Luka Vušković
Croatia · Defender

Luka Vušković

YAŞ18
BOY193
KİLO86
KULÜPBrighton
DOĞUM YERİSplit
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Şut31.50 / 90
Kazanılan ikili105.00 / 90
Rating7.05
OYUNCU PROFİLİPremier League 2026 · 22 defanslar
Müdahale — %19 (0.50) Pas arası — %0 (0.00) Blok — %57 (0.50) İkili mücadele — %57 (%59) Pas isabeti — %86 (%94) Faul (az iyi) — %33 (1.00) 42 ORT. % 19 0 57 57 86 33
  • Müdahale 0.50 %19
  • Pas arası 0.00 %0
  • Blok 0.50 %57
  • İkili mücadele %59 %57
  • Pas isabeti %94 %86
  • Faul (az iyi) 1.00 %33
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 180 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 UEFA Super Cup2025 · Tottenham · 13 maç 3gol1.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 9 G+A
2024 9 2025 6 2026 0
GolAsist
2026/27 8 412 0 0 7.10
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueBrighton 2 180 0 0 7.05
UEFA Europa Conference LeagueBrighton 2 166 0 0 7.60
World CupCroatia 4 66 0 0 6.00
Şut5%40 isabet
İkili kazanılan30%71
Müdahale4
Faul55 kazanılan
İlk 1153 yedek
Kart1
2025/26 32 2.459 6 0 7.24
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueTottenham 2 0 0 0
UEFA Super CupTottenham 1 0 0 0
BundesligaHamburger SV 29 2.459 6 0 7.24
Şut23%35 isabet
Kilit pas10
Drible8%89 başarı
İkili kazanılan196%67
Müdahale23
Faul2930 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 11275 yedek
G+A / 900.22
Kart6
2024/25 42 3.066 7 2 7.33
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKVC Westerlo 38 2.974 7 2 7.33
World Cup - Qualification EuropeCroatia 4 92 0 0 7.50
Şut38%45 isabet
Kilit pas15
Drible15%65 başarı
İkili kazanılan203%64
Müdahale31
Faul2524 kazanılan
İlk 11348 yedek
G+A / 900.26
Kart61
TOPLAM GOL151 penaltı
İLK 116716 yedek girdi
KART16
FORMA44
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR15 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 4 46-60' — 4 61-75' — 5 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %7
  • 31-45' 4 %27
  • 46-60' 4 %27
  • 61-75' 5 %33
  • 76-90+' 1 %7
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 37 3-4-3 — 19 3-4-2-1 — 8 4-3-3 — 6 3-4-1-2 — 5 4-1-4-1 — 3 78 maç
  • 4-2-3-137%47
  • 3-4-319%24
  • 3-4-2-18%10
  • 4-3-36%8
  • 3-4-1-25%6
  • 4-1-4-13%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 ChelseaA 4-3 86 1 6.5
27.08.2026 TromsoH 4-0 83 1 7.3
23.08.2026 Aston VillaH 4-0 94 2 7.6
20.08.2026 TromsoA 0-0 83 1 7.9
02.07.2026 PortugalA 2-1
27.06.2026 GhanaH 2-1
23.06.2026 PanamaA 0-1
17.06.2026 EnglandA 4-2 66 6.0
16.05.2026 Bayer LeverkusenA 1-1 86 1 7.2
10.05.2026 SC FreiburgH 3-2 85 1 2 8.3
02.05.2026 Eintracht FrankfurtA 1-2 20 6.9
04.04.2026 FC AugsburgH 1-1 90 1 7.3
21.03.2026 Borussia DortmundA 3-2 96 6.3
14.03.2026 1.FC KölnH 1-1 88 6.9
07.03.2026 VfL WolfsburgA 1-2 89 1 1 9.3
04.03.2026 Bayer LeverkusenH 0-1 93 1 6.6
01.03.2026 RB LeipzigH 1-2 91 1 6.9
14.02.2026 Union BerlinH 3-2 90 6.5
07.02.2026 1. FC HeidenheimA 0-2 88 1 6.9
31.01.2026 Bayern MünchenH 2-2 91 1 2 7.7
23.01.2026 FC St. PauliA 0-0 90 2 8.2
17.01.2026 Borussia MönchengladbachH 0-0 90 2 7.2
10.01.2026 SC FreiburgA 2-1 102 1 2 7.5
20.12.2025 Eintracht FrankfurtH 1-1 90 1 6.9
13.12.2025 1899 HoffenheimA 4-1 90 6.2
07.12.2025 Werder BremenH 3-2 90 1 1 7.2
30.11.2025 VfB StuttgartH 2-1 90 1 6.6
22.11.2025 FC AugsburgA 1-0 90 6.3
14.11.2025 Faroe IslandsH 3-1 90 7.5
08.11.2025 Borussia DortmundH 1-1 90 7.3
02.11.2025 1.FC KölnA 4-1 90 7.3
25.10.2025 VfL WolfsburgH 0-1 90 7.6
18.10.2025 RB LeipzigA 2-1 90 7.2
09.10.2025 Czech RepublicA 0-0
05.10.2025 FSV Mainz 05H 4-0 90 1 7.3
28.09.2025 Union BerlinA 0-0 90 8.2
20.09.2025 1. FC HeidenheimH 2-1 90 1 2 9.3
13.09.2025 Bayern MünchenA 5-0 90 1 5.6
29.08.2025 FC St. PauliH 0-2
23.08.2025 Manchester CityA 0-2
16.08.2025 BurnleyH 3-0
13.08.2025 Paris Saint GermainA 2-2
09.06.2025 Czech RepublicH 5-1 2
06.06.2025 GibraltarA 0-7
24.05.2025 Standard LiegeH 0-0 16 7.0
16.05.2025 OH LeuvenA 0-2
09.05.2025 CharleroiA 4-3 90 6.5
02.05.2025 DenderH 4-2 26 6.7
26.04.2025 KV MechelenH 2-2 90 2 7.2
22.04.2025 KV MechelenA 2-3 90 1 1 7.5
19.04.2025 Standard LiegeA 1-1 13 2 6.7
11.04.2025 CharleroiH 2-2 90 1 7.0
05.04.2025 OH LeuvenH 2-2
30.03.2025 DenderA 1-0 81 1 7.2
16.03.2025 Beerschot WilrijkA 1-2 90 1 7.2
09.03.2025 AnderlechtH 2-0 90 1 8.5
02.03.2025 OH LeuvenA 0-0 93 3 8.9
22.02.2025 CharleroiH 1-3 90 1 1 7.7
16.02.2025 Cercle BruggeA 1-1 90 7.3
02.02.2025 KortrijkA 1-2 90 1 7.0
ŞUT36
GOL6
xG4.6
xG FARKI+1.4over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
64' · xG 0.048 · GOL 30' · xG 0.027 85' · xG 0.011 33' · xG 0.788 · GOL 63' · xG 0.168 4' · xG 0.175 90' · xG 0.035 9' · xG 0.024 90' · xG 0.42 90' · xG 0.395 90' · xG 0.026 54' · xG 0.098 49' · xG 0.033 53' · xG 0.291 · GOL 6' · xG 0.196 61' · xG 0.1 40' · xG 0.042 73' · xG 0.083 90' · xG 0.006 48' · xG 0.264 · GOL 90' · xG 0.013 17' · xG 0.033 77' · xG 0.04 73' · xG 0.131 75' · xG 0.079 · GOL 90' · xG 0.05 90' · xG 0.046 58' · xG 0.032 90' · xG 0.131 28' · xG 0.031 42' · xG 0.216 · GOL 27' · xG 0.359 54' · xG 0.109 49' · xG 0.018 90' · xG 0.015 45' · xG 0.018
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 12 (%33) Asist sonrası — 8 (%22) Duran top — 7 (%19) Açık oyun — 4 (%11) Serbest vuruş — 3 (%8) Penaltı — 1 (%3) Diğer — 1 (%3) 36 şut
  • Korner12%33
  • Asist sonrası8%22
  • Duran top7%19
  • Açık oyun4%11
  • Serbest vuruş3%8
  • Penaltı1%3
  • Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 17 (%47) Kafa — 16 (%44) Sol ayak — 3 (%8) 36 şut
  • Sağ ayak17%47
  • Kafa16%44
  • Sol ayak3%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR36 şut
1-15' — 3 16-30' — 4 31-45' — 4 46-60' — 7 61-75' — 6 76-90+' — 12 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 12 76-90+'
  • 1-15' 3 %8
  • 16-30' 4 %11
  • 31-45' 4 %11
  • 46-60' 7 %19
  • 61-75' 6 %17
  • 76-90+' 12 %33
AKSİYON HARİTASI2951 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 13 13 13 13 13 14 14 14 14 14 14 14 15 15 15 15 15 16 16 16 16 16 16 17 17 17 17 17 17 18 18 18 19 19 19 20 20 21 21 21 21 22 22 22 23 23 23 24 24 25 25 26 26 26 27 27 27 27 27 28 29 29 29 30 31 31 31 32 32 34 34 34 37 37 38 40 41 45 46 46 47 47 48 52 57 58 69
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %36 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 7 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 13 13 13 13 13 13 14 14 14 14 14 15 15 15 15 16 16 16 17 17 17 17 18 18 18 19 19 20 21 21 21 21 23 23 23 23 24 25 25 25 25 26 26 26 27 28 30 31 34 37 39 40 53 56
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %38 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 6 7 7 9 9 9 9 9 9 10 10 10 11 11 12 13
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %35 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 6 7 7 8 8 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 11 11 12 13 13 14 15 16 18 18 20 22 25 27 27 29 39 43
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %30 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2951
Pas 1799 Pas — 1799 (%63) Uzaklaş… 290 Uzaklaştırma — 290 (%10) Hava t… 248 Hava topu — 248 (%9) Top… 182 Top kazanma — 182 (%6) Top teması — 90 (%3) Pas arası — 79 (%3) Faul — 77 (%3) Korner kazandırma — 26 (%1) Müdahale — 24 (%1) Kurtarış — 23 (%1)
  • Pas1799%63
  • Uzaklaştırma290%10
  • Hava topu248%9
  • Top kazanma182%6
  • Top teması90%3
  • Pas arası79%3
  • Faul77%3
  • Korner kazandırma26%1
  • Müdahale24%1
  • Kurtarış23%1
PİYASA DEĞERİ€60.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ4
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 82 maç
Croatia 8maç 2024–2026
Brighton 4maç 2026
Hamburger SV 29maç 2025
Tottenham 3maç 2025
KVC Westerlo 38maç 2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-13 Tottenham Brighton
2026-06-30 Hamburger SV Tottenham Hotspur Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Hamburger SV Tottenham
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026 Diz sakatlığıKadroda yok 2 maç
04.2026 Diz sakatlığıŞüpheli 1 maç
02.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Jupiler Pro League2024 · KVC Westerlo 1kırmızı · 36 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2459 dk

Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU74.2Bundesliga 2025
PERFORMANS67.82459 dk
KARARİzlemeye değer70/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 87.9
Klasik stoper 86.6
Defansif bek 84.3
Ayağı iyi stoper 0
Klasik stoper 0
Agresif stoper 0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 190 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %79
Dakika %89
Değer / getiri %19
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %96
Performans %82
Dakika %92
Değer / getiri %9
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 55.01 62 89
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 67.8 76 89
İkili mücadele kazanma 67.35 64 100
Pas arası / 90 1.43 1.8 79
Ortalama rating 7.24 7.2 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam