C. Egan-Riley
England · Defender

C. Egan-Riley

YAŞ22
BOY183
KİLO70
KULÜPMarseille
DOĞUM YERİManchester
LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas10.58 / 90
Kazanılan ikili63.48 / 90
Rating7.05
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas 0.580.29
Kazanılan ikili 3.483.59
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Eredivisie2023/2024 · Holland
🏆 Premier League 22021/2022 · England
🏆 U18 Premier League2021/2022 · England
🏆 Premier League2021/2022 · England
🏆 U18 Premier League2020/2021 · England
🏆 Premier League 22020/2021 · England
🏆 U18 Premier League Cup2019/2020 · England
🏆 FA Youth Cup2019/2020 · England
🏆 U18 Premier League Cup2018/2019 · England
🥈 Championship2024/2025 · England · 2nd Place
🥈 Premier League International Cup2023/2024 · Europe · 2nd Place
🥈 Community Shield2021/2022 · England · 2nd Place
🥈 FA Youth Cup2018/2019 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 2 G+A
2021 0 2022 0 2023 0 2024 2 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 2 155 0 0 7.05
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Marseille 2 155 0 0 7.05
Kilit pas1
İkili kazanılan6%86
Müdahale2
İlk 112
2025/26 34 768 0 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Marseille 26 626 0 0 6.66
UEFA Champions LeagueMarseille 8 142 0 0 7.13
Kilit pas2
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan34%63
Müdahale16
Faul56 kazanılan
İlk 11925 yedek
Kart11
2024/25 43 3.612 1 1 7.27
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipBurnley 43 3.612 1 1 7.27
Şut14%21 isabet
Kilit pas14
Drible11%65 başarı
İkili kazanılan172%62
Müdahale61
Faul1729 kazanılan
İlk 11403 yedek
G+A / 900.05
Kart71
2023/24 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueBurnley 1 0 0 0
2022/23 12 19 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipBurnley 12 19 0 0 6.60
Kilit pas1
İkili kazanılan1%25
Faul1
2021/22 12 93 0 0 7.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueManchester City 5 90 0 0 7.30
Premier LeagueManchester City 7 3 0 0
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan5%83
Müdahale1
Faul1
İlk 11111 yedek
TOPLAM GOL1
İLK 115141 yedek girdi
KART12
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 63 3-4-2-1 — 9 4-3-3 — 4 4-4-1-1 — 4 3-4-1-2 — 3 4-1-4-1 — 3 86 maç
  • 4-2-3-163%73
  • 3-4-2-19%10
  • 4-3-34%5
  • 4-4-1-14%5
  • 3-4-1-23%3
  • 4-1-4-13%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 MonacoA 2-0 90 6.9
21.08.2026 StrasbourgH 4-0 65 7.2
05.04.2026 MonacoA 2-1 77 6.5
22.03.2026 LilleH 1-2
13.03.2026 AuxerreH 1-0 62 6.9
07.03.2026 ToulouseA 0-1
01.03.2026 LyonH 3-2
20.02.2026 Stade Brestois 29A 2-0
14.02.2026 StrasbourgH 2-2
08.02.2026 Paris Saint GermainA 5-0
28.01.2026 Club Brugge KVA 3-0
24.01.2026 LensH 3-1
21.01.2026 LiverpoolH 0-3
17.01.2026 AngersA 2-5
04.01.2026 NantesH 0-2 73 6.6
14.12.2025 MonacoH 1-0
09.12.2025 Union St. GilloiseA 2-3
05.12.2025 LilleA 1-0
29.11.2025 ToulouseH 2-2 1
25.11.2025 NewcastleH 2-1
21.11.2025 NiceA 1-5 13 6.9
08.11.2025 Stade Brestois 29H 3-0 11 6.6
05.11.2025 AtalantaH 0-1 79 7.5
01.11.2025 AuxerreA 0-1 90 7.2
29.10.2025 AngersH 2-2 90 6.7
25.10.2025 LensA 2-1
22.10.2025 Sporting CPA 2-1
18.10.2025 Le HavreH 6-2
04.10.2025 MetzA 0-3
30.09.2025 AjaxH 4-0 54 7.0
26.09.2025 StrasbourgA 1-2
22.09.2025 Paris Saint GermainH 1-0
16.09.2025 Real MadridA 2-1 9 6.9
31.08.2025 LyonA 1-0 29 5.2
23.08.2025 Paris FCH 5-2 90 6.3
15.08.2025 RennesA 1-0 90 7.7
03.05.2025 MillwallH 3-1 90 1 7.5
26.04.2025 QPRA 0-5 90 7.3
21.04.2025 Sheffield UtdH 2-1 90 7.2
18.04.2025 WatfordA 1-2 90 7.7
11.04.2025 NorwichH 2-1 90 6.3
08.04.2025 DerbyA 0-0 90 7.3
05.04.2025 CoventryA 1-2 90 1 6.9
29.03.2025 Bristol CityH 1-0 90 6.9
15.03.2025 SwanseaA 0-2 90 7.2
11.03.2025 West BromH 1-1 90 1 6.6
08.03.2025 LutonH 4-0 90 1 7.7
04.03.2025 CardiffA 1-2 90 7.0
21.02.2025 Sheffield WednesdayH 4-0 90 7.7
15.02.2025 PrestonA 0-0 90 1 7.2
12.02.2025 Hull CityH 2-0 90 8.2
04.02.2025 Oxford UnitedH 1-0 90 2 7.3
01.02.2025 PortsmouthA 0-0 90 7.2
27.01.2025 LeedsH 0-0 90 7.2
22.01.2025 PlymouthA 0-5 85 7.0
17.01.2025 SunderlandH 0-0 90 7.5
04.01.2025 BlackburnA 0-1 90 7.3
01.01.2025 Stoke CityH 0-0 90 1 8.0
29.12.2024 MiddlesbroughA 0-0 90 6.9
26.12.2024 Sheffield UtdA 0-2 90 7.3
AKSİYON HARİTASI694 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 7 7 7 7 8 8 8 9 9 9 10 10 10 10 11 11 11 11 11 12 12 12 13 13 14 14 15 15 16 17 18 19 20 20
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %38 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 7 7 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 10 10 11 11 12 12 13 14 15 15 15 15 17 18 19 20
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %39 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %42 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %31 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR694
Pas 567 Pas — 567 (%83) Uzakla… 31 Uzaklaştırma — 31 (%5) Top ka… 28 Top kazanma — 28 (%4) Hava topu — 19 (%3) Müdahale — 10 (%1) Top teması — 10 (%1) Faul — 7 (%1) İkili mücadele — 4 (%1) Ofsayt pası — 3 (%0) Çalım — 3 (%0)
  • Pas567%83
  • Uzaklaştırma31%5
  • Top kazanma28%4
  • Hava topu19%3
  • Müdahale10%1
  • Top teması10%1
  • Faul7%1
  • İkili mücadele4%1
  • Ofsayt pası3%0
  • Çalım3%0
PİYASA DEĞERİ€10.00M-37.5%
KAÇIRDIĞI MAÇ6
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 104 maç
Marseille 36maç 2025–2026
Burnley 56maç 2022–2024
PSV Eindhoven 2023–2024
Manchester City 12maç 2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-06-30 PSV U21 Burnley End of loan
2024-02-01 Burnley PSV U21 loan transfer
2023-06-30 Hibernian FC Burnley End of loan
2023-01-30 Burnley Hibernian FC loan transfer
2022-07-01 Man City U21 Burnley free transfer
2020-07-01 Man City U18 Man City U23 -
2019-07-01 Man City Youth Man City U18 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 SakatlıkKadroda yok 6 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Ligue 12025 · Marseille 1kırmızı · 3 maç
🟥 Championship2024 · Burnley 1kırmızı · 41 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 626 dk

İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.3Ligue 1 2025
PERFORMANS54.2626 dk
KARARVeri yetersiz53/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 63.9
Klasik stoper 58.4
Defansif bek 57.6
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 229 oyuncu
Scout skoru %41
Performans %45
Dakika %48
Değer / getiri %12
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %55
Performans %48
Dakika %63
Değer / getiri %5
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 75.19 62 100
Performans skoru 54.2 76 71
İkili mücadele kazanma 58.14 64 91
Ortalama rating 6.66 7.2 92
Müdahale / 90 1.44 2.2 66
Dakika güvenliği 23.5 82 29
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam