Danylo Sikan
Ukraine · Attacker

Danylo Sikan

YAŞ24
BOY187
KİLO79
DOĞUM YERİZhytomyr
LİGJupiler Pro League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.32 / 90
Asist00.00 / 90
Şut123.82 / 90
Kilit pas20.64 / 90
Başarılı dripling20.64 / 90
Kazanılan ikili237.31 / 90
Rating6.72
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 32 forvetler
Gol — %61 (0.32) Şut — %97 (3.8) Asist — %0 (0.00) Kilit pas — %26 (0.64) Drible — %42 (0.64) İkili mücadele — %65 (%49) 48 ORT. % 61 97 0 26 42 65
  • Gol 0.32 %61
  • Şut 3.8 %97
  • Asist 0.00 %0
  • Kilit pas 0.64 %26
  • Drible 0.64 %42
  • İkili mücadele %49 %65
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 283 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈 Premier League2023 · Shakhtar Donetsk · 30 maç 10gol2.
4. Türkiye Kupası2025 · Trabzonspor · 3 maç 3gol4.
6. Premier League2022 · Shakhtar Donetsk · 26 maç 9gol6.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 FIFA U20 World CupNone · World
🏆 Tournoi Maurice RevelloNone · World
🏆 Premier LeagueNone · Ukraine
🏆 CupNone · Ukraine
🏆 Tournoi Maurice Revello2024 · World
🏆 Premier League2023/2024 · Ukraine
🏆 Cup2023/2024 · Ukraine
🏆 Premier League2022/2023 · Ukraine
🏆 Premier League2019/2020 · Ukraine
🏆 FIFA U20 World Cup2019 · World
🥈 CupNone · Türkiye · 2nd Place
🥈 Cup2024/2025 · Türkiye · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 5 G+A
2021 0 2022 1 2023 4 2024 5 2025 4 2026 1
GolAsist
2026/27 4 283 1 0 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueAnderlecht 4 283 1 0 6.72
Şut12%42 isabet
Kilit pas2
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan23%49
Müdahale3
Faul44 kazanılan
İlk 1131 yedek
G+A / 900.32
2025/26 26 670 3 1 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueAnderlecht 10 413 2 1 6.88
Süper LigTrabzonspor 16 257 1 0 6.47
Şut19%63 isabet
Kilit pas5
Drible2%25 başarı
İkili kazanılan46%41
Müdahale9
Faul2415 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11719 yedek
G+A / 900.54
Kart2
2024/25 22 1.016 4 1 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigTrabzonspor 17 795 3 1 6.88
UEFA Champions LeagueShakhtar Donetsk 5 221 1 0 6.76
Şut17%53 isabet
Kilit pas12
Drible8%36 başarı
İkili kazanılan60%44
Müdahale19
Faul297 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11139 yedek
G+A / 900.44
Kart1
2023/24 8 638 4 0 7.11
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueShakhtar Donetsk 6 479 4 0 7.23
UEFA Europa LeagueShakhtar Donetsk 2 159 0 0 6.75
Şut12%75 isabet
Kilit pas6
Drible8%47 başarı
İkili kazanılan45%41
Müdahale7
Faul1812 kazanılan
Ofsayt5
İlk 118
G+A / 900.56
Kart2
2022/23 10 190 0 1 6.33
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueShakhtar Donetsk 6 100 0 1 6.33
UEFA Europa LeagueShakhtar Donetsk 4 90 0 0 6.33
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan9%28
Müdahale2
Faul52 kazanılan
Ofsayt1
G+A / 900.47
Kart1
2021/22 7 1 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueShakhtar Donetsk 7 1 0 0
TOPLAM GOL17
İLK 114137 yedek girdi
KART11
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR17 gol
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 5 46-60' — 4 61-75' — 2 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 31-45'
  • 1-15' 2 %12
  • 16-30' 2 %12
  • 31-45' 5 %29
  • 46-60' 4 %24
  • 61-75' 2 %12
  • 76-90+' 2 %12
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 43 4-1-4-1 — 12 4-3-3 — 10 4-4-2 — 7 3-5-2 — 1 5-4-1 — 1 74 maç
  • 4-2-3-143%58
  • 4-1-4-112%16
  • 4-3-310%14
  • 4-4-27%9
  • 3-5-21%1
  • 5-4-11%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
03.09.2026 KortrijkH 1-0 89 1 5 8.2
30.08.2026 Union St. GilloiseA 3-0 79 3 6.2
16.08.2026 SK BeverenA 1-0 85 2 6.2
09.08.2026 RAAL La LouvièreH 2-1 30 2 6.3
24.05.2026 Union St. GilloiseA 5-1 55 6.0
21.05.2026 St. TruidenH 3-1 64 2 4 8.9
17.05.2026 KV MechelenH 2-2 72 1 3 7.2
10.05.2026 GentA 1-1
28.02.2026 OH LeuvenH 5-1 13 6.9
22.02.2026 Zulte WaregemA 2-4
15.02.2026 RAAL La LouvièreH 0-0 9 1 6.3
08.02.2026 GenkA 2-0 64 1 6.3
01.02.2026 Standard LiegeA 2-0 68 2 6.5
25.01.2026 DenderH 0-0 68 2 6.9
22.12.2025 GenclerbirligiA 4-3 64 2 5.9
14.12.2025 BesiktasH 3-3 45 6.2
07.12.2025 GoztepeA 1-2 6
29.11.2025 KonyasporH 3-1 18 6.2
24.11.2025 Istanbul BasaksehirA 3-4
08.11.2025 AlanyasporH 1-1 14 1 6.7
01.11.2025 GalatasarayA 0-0 12 6.5
25.10.2025 EyüpsporH 2-0 1
18.10.2025 RizesporA 1-2
03.10.2025 KayserisporH 4-0 10 1 6.5
27.09.2025 Fatih KaragümrükA 3-4 25 1 1 7.2
20.09.2025 Gazişehir GaziantepH 1-1
31.08.2025 SamsunsporH 1-1 8 6.6
24.08.2025 AntalyasporH 1-0
18.08.2025 KasimpasaA 0-1 26 1 6.6
11.08.2025 KocaelisporH 1-0 28 6.3
30.05.2025 AntalyasporA 0-2 25 1 6.6
25.05.2025 SamsunsporH 2-2 45 1 7.2
18.05.2025 BB BodrumsporA 1-1 15 1 6.2
10.05.2025 GalatasarayH 0-2 70 1 6.7
05.05.2025 KasimpasaA 1-1 65 1 2 7.5
27.04.2025 AlanyasporH 4-3 71 2 1 3 8.7
19.04.2025 Adana DemirsporA 0-1
13.04.2025 RizesporH 2-0
06.04.2025 FenerbahceA 4-1
29.03.2025 GoztepeH 1-1 23 1 6.9
15.03.2025 Istanbul BasaksehirA 0-3 61 1 6.6
08.03.2025 HataysporH 1-2 90 1 7.9
03.03.2025 KonyasporA 1-0 90 6.6
23.02.2025 Gazişehir GaziantepH 3-2 80 1 6.3
15.02.2025 BesiktasA 2-1 87 6.2
10.02.2025 EyüpsporH 1-0 13 1 6.6
01.02.2025 KayserisporA 0-0 60 1 6.3
10.12.2024 Bayern MünchenH 1-5 45 6.3
27.11.2024 PSV EindhovenA 3-2 55 1 2 7.9
06.11.2024 BSC Young BoysH 2-1 22 6.3
22.10.2024 ArsenalA 1-0 64 6.6
18.09.2024 BolognaA 0-0 35 6.7
22.02.2024 MarseilleA 3-1 82 2 6.9
15.02.2024 MarseilleH 2-2 77 1 6.6
13.12.2023 FC PortoA 5-3 90 1 4 8.0
28.11.2023 AntwerpH 1-0 89 6.9
07.11.2023 BarcelonaH 1-0 62 1 2 7.0
25.10.2023 BarcelonaA 2-1 70 6.9
04.10.2023 AntwerpA 2-3 87 2 3 8.9
19.09.2023 FC PortoH 1-3 81 5.7
ŞUT36
GOL4
xG4.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
64' · xG 0.015 43' · xG 0.062 29' · xG 0.078 51' · xG 0.032 51' · xG 0.029 50' · xG 0.006 45' · xG 0.126 · GOL 20' · xG 0.679 · GOL 61' · xG 0.062 37' · xG 0.045 29' · xG 0.26 90' · xG 0.07 88' · xG 0.289 · GOL 90' · xG 0.579 85' · xG 0.113 79' · xG 0.037 51' · xG 0.08 49' · xG 0.04 54' · xG 0.219 37' · xG 0.035 13' · xG 0.02 89' · xG 0.289 25' · xG 0.062 13' · xG 0.209 58' · xG 0.097 31' · xG 0.085 28' · xG 0.135 65' · xG 0.101 64' · xG 0.102 43' · xG 0.373 · GOL 12' · xG 0.184 4' · xG 0.117 90' · xG 0.025 86' · xG 0.054 86' · xG 0.039 67' · xG 0.032
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 15 (%42) Korner — 9 (%25) Duran top — 4 (%11) Serbest vuruş — 4 (%11) Kontra atak — 3 (%8) Açık oyun — 1 (%3) 36 şut
  • Asist sonrası15%42
  • Korner9%25
  • Duran top4%11
  • Serbest vuruş4%11
  • Kontra atak3%8
  • Açık oyun1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 18 (%50) Kafa — 14 (%39) Sol ayak — 4 (%11) 36 şut
  • Sağ ayak18%50
  • Kafa14%39
  • Sol ayak4%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR36 şut
1-15' — 4 16-30' — 5 31-45' — 6 46-60' — 7 61-75' — 5 76-90+' — 9 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 76-90+'
  • 1-15' 4 %11
  • 16-30' 5 %14
  • 31-45' 6 %17
  • 46-60' 7 %19
  • 61-75' 5 %14
  • 76-90+' 9 %25
PİYASA DEĞERİ€250K
KAÇIRDIĞI MAÇ2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 77 maç
Anderlecht 14maç 2025–2026
Trabzonspor 33maç 2024–2025
Shakhtar Donetsk 30maç 2021–2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-22 Shakhtar Donetsk Trabzonspor
2024-12-31 Chornomorets Shakhtar D. End of loan
2024-08-26 Shakhtar D. Chornomorets loan transfer
2024-06-30 Polissya Shakhtar D. End of loan
2024-03-12 Shakhtar D. Polissya loan transfer
2022-08-22 Fehérvár Shakhtar D. €1.50m
2022-07-01 Hansa Rostock Shakhtar Donetsk
2022-01-31 Shakhtar Donetsk Hansa Rostock
2021-07-01 FC Mariupol Shakhtar Donetsk
2020-09-17 Shakhtar Donetsk FC Mariupol
2019-07-04 Shakhtar D. Vidi FC €1.20m
2019-07-01 FC Mariupol Shakhtar Donetsk
2019-06-30 Ferencváros Shakhtar D. End of loan
2019-02-13 Shakhtar Donetsk FC Mariupol
2019-01-30 Karpaty Shakhtar Donetsk
2018-07-09 Shakhtar D. Ferencváros loan transfer
2017-06-30 Zorya Lugansk Shakhtar D. End of loan
2016-07-06 Shakhtar D. Zorya Lugansk loan transfer
2016-07-01 Zorya Lugansk Shakhtar D. ?
2014-01-01 Zorya II Zorya Lugansk -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026 Kadro dışıKadroda yok 1 maç
10.2024 Face InjuryKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 413 dk

Takip listesi: Skor tehdidi yüksek hücumcu

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.4Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS75.5413 dk
KARARİzlemeye değer69/100
ROL UYUMU2025
Pivot forvet 66.9
Baskıcı forvet 66.4
Bitirici 66.4
Bitirici 52.8
Baskıcı forvet 52.6
Pivot forvet 51.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 176 oyuncu
Scout skoru %82
Performans %94
Dakika %51
Değer / getiri %100
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %88
Performans %93
Dakika %61
Değer / getiri %99
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 75.5 76 99
Gol / 90 0.44 0.55 80
İsabetli şut / 90 2.18 1.6 100
Tahmini xG / 90 0.372 0.42 89
Ortalama rating 6.88 7.2 96
Şut / 90 2.83 3.2 88
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam