LİGLigue 1
BU SEZON3G · 0A
Gol20.85 / 90
Asist00.00 / 90
Şut72.99 / 90
Kilit pas10.43 / 90
Başarılı dripling20.85 / 90
Kazanılan ikili104.27 / 90
Rating7.17
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2026 · 17 forvetler
- Gol 0.85 %75
- Şut 3.0 %75
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 0.43 %25
- Drible 0.85 %56
- İkili mücadele %43 %31
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 211 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Ligue 12026 · Monaco · 2 maç
2gol4.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
5
326
3
0
7.21
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas1
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan16%46
Müdahale3
Faul33 kazanılan
Ofsayt4
İlk 115
G+A / 900.83
2025/26
17
117
0
0
6.40
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan6%27
Müdahale1
Faul71 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11116 yedek
Kart1
2024/25
32
953
6
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%56 isabet
Kilit pas7
Drible27%47 başarı
İkili kazanılan76%39
Müdahale16
Faul1519 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı1
İlk 11626 yedek
G+A / 900.57
Kart2
TOPLAM GOL111 penaltı
İLK 111247 yedek girdi
KART3
FORMA13
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
- 1-15' 1 %9
- 16-30' 2 %18
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 3 %27
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 5 %45
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-119%37
- 3-4-2-112%23
- 3-4-39%17
- 3-4-1-26%12
- 4-3-1-24%8
- 3-5-22%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ55 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Paris Saint GermainA | 1-2 | 73 | 1 | 6.1 | ||
| 30.08.2026 | MarseilleH | 2-0 | 81 | 2 | 4 | 9.2 | |
| 27.08.2026 | Gornik ZabrzeH | 4-1 | 68 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 23.08.2026 | Le HavreA | 0-1 | 57 | 2 | 6.2 | ||
| 20.08.2026 | Gornik ZabrzeA | 2-3 | 47 | 1 | 6.9 | ||
| 17.05.2026 | StrasbourgA | 5-4 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 14.03.2026 | Stade Brestois 29H | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2026 | Paris Saint GermainA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | AngersH | 2-0 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 21.02.2026 | LensA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2026 | NantesH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | NiceA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | Le HavreA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.01.2026 | LorientH | 1-3 | 1↑ | – | – | ||
| 03.01.2026 | LyonH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 05.12.2025 | Stade Brestois 29A | 1-0 | 13↑ | 1 | 6.2 | ||
| 05.10.2025 | NiceH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | LorientA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | MetzH | 5-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | AuxerreA | 1-2 | 27↑ | – | 6.2 | ||
| 31.08.2025 | StrasbourgH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | Le HavreH | 3-1 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 23.05.2025 | Patro EisdenH | 3-1 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 18.05.2025 | Patro EisdenA | 1-5 | 90 | 2 | 5 | 8.9 | |
| 10.05.2025 | Beerschot WilrijkA | 4-2 | 33↑ | 1 | 3 | 7.2 | |
| 03.05.2025 | KortrijkH | 0-2 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 26.04.2025 | St. TruidenH | 3-1 | 33↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 12.04.2025 | St. TruidenA | 3-1 | 25↑ | 1 | 6.6 | ||
| 05.04.2025 | Beerschot WilrijkH | 2-1 | 19↑ | 1 | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | KortrijkA | 2-2 | 24↑ | – | 6.0 | ||
| 16.03.2025 | AnderlechtA | 3-0 | 61 | – | 6.7 | ||
| 13.03.2025 | JagielloniaH | 2-0 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 09.03.2025 | Club Brugge KVH | 1-3 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 06.03.2025 | JagielloniaA | 3-0 | 11↑ | 1 | 6.6 | ||
| 01.03.2025 | AntwerpH | 0-0 | 29↑ | 2 | 6.7 | ||
| 23.02.2025 | KortrijkA | 1-1 | 9↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 22.12.2024 | OH LeuvenH | 1-0 | 35↑ | 1 | 6.5 | ||
| 19.12.2024 | Istanbul BasaksehirH | 1-1 | 90 | 1 | 5 | 7.0 | |
| 15.12.2024 | GentA | 1-1 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 12.12.2024 | Olimpija LjubljanaA | 1-4 | 34↑ | 1 | 6.3 | ||
| 08.12.2024 | Union St. GilloiseH | 0-0 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 01.12.2024 | Beerschot WilrijkA | 3-2 | 21↑ | – | 6.2 | ||
| 28.11.2024 | Heart Of MidlothianH | 2-0 | 85 | 4 | 7.7 | ||
| 23.11.2024 | Standard LiegeA | 1-0 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 10.11.2024 | AnderlechtH | 0-5 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2024 | Lask LinzA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2024 | DenderH | 0-0 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 06.10.2024 | AntwerpA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2024 | FC ST. GallenH | 6-2 | 15↑ | 2 | 6.7 | ||
| 26.09.2024 | GentH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2024 | KV MechelenA | 2-0 | 31↑ | – | 6.3 | ||
| 14.09.2024 | GenkH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.09.2024 | Club Brugge KVA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.08.2024 | OH LeuvenA | 1-1 | 25↑ | 1 | 6.9 | ||
| 09.12.2023 | RB LeipzigH | 2-3 | –↑ | – | – |
ŞUT14
GOL2
xG2.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%71
- Açık oyun3%21
- Duran top1%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak7%50
- Sol ayak4%29
- Kafa2%14
- Diğer1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
- 1-15' 4 %29
- 16-30' 3 %21
- 31-45' 1 %7
- 46-60' 2 %14
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 4 %29
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 55 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-09-05
B. Dortmund U17
→
B. Dortmund U19
-
B. Dortmund U17
→
B. Dortmund U19
-
2021-07-01
Dortmund Yth.
→
B. Dortmund U17
-
Dortmund Yth.
→
B. Dortmund U17
-
2020-07-01
VfL Bochum Yth.
→
Dortmund Yth.
free transfer
VfL Bochum Yth.
→
Dortmund Yth.
free transfer
2019-07-01
Rot-Weiss Essen
→
VfL Bochum Yth.
free transfer
Rot-Weiss Essen
→
VfL Bochum Yth.
free transfer
2017-07-01
E. Dortm. Yth.
→
Rot-Weiss Essen
free transfer
E. Dortm. Yth.
→
Rot-Weiss Essen
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
SakatlıkKadroda yok
3 maç
04.2026
Arka adale sakatlığıKadroda yok
1 maç
02.2026
Kadro dışıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 138 dk
Veri yetersiz: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.9Ligue 1 2026
PERFORMANS79.2138 dk
KARARVeri yetersiz41/100
ROL UYUMU2026
Çizgi kanadı
26.1
Baskıcı forvet
25.4
Bağlantı kuran forvet
24.0
Role fit sinyali var ama confidence 77/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 90 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%96
Dakika
%76
Değer / getiri
%25
Tüm ligler · 1284 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%95
Dakika
%49
Değer / getiri
%15
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.4
7.2
89
Başarılı drible / 90
1.54
2.2
70
Pas hacmi / 90
20.77
38
55
Performans skoru
13.2
76
17
Şut / 90
0.77
2.2
35
Kilit pas / 90
0
2
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Hugo CuypersChicago Fire · 28
%95
13gol
0asist
64scout
Major League Soccer
David RomeroTigre · 22
%70
7gol
2asist
79scout
Liga Profesional Argentina
Preston JuddSan Jose Earthquakes · 26
%68
11gol
2asist
76scout
Major League Soccer
Tai BariboDC United · 27
%65
8gol
0asist
62scout
Major League Soccer
Petar MusaFC Dallas · 27
%63
12gol
2asist
74scout
Major League Soccer
Mikkel LadefogedVasteras SK FK · 22
%62
7gol
0asist
65scout
Allsvenskan
Kenji Mboma DemFC Cincinnati · 23
%61
4gol
1asist
68scout
Major League Soccer
John KennedyFluminense · 23
%60
9gol
1asist
80scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


Cercle Brugge