Muhammet Onur Başyiğit
Turkey · Defender

Muhammet Onur Başyiğit

YAŞ20
BOY190 cm
KİLO80 kg
KULÜPBursaspor
DOĞUM YERİNevşehir
LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili210.00 / 90
Rating6.90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.13
Asist 0.000.00
Şut 0.000.38
Kilit pas 0.000.38
Başarılı dripling 0.000.17
Kazanılan ikili 10.003.68
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
2024 0 2025 3 2026 0
GolAsist
2026/27 5 18 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigBursaspor 5 18 0 0 6.90
İkili kazanılan2%100
İlk 1123 yedek
2025/26 33 2.154 3 0 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigSivasspor 33 2.154 3 0 7.00
Şut9%56 isabet
Kilit pas9
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan88%65
Müdahale23
Faul1325 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11258 yedek
G+A / 900.13
Kart3
2024/25 35 576 0 0 6.62
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigSivasspor 35 576 0 0 6.62
Şut1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan19%66
Müdahale6
Faul24 kazanılan
İlk 11530 yedek
TOPLAM GOL1
İLK 113343 yedek girdi
KART2
FORMA53
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %100
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 34 4-1-4-1 — 14 5-4-1 — 11 4-3-3 — 6 4-5-1 — 3 3-4-2-1 — 1 69 maç
  • 4-2-3-134%49
  • 4-1-4-114%20
  • 5-4-111%16
  • 4-3-36%9
  • 4-5-13%4
  • 3-4-2-11%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
03.09.2026 İstanbulsporH 4-0 0 0
29.08.2026 KayserisporA 1-2 0 0
21.08.2026 Fatih KaragümrükA 2-1 18 6.9
15.08.2026 Iğdır FKH 1-0
09.08.2026 Bodrum FKA 0-2
05.04.2026 EroksporH 1-3 85 1 6.9
21.03.2026 Manisa BBSKA 0-1 89 7.2
15.03.2026 ÜmraniyesporH 1-0
11.03.2026 HataysporA 1-2 45 6.9
07.03.2026 KeçiörengücüH 0-1 92 7.2
01.03.2026 Serik BelediyesporA 0-1 92 6.9
23.02.2026 SakaryasporH 4-1 85 1 6.9
19.02.2026 Adana DemirsporA 1-1 83 6.3
14.02.2026 Van BBH 3-3 86 2 6.2
07.02.2026 SarıyerA 1-0 86 6.9
01.02.2026 PendiksporH 0-0 83 7.2
25.01.2026 AmedH 1-1 88 1 7.2
19.01.2026 BB BodrumsporA 1-2 89 6.9
11.01.2026 Erzurum BBH 0-2 96 6.5
27.12.2025 BandırmasporH 2-0 90 7.3
20.12.2025 76 Iğdır BelediyesporA 1-1 90 7.2
13.12.2025 Yeni ÇorumsporH 1-1 90 1 7.5
07.12.2025 İstanbulsporA 2-1 90 1 1 7.7
30.11.2025 BolusporH 1-0 90 7.0
23.11.2025 EroksporA 2-1 65 6.9
08.11.2025 Manisa BBSKH 3-2 90 2 2 8.7
01.11.2025 ÜmraniyesporA 1-0 72 6.9
24.10.2025 HataysporH 1-1
19.10.2025 KeçiörengücüA 0-0 90 6.9
05.10.2025 Serik BelediyesporH 0-0
29.09.2025 SakaryasporA 0-3
25.09.2025 Adana DemirsporH 5-0
20.09.2025 Van BBA 0-0
13.09.2025 SarıyerH 1-0
31.08.2025 PendiksporA 2-1 18 6.2
24.08.2025 AmedA 4-2 90 6.2
17.08.2025 BB BodrumsporH 1-1 90 7.5
09.08.2025 Erzurum BBA 2-0 90 6.7
31.05.2025 AlanyasporA 2-0 90 1 6.7
18.05.2025 SamsunsporA 1-0
11.05.2025 BB BodrumsporH 0-0
03.05.2025 GalatasarayA 4-1
26.04.2025 AntalyasporH 2-0 1
19.04.2025 KasimpasaA 3-1
13.04.2025 FenerbahceH 1-3
29.03.2025 Adana DemirsporH 5-1
16.03.2025 HataysporA 3-2 35 6.5
09.03.2025 GoztepeH 3-1 15 6.6
03.03.2025 Istanbul BasaksehirA 1-0 90 6.9
22.02.2025 KonyasporH 1-1 9 6.7
15.02.2025 Gazişehir GaziantepA 2-1 62 6.6
08.02.2025 BesiktasH 0-2
31.01.2025 EyüpsporA 1-0 14 6.3
25.01.2025 KayserisporH 5-2
20.01.2025 TrabzonsporA 4-0
12.01.2025 AlanyasporH 1-1
21.12.2024 SamsunsporH 0-0
13.12.2024 BB BodrumsporA 2-0
08.12.2024 GalatasarayH 2-3 58 6.2
29.11.2024 AntalyasporA 2-1
ŞUT11
GOL3
xG0.0
xG FARKI+3.0over performing
DÖNÜŞÜM%27.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
60' · xG 0.0 70' · xG 0.0 15' · xG 0.0 35' · xG 0.0 7' · xG 0.0 45' · xG 0.0 17' · xG 0.0 · GOL 23' · xG 0.0 83' · xG 0.0 · GOL 65' · xG 0.0 · GOL 35' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Duran top — 4 (%36) Açık oyun — 4 (%36) Korner — 2 (%18) Asist sonrası — 1 (%9) 11 şut
  • Duran top4%36
  • Açık oyun4%36
  • Korner2%18
  • Asist sonrası1%9
Vücut bölgesine göre
Kafa — 6 (%55) Sol ayak — 5 (%45) 11 şut
  • Kafa6%55
  • Sol ayak5%45
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 3 46-60' — 1 61-75' — 2 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 31-45'
  • 1-15' 2 %18
  • 16-30' 2 %18
  • 31-45' 3 %27
  • 46-60' 1 %9
  • 61-75' 2 %18
  • 76-90+' 1 %9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 73 maç
Bursaspor 5maç 2026
Sivasspor 68maç 2024–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-08-02 Sivasspor Bursaspor
2024-07-29 Sivasspor U19 Sivasspor -
2024-06-30 B. Yeni Carsi Sivasspor U19 End of loan
2023-08-15 Sivasspor U19 B. Yeni Carsi loan transfer
2022-05-10 Sivasspor Yth Sivasspor U19 -
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Raków Częstochowa %50 2026-07-25
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2154 dk

Takip listesi: Dengeli savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.01. Lig 2025
PERFORMANS58.52154 dk
KARARİzlemeye değer70/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde. Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper 79.7
Ayağı iyi stoper 77.9
Defansif bek 77.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 240 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %57
Dakika %82
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %93
Performans %58
Dakika %89
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 85 100
Ortalama rating 7 7.2 97
İkili mücadele kazanma 64.71 68 95
Pas hacmi / 90 37.56 45 84
Pas arası / 90 1.34 1.8 74
Müdahale / 90 0.96 2.4 40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam