LİGFriendlies
BU SEZON1G · 3A
Gol10.03 / 90
Asist30.08 / 90
Şut330.87 / 90
Kilit pas802.12 / 90
Başarılı dripling160.42 / 90
Kazanılan ikili1744.61 / 90
Rating7.18
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2025 · 88 orta sahalar
- Kilit pas 2.12 %89
- Asist 0.08 %48
- Drible 0.42 %32
- Pas isabeti %82 %62
- Top kapma 3.53 %76
- İkili mücadele %55 %82
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 3395 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
6.
Jupiler Pro League2024 · KVC Westerlo · 38 maç
6asist6.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Super Cup2022/2023 · Turkey
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 10 G+A
GolAsist
2025/26
38
3.395
1
3
7.18
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%30 isabet
Kilit pas80
Drible16%42 başarı
İkili kazanılan174%55
Müdahale76
Faul4262 kazanılan
İlk 1138
G+A / 900.11
Kart6
Kaptan38maçta
2024/25
38
3.351
3
7
7.31
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%52 isabet
Kilit pas80
Drible19%53 başarı
İkili kazanılan193%54
Müdahale108
Faul5534 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1138
G+A / 900.27
Kart121
Kaptan29maçta
2023/24
35
1.260
0
2
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas20
Drible2%17 başarı
İkili kazanılan71%51
Müdahale36
Faul2022 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111322 yedek
G+A / 900.14
Kart6
2022/23
43
941
1
1
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%75 isabet
Kilit pas7
Drible7%58 başarı
İkili kazanılan39%41
Müdahale14
Faul179 kazanılan
İlk 111231 yedek
G+A / 900.19
Kart3
2021/22
37
2.078
1
1
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%31 isabet
Kilit pas11
Drible14%78 başarı
İkili kazanılan129%52
Müdahale53
Faul5243 kazanılan
İlk 112215 yedek
G+A / 900.09
Kart5
2020/21
31
291
0
0
6.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
İkili kazanılan16%43
Müdahale7
Faul86 kazanılan
İlk 11229 yedek
TOPLAM GOL51 penaltı
İLK 11752 yedek girdi
KART21
FORMA34
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 2 %40
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-161%85
- 3-4-1-25%7
- 4-1-4-13%4
- 4-3-32%3
- 4-4-1-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | AntwerpAC | 2-0 | 83 | – | 6.9 | ||
| 19.05.2026 | Standard LiegeHC | 1-2 | 86 | 1 | 4 | 7.5 | |
| 16.05.2026 | CharleroiAC | 0-1 | 84 | 1 | 6.5 | ||
| 10.05.2026 | GenkAC | 3-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 02.05.2026 | OH LeuvenHC | 3-3 | 83 | 1 | 7.2 | ||
| 25.04.2026 | AntwerpHC | 2-4 | 80 | 1 | 6.9 | ||
| 18.04.2026 | GenkHC | 1-2 | 75 | – | 6.5 | ||
| 11.04.2026 | Standard LiegeAC | 1-2 | 93 | 2 | 7.9 | ||
| 05.04.2026 | CharleroiHC | 2-0 | 93 | 1 | 7.3 | ||
| 22.03.2026 | Standard LiegeAC | 0-0 | 85 | 2 | 6.7 | ||
| 14.03.2026 | Club Brugge KVHC | 1-2 | 85 | 1 | – | 7.7 | |
| 07.03.2026 | OH LeuvenAC | 0-1 | 91 | – | 7.5 | ||
| 01.03.2026 | Union St. GilloiseHC | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 22.02.2026 | CharleroiHC | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 06.02.2026 | St. TruidenHC | 0-4 | 90 | – | 6.7 | ||
| 31.01.2026 | Zulte WaregemAC | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 25.01.2026 | KV MechelenAC | 1-1 | 91 | 1 | 6.9 | ||
| 17.01.2026 | Cercle BruggeHC | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.12.2025 | GentAC | 2-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 20.12.2025 | RAAL La LouvièreHC | 2-1 | 96 | 1 | – | 7.3 | |
| 14.12.2025 | GenkAC | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 07.12.2025 | AnderlechtHC | 4-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 29.11.2025 | DenderAC | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.11.2025 | GentHC | 0-0 | 90 | 1 | 8.7 | ||
| 08.11.2025 | CharleroiAC | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 02.11.2025 | GenkHC | 0-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 25.10.2025 | DenderHC | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 18.10.2025 | RAAL La LouvièreAC | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 05.10.2025 | OH LeuvenHC | 2-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 27.09.2025 | Union St. GilloiseAC | 2-0 | 96 | 1 | 7.3 | ||
| 24.09.2025 | Club Brugge KVAC | 5-5 | 99 | 1 | 7.5 | ||
| 21.09.2025 | Standard LiegeHC | 0-2 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 14.09.2025 | St. TruidenAC | 0-3 | 90 | 1 | 2 | 8.9 | |
| 30.08.2025 | AntwerpHC | 2-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 17.08.2025 | Cercle BruggeAC | 4-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 09.08.2025 | KV MechelenHC | 0-1 | 95 | 2 | 6.3 | ||
| 02.08.2025 | Zulte WaregemHC | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.07.2025 | AnderlechtAC | 5-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 24.05.2025 | Standard LiegeHC | 0-0 | 67 | 4 | 7.3 | ||
| 09.05.2025 | CharleroiAC | 4-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 02.05.2025 | DenderHC | 4-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 26.04.2025 | KV MechelenHC | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 22.04.2025 | KV MechelenAC | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 19.04.2025 | Standard LiegeAC | 1-1 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 11.04.2025 | CharleroiHC | 2-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 05.04.2025 | OH LeuvenHC | 2-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 30.03.2025 | DenderAC | 1-0 | 45 | – | 6.6 | ||
| 16.03.2025 | Beerschot WilrijkAC | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.03.2025 | AnderlechtHC | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 02.03.2025 | OH LeuvenAC | 0-0 | 93 | 2 | 8.3 | ||
| 22.02.2025 | CharleroiHC | 1-3 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 16.02.2025 | Cercle BruggeAC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.02.2025 | Standard LiegeHC | 4-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 02.02.2025 | KortrijkAC | 1-2 | 90 | – | 7.6 | ||
| 25.01.2025 | GenkHC | 1-2 | 86 | 1 | 7.2 | ||
| 19.01.2025 | AntwerpAC | 3-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 11.01.2025 | St. TruidenHC | 1-2 | 90 | 2 | 8.0 | ||
| 26.12.2024 | Club Brugge KVAC | 4-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 20.12.2024 | KV MechelenHC | 1-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 15.12.2024 | Union St. GilloiseAC | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 |
ŞUT46
GOL1
xG2.5
xG FARKI-1.5under performing
DÖNÜŞÜM%2.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Serbest vuruş22%48
- Asist sonrası15%33
- Açık oyun5%11
- Duran top2%4
- Penaltı1%2
- Taç sonrası1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak45%98
- Sol ayak1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR46 şut
- 1-15' 7 %15
- 16-30' 4 %9
- 31-45' 8 %17
- 46-60' 4 %9
- 61-75' 8 %17
- 76-90+' 15 %33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 222 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2016-07-01
Excelsior U17
→
Excelsior
-
Excelsior U17
→
Excelsior
-
2015-07-01
Excelsior Jeugd
→
Excelsior U17
-
Excelsior Jeugd
→
Excelsior U17
-
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Jupiler Pro League2024 · KVC Westerlo
11sarı · 38 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3395 dk
Takip listesi: Yaratıcı orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.2Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS58.73395 dk
KARARİzlemeye değer68/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
85.2
Top kapan ön libero
84.9
Box-to-box orta saha
76.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 228 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%87
Dakika
%99
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%87
Dakika
%100
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Pas hacmi / 90
44.77
72
62
Performans skoru
58.7
76
77
Kilit pas / 90
2.12
1.4
100
Pas arası / 90
1.51
1.6
94
Ortalama rating
7.18
7.2
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Fredrik AursnesBenfica · 30
%95
3gol
2asist
59scout
€17.00M
Primeira Liga
Gastón BrugmanNashville SC · 33
%75
0gol
1asist
68scout
€1.00M
Major League Soccer
Kerem DemirbayEyüpspor · 32
%68
0gol
0asist
58scout
Süper Lig
Douglas LuizAston Villa · 27
%67
1gol
0asist
51scout
Premier League
Julian GreenSpVgg Greuther Fürth · 30
%67
0gol
0asist
64scout
€800K
2. Bundesliga
Samuel Leach HolmBK Hacken · 28
%63
4gol
3asist
66scout
Allsvenskan
Declan RiceArsenal · 26
%61
1gol
2asist
56scout
€120.00M
UEFA Champions League
Gianluca BusioVenezia · 23
%60
7gol
4asist
73scout
€6.00M
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


KVC Westerlo