LİGCoppa Italia
BU SEZON1G · 1A
Gol10.03 / 90
Asist10.03 / 90
Şut110.38 / 90
Kilit pas90.31 / 90
Başarılı dripling20.07 / 90
Kazanılan ikili1244.25 / 90
Rating6.78
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 98 defanslar
- Müdahale 1.37 %32
- Pas arası 1.17 %67
- Blok 0.62 %49
- İkili mücadele %60 %67
- Pas isabeti %86 %66
- Faul (az iyi) 1.23 %63
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2624 dakika oynadı.
2025/26
40
2.707
1
1
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%18 isabet
Kilit pas9
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan127%59
Müdahale42
Faul3744 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11319 yedek
G+A / 900.07
Kart91
Kaptan5maçta
TOPLAM GOL0
İLK 1120 yedek girdi
FORMA23
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-11%50
- 4-4-21%50
MAÇ GEÇMİŞİ40 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.05.2026 | MonzaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | MonzaH | 0-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 20.05.2026 | PalermoA | 2-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 17.05.2026 | PalermoH | 3-0 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 12.05.2026 | AvellinoHC | 3-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 08.05.2026 | BariHC | 2-3 | 52 | – | 6.2 | ||
| 18.04.2026 | Juve StabiaAC | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 11.04.2026 | AvellinoA | 1-1 | 75 | – | 6.2 | ||
| 06.04.2026 | MonzaHC | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 21.03.2026 | CesenaA | 3-1 | 77 | – | 6.0 | ||
| 14.03.2026 | PadovaA | 1-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 08.03.2026 | EmpoliH | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.03.2026 | CarrareseA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | FrosinoneH | 2-2 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | Virtus EntellaA | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.02.2026 | MantovaH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.02.2026 | PescaraA | 0-2 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 07.02.2026 | ReggianaH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 31.01.2026 | SudtirolA | 2-1 | 64 | – | 6.2 | ||
| 25.01.2026 | SampdoriaH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 17.01.2026 | VeneziaA | 3-1 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 10.01.2026 | FrosinoneA | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.12.2025 | CesenaH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.12.2025 | BariA | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.12.2025 | AvellinoH | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 29.11.2025 | Virtus EntellaH | 3-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 21.11.2025 | PescaraH | 3-3 | 77 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 08.11.2025 | EmpoliA | 1-0 | 77 | – | 6.7 | ||
| 02.11.2025 | VeneziaH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 29.10.2025 | MantovaAC | 1-3 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 25.10.2025 | PalermoH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | PadovaH | 0-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | MonzaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2025 | SampdoriaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.09.2025 | Juve StabiaH | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 20.09.2025 | ReggianaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | CarrareseH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | SpeziaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | SudtirolH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2025 | SassuoloA | 1-0 | 83 | – | 6.6 |
ŞUT16
GOL1
xG0.9
xG FARKI+0.1over performing
DÖNÜŞÜM%6.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner7%44
- Duran top4%25
- Asist sonrası3%19
- Taç sonrası1%6
- Açık oyun1%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak10%62
- Kafa5%31
- Sol ayak1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
- 1-15' 2 %12
- 16-30' 3 %19
- 31-45' 3 %19
- 46-60' 2 %12
- 61-75' 2 %12
- 76-90+' 4 %25
PİYASA DEĞERİ€250K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 40 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-16
Frosinone
→
Catanzaro
free transfer
Frosinone
→
Catanzaro
free transfer
2016-07-28
Vicenza
→
Frosinone
€500k
Vicenza
→
Frosinone
€500k
2014-07-01
Chievo Verona
→
Vicenza
free transfer
Chievo Verona
→
Vicenza
free transfer
2012-01-30
Viareggio
→
Vicenza
€80k
Viareggio
→
Vicenza
€80k
2011-07-01
Chievo Verona
→
Viareggio
€30k
Chievo Verona
→
Viareggio
€30k
2011-06-30
Viareggio
→
Chievo Verona
End of loan
Viareggio
→
Chievo Verona
End of loan
2010-08-01
Chievo Verona
→
Viareggio
loan transfer
Chievo Verona
→
Viareggio
loan transfer
2010-06-30
Pergocrema
→
Chievo Verona
End of loan
Pergocrema
→
Chievo Verona
End of loan
2009-08-07
Chievo Verona
→
Pergocrema
loan transfer
Chievo Verona
→
Pergocrema
loan transfer
2009-06-30
AC Mezzocorona
→
Chievo Verona
End of loan
AC Mezzocorona
→
Chievo Verona
End of loan
2008-08-01
Chievo Verona
→
AC Mezzocorona
loan transfer
Chievo Verona
→
AC Mezzocorona
loan transfer
2008-07-01
Chievo U19
→
Chievo Verona
-
Chievo U19
→
Chievo Verona
-
2006-07-01
Chievo U17
→
Chievo U19
-
Chievo U17
→
Chievo U19
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2624 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.9Serie B 2025
PERFORMANS62.22624 dk
KARARİzlemeye değer66/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
82.6
Klasik stoper
82.5
Ayağı iyi stoper
82.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 212 oyuncu
Scout skoru
%59
Performans
%71
Dakika
%86
Değer / getiri
%89
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%69
Dakika
%94
Değer / getiri
%94
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
46.17
42
100
Performans skoru
62.2
74
84
İkili mücadele kazanma
59.62
58
100
Müdahale / 90
1.37
3
46
Pas arası / 90
1.17
1.9
62
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jan Paul van HeckeBrighton · 25
%95
3gol
2asist
65scout
€35.00M
Premier League
Matte SmetsGenk · 21
%80
1gol
0asist
74scout
UEFA Europa League
Shogo TaniguchiSt. Truiden · 34
%77
1gol
1asist
63scout
Jupiler Pro League
Gianluca FerrariAtletico Tucuman · 28
%76
0gol
1asist
61scout
Liga Profesional Argentina
Nico ElvediBorussia Mönchengladbach · 29
%74
0gol
1asist
64scout
€8.00M
Bundesliga
Botond BaloghKocaelispor · 23
%64
0gol
0asist
80scout
€2.50M
Süper Lig
Philipp ZiereisSpVgg Greuther Fürth · 32
%60
0gol
1asist
68scout
€500K
2. Bundesliga
Manuel AkanjiInter · 30
%60
1gol
0asist
60scout
€25.00M
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum