LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 1A
Asist10.08 / 90
Şut191.58 / 90
Kilit pas131.08 / 90
Başarılı dripling211.74 / 90
Kazanılan ikili504.15 / 90
Rating6.67
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2025 · 111 orta sahalar
- Kilit pas 0.98 %45
- Asist 0.04 %31
- Drible 1.75 %95
- Pas isabeti %81 %42
- Top kapma 1.30 %14
- İkili mücadele %43 %14
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2011 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Super Cup2025 · Trabzonspor · 1 maç
1asist2.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
U18 Premier League2021/2022 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 9 G+A
GolAsist
2025/26
32
2.011
0
1
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%48 isabet
Kilit pas22
Drible39%45 başarı
İkili kazanılan94%43
Müdahale22
Faul2331 kazanılan
Ofsayt17
İlk 11266 yedek
G+A / 900.04
Kart1
2024/25
42
1.466
6
3
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%58 isabet
Kilit pas33
Drible47%55 başarı
İkili kazanılan96%44
Müdahale26
Faul1914 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı1
İlk 111527 yedek
G+A / 900.55
Kart1
2023/24
34
773
4
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%78 isabet
Kilit pas18
Drible18%47 başarı
İkili kazanılan49%37
Müdahale17
Faul1111 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11331 yedek
G+A / 900.47
Kart1
TOPLAM GOL122 penaltı
İLK 114836 yedek girdi
KART2
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR12 gol
- 1-15' 2 %17
- 16-30' 4 %33
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %8
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 5 %42
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-138%51
- 3-4-2-114%19
- 3-4-310%13
- 3-5-26%8
- 3-4-1-24%5
- 4-4-23%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | FenerbahceH | 0-3 | 83 | 1 | 6.2 | ||
| 01.05.2026 | RizesporA | 3-2 | 62 | – | 6.5 | ||
| 27.04.2026 | TrabzonsporH | 2-1 | 76 | 2 | 7.0 | ||
| 17.04.2026 | AntalyasporA | 0-2 | 71 | 1 | 6.3 | ||
| 12.04.2026 | Fatih KaragümrükH | 3-0 | 71 | – | 6.9 | ||
| 05.04.2026 | SamsunsporA | 2-2 | 61 | – | 6.7 | ||
| 19.03.2026 | GenclerbirligiH | 1-0 | 19↑ | 1 | 6.7 | ||
| 14.03.2026 | KocaelisporA | 1-2 | 65 | 1 | 6.2 | ||
| 08.03.2026 | KasimpasaH | 1-1 | 95 | – | 7.0 | ||
| 27.02.2026 | Istanbul BasaksehirA | 2-0 | 84 | 2 | 6.7 | ||
| 21.02.2026 | GalatasarayH | 2-0 | 72 | – | 6.7 | ||
| 14.02.2026 | AlanyasporA | 2-1 | 78 | – | 6.3 | ||
| 08.02.2026 | GoztepeH | 0-0 | 89 | 2 | 6.9 | ||
| 23.01.2026 | KasimpasaH | 2-1 | 45 | 2 | 6.5 | ||
| 18.01.2026 | KocaelisporA | 1-2 | 81 | 1 | – | 6.7 | |
| 22.12.2025 | GenclerbirligiA | 4-3 | 26↑ | 1 | 6.7 | ||
| 14.12.2025 | BesiktasH | 3-3 | 45 | – | 6.3 | ||
| 07.12.2025 | GoztepeA | 1-2 | 69 | 1 | 6.7 | ||
| 29.11.2025 | KonyasporH | 3-1 | 73 | 1 | 6.9 | ||
| 24.11.2025 | Istanbul BasaksehirA | 3-4 | 79↑ | 2 | 6.7 | ||
| 08.11.2025 | AlanyasporH | 1-1 | 59 | 2 | 6.7 | ||
| 01.11.2025 | GalatasarayA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | EyüpsporH | 2-0 | 17↑ | 1 | 6.6 | ||
| 18.10.2025 | RizesporA | 1-2 | 75 | – | 6.3 | ||
| 03.10.2025 | KayserisporH | 4-0 | 22↑ | 1 | 7.3 | ||
| 27.09.2025 | Fatih KaragümrükA | 3-4 | 65 | 2 | 6.5 | ||
| 20.09.2025 | Gazişehir GaziantepH | 1-1 | 57 | 1 | 6.3 | ||
| 14.09.2025 | FenerbahceA | 1-0 | 76 | – | 6.2 | ||
| 31.08.2025 | SamsunsporH | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 24.08.2025 | AntalyasporH | 1-0 | 57 | 2 | 6.2 | ||
| 18.08.2025 | KasimpasaA | 0-1 | 86 | 1 | 7.3 | ||
| 11.08.2025 | KocaelisporH | 1-0 | 63 | 1 | 7.5 | ||
| 17.05.2025 | MarseilleA | 4-2 | 19↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 03.05.2025 | ToulouseA | 2-1 | 67 | – | 7.3 | ||
| 26.04.2025 | LyonA | 4-1 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 18.04.2025 | NantesH | 2-1 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | Le HavreA | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | AuxerreH | 0-1 | 71 | – | 7.3 | ||
| 30.03.2025 | AngersA | 0-3 | 64 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 15.03.2025 | LensA | 1-0 | 8↑ | 1 | 6.9 | ||
| 02.03.2025 | MontpellierA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2025 | ReimsH | 1-0 | 29↑ | 1 | 7.0 | ||
| 16.02.2025 | LilleH | 0-2 | 10↑ | 1 | 6.7 | ||
| 08.02.2025 | Saint EtienneA | 0-2 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 01.02.2025 | Standard LiegeH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | CharleroiA | 1-1 | 63 | 1 | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | DenderA | 0-1 | 85 | 2 | 7.2 | ||
| 12.01.2025 | KV MechelenH | 1-0 | 76 | 2 | 7.3 | ||
| 27.12.2024 | St. TruidenA | 1-1 | 63 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 22.12.2024 | OH LeuvenH | 1-0 | 23↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 19.12.2024 | Istanbul BasaksehirH | 1-1 | 28↑ | 1 | 7.2 | ||
| 15.12.2024 | GentA | 1-1 | 69 | 2 | 7.0 | ||
| 12.12.2024 | Olimpija LjubljanaA | 1-4 | 90 | 2 | 1 | 3 | 9.5 |
| 08.12.2024 | Union St. GilloiseH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2024 | Beerschot WilrijkA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.11.2024 | Heart Of MidlothianH | 2-0 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 23.11.2024 | Standard LiegeA | 1-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 10.11.2024 | AnderlechtH | 0-5 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 07.11.2024 | Lask LinzA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2024 | CharleroiH | 2-0 | –↑ | – | – |
ŞUT46
GOL0
xG2.6
xG FARKI-2.6under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası22%48
- Açık oyun11%24
- Korner6%13
- Kontra atak6%13
- Taç sonrası1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak36%78
- Sol ayak8%17
- Kafa2%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR46 şut
- 1-15' 7 %15
- 16-30' 8 %17
- 31-45' 7 %15
- 46-60' 7 %15
- 61-75' 7 %15
- 76-90+' 10 %22
AKSİYON HARİTASI1359 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %59
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %62
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %56
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %45
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1359
- Pas751%60
- Top teması113%9
- Çalım90%7
- Top kazanma84%7
- Faul56%4
- Top kaptırma38%3
- Korner kazandırma35%3
- Kurtarılan şut32%3
- Bloke edilen pas28%2
- Müdahale27%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2025 · 108 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-08-29
Southampton U21
→
Cercle Brugge
?
Southampton U21
→
Cercle Brugge
?
2023-05-31
Harrogate Town
→
Southampton U21
End of loan
Harrogate Town
→
Southampton U21
End of loan
2023-01-31
Southampton U21
→
Harrogate Town
loan transfer
Southampton U21
→
Harrogate Town
loan transfer
2023-01-30
Ross County
→
Southampton U21
End of loan
Ross County
→
Southampton U21
End of loan
2022-07-01
Southampton U21
→
Ross County
loan transfer
Southampton U21
→
Ross County
loan transfer
2020-07-01
Southampton U18
→
Southampt. U23
-
Southampton U18
→
Southampt. U23
-
2019-07-20
Anderlecht Yth.
→
Southampton U18
?
Anderlecht Yth.
→
Southampton U18
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
Kadro dışıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1085 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.7Süper Lig 2025
PERFORMANS38.51085 dk
KARARVeri yetersiz61/100
ROL UYUMU2025
Çizgi kanadı
66.7
Bağlantı kuran forvet
63.6
Baskıcı forvet
60.7
Çizgi kanadı
54.6
Baskıcı forvet
52.1
Bağlantı kuran forvet
51.7
Role fit sinyali var ama confidence 99/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 166 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%46
Dakika
%70
Değer / getiri
%33
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%73
Performans
%53
Dakika
%81
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
84.7
74
100
Ortalama rating
6.67
7.2
93
Başarılı drible / 90
1.74
2.2
79
Performans skoru
38.5
76
51
Kilit pas / 90
1.08
2
54
Pas hacmi / 90
28.29
38
74
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Cyril NgongeTorino · 25
%95
1gol
1asist
57scout
Serie A
Aly MalléSivasspor · 27
%89
0gol
1asist
46scout
1. Lig
RickTalleres Cordoba · 26
%89
1gol
0asist
55scout
Liga Profesional Argentina
Dennis JohnsenPalermo · 27
%86
1gol
1asist
53scout
€3.00M
Serie B
Marcos CuencaZaragoza · 23
%78
1gol
2asist
67scout
€400K
Segunda División
Tunde AkinsolaAVS · 22
%68
1gol
3asist
59scout
Primeira Liga
Matthis AblineNantes · 22
%62
6gol
4asist
65scout
€20.00M
Ligue 1
SavinhoManchester City · 21
%60
1gol
1asist
59scout
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


