LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON1G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.26 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling30.79 / 90
Kazanılan ikili123.17 / 90
Rating6.75
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2026 · 58 defanslar
- Müdahale 0.79 %26
- Pas arası 0.79 %44
- Blok 0.53 %65
- İkili mücadele %71 %88
- Pas isabeti %90 %70
- Faul (az iyi) 0.53 %81
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 341 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
37.
Jupiler Pro League2025 · KVC Westerlo · 10 maç
2gol37.
2asist42.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Süper LigNone · Türkiye
🏆
Süper Lig2022/2023 · Türkiye
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
6
509
1
0
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas1
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan21%72
Müdahale5
Faul36 kazanılan
İlk 116
G+A / 900.18
2025/26
39
3.325
3
2
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%34 isabet
Kilit pas19
Drible13%65 başarı
İkili kazanılan162%63
Müdahale42
Faul2620 kazanılan
Penaltı1
İlk 1139
G+A / 900.14
Kart32
2024/25
31
2.212
1
0
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas13
Drible9%60 başarı
İkili kazanılan123%58
Müdahale36
Faul1912 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11256 yedek
G+A / 900.04
Kart102
2023/24
30
2.061
1
2
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%38 isabet
Kilit pas5
Drible24%60 başarı
İkili kazanılan181%60
Müdahale62
Faul2724 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11237 yedek
G+A / 900.13
Kart6
2022/23
23
425
0
0
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan27%69
Müdahale13
Faul43 kazanılan
İlk 11419 yedek
Kart1
2021/22
36
2.227
2
0
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%44 isabet
Kilit pas9
Drible12%71 başarı
İkili kazanılan138%57
Müdahale42
Faul2326 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112511 yedek
G+A / 900.08
Kart1
TOPLAM GOL81 penaltı
İLK 11696 yedek girdi
KART20
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA40
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 1 %12
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %25
- 46-60' 3 %38
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-161%87
- 3-4-1-24%6
- 4-1-4-13%4
- 4-3-32%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | GalatasarayH | 2-3 | 88 | 1 | 6.6 | ||
| 30.08.2026 | KasımpaşaH | 1-1 | 85 | – | 7.2 | ||
| 23.08.2026 | TrabzonsporA | 2-1 | 86 | – | 6.2 | ||
| 16.08.2026 | KocaelisporH | 2-0 | 82 | – | 7.0 | ||
| 30.07.2026 | Inter TurkuA | 2-0 | 80 | – | 6.5 | ||
| 22.07.2026 | Inter TurkuH | 1-1 | 88 | 1 | 2 | 8.6 | |
| 23.05.2026 | AntwerpA | 2-0 | 83 | – | 5.7 | ||
| 19.05.2026 | Standard LiegeH | 1-2 | 86 | 1 | 7.6 | ||
| 16.05.2026 | CharleroiA | 0-1 | 84 | – | 7.7 | ||
| 10.05.2026 | GenkA | 3-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 25.04.2026 | AntwerpH | 2-4 | 10 | – | 3.0 | ||
| 21.04.2026 | OH LeuvenA | 0-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 18.04.2026 | GenkH | 1-2 | 82 | 1 | 7.0 | ||
| 11.04.2026 | Standard LiegeA | 1-2 | 93 | 3 | 6.9 | ||
| 05.04.2026 | CharleroiH | 2-0 | 93 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 22.03.2026 | Standard LiegeA | 0-0 | 85 | – | 6.9 | ||
| 14.03.2026 | Club Brugge KVH | 1-2 | 85 | 1 | 6.3 | ||
| 07.03.2026 | OH LeuvenA | 0-1 | 91 | 1 | 7.5 | ||
| 01.03.2026 | Union St. GilloiseH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 22.02.2026 | CharleroiH | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | AntwerpA | 0-2 | 94 | – | 6.5 | ||
| 06.02.2026 | St. TruidenH | 0-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 31.01.2026 | Zulte WaregemA | 0-1 | 0 | – | – | ||
| 25.01.2026 | KV MechelenA | 1-1 | 91 | – | 6.6 | ||
| 17.01.2026 | Cercle BruggeH | 0-2 | 90 | 4 | 6.2 | ||
| 27.12.2025 | GentA | 2-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 20.12.2025 | RAAL La LouvièreH | 2-1 | 96 | – | 7.7 | ||
| 14.12.2025 | GenkA | 1-1 | 72 | 1 | 6.6 | ||
| 07.12.2025 | AnderlechtH | 4-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 29.11.2025 | DenderA | 2-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 22.11.2025 | GentH | 0-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 08.11.2025 | CharleroiA | 2-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 02.11.2025 | GenkH | 0-1 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 25.10.2025 | DenderH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 18.10.2025 | RAAL La LouvièreA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.10.2025 | OH LeuvenH | 2-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 27.09.2025 | Union St. GilloiseA | 2-0 | 96 | – | 6.6 | ||
| 24.09.2025 | Club Brugge KVA | 5-5 | 99 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 21.09.2025 | Standard LiegeH | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | St. TruidenA | 0-3 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 30.08.2025 | AntwerpH | 2-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 17.08.2025 | Cercle BruggeA | 4-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 09.08.2025 | KV MechelenH | 0-1 | 95 | – | 6.6 | ||
| 02.08.2025 | Zulte WaregemH | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 27.07.2025 | AnderlechtA | 5-2 | 90 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 24.05.2025 | Standard LiegeH | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 16.05.2025 | OH LeuvenA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.05.2025 | CharleroiA | 4-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 02.05.2025 | DenderH | 4-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 26.04.2025 | KV MechelenH | 2-2 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 22.04.2025 | KV MechelenA | 2-3 | 45 | – | 6.7 | ||
| 19.04.2025 | Standard LiegeA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.04.2025 | CharleroiH | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.04.2025 | OH LeuvenH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | DenderA | 1-0 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 16.03.2025 | Beerschot WilrijkA | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | AnderlechtH | 2-0 | 9↑ | – | 7.2 | ||
| 22.02.2025 | CharleroiH | 1-3 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 16.02.2025 | Cercle BruggeA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 02.02.2025 | KortrijkA | 1-2 | 63 | – | 6.2 |
ŞUT44
GOL6
xG4.6
xG FARKI+1.4over performing
DÖNÜŞÜM%13.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner18%41
- Duran top14%32
- Açık oyun4%9
- Asist sonrası4%9
- Taç sonrası3%7
- Penaltı1%2
Vücut bölgesine göre
- Kafa23%52
- Sağ ayak18%41
- Sol ayak3%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR44 şut
- 1-15' 5 %11
- 16-30' 2 %5
- 31-45' 12 %27
- 46-60' 10 %23
- 61-75' 6 %14
- 76-90+' 9 %20
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 190 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-05-13
Galatasaray U16
→
Galatasaray U17
-
Galatasaray U16
→
Galatasaray U17
-
2018-07-01
Galatasaray Yth
→
Galatasaray U16
-
Galatasaray Yth
→
Galatasaray U16
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2022
SakatlıkKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Jupiler Pro League2024 · KVC Westerlo
8sarı · 31 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3325 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU75.0Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS68.63325 dk
KARARİzlemeye değer73/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
87.0
Klasik stoper
85.0
Defansif bek
84.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru
%93
Performans
%75
Dakika
%97
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%84
Dakika
%99
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
53.76
62
87
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
68.6
76
90
İkili mücadele kazanma
63.04
64
98
Pas arası / 90
1.41
1.8
78
Ortalama rating
6.96
7.2
97
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Sohaib NairGuingamp · 23
%95
1gol
0asist
79scout
€2.00M
Ligue 2
Marc GuéhiManchester City · 25
%94
1gol
0asist
65scout
€65.00M
Premier League
Willer DittaCruz Azul · 28
%80
0gol
2asist
65scout
Liga MX
Jannik SchusterRed Bull Salzburg · 19
%73
1gol
1asist
73scout
€18.00M
Bundesliga
Rosen BozhinovAntwerp · 20
%64
1gol
0asist
80scout
Jupiler Pro League
Tsuyoshi WatanabeFeyenoord · 28
%61
2gol
0asist
64scout
Eredivisie
Dies JanseGroningen · 19
%60
2gol
2asist
76scout
Eredivisie
Lalo AguilarLeganes · 23
%60
0gol
0asist
71scout
€15.00M
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



KVC Westerlo
Boluspor