LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 1A
Asist10.25 / 90
Şut10.25 / 90
Kilit pas20.50 / 90
Başarılı dripling10.25 / 90
Kazanılan ikili122.98 / 90
Rating6.80
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 148 defanslar
- Müdahale 0.74 %24
- Pas arası 0.25 %8
- Blok 0.74 %82
- İkili mücadele %60 %54
- Pas isabeti %78 %7
- Faul (az iyi) 0.25 %88
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 363 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Primeira Liga2021/2022 · Portugal
🏆
Taça de Portugal2021/2022 · Portugal
🏆
Super Cup2020/2021 · Portugal
🏆
Taça de Portugal2019/2020 · Portugal
🏆
Primeira Liga2019/2020 · Portugal
🏆
Copa Ibérica2019 · World
🏆
Super Cup2018/2019 · Portugal
🏆
Championship2016/2017 · England
🏆
Super Cup2014/2015 · Belgium
🏆
Super Cup2013/2014 · Belgium
🏆
First Division A2013/2014 · Belgium
🥈
Ligue 12024/2025 · France · 2nd Place
🥈
Primeira Liga2020/2021 · Portugal · 2nd Place
🥈
Taça da Liga2019/2020 · Portugal · 2nd Place
🥈
Primeira Liga2018/2019 · Portugal · 2nd Place
🥈
Taça da Liga2018/2019 · Portugal · 2nd Place
🥈
Taça de Portugal2018/2019 · Portugal · 2nd Place
🥈
Cup2014/2015 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
4
363
0
1
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan12%60
Müdahale3
Faul13 kazanılan
İlk 114
G+A / 900.25
Kart1
Kaptan4maçta
2025/26
45
1.972
0
1
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%67 isabet
Kilit pas10
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan97%66
Müdahale30
Faul1418 kazanılan
İlk 112025 yedek
G+A / 900.05
Kart4
Kaptan4maçta
2023/24
46
3.803
7
2
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%28 isabet
Kilit pas13
Drible8%67 başarı
İkili kazanılan146%58
Müdahale54
Faul3419 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11433 yedek
G+A / 900.21
Kart4
Kaptan9maçta
2022/23
42
3.257
7
1
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%50 isabet
Kilit pas8
Drible14%58 başarı
İkili kazanılan170%65
Müdahale57
Faul2122 kazanılan
İlk 11375 yedek
G+A / 900.22
Kart21
2021/22
42
3.606
2
0
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%20 isabet
Kilit pas11
Drible9%60 başarı
İkili kazanılan100%54
Müdahale37
Faul2512 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11402 yedek
G+A / 900.05
Kart51
2020/21
39
3.282
1
0
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas8
Drible12%86 başarı
İkili kazanılan118%63
Müdahale34
Faul1814 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11372 yedek
G+A / 900.03
Kart7
TOPLAM GOL8
İLK 118531 yedek girdi
KART7
FORMA99
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 3 %38
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %12
- 46-60' 2 %25
- 61-75' 2 %25
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-136%35
- 3-4-2-135%34
- 4-4-215%14
- 4-3-310%10
- 3-4-34%4
- 3-5-24%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.07.2026 | EnglandAC | 2-1 | 89 | 1 | – | 7.2 | |
| 27.06.2026 | UzbekistanHC | 3-1 | 91 | 1 | 7.0 | ||
| 24.06.2026 | ColombiaAC | 1-0 | 91 | – | 6.7 | ||
| 17.06.2026 | PortugalAC | 1-1 | 92 | – | 6.3 | ||
| 17.05.2026 | AuxerreH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | MonacoA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | Le HavreH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | Paris FCA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | NiceH | 0-0 | 93 | 1 | 7.2 | ||
| 12.04.2026 | ToulouseA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | MarseilleA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.03.2026 | Aston VillaA | 2-0 | 88 | – | 6.2 | ||
| 15.03.2026 | RennesA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.03.2026 | Aston VillaH | 0-1 | 48 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2026 | LorientH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | NantesH | 1-0 | 89 | – | 7.3 | ||
| 26.02.2026 | FK Crvena ZvezdaA | 0-1 | 84 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | AngersA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.02.2026 | FK Crvena ZvezdaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | Stade Brestois 29H | 1-1 | 88 | – | 6.9 | ||
| 06.02.2026 | MetzA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2026 | LyonA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2026 | SC FreiburgH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | StrasbourgH | 1-4 | 92 | 1 | 5.9 | ||
| 22.01.2026 | Celta VigoA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.01.2026 | Paris Saint GermainA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.01.2026 | AlgeriaAC | 1-0 | 120 | – | 7.2 | ||
| 30.12.2025 | BotswanaAC | 0-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.12.2025 | SenegalAC | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 23.12.2025 | BeninHC | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.12.2025 | AuxerreA | 3-4 | 45↑ | – | 5.7 | ||
| 11.12.2025 | BSC Young BoysA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.12.2025 | MarseilleH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2025 | Le HavreA | 0-1 | 51↑ | – | 6.9 | ||
| 27.11.2025 | Dinamo ZagrebH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | Paris FCH | 4-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 09.11.2025 | StrasbourgA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2025 | FK Crvena ZvezdaA | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 02.11.2025 | AngersH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 29.10.2025 | NiceA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | MetzH | 6-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 23.10.2025 | PAOKH | 3-4 | 45↑ | 1 | 2 | 6.9 | |
| 19.10.2025 | NantesA | 0-2 | 90 | – | 8.0 | ||
| 05.10.2025 | Paris Saint GermainH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.10.2025 | AS RomaA | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 28.09.2025 | LyonH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.09.2025 | BrannH | 2-1 | 93 | – | 8.5 | ||
| 20.09.2025 | LensA | 3-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 14.09.2025 | ToulouseH | 2-1 | 46↑ | – | 6.7 | ||
| 19.05.2024 | Le HavreAC | 1-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 15.05.2024 | ReimsA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 12.05.2024 | LorientH | 3-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 09.05.2024 | AtalantaA | 3-0 | 59 | – | 6.2 | ||
| 02.05.2024 | AtalantaH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 18.04.2024 | BenficaH | 1-0 | 45 | 1 | 6.5 | ||
| 11.04.2024 | BenficaA | 2-1 | 68 | 1 | 6.3 | ||
| 31.03.2024 | Paris Saint GermainH | 0-2 | 51 | – | 6.6 | ||
| 17.03.2024 | RennesA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 14.03.2024 | VillarrealA | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.03.2024 | NantesHC | 2-0 | 90 | – | 7.7 |
ŞUT8
GOL1
xG0.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner5%62
- Asist sonrası2%25
- Açık oyun1%12
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak4%50
- Kafa3%38
- Sol ayak1%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
- 1-15' 2 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %25
- 46-60' 1 %12
- 61-75' 2 %25
- 76-90+' 1 %12
AKSİYON HARİTASI590 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %38
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %40
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %32
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %33
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR590
- Pas417%74
- Uzaklaştırma38%7
- Top kazanma27%5
- Hava topu18%3
- Top teması16%3
- Müdahale14%2
- Faul13%2
- Offsideprovoked8%1
- Pas arası8%1
- Kurtarılan şut4%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 218 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
SakatlıkKadroda yok
7 maç
01.2026
Milli takım göreviKadroda yok
3 maç
05.2025
Kadro dışıKadroda yok
8 maç
01.2025
SakatlıkŞüpheli
1 maç
04.2024
Diz sakatlığıKadroda yok
4 maç
01.2024
Milli takımKadroda yok
2 maç
02.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
09.2022
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
05.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Africa Cup of Nations2023 · Congo DR
2sarı · 7 maç
🟥
UEFA Champions League2022 · Marseille
1kırmızı · 5 maç
🟥
UEFA Champions League2021 · FC Porto
1kırmızı · 5 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 954 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.8Ligue 1 2025
PERFORMANS63.3954 dk
KARARVeri yetersiz60/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
77.3
Defansif bek
72.4
Klasik stoper
71.8
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 229 oyuncu
Scout skoru
%42
Performans
%69
Dakika
%56
Değer / getiri
%31
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%56
Performans
%72
Dakika
%71
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
60.85
62
98
Performans skoru
63.3
76
83
Dakika güvenliği
67.2
82
82
İkili mücadele kazanma
60.61
64
95
Ortalama rating
6.78
7.2
94
Pas arası / 90
1.23
1.8
68
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Loïc WilliamsGranada CF · 23
%95
0gol
0asist
77scout
€1.20M
Segunda División
Emanuel BrítezFortaleza EC · 33
%94
0gol
1asist
59scout
Serie A
Lucas BartlettDC United · 28
%90
0gol
0asist
65scout
Major League Soccer
Ahmed ToubaPanathinaikos · 27
%82
0gol
0asist
61scout
UEFA Europa League
Rodrigo AbascalGuimaraes · 31
%78
1gol
2asist
62scout
Primeira Liga
Charlie HughesHull City · 22
%71
1gol
1asist
77scout
Championship
Nicolò BrighentiCatanzaro · 36
%69
1gol
1asist
66scout
€250K
Serie B
Malick ThiawNewcastle · 24
%60
1gol
0asist
65scout
UEFA Champions League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




