LİG1. Lig
BU SEZON0G · 1A
Asist00.00 / 90
Şut60.93 / 90
Kilit pas60.93 / 90
Başarılı dripling20.31 / 90
Kazanılan ikili223.43 / 90
Rating6.97
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2025 · 120 defanslar
- Müdahale 1.72 %67
- Pas arası 1.80 %95
- Blok 0.16 %18
- İkili mücadele %57 %49
- Pas isabeti %82 %45
- Faul (az iyi) 1.09 %33
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1152 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
1. Lig2024 · 76 Iğdır Belediyespor · 24 maç
5asist5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 7 G+A
GolAsist
2025/26
27
1.152
0
1
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas11
Drible6%50 başarı
İkili kazanılan50%57
Müdahale22
Faul1415 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111314 yedek
G+A / 900.08
Kart5
2024/25
35
1.789
0
7
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%47 isabet
Kilit pas24
Drible10%50 başarı
İkili kazanılan70%48
Müdahale33
Faul1915 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112114 yedek
G+A / 900.35
Kart3
2022/23
24
1.970
1
3
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%53 isabet
Kilit pas28
Drible15%68 başarı
İkili kazanılan99%62
Müdahale46
Faul2127 kazanılan
İlk 11222 yedek
G+A / 900.18
Kart5
2021/22
34
2.977
1
3
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%39 isabet
Kilit pas22
Drible24%46 başarı
İkili kazanılan150%57
Müdahale79
Faul4338 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11331 yedek
G+A / 900.12
Kart9
2020/21
33
2.948
0
3
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%55 isabet
Kilit pas43
Drible33%65 başarı
İkili kazanılan141%55
Müdahale47
Faul2632 kazanılan
İlk 1133
G+A / 900.09
Kart4
TOPLAM GOL0
İLK 113529 yedek girdi
KART7
FORMA22
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-125%42
- 4-1-4-120%33
- 3-4-37%12
- 4-3-33%5
- 4-4-23%5
- 5-4-12%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | HataysporH | 4-2 | 89 | 1 | 7.3 | ||
| 19.04.2026 | Manisa BBSKA | 1-0 | 88 | 1 | 6.7 | ||
| 12.04.2026 | KeçiörengücüA | 0-0 | 93 | 1 | 6.7 | ||
| 04.04.2026 | SarıyerA | 3-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 21.03.2026 | SakaryasporH | 2-0 | 83 | 1 | 7.3 | ||
| 14.03.2026 | Adana DemirsporA | 1-4 | 83 | 1 | 7.3 | ||
| 10.03.2026 | PendiksporH | 3-4 | 52↑ | – | 7.2 | ||
| 01.03.2026 | SivassporH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | Erzurum BBA | 4-0 | 45 | – | 6.6 | ||
| 18.02.2026 | Yeni ÇorumsporH | 2-3 | 61 | – | 6.9 | ||
| 14.02.2026 | BandırmasporA | 0-3 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 08.02.2026 | 76 Iğdır BelediyesporH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | SivassporH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | Erzurum BBH | 2-1 | 69 | 1 | 6.5 | ||
| 09.11.2025 | Yeni ÇorumsporA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2025 | BandırmasporH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | BB BodrumsporA | 2-0 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 19.10.2025 | BolusporH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | İstanbulsporH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | EroksporA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.09.2025 | HataysporH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.09.2025 | ÜmraniyesporA | 0-1 | 77 | – | 7.0 | ||
| 14.09.2025 | Serik BelediyesporH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | Manisa BBSKA | 1-1 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 23.08.2025 | Van BBH | 0-0 | 80 | 1 | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | SakaryasporA | 3-2 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 09.08.2025 | SarıyerH | 2-1 | 27↑ | 1 | 7.2 | ||
| 10.05.2025 | Fatih KaragümrükA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 04.05.2025 | KocaelisporH | 4-0 | 90 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 27.04.2025 | Yeni MalatyasporA | 0-9 | 90 | 3 | 1 | 9.3 | |
| 21.04.2025 | SakaryasporH | 4-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 14.04.2025 | BandırmasporA | 1-1 | 78 | 1 | – | 6.6 | |
| 08.04.2025 | İstanbulsporH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2025 | AmedA | 0-0 | 60 | 1 | 7.2 | ||
| 28.03.2025 | ÜmraniyesporH | 0-0 | 86 | 1 | 7.2 | ||
| 08.03.2025 | ŞanlıurfasporH | 2-2 | 29↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 04.03.2025 | Manisa BBSKA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2025 | Yeni ÇorumsporH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2025 | Erzurum BBA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.02.2025 | KeçiörengücüH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.02.2025 | EroksporA | 3-1 | 12↑ | 1 | 6.7 | ||
| 08.02.2025 | PendiksporH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2025 | GenclerbirligiA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | AdanasporA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.01.2025 | BolusporH | 0-1 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 11.01.2025 | Fatih KaragümrükH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 03.01.2025 | KocaelisporA | 3-0 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 21.12.2024 | Yeni MalatyasporH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2024 | SakaryasporA | 2-1 | 75 | – | 6.3 | ||
| 07.12.2024 | BandırmasporH | 0-1 | 66 | – | 6.9 | ||
| 30.11.2024 | İstanbulsporA | 4-0 | 77 | – | 6.6 | ||
| 25.11.2024 | AmedH | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 08.11.2024 | ÜmraniyesporA | 0-1 | 86 | 1 | 7.3 | ||
| 03.11.2024 | AnkaragucuH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 04.10.2024 | Yeni ÇorumsporA | 0-0 | 80 | 2 | 7.2 | ||
| 27.09.2024 | Erzurum BBH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2024 | KeçiörengücüA | 2-0 | 61 | – | 6.3 | ||
| 15.09.2024 | EroksporH | 1-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 01.09.2024 | PendiksporA | 0-2 | 87 | – | 7.0 | ||
| 24.08.2024 | GenclerbirligiH | 0-0 | 77 | – | 6.3 |
ŞUT18
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%56
- Korner4%22
- Serbest vuruş2%11
- Kontra atak1%6
- Açık oyun1%6
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak12%67
- Sağ ayak6%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
- 1-15' 1 %6
- 16-30' 5 %28
- 31-45' 1 %6
- 46-60' 1 %6
- 61-75' 6 %33
- 76-90+' 4 %22
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 153 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-28
Corum FK
→
Igdir FK
?
Corum FK
→
Igdir FK
?
2023-07-13
Bandirma Spor
→
Corum FK
free transfer
Bandirma Spor
→
Corum FK
free transfer
2018-06-30
Boluspor
→
Heerenveen
End of loan
Boluspor
→
Heerenveen
End of loan
2017-08-07
Heerenveen
→
Boluspor
loan transfer
Heerenveen
→
Boluspor
loan transfer
2017-06-30
Sanliurfaspor
→
Heerenveen
End of loan
Sanliurfaspor
→
Heerenveen
End of loan
2017-01-13
Heerenveen
→
Sanliurfaspor
loan transfer
Heerenveen
→
Sanliurfaspor
loan transfer
2015-07-01
De Graafschap
→
Heerenveen
€300k
De Graafschap
→
Heerenveen
€300k
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
1. Lig2021 · Bandırmaspor
10sarı · 34 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 705 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.61. Lig 2025
PERFORMANS64.8705 dk
KARARVeri yetersiz54/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
63.7
Defansif bek
63.6
Ofansif bek
63.1
Klasik stoper
62.2
Ayağı iyi stoper
60.4
Agresif stoper
58.1
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 240 oyuncu
Scout skoru
%34
Performans
%82
Dakika
%43
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%46
Performans
%75
Dakika
%65
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
45.32
62
73
Performans skoru
64.8
76
85
İkili mücadele kazanma
59.18
64
92
Pas arası / 90
1.53
1.8
85
Müdahale / 90
1.66
2.2
76
Ortalama rating
6.9
7.2
96
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Zé CarlosGIL Vicente · 27
%95
0gol
0asist
65scout
Primeira Liga
Tristan CramaMillwall · 24
%95
3gol
6asist
71scout
Championship
Guilherme BiroAustin · 25
%75
3gol
1asist
68scout
Major League Soccer
Frederik WintherHammarby FF · 24
%74
0gol
0asist
67scout
Allsvenskan
Eric GarcíaBarcelona · 24
%68
0gol
0asist
56scout
€35.00M
UEFA Champions League
Florian MiguelBurgos · 29
%67
2gol
3asist
65scout
€1.20M
Segunda División
Ismaël BouraEstac Troyes · 25
%61
1gol
2asist
72scout
€4.00M
Ligue 2
Emilio LaraNecaxa · 23
%60
0gol
0asist
71scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


