LİGJupiler Pro League
BU SEZON3G · 2A
Gol30.11 / 90
Asist20.07 / 90
Şut220.80 / 90
Kilit pas80.29 / 90
Başarılı dripling10.04 / 90
Kazanılan ikili802.92 / 90
Rating7.11
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2024 · 84 defanslar
- Müdahale 0.55 %0
- Pas arası 0.84 %19
- Blok 1.10 %90
- İkili mücadele %48 %6
- Pas isabeti %83 %55
- Faul (az iyi) 0.58 %92
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2462 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Super Cup2023/2024 · Belgium
🏆
First Division A2022/2023 · Belgium
🏆
Cup2022/2023 · Belgium
🏆
Emir Cup2022 · Qatar
🏆
Audi Cup2019 · World
🏆
International Champions Cup2018 · World
🏆
Super Cup2014/2015 · Spain
🏆
La Liga2013/2014 · Spain
🏆
Super Cup2013/2014 · Holland
🏆
Eredivisie2012/2013 · Holland
🏆
Eredivisie2011/2012 · Holland
🏆
Eredivisie2010/2011 · Holland
🏆
KNVB Beker2009/2010 · Holland
🥈
Cup2023/2024 · Belgium · 2nd Place
🥈
Stars League2021/2022 · Qatar · 2nd Place
🥈
League Cup2020/2021 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2018/2019 · Europe · 2nd Place
🥈
Premier League2016/2017 · England · 2nd Place
🥈
MLS All-Star2015 · World · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2013/2014 · Europe · 2nd Place
🥈
Super Cup2012/2013 · Holland · 2nd Place
🥈
Super Cup2011/2012 · Holland · 2nd Place
🥈
Super Cup2010/2011 · Holland · 2nd Place
🥈
KNVB Beker2010/2011 · Holland · 2nd Place
🥈
Eredivisie2009/2010 · Holland · 2nd Place
🥈
Kirin Cup2009 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 7 G+A
GolAsist
2024/25
29
2.462
3
2
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%36 isabet
Kilit pas8
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan80%48
Müdahale15
Faul1612 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11272 yedek
G+A / 900.18
Kart6
Kaptan27maçta
2023/24
45
4.015
3
4
7.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut48%42 isabet
Kilit pas21
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan169%55
Müdahale57
Faul2110 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı22 kaçan
İlk 1145
G+A / 900.16
Kart6
Kaptan45maçta
2022/23
28
2.520
2
2
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%33 isabet
Kilit pas5
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan78%59
Müdahale24
Faul194 kazanılan
İlk 1128
G+A / 900.14
Kart6
Kaptan28maçta
2020/21
43
2.511
1
0
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas9
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan95%57
Müdahale36
Faul203 kazanılan
İlk 112815 yedek
G+A / 900.04
Kart3
TOPLAM GOL6
İLK 11384 yedek girdi
KART9
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 4 %67
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-137%88
- 3-4-1-22%5
- 3-4-32%5
- 4-3-31%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.05.2025 | CharleroiH | 1-2 | 33↑ | – | 6.3 | ||
| 17.05.2025 | Union St. GilloiseH | 0-4 | 4↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | Standard LiegeAC | 0-0 | 86 | 2 | 7.2 | ||
| 09.03.2025 | GentHC | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 01.03.2025 | Cercle BruggeAC | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 22.02.2025 | OH LeuvenHC | 2-2 | 99 | – | 6.3 | ||
| 15.02.2025 | KortrijkHC | 2-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 09.02.2025 | AnderlechtAC | 2-0 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 02.02.2025 | Club Brugge KVHC | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 19.01.2025 | KVC WesterloHC | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 12.01.2025 | Beerschot WilrijkAC | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 26.12.2024 | GenkHC | 2-2 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 21.12.2024 | DenderAC | 1-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 13.12.2024 | KV MechelenAC | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.12.2024 | CharleroiHC | 1-3 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 01.12.2024 | Union St. GilloiseAC | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.11.2024 | GenkAC | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.10.2024 | Standard LiegeHC | 3-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 20.10.2024 | OH LeuvenAC | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.10.2024 | Cercle BruggeHC | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.09.2024 | Beerschot WilrijkHC | 4-0 | 80 | – | 7.2 | ||
| 21.09.2024 | KVC WesterloAC | 1-2 | 90 | 2 | 2 | 8.3 | |
| 15.09.2024 | Union St. GilloiseHC | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 01.09.2024 | GentAC | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.08.2024 | KV MechelenHC | 0-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 18.08.2024 | Club Brugge KVAC | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 11.08.2024 | St. TruidenHC | 6-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 04.08.2024 | AnderlechtHC | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 28.07.2024 | CharleroiAC | 0-1 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 26.05.2024 | AnderlechtHC | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.05.2024 | GenkAC | 1-0 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 12.05.2024 | Cercle BruggeHC | 1-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 05.05.2024 | Club Brugge KVHC | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 28.04.2024 | Union St. GilloiseAC | 4-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 25.04.2024 | Union St. GilloiseHC | 0-3 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 21.04.2024 | Cercle BruggeAC | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.04.2024 | Club Brugge KVAC | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 06.04.2024 | GenkHC | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 30.03.2024 | AnderlechtAC | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 17.03.2024 | Union St. GilloiseHC | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 09.03.2024 | KortrijkAC | 0-1 | 90 | 4 | 8.3 | ||
| 03.03.2024 | St. TruidenHC | 3-0 | 90 | 4 | 7.5 | ||
| 25.02.2024 | GentAC | 2-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 17.02.2024 | KV MechelenHC | 0-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 11.02.2024 | RWDMAC | 0-4 | 90 | 2 | 3 | 9.0 | |
| 04.02.2024 | Club Brugge KVHC | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 31.01.2024 | Standard LiegeAC | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 28.01.2024 | AS EupenAC | 1-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 21.01.2024 | CharleroiHC | 4-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 26.12.2023 | GenkAC | 3-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 23.12.2023 | KVC WesterloHC | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 17.12.2023 | AnderlechtHC | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 13.12.2023 | BarcelonaHC | 3-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 09.12.2023 | Cercle BruggeAC | 1-3 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 02.12.2023 | OH LeuvenHC | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.11.2023 | Shakhtar DonetskAC | 1-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 24.11.2023 | St. TruidenAC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.11.2023 | Standard LiegeHC | 6-0 | 80 | – | 6.6 | ||
| 04.11.2023 | GenkHC | 3-2 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 29.10.2023 | Club Brugge KVAC | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2008–2024 · 145 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




