João Pedro Reis Amaral
Portugal · Attacker

João Pedro Reis Amaral

YAŞ34
BOY172 cm
KİLO67 kg
DOĞUM YERİVila Nova de Gaia
LİG1. Lig
BU SEZON9G · 5A
Gol50.39 / 90
Asist10.08 / 90
Şut171.33 / 90
Kilit pas201.57 / 90
Kazanılan ikili161.25 / 90
Rating6.82
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2025 · 119 orta sahalar
Kilit pas — %97 (2.08) Asist — %83 (0.20) Drible — %46 (0.65) Pas isabeti — %5 (%72) Top kapma — %6 (1.10) İkili mücadele — %31 (%46) 45 ORT. % 97 83 46 5 6 31
  • Kilit pas 2.08 %97
  • Asist 0.20 %83
  • Drible 0.65 %46
  • Pas isabeti %72 %5
  • Top kapma 1.10 %6
  • İkili mücadele %46 %31
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2202 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
36. 1. Lig2025 · Serik Belediyespor · 15 maç 4asist36.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Ekstraklasa2021/2022 · Poland
🥈 Super Cup2022/2023 · Poland · 2nd Place
🥈 Cup2021/2022 · Poland · 2nd Place
🥈 Taça da Liga2017/2018 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 14 G+A
2020 3 2022 1 2023 11 2025 14
GolAsist
2025/26 32 2.202 9 5 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigBandırmaspor 17 1.149 5 1 6.82
1. LigSerik Belediyespor 15 1.053 4 4 7.22
Şut40%52 isabet
Kilit pas51
Drible16%40 başarı
İkili kazanılan60%46
Müdahale20
Faul920 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11266 yedek
G+A / 900.57
Kart2
2023/24 32 2.071 4 7 7.10
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigKocaelispor 32 2.071 4 7 7.10
Şut33%55 isabet
Kilit pas41
Drible19%45 başarı
İkili kazanılan88%50
Müdahale24
Faul1633 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11257 yedek
G+A / 900.48
Kart1
2022/23 10 195 0 1 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan 10 195 0 1 6.67
Şut4%50 isabet
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan7%37
Müdahale4
Faul31 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1128 yedek
G+A / 900.46
2020/21 32 1.141 1 2 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaPacos Ferreira 32 1.141 1 2 6.85
Şut22%32 isabet
Kilit pas17
Drible26%58 başarı
İkili kazanılan71%47
Müdahale17
Faul1923 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111121 yedek
G+A / 900.24
Kart2
TOPLAM GOL6
İLK 11266 yedek girdi
KART2
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %33
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %33
  • 46-60' 1 %17
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 13 3-4-3 — 8 3-4-2-1 — 4 5-4-1 — 3 4-3-3 — 2 4-4-2 — 1 31 maç
  • 4-2-3-113%42
  • 3-4-38%26
  • 3-4-2-14%13
  • 5-4-13%10
  • 4-3-32%6
  • 4-4-21%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
02.05.2026 SivassporH 1-0 85 1 6.2
26.04.2026 Erzurum BBA 1-1 66 1 6.3
19.04.2026 AmedH 2-0 84 6.5
11.04.2026 BB BodrumsporA 0-0 78 1 6.7
07.04.2026 SarıyerH 0-0 57 1 6.7
03.04.2026 Yeni ÇorumsporA 0-1 87 1 6.2
21.03.2026 BolusporA 0-0 66 6.6
16.03.2026 76 Iğdır BelediyesporH 0-0 69 6.3
12.03.2026 EroksporA 1-1 70 1 6.3
07.03.2026 İstanbulsporH 1-0 86 1 2 7.2
01.03.2026 ÜmraniyesporA 1-2 76 1 1 7.3
22.02.2026 HataysporH 4-0 70 1 7.2
18.02.2026 Manisa BBSKA 3-2 34 1 1 7.5
01.02.2026 Van BBH 2-0 30 4 6.2
23.01.2026 Adana DemirsporA 0-3 85 1 1 1 8.5
17.01.2026 PendiksporH 4-1 79 1 1 7.3
10.01.2026 SakaryasporA 1-1 27 6.9
13.12.2025 Manisa BBSKH 0-1 89 1 6.9
06.12.2025 KeçiörengücüH 1-3 90 2 7.5
29.11.2025 Van BBA 0-1 83 1 6.7
24.11.2025 SarıyerH 3-0 90 1 4 6.9
08.11.2025 SakaryasporA 2-3 79 1 1 3 7.7
01.11.2025 Adana DemirsporH 4-0 66 2 2 8.7
25.10.2025 PendiksporA 4-0 62 1 6.9
20.10.2025 AmedH 1-2 70 2 7.3
05.10.2025 SivassporA 0-0 65 6.6
28.09.2025 Erzurum BBH 1-1 65 1 2 7.2
23.09.2025 Yeni ÇorumsporA 1-1 44 1 6.9
19.09.2025 BandırmasporH 1-0 58 7.0
14.09.2025 76 Iğdır BelediyesporA 1-2 26 1 2 8.0
15.08.2025 ÜmraniyesporH 1-0 83 1 7.3
09.08.2025 İstanbulsporA 0-0 83 2 6.7
16.05.2024 Yeni ÇorumsporA 2-1 78 1 6.7
11.05.2024 SakaryasporH 0-2 82 1 7.2
05.05.2024 BB BodrumsporA 3-0 90 1 6.3
28.04.2024 BandırmasporH 3-1 90 1 5 9.2
22.04.2024 ÜmraniyesporA 1-0 86 3 6.6
14.04.2024 GiresunsporH 2-0 79 1 7.7
07.04.2024 Yeni ÇorumsporA 1-1 90 2 8.5
03.04.2024 GoztepeH 3-2 90 2 6.9
15.03.2024 GenclerbirligiA 2-0 85 1 6.9
10.03.2024 TuzlasporH 1-2 90 1 3 7.3
02.03.2024 Erzurum BBA 0-0 90 2 6.9
25.02.2024 KeçiörengücüA 2-2 45 1 6.9
17.02.2024 ŞanlıurfasporH 0-1 37 1 6.7
11.02.2024 BolusporA 1-1 27 6.3
03.02.2024 AdanasporH 1-0 66 2 7.5
28.01.2024 AltayA 0-2 18 1 7.0
20.01.2024 EyüpsporH 2-1 45 1 2 7.3
14.01.2024 Manisa BBSKA 2-1 23 6.9
19.12.2023 BB BodrumsporH 1-1 45 6.6
09.12.2023 BandırmasporA 0-3 62 1 1 1 8.3
01.12.2023 ÜmraniyesporH 0-3 45 6.6
25.11.2023 GiresunsporA 1-4 61 1 6.5
12.11.2023 Yeni ÇorumsporH 2-1 87 1 7.5
04.11.2023 GoztepeA 0-1
21.10.2023 TuzlasporA 1-2 45 1 6.7
06.10.2023 Erzurum BBH 1-1 67 6.6
01.10.2023 KeçiörengücüH 3-0 79 7.0
24.09.2023 ŞanlıurfasporA 0-2 67 6.3
ŞUT50
GOL9
xG0.0
xG FARKI+9.0over performing
DÖNÜŞÜM%18.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
57' · xG 0.0 45' · xG 0.0 90' · xG 0.0 67' · xG 0.0 43' · xG 0.0 45' · xG 0.0 11' · xG 0.0 70' · xG 0.0 48' · xG 0.0 45' · xG 0.0 41' · xG 0.0 · GOL 73' · xG 0.0 4' · xG 0.0 · GOL 58' · xG 0.0 · GOL 39' · xG 0.0 34' · xG 0.0 · GOL 26' · xG 0.0 19' · xG 0.0 14' · xG 0.0 2' · xG 0.0 57' · xG 0.0 · GOL 8' · xG 0.0 89' · xG 0.0 69' · xG 0.0 33' · xG 0.0 71' · xG 0.0 55' · xG 0.0 72' · xG 0.0 · GOL 69' · xG 0.0 27' · xG 0.0 78' · xG 0.0 50' · xG 0.0 44' · xG 0.0 29' · xG 0.0 54' · xG 0.0 45' · xG 0.0 12' · xG 0.0 13' · xG 0.0 56' · xG 0.0 · GOL 12' · xG 0.0 · GOL 6' · xG 0.0 45' · xG 0.0 43' · xG 0.0 4' · xG 0.0 80' · xG 0.0 · GOL 77' · xG 0.0 35' · xG 0.0 67' · xG 0.0 43' · xG 0.0 69' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 31 (%62) Kontra atak — 8 (%16) Açık oyun — 6 (%12) Korner — 2 (%4) Serbest vuruş — 2 (%4) Taç sonrası — 1 (%2) 50 şut
  • Asist sonrası31%62
  • Kontra atak8%16
  • Açık oyun6%12
  • Korner2%4
  • Serbest vuruş2%4
  • Taç sonrası1%2
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 42 (%84) Sol ayak — 5 (%10) Kafa — 3 (%6) 50 şut
  • Sağ ayak42%84
  • Sol ayak5%10
  • Kafa3%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR50 şut
1-15' — 10 16-30' — 4 31-45' — 14 46-60' — 8 61-75' — 9 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 14 31-45'
  • 1-15' 10 %20
  • 16-30' 4 %8
  • 31-45' 14 %28
  • 46-60' 8 %16
  • 61-75' 9 %18
  • 76-90+' 5 %10
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 106 maç
Bandırmaspor 17maç 2025
Serik Belediyespor 15maç 2025
Kocaelispor 32maç 2023
Lech Poznan 10maç 2022
Pacos Ferreira 32maç 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-03-25 Without Club ACSM Poli Iasi -
2025-01-01 Al-Batin Without Club -
2024-08-20 Kocaelispor Al Baten
2024-07-01 Kocaelispor Al-Batin free transfer
2023-08-11 Lech Poznan Kocaelispor
2021-07-01 Pacos Ferreira Lech Poznan
2021-06-30 Paços Ferreira Lech Poznan End of loan
2020-01-02 Lech Poznan Paços Ferreira loan transfer
2020-01-01 Lech Poznan Pacos Ferreira
2018-07-21 Benfica Lech Poznan € 1.5M
2018-07-02 Vitoria Setubal Benfica
2018-06-30 Vitória Setúbal Benfica End of loan
2017-07-02 Benfica Vitória Setúbal loan transfer
2017-07-01 Vitória Setúbal Benfica €600k
2016-07-01 Pedras Rubras Vitória Setúbal free transfer
2015-07-01 Oliveirense Pedras Rubras
2015-06-30 AD Oliveirense Pedras Rubras End of loan
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1149 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.81. Lig 2025
PERFORMANS53.41149 dk
KARARİzlemeye değer65/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet 87.4
Çizgi kanadı 84.0
Baskıcı forvet 82.6
Bitirici 71.7
Baskıcı forvet 70.0
Bağlantı kuran forvet 69.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 167 oyuncu
Scout skoru %57
Performans %68
Dakika %72
Değer / getiri %4
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %68
Performans %70
Dakika %82
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 80.4 76 100
Performans skoru 73.4 76 97
Ortalama rating 7.22 7.2 100
Asist / 90 0.34 0.32 100
Kilit pas / 90 2.65 1.6 100
Gol / 90 0.34 0.38 90
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam