZ Hengfeng Maccabi Haifa free transfer
2019-06-30 Kayserispor GZ Hengfeng End of loan
2018-07-28 GZ Hengfeng Kayserispor loan transfer
2018-07-28 Guizhou Zhicheng Kayserispor
2017-01-13 QPR GZ H. Zhicheng €2.65m
2017-01-13 QPR Guizhou Zhicheng € 4.7M
2015-07-20 FC Groningen QPR €2.34m
2014-07-01 ADO Den Haag Groningen € 800K
2014-06-30 FC Groningen ADO Den Haag End of loan
2013-07-23 ADO Den Haag Groningen
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2025 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
03.2024 Kas sakatlığıKadroda yok 2 maç
12.2023 Kişisel sebepKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2774 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.5Eredivisie 2025
PERFORMANS66.82774 dk
KARARİzlemeye değer64/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet 88.7
Pivot forvet 84.4
Baskıcı forvet 84.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 192 oyuncu
Scout skoru %72
Performans %81
Dakika %98
Değer / getiri %19
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %82
Performans %85
Dakika %98
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Performans skoru 66.8 76 88
Ortalama rating 6.94 7.2 96
Kilit pas / 90 1.78 1.6 100
Pas hacmi / 90 35.43 34 100
Asist / 90 0.19 0.32 59
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam