LİGMajor League Soccer
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili25.14 / 90
Rating6.75
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.61
Asist
0.000.00
Şut
0.000.92
Kilit pas
0.000.61
Başarılı dripling
0.000.31
Kazanılan ikili
5.144.88
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Canadian Championship2024 · Canada
🏆
Süper Lig2022/2023 · Turkey
🏆
Canadian Championship2015 · Canada
🥈
Concacaf Nations League2022/2023 · Nc-America · 2nd Place
🥈
Championship2016/2017 · England · 2nd Place
🥈
Canadian Championship2016 · Canada · 2nd Place
🥈
Canadian Championship2013 · Canada · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
8
35
0
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%100
İlk 1117 yedek
2025/26
7
295
2
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan16%64
Müdahale3
Faul33 kazanılan
İlk 1143 yedek
G+A / 900.61
2024/25
20
1.104
1
2
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas18
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan47%57
Müdahale9
Faul1611 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11128 yedek
G+A / 900.24
Kart4
2023/24
12
538
1
1
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas9
Drible4%40 başarı
İkili kazanılan22%45
Müdahale9
Faul83 kazanılan
İlk 1166 yedek
G+A / 900.33
Kart3
2022/23
33
1.969
0
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas18
Drible14%64 başarı
İkili kazanılan93%60
Müdahale27
Faul1815 kazanılan
Ofsayt5
İlk 112310 yedek
G+A / 900.05
Kart7
2021/22
46
4.014
0
2
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%8 isabet
Kilit pas39
Drible18%43 başarı
İkili kazanılan168%59
Müdahale53
Faul3328 kazanılan
Ofsayt8
İlk 1146
G+A / 900.04
Kart111
2020/21
26
2.011
0
1
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas18
Drible6%67 başarı
İkili kazanılan76%56
Müdahale18
Faul2321 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11251 yedek
G+A / 900.04
Kart31
TOPLAM GOL3
İLK 111618 yedek girdi
KART4
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %33
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-310%32
- 3-4-38%26
- 4-2-3-17%23
- 3-5-23%10
- 3-1-4-22%6
- 3-3-1-31%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | St. Louis CityH | 1-3 | 0 | 0 | – | ||
| 30.08.2026 | Sporting Kansas CityA | 0-3 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 23.08.2026 | FC DallasH | 5-0 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 20.08.2026 | Houston DynamoH | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 17.08.2026 | Seattle SoundersA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.08.2026 | Los Angeles FCH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2026 | Minnesota United FCA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.07.2026 | FC CincinnatiA | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 29.05.2025 | Minnesota United FCH | 0-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 25.05.2025 | Real Salt LakeA | 2-3 | 68 | – | 6.6 | ||
| 18.05.2025 | AustinA | 0-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | Real Salt LakeH | 2-1 | 13↑ | – | 6.2 | ||
| 27.04.2025 | Minnesota United FCA | 1-3 | 45 | – | 6.9 | ||
| 02.03.2025 | Los Angeles GalaxyH | 2-1 | 32 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 23.02.2025 | Portland TimbersA | 1-4 | 82 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 09.11.2024 | Los Angeles FCA | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 04.11.2024 | Los Angeles FCH | 3-0 | 74 | – | 7.5 | ||
| 28.10.2024 | Los Angeles FCA | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 24.10.2024 | Portland TimbersH | 5-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.10.2024 | Real Salt LakeA | 2-1 | 81 | – | 6.3 | ||
| 05.10.2024 | Minnesota United FCH | 0-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 03.10.2024 | Seattle SoundersH | 0-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 29.09.2024 | Portland TimbersH | 1-1 | 27↑ | – | 7.0 | ||
| 22.09.2024 | Los Angeles GalaxyA | 4-2 | 24↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 19.09.2024 | Houston DynamoA | 1-1 | 70 | – | 6.6 | ||
| 15.09.2024 | San Jose EarthquakesH | 2-0 | 66 | – | 7.3 | ||
| 08.09.2024 | FC DallasH | 0-0 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 21.07.2024 | Houston DynamoH | 3-4 | 30↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 14.07.2024 | St. Louis CityA | 1-4 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 05.05.2024 | AustinH | 0-0 | 43 | 1 | 7.0 | ||
| 27.04.2024 | New York Red BullsA | 1-1 | 61 | – | 6.2 | ||
| 21.04.2024 | Seattle SoundersA | 0-2 | 63 | 1 | – | 7.5 | |
| 14.04.2024 | Los Angeles GalaxyH | 1-3 | 45↑ | 2 | 6.9 | ||
| 06.04.2024 | Toronto FCH | 4-0 | 17↑ | – | 7.2 | ||
| 31.03.2024 | Portland TimbersH | 3-2 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 06.11.2023 | Los Angeles FCH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.10.2023 | Los Angeles FCA | 5-2 | 40 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 22.10.2023 | Los Angeles FCH | 1-1 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 08.10.2023 | Seattle SoundersA | 0-0 | 71 | – | 6.9 | ||
| 05.10.2023 | St. Louis CityH | 3-0 | 19↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 01.10.2023 | DC UnitedH | 2-2 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 28.09.2023 | Colorado RapidsA | 2-2 | 72 | – | 6.3 | ||
| 24.09.2023 | Real Salt LakeA | 2-1 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 02.09.2023 | New York City FCA | 1-1 | 56 | – | 6.3 | ||
| 31.08.2023 | Chicago FireA | 0-1 | 22↑ | – | 6.5 | ||
| 27.08.2023 | Portland TimbersA | 2-3 | 62 | – | 6.7 | ||
| 21.08.2023 | San Jose EarthquakesH | 0-1 | 45↑ | 2 | 7.0 | ||
| 30.05.2023 | AnkaragucuA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 20.05.2023 | SivassporH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2023 | İstanbulsporA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2023 | Istanbul BasaksehirH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.04.2023 | BesiktasA | 3-1 | 71 | – | 6.3 | ||
| 23.04.2023 | Fatih KaragümrükH | 3-3 | 89 | – | 6.7 | ||
| 18.04.2023 | AlanyasporA | 1-4 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 14.04.2023 | KayserisporH | 6-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 01.04.2023 | Adana DemirsporH | 2-0 | 84 | 1 | 6.9 | ||
| 17.03.2023 | KonyasporA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.03.2023 | KasimpasaH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.02.2023 | KasimpasaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2023 | Gazişehir GaziantepA | 4-1 | 60 | – | 6.6 |
ŞUT1
GOL0
xG0.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 152 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-08-02
Hatayspor
→
Vancouver
€1.00m
Hatayspor
→
Vancouver
€1.00m
2021-08-01
Vålerenga
→
Hatayspor
€400k
Vålerenga
→
Hatayspor
€400k
2018-01-12
Vancouver
→
Vålerenga
€250k
Vancouver
→
Vålerenga
€250k
2017-12-01
IFK Göteborg
→
Vancouver
End of loan
IFK Göteborg
→
Vancouver
End of loan
2017-07-25
Vancouver
→
IFK Göteborg
loan transfer
Vancouver
→
IFK Göteborg
loan transfer
2013-08-28
Whitecaps Res
→
Vancouver
-
Whitecaps Res
→
Vancouver
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
12.2021
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 295 dk
Veri yetersiz: Pas hacmi yüksek savunmacı
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU43.5Major League Soccer 2025
PERFORMANS53.3295 dk
FORM TRENDİInsufficient_Sample+0.0
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 315 oyuncu
Scout skoru
%16
Performans
%35
Dakika
%26
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%31
Performans
%46
Dakika
%49
Değer / getiri
%18
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
MarçalBotafogo · 36
%95
5gol
0asist
60scout
Serie A
Odin Luras BjørtuftBodo/Glimt · 27
%74
6gol
2asist
61scout
Eliteserien
Andrea TiritielloVirtus Entella · 30
%66
7gol
0asist
71scout
€400K
Serie B
Ozan Kabak1899 Hoffenheim · 25
%65
4gol
0asist
68scout
€15.00M
Bundesliga
Micky van de VenTottenham · 24
%65
2gol
0asist
53scout
€65.00M
UEFA Champions League
Luka VuškovićHamburger SV · 18
%64
6gol
0asist
74scout
€22.00M
Bundesliga
Ismail TarimBodrum FK · 21
%64
3gol
1asist
58scout
1. Lig
Taylor Harwood-BellisSouthampton · 23
%60
7gol
2asist
67scout
€20.00M
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




