Gary Magnée
Belgium · Midfielder

Gary Magnée

YAŞ26
BOY175
KİLO67
LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut41.20 / 90
Kilit pas123.59 / 90
Başarılı dripling10.30 / 90
Kazanılan ikili82.39 / 90
Rating6.70
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 73 orta sahalar
Kilit pas — %100 (3.59) Asist — %0 (0.00) Drible — %31 (0.30) Pas isabeti — %6 (%73) Top kapma — %82 (4.19) İkili mücadele — %7 (%33) 38 ORT. % 100 0 31 6 82 7
  • Kilit pas 3.59 %100
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.30 %31
  • Pas isabeti %73 %6
  • Top kapma 4.19 %82
  • İkili mücadele %33 %7
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 301 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5. Jupiler Pro League2025 · Cercle Brugge · 34 maç 7asist5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 11 G+A
2020 0 2021 1 2022 4 2023 7 2024 9 2025 11 2026 0
GolAsist
2026/27 4 301 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCercle Brugge 4 301 0 0 6.70
Şut4
Kilit pas12
Drible1%14 başarı
İkili kazanılan8%33
Müdahale5
Ofsayt1
İlk 114
2025/26 34 2.904 4 7 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCercle Brugge 34 2.904 4 7 6.86
Şut24%42 isabet
Kilit pas68
Drible20%43 başarı
İkili kazanılan129%47
Müdahale66
Faul1820 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı41 kaçan
İlk 11313 yedek
G+A / 900.34
Kart4
2024/25 41 2.737 3 6 7.19
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCercle Brugge 34 2.220 0 5 7.06
UEFA Europa Conference LeagueCercle Brugge 7 517 3 1 7.73
Şut20%45 isabet
Kilit pas79
Drible46%48 başarı
İkili kazanılan157%46
Müdahale62
Faul2322 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11329 yedek
G+A / 900.3
Kart21
2023/24 30 2.502 3 4 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueAS Eupen 30 2.502 3 4 6.95
Şut27%37 isabet
Kilit pas44
Drible34%43 başarı
İkili kazanılan132%44
Müdahale60
Faul1822 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı21 kaçan
İlk 1130
G+A / 900.25
Kart4
Kaptan1maçta
2022/23 26 1.719 3 1 6.64
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueAS Eupen 26 1.719 3 1 6.64
Şut18%44 isabet
Kilit pas14
Drible15%47 başarı
İkili kazanılan81%44
Müdahale43
Faul1310 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11197 yedek
G+A / 900.21
Kart61
2021/22 16 1.120 1 0 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueAS Eupen 16 1.120 1 0 6.87
Şut15%47 isabet
Kilit pas9
Drible13%50 başarı
İkili kazanılan55%43
Müdahale26
Faul126 kazanılan
İlk 11124 yedek
G+A / 900.08
Kart1
2020/21 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueAS Eupen 1 0 0 0
TOPLAM GOL74 penaltı
İLK 116813 yedek girdi
KART8
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA15
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 4 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 61-75'
  • 1-15' 1 %14
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %14
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 4 %57
  • 76-90+' 1 %14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 18 3-4-2-1 — 15 3-4-1-2 — 11 3-4-3 — 11 4-2-3-1 — 8 3-5-2 — 4 67 maç
  • 4-4-218%27
  • 3-4-2-115%22
  • 3-4-1-211%16
  • 3-4-311%16
  • 4-2-3-18%12
  • 3-5-24%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 Lommel UnitedH 0-1 89 3 6.6
23.08.2026 Club Brugge KVA 1-0 64 6.2
14.08.2026 St. TruidenH 3-3 61 1 6.3
08.08.2026 Standard LiegeA 2-2 87 7.7
09.05.2026 RAAL La LouvièreA 4-1 21 6.0
01.05.2026 Zulte WaregemH 2-3 77 6.7
11.04.2026 RAAL La LouvièreH 3-0 83 1 7.2
04.04.2026 Zulte WaregemA 2-2 91 6.3
22.03.2026 AnderlechtA 2-3 85 1 7.3
15.03.2026 RAAL La LouvièreH 1-3 92 1 2 6.6
08.03.2026 St. TruidenA 2-1 90 2 6.9
01.03.2026 DenderH 0-0 85 1 7.5
20.02.2026 GentA 0-1 91 1 6.9
15.02.2026 Club Brugge KVH 1-2 92 2 6.3
07.02.2026 CharleroiA 3-4 93 2 2 6.6
31.01.2026 AntwerpH 0-4 81 5.6
25.01.2026 GenkA 1-1 91 6.5
17.01.2026 KVC WesterloA 0-2 90 1 6.9
26.12.2025 Union St. GilloiseH 1-1 90 1 1 7.3
21.12.2025 OH LeuvenA 0-2 103 7.2
13.12.2025 KV MechelenH 2-3 100 1 1 6.9
06.12.2025 Standard LiegeH 1-2 90 6.9
29.11.2025 Zulte WaregemA 1-1 90 1 6.3
22.11.2025 Union St. GilloiseA 2-0 90 7.0
08.11.2025 OH LeuvenH 1-2 90 3 7.3
02.11.2025 RAAL La LouvièreA 2-1 90 1 2 7.3
26.10.2025 Zulte WaregemH 1-1 90 8.2
19.10.2025 GenkH 2-2 90 1 7.7
04.10.2025 AntwerpA 1-1 90 1 6.9
28.09.2025 GentH 2-4 90 1 2 7.2
21.09.2025 KV MechelenA 0-0 99 7.5
14.09.2025 CharleroiH 2-3 84 1 6.3
29.08.2025 St. TruidenH 1-1 95 6.5
23.08.2025 Standard LiegeA 0-3 86 7.3
17.08.2025 KVC WesterloH 4-1 90 1 7.2
09.08.2025 Club Brugge KVA 2-0 77 5.9
03.08.2025 AnderlechtH 0-2 19 6.5
26.07.2025 DenderA 0-0 89 1 6.7
23.05.2025 Patro EisdenH 3-1 90 6.9
18.05.2025 Patro EisdenA 1-5 90 1 7.9
10.05.2025 Beerschot WilrijkA 4-2 70 5.9
03.05.2025 KortrijkH 0-2 45 6.5
26.04.2025 St. TruidenH 3-1 88 6.5
12.04.2025 St. TruidenA 3-1 25 6.9
05.04.2025 Beerschot WilrijkH 2-1 19 1 8.0
30.03.2025 KortrijkA 2-2 45 6.9
16.03.2025 AnderlechtA 3-0 77 6.9
13.03.2025 JagielloniaH 2-0 45 7.3
09.03.2025 Club Brugge KVH 1-3 76 1 1 7.3
06.03.2025 JagielloniaA 3-0 22 6.7
01.03.2025 AntwerpH 0-0 78 1 7.9
23.02.2025 KortrijkA 1-1 57 6.7
16.02.2025 KVC WesterloH 1-1 90 8.5
08.02.2025 GenkA 2-1 90 2 7.2
01.02.2025 Standard LiegeH 1-1 89 6.9
25.01.2025 CharleroiA 1-1 85 1 6.9
18.01.2025 DenderA 0-1 69 6.7
12.01.2025 KV MechelenH 1-0 89 1 8.7
27.12.2024 St. TruidenA 1-1 90 1 7.3
22.12.2024 OH LeuvenH 1-0 84 1 6.9
ŞUT36
GOL4
xG6.1
xG FARKI-2.1under performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
10' · xG 0.015 1' · xG 0.044 59' · xG 0.046 45' · xG 0.076 63' · xG 0.154 7' · xG 0.056 68' · xG 0.788 · GOL 11' · xG 0.788 · GOL 82' · xG 0.043 16' · xG 0.121 9' · xG 0.045 62' · xG 0.788 68' · xG 0.057 70' · xG 0.19 43' · xG 0.788 · GOL 28' · xG 0.129 90' · xG 0.788 · GOL 90' · xG 0.014 32' · xG 0.135 90' · xG 0.038 52' · xG 0.038 88' · xG 0.041 87' · xG 0.036 70' · xG 0.02 75' · xG 0.083 68' · xG 0.016 47' · xG 0.02 90' · xG 0.042 60' · xG 0.025 42' · xG 0.025 77' · xG 0.015 13' · xG 0.229 65' · xG 0.119 20' · xG 0.099 8' · xG 0.165 90' · xG 0.055
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 14 (%39) Açık oyun — 6 (%17) Korner — 5 (%14) Penaltı — 5 (%14) Serbest vuruş — 3 (%8) Kontra atak — 2 (%6) Diğer — 1 (%3) 36 şut
  • Asist sonrası14%39
  • Açık oyun6%17
  • Korner5%14
  • Penaltı5%14
  • Serbest vuruş3%8
  • Kontra atak2%6
  • Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 30 (%83) Sol ayak — 5 (%14) Kafa — 1 (%3) 36 şut
  • Sağ ayak30%83
  • Sol ayak5%14
  • Kafa1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR36 şut
1-15' — 7 16-30' — 3 31-45' — 4 46-60' — 4 61-75' — 9 76-90+' — 9 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 61-75'
  • 1-15' 7 %19
  • 16-30' 3 %8
  • 31-45' 4 %11
  • 46-60' 4 %11
  • 61-75' 9 %25
  • 76-90+' 9 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 152 maç
Cercle Brugge 79maç 2024–2026
AS Eupen 73maç 2020–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-17 KAS Eupen Cercle Brugge €700k
2019-07-01 KAS Eupen U21 KAS Eupen -
2018-07-01 KRC Genk U21 KAS Eupen U21 free transfer
2017-07-01 KRC Genk U19 KRC Genk U21 -
2016-07-01 FC Brügge U17 KRC Genk U19 free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2021 Diz sakatlığıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2904 dk

Takip listesi: Yaratıcı orta saha

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.6Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS68.62904 dk
KARARİzlemeye değer69/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu 88.6
Top kapan ön libero 87.2
İleri sekiz 85.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 228 oyuncu
Scout skoru %96
Performans %94
Dakika %96
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %96
Performans %94
Dakika %98
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 68.6 76 90
Kilit pas / 90 2.11 1.4 100
Pas arası / 90 2.05 1.6 100
Pas hacmi / 90 37.13 72 52
Ortalama rating 6.86 7.2 95
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam