LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON2G · 1A
Gol20.99 / 90
Asist10.50 / 90
Şut62.98 / 90
Kilit pas20.99 / 90
Başarılı dripling10.50 / 90
Kazanılan ikili94.48 / 90
Rating7.60
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2026 · 49 forvetler
- Gol 0.99 %92
- Şut 3.0 %77
- Asist 0.50 %81
- Kilit pas 0.99 %33
- Drible 0.50 %23
- İkili mücadele %53 %75
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 181 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
68.
UEFA Champions League2025 · FC Noah · 4 maç
1gol75.
1asist68.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Cup2024/2025 · Armenia
🥈
Super Cup2017/2018 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
2
181
2
1
7.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan9%53
Müdahale3
Faul31 kazanılan
Penaltı2
İlk 112
G+A / 901.49
Kart1
Kaptan1maçta
2025/26
10
827
1
2
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%25 isabet
Kilit pas15
Drible7%47 başarı
İkili kazanılan52%50
Müdahale22
Faul916 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1110
G+A / 900.33
Kart2
Kaptan4maçta
2024/25
6
540
1
0
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas11
Drible7%50 başarı
İkili kazanılan36%56
Müdahale14
Faul512 kazanılan
Ofsayt2
İlk 116
G+A / 900.17
Kart1
2021/22
32
1.583
2
1
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%35 isabet
Kilit pas23
Drible13%48 başarı
İkili kazanılan96%48
Müdahale23
Faul3341 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111814 yedek
G+A / 900.17
Kart81
2020/21
33
2.023
4
4
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%50 isabet
Kilit pas24
Drible16%47 başarı
İkili kazanılan108%40
Müdahale34
Faul3432 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11258 yedek
G+A / 900.36
Kart41
TOPLAM GOL72 penaltı
İLK 11331 yedek girdi
KART6
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 5 %71
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-114%44
- 4-3-310%31
- 4-1-4-13%9
- 4-4-23%9
- 3-5-21%3
- 4-4-1-11%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.08.2026 | FC SionAC | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 06.08.2026 | FC SionH | 2-2 | 91 | 1 | 1 | 4 | 8.3 |
| 26.02.2026 | AZ AlkmaarA | 4-0 | 82 | 1 | 6.3 | ||
| 19.02.2026 | AZ AlkmaarH | 1-0 | 85 | 1 | – | 6.9 | |
| 18.12.2025 | Dynamo KyivA | 2-0 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 11.12.2025 | Legia WarszawaH | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 27.11.2025 | AberdeenAC | 1-1 | 80 | 2 | 6.9 | ||
| 06.11.2025 | Sigma OlomoucHC | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 23.10.2025 | Universitatea CraiovaAC | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 02.10.2025 | HNK RijekaHC | 1-0 | 75 | 4 | 6.0 | ||
| 30.07.2025 | Ferencvarosi TCA | 4-3 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.9 |
| 22.07.2025 | Ferencvarosi TCH | 1-2 | 55 | – | 6.3 | ||
| 19.12.2024 | TSC Backa TopolaA | 4-3 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 12.12.2024 | Apoel NicosiaH | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.11.2024 | Vikingur ReykjavikH | 0-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 07.11.2024 | ChelseaA | 8-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 24.10.2024 | Rapid ViennaA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.10.2024 | Mlada BoleslavH | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 13.05.2022 | BenficaH | 0-2 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 02.05.2022 | TondelaH | 1-1 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 23.04.2022 | GIL VicenteA | 1-1 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 15.04.2022 | GuimaraesA | 4-0 | 74 | – | 6.6 | ||
| 09.04.2022 | MaritimoH | 2-0 | 72 | 1 | 6.9 | ||
| 03.04.2022 | Sporting CPA | 2-0 | 64 | – | 6.2 | ||
| 20.03.2022 | MoreirenseH | 2-1 | 75 | 1 | 6.9 | ||
| 12.03.2022 | AroucaA | 0-1 | 68 | 1 | 6.9 | ||
| 25.02.2022 | BelenensesA | 0-2 | 71 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 19.02.2022 | VizelaH | 2-1 | 57↑ | 1 | 6.9 | ||
| 12.02.2022 | SC BragaA | 2-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 05.02.2022 | PortimonenseH | 1-1 | 23↑ | – | 7.3 | ||
| 31.01.2022 | EstorilA | 0-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 21.01.2022 | BoavistaH | 1-1 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 16.01.2022 | FamalicaoA | 0-0 | 64 | – | 6.6 | ||
| 09.01.2022 | BenficaA | 2-0 | 55 | – | 6.7 | ||
| 30.12.2021 | Santa ClaraH | 2-1 | 33↑ | – | 6.6 | ||
| 18.12.2021 | TondelaA | 0-1 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 10.12.2021 | GIL VicenteH | 0-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 04.12.2021 | GuimaraesH | 1-2 | 66 | – | 6.6 | ||
| 28.11.2021 | MaritimoA | 2-0 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 07.11.2021 | Sporting CPH | 0-2 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 01.11.2021 | MoreirenseA | 1-1 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 24.10.2021 | AroucaH | 0-0 | 60 | – | 6.3 | ||
| 02.10.2021 | FC PortoA | 2-1 | 64 | – | 6.5 | ||
| 27.09.2021 | BelenensesH | 2-2 | 66 | 1 | 1 | 1 | 7.9 |
| 19.09.2021 | VizelaA | 1-1 | 28 | – | 4.9 | ||
| 11.09.2021 | SC BragaH | 0-0 | 65 | 1 | 6.7 | ||
| 29.08.2021 | PortimonenseA | 0-1 | 85 | 1 | 6.2 | ||
| 23.08.2021 | EstorilH | 1-3 | 30↑ | 1 | 6.6 | ||
| 16.08.2021 | BoavistaA | 3-0 | 27↑ | 1 | 7.3 | ||
| 08.08.2021 | FamalicaoH | 2-0 | 28↑ | – | 6.6 | ||
| 18.05.2021 | TondelaA | 2-3 | 59 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 14.05.2021 | GIL VicenteH | 0-2 | 36↑ | – | 6.9 | ||
| 09.05.2021 | MaritimoH | 1-1 | 61 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 30.04.2021 | BelenensesH | 1-0 | 48↑ | – | 7.3 | ||
| 25.04.2021 | Rio AveA | 1-1 | 31↑ | – | 6.2 | ||
| 20.04.2021 | FarenseH | 0-2 | 78 | – | 7.2 | ||
| 16.04.2021 | BoavistaA | 2-0 | 72 | 1 | 7.0 | ||
| 10.04.2021 | BenficaH | 0-5 | 68 | – | 6.9 | ||
| 04.04.2021 | FamalicaoA | 2-0 | 79 | – | 6.2 | ||
| 20.03.2021 | MoreirenseH | 3-0 | 88 | 1 | 2 | 7.7 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 83 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Primeira Liga2021 · Pacos Ferreira
1kırmızı · 32 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 682 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU34.7UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS26.4682 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 457 oyuncu
Scout skoru
%47
Performans
%52
Dakika
%97
Değer / getiri
%8
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%36
Performans
%40
Dakika
%71
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Carlos RotondiCruz Azul · 28
%95
5gol
6asist
56scout
Liga MX
Petar SučićInter · 22
%89
2gol
2asist
53scout
€30.00M
Serie A
Luis QuiñonesPachuca · 34
%88
2gol
0asist
43scout
Liga MX
Keshi AndersonBirmingham · 30
%84
1gol
0asist
38scout
Championship
Amine AdliBournemouth · 25
%69
2gol
1asist
62scout
€700K
Premier League
Diego RubioAustin · 32
%65
2gol
2asist
48scout
Major League Soccer
Alejandro OrganistaPuebla · 25
%63
1gol
1asist
50scout
Liga MX
Saidou Alioum MoubarakIFK Goteborg · 22
%60
2gol
2asist
62scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

