Santeri Haarala
Finland · Attacker

Santeri Haarala

YAŞ26
BOY180
DOĞUM YERİTampere
LİGAllsvenskan
BU SEZON0G · 0A
LİG SIRALAMALARINDA
6. Veikkausliiga2024 · Ilves · 17 maç 10gol6.
6. Veikkausliiga2023 · Ilves · 26 maç 8gol6.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Suomen Cup2023 · Finland
🏆 Suomen Cup2022 · Finland
🏆 Suomen Cup2021 · Finland
🏆 Suomen Cup2019 · Finland
🥈 Veikkausliiga2022 · Finland · 2nd Place
🥈 Veikkausliiga2021 · Finland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
2022 0 2024 6 2025 3 2026 0
GolAsist
2026/27 2 19 0 0 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanDjurgardens IF 1 0 0 0
VeikkausliigaHJK Helsinki 1 19 0 0 6.72
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan2%100
Müdahale1
İlk 1111 yedek
2025/26 22 1.306 1 2 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanDjurgardens IF 13 656 1 1 6.72
AllsvenskanDegerfors IF 9 650 0 1 6.98
Şut15%40 isabet
Kilit pas14
Drible12%41 başarı
İkili kazanılan67%45
Müdahale33
Faul1213 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11148 yedek
G+A / 900.21
Kart2
2024/25 26 1.326 2 4 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanDjurgardens IF 12 747 1 2 6.89
UEFA Europa Conference LeagueDjurgardens IF 12 369 0 0 6.51
UEFA Europa Conference LeagueIlves 2 210 1 2 8.00
Şut28%71 isabet
Kilit pas32
Drible15%29 başarı
İkili kazanılan56%35
Müdahale20
Faul1616 kazanılan
Ofsayt12
İlk 111313 yedek
G+A / 900.41
Kart1
2022/23 2 24 0 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueKuPS 2 24 0 0 6.50
TOPLAM GOL175 penaltı
İLK 115423 yedek girdi
KART9
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA29
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR17 gol
1-15' — 2 16-30' — 3 31-45' — 3 46-60' — 3 61-75' — 3 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 16-30'
  • 1-15' 2 %12
  • 16-30' 3 %18
  • 31-45' 3 %18
  • 46-60' 3 %18
  • 61-75' 3 %18
  • 76-90+' 3 %18
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 34 4-3-3 — 22 3-4-3 — 6 4-4-2 — 4 5-3-2 — 3 3-5-2 — 2 71 maç
  • 4-2-3-134%48
  • 4-3-322%31
  • 3-4-36%8
  • 4-4-24%6
  • 5-3-23%4
  • 3-5-22%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ52 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
11.07.2026 LahtiA 2-0 19 1 6.7
18.05.2026 SiriusH 2-3
09.11.2025 IF BrommapojkarnaA 1-3 81 1 6.6
03.11.2025 Hammarby FFH 1-1 90 1 6.7
25.10.2025 Osters IFA 1-2 83 6.9
20.10.2025 HalmstadH 0-1 24 7.2
04.10.2025 Djurgardens IFH 1-1 90 6.9
27.09.2025 IF ElfsborgA 1-2 82 1 7.3
21.09.2025 SiriusA 1-3 81 2 7.3
13.09.2025 Mjallby AIFH 0-1 90 2 7.2
31.08.2025 Malmo FFA 1-1 29 1 6.7
30.06.2025 IFK NorrkopingH 1-1 45 2 6.5
01.06.2025 HalmstadA 1-0 72 6.9
29.05.2025 IF BrommapojkarnaA 0-1 63 6.2
25.05.2025 BK HackenH 1-1 45 1 6.6
19.05.2025 IF ElfsborgA 4-0 57 1 6.3
15.05.2025 Mjallby AIFH 1-3 76 1 6.3
12.05.2025 IFK GoteborgA 1-2 90 1 1 1 8.0
08.05.2025 ChelseaA 1-0 64 1 6.6
04.05.2025 AIK StockholmH 1-1
01.05.2025 ChelseaH 1-4 63 6.5
24.04.2025 Osters IFH 1-0 81 2 7.2
21.04.2025 GaisH 0-0 79 6.9
17.04.2025 Rapid ViennaA 1-4 74 1 6.9
13.04.2025 Hammarby FFA 2-0 30 6.5
10.04.2025 Rapid ViennaH 0-1 77 2 6.2
05.04.2025 SiriusA 0-1 9 6.7
29.03.2025 Malmo FFH 0-1 9 6.6
13.03.2025 PafosH 3-0
06.03.2025 PafosA 1-0 17 6.5
19.12.2024 Legia WarszawaH 3-1 1
12.12.2024 Vikingur ReykjavikA 1-2
28.11.2024 The New SaintsA 0-1 1
10.11.2024 IFK NorrkopingH 3-1
07.11.2024 PanathinaikosH 2-1 17 6.5
03.11.2024 HalmstadA 1-0 13 7.0
28.10.2024 Vasteras SK FKH 2-1 28 6.5
24.10.2024 GuimaraesH 1-2 26 6.3
21.10.2024 Hammarby FFA 2-0 59 6.0
06.10.2024 Kalmar FFH 1-1 90 2 6.7
03.10.2024 Lask LinzA 2-2 29 6.6
29.09.2024 IFK VarnamoA 1-1 90 1 6.2
25.09.2024 IF BrommapojkarnaH 2-1 85 1 2 7.5
22.09.2024 GaisA 3-0 45 1 6.9
19.09.2024 BK HackenA 1-2 76 1 1 8.0
15.09.2024 Mjallby AIFH 1-1 90 3 7.2
01.09.2024 Malmo FFA 4-0 90 5 6.2
25.08.2024 SiriusA 0-1 81 1 2 7.6
31.07.2024 Austria ViennaA 4-3 120 2 5 8.7
25.07.2024 Austria ViennaH 2-1 90 1 2 7.3
11.08.2022 BSC Young BoysA 3-0 24 6.5
04.08.2022 BSC Young BoysH 0-2
ŞUT16
GOL3
xG2.9
xG FARKI+0.1over performing
DÖNÜŞÜM%18.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
70' · xG 0.166 28' · xG 0.128 43' · xG 0.194 43' · xG 0.001 34' · xG 0.054 23' · xG 0.228 · GOL 5' · xG 0.047 85' · xG 0.19 45' · xG 0.36 · GOL 45' · xG 0.411 70' · xG 0.166 27' · xG 0.118 16' · xG 0.341 · GOL 9' · xG 0.155 28' · xG 0.128 43' · xG 0.194
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Açık oyun — 15 (%94) Serbest vuruş — 1 (%6) 16 şut
  • Açık oyun15%94
  • Serbest vuruş1%6
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 11 (%69) Sol ayak — 5 (%31) 16 şut
  • Sağ ayak11%69
  • Sol ayak5%31
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
1-15' — 2 16-30' — 5 31-45' — 6 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 31-45'
  • 1-15' 2 %12
  • 16-30' 5 %31
  • 31-45' 6 %38
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %12
  • 76-90+' 1 %6
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 52 maç
Djurgardens IF 38maç 2024–2026
HJK Helsinki 1maç 2026
Degerfors IF 9maç 2025
Ilves 2maç 2024
KuPS 2maç 2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-06 Djurgardens IF HJK Helsinki
2025-08-29 Djurgardens IF Degerfors IF
2024-08-22 Ilves Djurgardens IF
2023-01-01 KuPS Ilves free transfer
2021-01-06 TPS KuPS free transfer
2021-01-06 Turku PS KuPS
2020-08-14 Ilves II TPS free transfer
2020-01-01 RoPS Ilves II free transfer
2019-08-07 Ilves RoPS free transfer
2018-05-05 Ilves HJS Akatemia
2018-01-01 Ilves U19 Ilves -
SCOUT RAPORUAggregated only · 656 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU44.7Allsvenskan 2025
PERFORMANS40.6656 dk
KARARVeri yetersiz14/100
ROL UYUMU2025
İçe kat eden kanat 0
Çizgi kanadı 0
Baskıcı forvet 0
Role fit sinyali var ama confidence 16/100 ve risk 80/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 128 oyuncu
Scout skoru %38
Performans %45
Dakika %50
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %51
Performans %55
Dakika %70
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Gol / 90 0 0.5 0
Şut / 90 0 3.4 0
Tahmini xG / 90 0 0.35 0
Başarılı drible / 90 0 1.8 0
Asist / 90 0 0.22 0
İsabetli şut / 90 0 1.6 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam