Bambasé Conté
Guinea · Defender

Bambasé Conté

YAŞ31
BOY179
KİLO72
DOĞUM YERİParis
LİGAfrica Cup of Nations
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.11 / 90
Kilit pas20.23 / 90
Başarılı dripling50.57 / 90
Kazanılan ikili283.17 / 90
Rating6.61
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.07
Şut 0.110.29
Kilit pas 0.230.22
Başarılı dripling 0.570.07
Kazanılan ikili 3.172.97
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 2 G+A
2023 0 2024 2 2025 0
GolAsist
2025/26 19 796 0 0 6.61
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. Lig76 Iğdır Belediyespor 19 796 0 0 6.61
Şut1
Kilit pas2
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan28%44
Müdahale8
Faul124 kazanılan
İlk 11811 yedek
Kart21
2024/25 18 1.244 1 1 6.99
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. Lig76 Iğdır Belediyespor 18 1.244 1 1 6.99
Şut4%50 isabet
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan41%43
Müdahale14
Faul233 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11144 yedek
G+A / 900.14
Kart3
2023/24 1 1 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Africa Cup of NationsGuinea 1 1 0 0
Faul1
TOPLAM GOL4
İLK 113215 yedek girdi
KART8
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %25
  • 16-30' 1 %25
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %25
  • 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-1-4-1 — 24 4-2-3-1 — 15 3-4-3 — 1 3-5-2 — 1 4-3-3 — 1 4-4-2 — 1 43 maç
  • 4-1-4-124%56
  • 4-2-3-115%35
  • 3-4-31%2
  • 3-5-21%2
  • 4-3-31%2
  • 4-4-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 O. K. GuctekinO. K. Guctekin 1 C. CavlanC. Cavlan Conté 2
MAÇ GEÇMİŞİ38 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.01.2026 Manisa BBSKH 0-0
24.01.2026 Van BBA 3-0
19.01.2026 SakaryasporH 1-0 11 6.9
28.12.2025 AmedA 3-0 90 5.9
20.12.2025 SivassporH 1-1
14.12.2025 PendiksporA 1-1 10 6.7
07.12.2025 Adana DemirsporH 4-1 90 8.0
29.11.2025 KeçiörengücüA 1-2 90 6.2
23.11.2025 Erzurum BBH 2-1
26.10.2025 BB BodrumsporA 2-0 90 1 6.2
19.10.2025 BolusporH 1-1 75 6.7
05.10.2025 İstanbulsporH 2-1
23.09.2025 HataysporH 4-2 70 5.6
19.09.2025 ÜmraniyesporA 0-1 90 6.9
14.09.2025 Serik BelediyesporH 1-2
30.08.2025 Manisa BBSKA 1-1 90 6.6
23.08.2025 Van BBH 0-0 90 7.0
17.08.2025 SakaryasporA 3-2
09.08.2025 SarıyerH 2-1
10.05.2025 Fatih KaragümrükA 2-1 90 6.2
04.05.2025 KocaelisporH 4-0 90 7.3
27.04.2025 Yeni MalatyasporA 0-9 90 1 1 2 9.0
21.04.2025 SakaryasporH 4-0 90 1 7.2
14.04.2025 BandırmasporA 1-1 1
08.04.2025 İstanbulsporH 3-0
04.04.2025 AmedA 0-0 10 6.5
28.03.2025 ÜmraniyesporH 0-0
15.03.2025 AnkaragucuA 0-4 74 6.9
08.03.2025 ŞanlıurfasporH 2-2 90 6.6
04.03.2025 Manisa BBSKA 0-1 90 7.2
01.03.2025 Yeni ÇorumsporH 1-0 90 1 6.9
23.02.2025 Erzurum BBA 0-0 90 6.9
16.02.2025 KeçiörengücüH 3-0 90 7.2
12.02.2025 EroksporA 3-1 95 6.0
08.02.2025 PendiksporH 1-0 90 6.9
01.02.2025 GenclerbirligiA 2-0 74 6.6
25.01.2025 AdanasporA 0-0 90 7.5
02.02.2024 Congo DRA 3-1 1
ŞUT2
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
45' · xG 0.0 9' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 1 (%50) Korner — 1 (%50) 2 şut
  • Asist sonrası1%50
  • Korner1%50
Vücut bölgesine göre
Kafa — 1 (%50) Sağ ayak — 1 (%50) 2 şut
  • Kafa1%50
  • Sağ ayak1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %50
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %50
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2025 · 38 maç
76 Iğdır Belediyespor 37maç 2024–2025
Guinea 1maç 2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-09-05 Hapoel Tel Aviv Botev Plovdiv
2014-07-08 Paris Saint Germain Reims
2013-08-13 Paris Saint Germain Reims
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 796 dk

Veri yetersiz: Pas hacmi yüksek savunmacı

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.31. Lig 2025
PERFORMANS58.5796 dk
KARARVeri yetersiz54/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 67.5
Defansif bek 61.1
Klasik stoper 60.9
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 240 oyuncu
Scout skoru %30
Performans %57
Dakika %45
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %43
Performans %58
Dakika %67
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 61.17 62 99
Performans skoru 58.5 76 77
Pas arası / 90 1.81 1.8 100
Dakika güvenliği 46.1 82 56
İkili mücadele kazanma 44.44 64 69
Ortalama rating 6.61 7.2 92
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam