Germany · Defender
Robin Knoche
LİGDFB Pokal
BU SEZON3G · 0A
Gol20.18 / 90
Asist00.00 / 90
Şut80.72 / 90
Kilit pas50.45 / 90
Başarılı dripling20.18 / 90
Kazanılan ikili524.68 / 90
Rating7.07
OYUNCU PROFİLİ2. Bundesliga 2025 · 103 defanslar
- Müdahale 0.50 %0
- Pas arası 0.38 %2
- Blok 0.94 %85
- İkili mücadele %57 %56
- Pas isabeti %88 %80
- Faul (az iyi) 0.63 %80
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1431 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
UEFA Europa League2022 · Union Berlin · 10 maç
4gol5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Super Cup2015/2016 · Germany
🏆
DFB Pokal2014/2015 · Germany
🥈
Bundesliga2014/2015 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 10 G+A
GolAsist
2025/26
33
1.476
3
0
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%60 isabet
Kilit pas10
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan70%57
Müdahale9
Faul119 kazanılan
Penaltı1
İlk 111617 yedek
G+A / 900.18
Kart1
Kaptan5maçta
2023/24
35
2.186
1
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas4
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan103%59
Müdahale39
Faul1412 kazanılan
İlk 112312 yedek
G+A / 900.04
Kart2
2022/23
43
3.766
6
4
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%47 isabet
Kilit pas8
Drible10%67 başarı
İkili kazanılan186%58
Müdahale68
Faul2428 kazanılan
Penaltı42 kaçan
İlk 11421 yedek
G+A / 900.24
Kart6
2021/22
39
3.510
0
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas5
Drible18%86 başarı
İkili kazanılan170%55
Müdahale59
Faul3317 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1139
Kart6
2020/21
34
3.043
1
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas4
Drible8%62 başarı
İkili kazanılan135%50
Müdahale45
Faul3613 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1134
G+A / 900.03
Kart4
TOPLAM GOL51 penaltı
İLK 1110112 yedek girdi
KART15
FORMA31
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %40
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-276%71
- 3-1-4-27%7
- 3-4-2-17%7
- 3-4-1-26%6
- 5-3-26%6
- 4-2-3-15%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Hertha BSCH | 6-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2026 | 1. FC KaiserslauternA | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 02.05.2026 | VfL BochumH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 25.04.2026 | Preußen MünsterA | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 10.04.2026 | Karlsruher SCA | 4-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 04.04.2026 | SV Darmstadt 98H | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.03.2026 | SV ElversbergA | 3-1 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 06.03.2026 | FC Schalke 04A | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.02.2026 | Hannover 96H | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 20.02.2026 | SpVgg Greuther FürthA | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 15.02.2026 | 1. FC MagdeburgA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.02.2026 | Eintracht BraunschweigH | 3-2 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 01.02.2026 | Dynamo DresdenA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.01.2026 | SV Darmstadt 98A | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | SV ElversbergH | 3-2 | 1↑ | – | – | ||
| 21.12.2025 | Hannover 96H | 2-1 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 14.12.2025 | FC Schalke 04A | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | SpVgg Greuther FürthHC | 2-2 | 90 | – | 7.6 | ||
| 29.11.2025 | 1. FC MagdeburgA | 3-0 | 1↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | Arminia BielefeldH | 2-0 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 07.11.2025 | Dynamo DresdenAC | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.11.2025 | Eintracht BraunschweigH | 2-1 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 26.10.2025 | 1. FC KaiserslauternA | 1-1 | 10↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 19.10.2025 | Holstein KielH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2025 | Fortuna DüsseldorfA | 2-3 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 28.09.2025 | Hertha BSCH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | VfL BochumH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | Karlsruher SCA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.08.2025 | SC Paderborn 07H | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2025 | Preußen MünsterA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | IllertissenAC | 3-3 | 45 | – | 7.2 | ||
| 08.08.2025 | SV Darmstadt 98HC | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 02.08.2025 | SV ElversbergAC | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.05.2024 | SC FreiburgH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 11.05.2024 | 1.FC KölnA | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 05.05.2024 | Vfl BochumH | 3-4 | 1↑ | – | – | ||
| 28.04.2024 | Borussia MonchengladbachA | 0-0 | 45↑ | 1 | 7.2 | ||
| 20.04.2024 | Bayern MunichH | 1-5 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 12.04.2024 | FC AugsburgA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2024 | Bayer LeverkusenH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2024 | Eintracht FrankfurtA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2024 | Werder BremenH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2024 | VfB StuttgartA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2024 | Borussia DortmundH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.02.2024 | FC HeidenheimH | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 17.02.2024 | 1899 HoffenheimA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.02.2024 | VfL WolfsburgH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 07.02.2024 | FSV Mainz 05A | 1-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 04.02.2024 | RB LeipzigA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 28.01.2024 | SV Darmstadt 98H | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.01.2024 | Bayern MunichA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.01.2024 | SC FreiburgA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.12.2023 | 1.FC KölnH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.12.2023 | Vfl BochumA | 3-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 12.12.2023 | Real MadridH | 2-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 09.12.2023 | Borussia MonchengladbachH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.11.2023 | SC BragaA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 25.11.2023 | FC AugsburgH | 1-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 12.11.2023 | Bayer LeverkusenA | 4-0 | 66↑ | – | 6.2 | ||
| 08.11.2023 | NapoliA | 1-1 | –↑ | – | – |
ŞUT11
GOL3
xG2.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%27.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner7%64
- Duran top2%18
- Taç sonrası1%9
- Penaltı1%9
Vücut bölgesine göre
- Kafa8%73
- Sağ ayak2%18
- Sol ayak1%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 1 %9
- 16-30' 2 %18
- 31-45' 2 %18
- 46-60' 1 %9
- 61-75' 2 %18
- 76-90+' 3 %27
PİYASA DEĞERİ€500K
KAÇIRDIĞI MAÇ7
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2025 · 184 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2023
Bacak sakatlığıKadroda yok
5 maç
05.2023
HastalıkŞüpheli
1 maç
02.2022
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
DFB Pokal2021 · Union Berlin
2sarı · 5 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 999 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.62. Bundesliga 2025
PERFORMANS47.6999 dk
KARARVeri yetersiz51/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
65.7
Ayağı iyi stoper
65.1
Defansif bek
62.0
Ayağı iyi stoper
54.8
Klasik stoper
52.7
Defansif bek
46.0
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 157 oyuncu
Scout skoru
%26
Performans
%19
Dakika
%53
Değer / getiri
%30
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%53
Performans
%35
Dakika
%72
Değer / getiri
%14
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
7.07
7.2
98
Dakika güvenliği
73.2
85
86
Pas hacmi / 90
49.01
45
100
İkili mücadele kazanma
57.14
68
84
Blok / 90
0.72
1.8
40
Pas arası / 90
0.45
1.8
25
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Gerrit NauberGO Ahead Eagles · 33
%95
2gol
0asist
53scout
€4.00M
Eredivisie
Odin Luras BjørtuftBodo/Glimt · 27
%90
6gol
2asist
61scout
Eliteserien
Marc-Oliver KempfComo · 30
%86
4gol
1asist
59scout
Serie A
Arlind AjetiBodrum FK · 32
%68
4gol
2asist
54scout
1. Lig
Agustín OliverosNecaxa · 27
%68
2gol
1asist
60scout
Liga MX
Raúl AsencioReal Madrid · 22
%65
2gol
0asist
64scout
€25.00M
La Liga
Matthias GinterSC Freiburg · 31
%61
3gol
3asist
58scout
€5.00M
Bundesliga
Antonio EspigaresGIL Vicente · 21
%60
1gol
1asist
62scout
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



