LİGLiga Profesional Argentina
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut121.07 / 90
Kilit pas80.71 / 90
Başarılı dripling181.60 / 90
Kazanılan ikili867.65 / 90
Rating6.63
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 72 forvetler
- Gol 0.00 %0
- Şut 1.1 %4
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 0.71 %21
- Drible 1.60 %79
- İkili mücadele %51 %89
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1012 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Copa Argentina2023 · Argentina
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
22
1.012
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%33 isabet
Kilit pas8
Drible18%51 başarı
İkili kazanılan86%51
Müdahale17
Faul1527 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111111 yedek
Kart4
2025/26
29
1.067
2
1
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%47 isabet
Kilit pas15
Drible9%43 başarı
İkili kazanılan88%51
Müdahale36
Faul1821 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111217 yedek
G+A / 900.25
Kart41
2022/23
8
8
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%40
TOPLAM GOL1
İLK 111223 yedek girdi
KART5
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %100
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-112%40
- 4-4-27%23
- 4-3-36%20
- 3-4-2-12%7
- 4-2-2-22%7
- 3-5-21%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Argentinos JRSA | 2-1 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 21.08.2026 | Union Santa FeH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | TigreH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.08.2026 | Gimnasia L.P.H | 1-2 | 28↑ | – | 6.6 | ||
| 29.07.2026 | Barracas CentralA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.07.2026 | Defensa Y JusticiaA | 1-1 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 03.05.2026 | Independ. RivadaviaH | 1-1 | 95 | 1 | 7.2 | ||
| 26.04.2026 | River PlateA | 3-1 | 60 | 1 | 7.0 | ||
| 19.04.2026 | Racing ClubH | 1-1 | 66 | – | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | Belgrano CordobaA | 1-0 | 28↑ | 2 | 7.0 | ||
| 04.04.2026 | Estudiantes de Rio CuartoH | 0-0 | 54 | 1 | 7.2 | ||
| 31.03.2026 | Argentinos JRSH | 0-2 | 71 | 1 | 6.2 | ||
| 22.03.2026 | Sarmiento JuninA | 2-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 16.03.2026 | HuracanH | 0-0 | 89 | 2 | 6.5 | ||
| 12.03.2026 | Atletico TucumanA | 1-1 | 74 | – | 6.2 | ||
| 03.03.2026 | BanfieldA | 2-0 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 23.02.2026 | Union Santa FeA | 1-0 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 12.02.2026 | TigreA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | Rosario CentralH | 1-1 | 64 | – | 6.9 | ||
| 02.02.2026 | Gimnasia L.P.A | 3-1 | 50↑ | – | 6.7 | ||
| 28.01.2026 | Barracas CentralH | 0-0 | 83 | 1 | 6.0 | ||
| 22.01.2026 | Defensa Y JusticiaH | 0-0 | 100 | 1 | 6.2 | ||
| 15.11.2025 | San Martin S.J.H | 4-2 | 21↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 09.11.2025 | BanfieldA | 0-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | Independ. RivadaviaH | 3-1 | 37↑ | 1 | 1 | 7.6 | |
| 04.10.2025 | Union Santa FeA | 0-2 | 78 | – | 7.0 | ||
| 27.09.2025 | Argentinos JRSH | 0-2 | 83 | 1 | 6.6 | ||
| 21.09.2025 | TigreA | 2-0 | 45↑ | – | 7.0 | ||
| 14.09.2025 | Sarmiento JuninA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | Boca JuniorsH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2025 | Estudiantes L.P.A | 1-0 | 33↑ | – | 6.7 | ||
| 15.08.2025 | Belgrano CordobaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2025 | Barracas CentralA | 3-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 26.07.2025 | Newells Old BoysH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.07.2025 | Defensa Y JusticiaA | 2-0 | 78 | 2 | 6.3 | ||
| 11.07.2025 | Central Cordoba de SantiagoH | 0-0 | 60 | – | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | San Martin S.J.A | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2025 | BanfieldH | 2-1 | 14↑ | 1 | 6.6 | ||
| 23.04.2025 | Independ. RivadaviaA | 1-0 | 59↑ | – | 6.9 | ||
| 14.04.2025 | Racing ClubH | 0-2 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | HuracanA | 3-3 | 70 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 27.03.2025 | Union Santa FeH | 2-1 | 61 | – | 6.6 | ||
| 14.03.2025 | Argentinos JRSA | 0-2 | 88 | 1 | 6.3 | ||
| 09.03.2025 | TigreH | 0-2 | 35↑ | – | 6.3 | ||
| 01.03.2025 | Sarmiento JuninH | 2-2 | 19↑ | 2 | 7.2 | ||
| 15.02.2025 | Estudiantes L.P.H | 2-2 | 11↑ | – | 5.6 | ||
| 12.02.2025 | Belgrano CordobaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.02.2025 | Barracas CentralH | 1-3 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 02.02.2025 | Newells Old BoysA | 1-0 | 72 | – | 6.3 | ||
| 30.01.2025 | Defensa Y JusticiaH | 0-5 | 18 | – | 6.2 | ||
| 27.01.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 1-0 | 70 | 3 | 7.2 | ||
| 15.07.2023 | River PlateA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.06.2023 | Barracas CentralH | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.05.2023 | Instituto CordobaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2022 | Godoy CruzH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.10.2022 | Velez SarsfieldA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.10.2022 | HuracanA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.10.2022 | LanusH | 3-1 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 06.10.2022 | River PlateA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.07.2022 | Boca JuniorsA | 3-1 | –↑ | – | – |
ŞUT16
GOL0
xG0.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%31
- Kontra atak5%31
- Taç sonrası2%12
- Duran top2%12
- Korner1%6
- Açık oyun1%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak11%69
- Kafa4%25
- Sol ayak1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
- 1-15' 1 %6
- 16-30' 6 %38
- 31-45' 2 %12
- 46-60' 2 %12
- 61-75' 3 %19
- 76-90+' 2 %12
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 948 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU48.0Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS24.7948 dk
KARARVeri yetersiz54/100
FORM TRENDİStabil-2.5
ROL UYUMU2026
Baskıcı forvet
55.7
Çizgi kanadı
52.4
Bağlantı kuran forvet
49.6
Role fit sinyali var ama confidence 86/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 210 oyuncu
Scout skoru
%63
Performans
%33
Dakika
%83
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru
%54
Performans
%28
Dakika
%85
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
66.4
76
87
Ortalama rating
6.65
7.15
93
Müdahale / 90
1.52
1.4
100
İkili mücadele kazanma
50
50
100
Performans skoru
24.7
76
32
Şut / 90
1.14
3
38
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.04. Dakika delta -18.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Erick PulgaBahia · 25
%95
0gol
1asist
54scout
Serie A
Agustín HauschDefensa Y Justicia · 22
%80
1gol
0asist
50scout
Liga Profesional Argentina
Diego BarreraCentral Cordoba de Santiago · 21
%72
3gol
0asist
63scout
Liga Profesional Argentina
RickTalleres Cordoba · 26
%72
2gol
1asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Manuel PanaroGimnasia L.P. · 23
%72
1gol
1asist
55scout
Liga Profesional Argentina
Sondre SørløkkFredrikstad · 28
%70
0gol
0asist
34scout
Eliteserien
José EnamoradoGremio · 27
%67
0gol
2asist
48scout
Serie A
Cristian OliveraBahia · 23
%60
1gol
1asist
59scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum