LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas11.11 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili11.11 / 90
Rating6.64
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
0.000.58
Kilit pas
1.110.44
Başarılı dripling
0.000.58
Kazanılan ikili
1.112.04
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
3. Liga2016/2017 · Germany
🏆
Reg. Cup Niederrhein2016/2017 · Germany
🥈
3. Liga2014/2015 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 10 G+A
GolAsist
2026/27
4
81
0
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan1%33
Ofsayt1
İlk 1113 yedek
Kart1
2025/26
35
1.189
2
0
6.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%50 isabet
Kilit pas7
Drible6%38 başarı
İkili kazanılan27%47
Müdahale10
Faul97 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111421 yedek
G+A / 900.15
Kart2
2024/25
35
2.147
6
4
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%52 isabet
Kilit pas20
Drible9%31 başarı
İkili kazanılan51%36
Müdahale17
Faul2414 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11269 yedek
G+A / 900.42
Kart2
2022/23
35
759
1
3
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%54 isabet
Kilit pas8
Drible7%41 başarı
İkili kazanılan27%42
Müdahale4
Faul1010 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11629 yedek
G+A / 900.47
Kart2
2021/22
38
823
2
0
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%62 isabet
Kilit pas11
Drible4%22 başarı
İkili kazanılan23%29
Müdahale8
Faul166 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111028 yedek
G+A / 900.22
Kart1
TOPLAM GOL8
İLK 114433 yedek girdi
KART5
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 2 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %12
- 46-60' 2 %25
- 61-75' 1 %12
- 76-90+' 2 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-130%44
- 4-1-4-124%35
- 3-4-37%10
- 4-4-23%4
- 3-4-1-22%3
- 4-3-32%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | ÜmraniyesporA | 0-1 | 26 | 0 | 6.5 | ||
| 28.08.2026 | BolusporH | 2-0 | 0↑ | – | – | ||
| 22.08.2026 | Bodrum FKA | 0-0 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 16.08.2026 | BandırmasporH | 0-0 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 02.05.2026 | AmedH | 3-3 | 69 | – | 6.0 | ||
| 19.04.2026 | PendiksporH | 1-1 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 12.04.2026 | Adana DemirsporA | 1-6 | 45 | – | 6.7 | ||
| 08.04.2026 | KeçiörengücüH | 0-1 | 31↑ | – | 6.3 | ||
| 04.04.2026 | Erzurum BBA | 2-1 | 74 | 1 | 6.6 | ||
| 22.03.2026 | Yeni ÇorumsporH | 0-2 | 84 | – | 6.2 | ||
| 16.03.2026 | BandırmasporA | 0-0 | 83 | 1 | 6.6 | ||
| 12.03.2026 | BB BodrumsporH | 2-3 | 60 | 1 | 6.2 | ||
| 08.03.2026 | BolusporA | 2-0 | 71 | – | 6.3 | ||
| 27.02.2026 | İstanbulsporA | 1-2 | 78 | 1 | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | EroksporH | 0-3 | 13↑ | 1 | 6.3 | ||
| 17.02.2026 | HataysporA | 0-2 | 23↑ | 1 | 6.7 | ||
| 13.02.2026 | ÜmraniyesporH | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | Serik BelediyesporA | 1-3 | 46↑ | – | 6.5 | ||
| 31.01.2026 | Manisa BBSKH | 0-0 | 63 | 3 | 6.5 | ||
| 24.01.2026 | Van BBA | 3-0 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 19.01.2026 | SakaryasporH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.01.2026 | SarıyerA | 1-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 20.12.2025 | SivassporH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2025 | PendiksporA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | Adana DemirsporH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | KeçiörengücüA | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | Erzurum BBH | 2-1 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 09.11.2025 | Yeni ÇorumsporA | 3-1 | 27↑ | – | 6.9 | ||
| 03.11.2025 | BandırmasporH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | BB BodrumsporA | 2-0 | 62 | – | 6.2 | ||
| 19.10.2025 | BolusporH | 1-1 | 3↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | İstanbulsporH | 2-1 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 27.09.2025 | EroksporA | 2-3 | 55 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 23.09.2025 | HataysporH | 4-2 | 72 | 1 | 2 | 8.6 | |
| 19.09.2025 | ÜmraniyesporA | 0-1 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | Serik BelediyesporH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | Manisa BBSKA | 1-1 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 23.08.2025 | Van BBH | 0-0 | 89 | 1 | 6.3 | ||
| 17.08.2025 | SakaryasporA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | Fatih KaragümrükA | 2-1 | 84 | – | 6.6 | ||
| 04.05.2025 | KocaelisporH | 4-0 | 76 | 1 | 1 | 1 | 8.3 |
| 27.04.2025 | Yeni MalatyasporA | 0-9 | 90 | 1 | 2 | 8.5 | |
| 21.04.2025 | SakaryasporH | 4-0 | 76 | 2 | 2 | 8.5 | |
| 14.04.2025 | BandırmasporA | 1-1 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 08.04.2025 | İstanbulsporH | 3-0 | 38↑ | 1 | 3 | 7.2 | |
| 04.04.2025 | AmedA | 0-0 | 72 | – | 6.9 | ||
| 28.03.2025 | ÜmraniyesporH | 0-0 | 76 | 3 | 7.0 | ||
| 15.03.2025 | AnkaragucuA | 0-4 | 90 | – | 6.5 | ||
| 08.03.2025 | ŞanlıurfasporH | 2-2 | 29↑ | 1 | 3 | 7.3 | |
| 04.03.2025 | Manisa BBSKA | 0-1 | 61 | 2 | 7.0 | ||
| 01.03.2025 | Yeni ÇorumsporH | 1-0 | 79 | 1 | 6.6 | ||
| 23.02.2025 | Erzurum BBA | 0-0 | 65 | – | 6.5 | ||
| 16.02.2025 | KeçiörengücüH | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.02.2025 | EroksporA | 3-1 | 65 | – | 6.2 | ||
| 08.02.2025 | PendiksporH | 1-0 | 23↑ | 1 | 3 | 7.5 | |
| 01.02.2025 | GenclerbirligiA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | AdanasporA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.01.2025 | BolusporH | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 11.01.2025 | Fatih KaragümrükH | 0-1 | 83 | – | 6.9 | ||
| 03.01.2025 | KocaelisporA | 3-0 | 90 | – | 6.3 |
ŞUT22
GOL2
xG0.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası13%59
- Kontra atak3%14
- Duran top3%14
- Açık oyun2%9
- Korner1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak14%64
- Kafa4%18
- Sol ayak4%18
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR22 şut
- 1-15' 4 %18
- 16-30' 1 %5
- 31-45' 6 %27
- 46-60' 3 %14
- 61-75' 3 %14
- 76-90+' 5 %23
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 147 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1189 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU41.81. Lig 2025
PERFORMANS20.31189 dk
KARARUygun değil47/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
56.3
Box-to-box orta saha
53.1
İleri sekiz
51.4
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 366 oyuncu
Scout skoru
%45
Performans
%31
Dakika
%72
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%47
Performans
%29
Dakika
%80
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
98.5
82
100
Ortalama rating
6.58
7.1
93
İkili mücadele kazanma
46.55
58
80
Performans skoru
20.3
75
27
Müdahale / 90
0.76
3.2
24
Pas arası / 90
0.45
2.3
20
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Tristan van GilstHeracles · 22
%95
1gol
0asist
50scout
Eredivisie
Habib DiarraSunderland · 21
%72
2gol
1asist
55scout
Premier League
Jan Uwe Thielmann1.FC Köln · 23
%71
3gol
1asist
55scout
€5.00M
Bundesliga
Woo-Yeong JeongUnion Berlin · 26
%69
3gol
1asist
52scout
€3.50M
Bundesliga
Giuseppe AurelioSpezia · 25
%65
6gol
3asist
58scout
€800K
Serie B
Alexis VossahToulouse · 17
%62
1gol
1asist
58scout
Ligue 1
Marcos SilvaSarıyer · 28
%61
3gol
2asist
50scout
1. Lig
Diogo CalilaSanta Clara · 27
%60
1gol
0asist
43scout
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

