Tiago Silva
Portugal · Midfielder

Tiago Silva

YAŞ28
BOY192 cm
KİLO86 kg
KULÜPSarıyer
DOĞUM YERİAlmada
LİG1. Lig
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.28 / 90
Şut30.84 / 90
Kilit pas41.12 / 90
Başarılı dripling10.28 / 90
Kazanılan ikili123.36 / 90
Rating7.03
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 100 orta sahalar
Kilit pas — %51 (1.12) Asist — %82 (0.28) Drible — %28 (0.28) Pas isabeti — %93 (%90) Top kapma — %24 (1.68) İkili mücadele — %67 (%52) 58 ORT. % 51 82 28 93 24 67
  • Kilit pas 1.12 %51
  • Asist 0.28 %82
  • Drible 0.28 %28
  • Pas isabeti %90 %93
  • Top kapma 1.68 %24
  • İkili mücadele %52 %67
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 321 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 Taça da Liga2015/2016 · Portugal · 2nd Place
🥈 Taça da Liga2014/2015 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 8 G+A
2024 4 2025 8 2026 1
GolAsist
2026/27 4 321 0 1 7.03
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigSarıyer 4 321 0 1 7.03
Şut3
Kilit pas4
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan12%52
Müdahale3
Faul33 kazanılan
İlk 114
G+A / 900.28
Kart3
2025/26 30 2.377 6 2 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigSarıyer 17 1.393 3 2 6.66
1. LigSerik Belediyespor 13 984 3 0 7.06
Şut24%33 isabet
Kilit pas10
Drible17%49 başarı
İkili kazanılan114%47
Müdahale28
Faul4836 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı2
İlk 11282 yedek
G+A / 900.3
Kart6
2024/25 34 1.536 0 4 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. Lig76 Iğdır Belediyespor 17 821 0 1 6.79
1. LigKeçiörengücü 17 715 0 3 6.72
Şut9%22 isabet
Kilit pas12
Drible4%29 başarı
İkili kazanılan95%49
Müdahale37
Faul3826 kazanılan
İlk 111618 yedek
G+A / 900.23
Kart7
TOPLAM GOL62 penaltı
İLK 114622 yedek girdi
KART19
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 0 16-30' — 3 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 3 %50
  • 31-45' 1 %17
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %33
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 24 4-1-4-1 — 18 3-4-3 — 14 3-4-2-1 — 4 4-3-3 — 4 4-1-3-2 — 1 65 maç
  • 4-2-3-124%37
  • 4-1-4-118%28
  • 3-4-314%22
  • 3-4-2-14%6
  • 4-3-34%6
  • 4-1-3-21%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
01.09.2026 PendiksporH 2-0 90 2 7.1
28.08.2026 AntalyasporA 1-2 83 1 7.2
23.08.2026 Batman PetrolsporH 1-2 70 1 6.9
14.08.2026 Esenler EroksporA 1-1 78 6.9
26.04.2026 EroksporH 1-0 90 1 1 8.2
19.04.2026 İstanbulsporA 3-1 79 6.3
11.04.2026 HataysporH 4-0 63 1 6.5
07.04.2026 BandırmasporA 0-0 94 3 6.3
04.04.2026 Serik BelediyesporH 3-0 70 6.3
22.03.2026 Van BBA 0-0 84 6.7
15.03.2026 KeçiörengücüH 3-1 73 6.3
10.03.2026 Manisa BBSKA 3-0 84 1 6.5
06.03.2026 ÜmraniyesporH 1-2 91 1 6.9
01.03.2026 SakaryasporA 0-0 90 2 7.0
23.02.2026 Adana DemirsporH 5-0 45 1 1 6.9
19.02.2026 AmedH 1-1 87 5.9
15.02.2026 PendiksporA 2-0 89 6.7
07.02.2026 SivassporH 1-0 86 6.2
31.01.2026 Erzurum BBA 4-0 88 6.2
18.01.2026 BolusporA 1-2 90 1 1 7.0
11.01.2026 76 Iğdır BelediyesporH 1-0 90 1 2 7.3
13.12.2025 Manisa BBSKH 0-1 90 3 7.2
06.12.2025 KeçiörengücüH 1-3 66 6.9
29.11.2025 Van BBA 0-1 90 7.2
24.11.2025 SarıyerH 3-0 85 7.2
08.11.2025 SakaryasporA 2-3 90 1 1 7.5
01.11.2025 Adana DemirsporH 4-0 70 7.2
25.10.2025 PendiksporA 4-0 28 1 6.3
19.09.2025 BandırmasporH 1-0 15 6.7
14.09.2025 76 Iğdır BelediyesporA 1-2 90 1 6.6
31.08.2025 BB BodrumsporH 2-4 90 1 1 7.3
23.08.2025 EroksporA 5-0 90 1 6.5
15.08.2025 ÜmraniyesporH 1-0 90 1 2 8.0
09.08.2025 İstanbulsporA 0-0 90 2 7.2
11.05.2025 KocaelisporA 4-1 90 1 2 6.9
27.04.2025 Fatih KaragümrükA 1-0 85 6.3
20.04.2025 ÜmraniyesporH 0-1 90 1 7.3
12.04.2025 İstanbulsporA 0-2 90 1 7.3
08.04.2025 ŞanlıurfasporH 4-1 23 6.7
05.04.2025 Manisa BBSKA 1-2 19 6.7
29.03.2025 AmedH 1-2
16.03.2025 Yeni ÇorumsporA 3-2 19 6.2
10.03.2025 Erzurum BBH 1-3 45 1 6.9
05.03.2025 EroksporH 2-2
01.03.2025 PendiksporA 0-2 45 6.2
22.02.2025 GenclerbirligiH 3-3 59 7.0
16.02.2025 76 Iğdır BelediyesporA 3-0 69 1 6.7
12.02.2025 AdanasporH 3-0 12 1 6.2
09.02.2025 BolusporA 1-1 15 6.5
01.02.2025 Yeni MalatyasporH 7-0 35 1 1 7.2
26.01.2025 BandırmasporA 1-2 19 6.7
19.01.2025 BolusporH 0-1 90 1 6.6
11.01.2025 Fatih KaragümrükH 0-1 70 6.7
03.01.2025 KocaelisporA 3-0 90 6.9
14.12.2024 SakaryasporA 2-1 90 1 7.2
07.12.2024 BandırmasporH 0-1 90 7.2
30.11.2024 İstanbulsporA 4-0 90 6.6
25.11.2024 AmedH 1-1
08.11.2024 ÜmraniyesporA 0-1 12 6.6
03.11.2024 AnkaragucuH 1-0 90 7.0
ŞUT38
GOL7
xG0.0
xG FARKI+7.0over performing
DÖNÜŞÜM%18.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
75' · xG 0.0 · GOL 79' · xG 0.0 70' · xG 0.0 34' · xG 0.0 11' · xG 0.0 13' · xG 0.0 21' · xG 0.0 · GOL 18' · xG 0.0 90' · xG 0.0 78' · xG 0.0 45' · xG 0.0 26' · xG 0.0 90' · xG 0.0 17' · xG 0.0 4' · xG 0.0 21' · xG 0.0 16' · xG 0.0 · GOL 60' · xG 0.0 87' · xG 0.0 · GOL 22' · xG 0.0 48' · xG 0.0 23' · xG 0.0 16' · xG 0.0 28' · xG 0.0 · GOL 8' · xG 0.0 74' · xG 0.0 76' · xG 0.0 63' · xG 0.0 · GOL 50' · xG 0.0 90' · xG 0.0 70' · xG 0.0 75' · xG 0.0 45' · xG 0.0 · GOL 39' · xG 0.0 63' · xG 0.0 53' · xG 0.0 63' · xG 0.0 52' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 15 (%39) Korner — 8 (%21) Duran top — 4 (%11) Açık oyun — 4 (%11) Taç sonrası — 3 (%8) Penaltı — 2 (%5) Diğer — 2 (%5) 38 şut
  • Asist sonrası15%39
  • Korner8%21
  • Duran top4%11
  • Açık oyun4%11
  • Taç sonrası3%8
  • Penaltı2%5
  • Diğer2%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 27 (%71) Kafa — 9 (%24) Sol ayak — 2 (%5) 38 şut
  • Sağ ayak27%71
  • Kafa9%24
  • Sol ayak2%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR38 şut
1-15' — 4 16-30' — 10 31-45' — 4 46-60' — 5 61-75' — 8 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 16-30'
  • 1-15' 4 %11
  • 16-30' 10 %26
  • 31-45' 4 %11
  • 46-60' 5 %13
  • 61-75' 8 %21
  • 76-90+' 7 %18
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 68 maç
Sarıyer 21maç 2025–2026
Serik Belediyespor 13maç 2025
Keçiörengücü 17maç 2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-21 Keçiörengücü Tomori Berat
2025-01-24 Dinamo Tirana Keçiörengücü
2025-01-24 Tomori Berat Keçiörengücü
2024-01-31 Marítimo União de Leiria
2023-07-01 Alverca Marítimo
2022-07-02 União de Leiria Alverca
2022-06-30 União de Leiria Marítimo
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1393 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.51. Lig 2025
PERFORMANS35.11393 dk
KARARVeri yetersiz52/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 63.7
Top kapan ön libero 61.7
İleri sekiz 61.4
Derinden oyun kurucu 60.4
Box-to-box orta saha 56.1
İleri sekiz 53.7
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 366 oyuncu
Scout skoru %57
Performans %50
Dakika %77
Değer / getiri %6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %63
Performans %49
Dakika %83
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Gol / 90 0.19 0.18 100
İkili mücadele kazanma 40.29 55 73
Pas hacmi / 90 35.6 60 59
Performans skoru 35.1 76 46
Asist / 90 0.13 0.2 65
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam