LİGMajor League Soccer
BU SEZON11G · 2A
Gol110.64 / 90
Asist20.12 / 90
Şut502.91 / 90
Kilit pas50.29 / 90
Başarılı dripling70.41 / 90
Kazanılan ikili512.97 / 90
Rating6.98
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 87 forvetler
- Gol 0.64 %88
- Şut 2.9 %91
- Asist 0.12 %42
- Kilit pas 0.29 %0
- Drible 0.41 %13
- İkili mücadele %40 %40
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1546 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
11.
Major League Soccer2026 · San Jose Earthquakes · 20 maç
11gol11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2026/27 · 13 G+A
GolAsist
2026/27
21
1.546
11
2
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut50%56 isabet
Kilit pas5
Drible7%39 başarı
İkili kazanılan51%40
Müdahale2
Faul3228 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11183 yedek
G+A / 900.76
Kart5
2025/26
33
1.070
6
2
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%55 isabet
Kilit pas13
Drible9%47 başarı
İkili kazanılan66%48
Müdahale6
Faul2218 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111023 yedek
G+A / 900.67
Kart5
2024/25
27
734
1
0
6.45
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%50 isabet
Kilit pas8
Drible2%18 başarı
İkili kazanılan34%37
Müdahale5
Faul1614 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11621 yedek
G+A / 900.12
Kart41
2023/24
21
655
3
1
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%45 isabet
Kilit pas9
Drible7%54 başarı
İkili kazanılan28%47
Müdahale2
Faul1111 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11615 yedek
G+A / 900.55
Kart2
TOPLAM GOL8
İLK 111947 yedek girdi
KART11
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 4 %50
- 76-90+' 2 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-121%34
- 3-4-315%24
- 3-4-2-111%18
- 4-3-39%15
- 3-5-24%6
- 3-4-1-22%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | AustinA | 1-1 | 21 | 1 | 6.5 | ||
| 30.08.2026 | Houston DynamoA | 0-0 | 20↑ | – | 6.6 | ||
| 23.08.2026 | Minnesota United FCH | 1-5 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 20.08.2026 | Los Angeles GalaxyA | 1-0 | 28↑ | 3 | 6.2 | ||
| 16.08.2026 | St. Louis CityH | 1-3 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 23.07.2026 | Orlando City SCH | 0-4 | 89 | – | 6.3 | ||
| 24.05.2026 | Portland TimbersA | 1-3 | 63 | 2 | 2 | 8.3 | |
| 17.05.2026 | FC DallasH | 2-3 | 90 | 4 | 6.7 | ||
| 14.05.2026 | Seattle SoundersA | 3-2 | 45↑ | 1 | 2 | 7.2 | |
| 10.05.2026 | Vancouver WhitecapsH | 1-1 | 89 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 02.05.2026 | Toronto FCA | 1-1 | 66 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 26.04.2026 | St. Louis CityA | 2-3 | 99 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 23.04.2026 | AustinH | 5-1 | 90 | 2 | 7 | 8.6 | |
| 19.04.2026 | Los Angeles FCA | 1-4 | 86 | 3 | 6.0 | ||
| 12.04.2026 | Sporting Kansas CityA | 1-3 | 87 | 1 | 2 | 6.3 | |
| 05.04.2026 | San DiegoH | 3-0 | 90 | 1 | 1 | 4 | 8.0 |
| 22.03.2026 | Vancouver WhitecapsA | 0-1 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | Seattle SoundersH | 0-1 | 99 | 3 | 6.7 | ||
| 08.03.2026 | Philadelphia UnionA | 0-1 | 82 | 2 | 6.3 | ||
| 01.03.2026 | Atlanta United FCH | 2-0 | 61 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 22.02.2026 | Sporting Kansas CityH | 3-0 | 71 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 19.10.2025 | AustinH | 2-1 | 34↑ | 2 | 6.6 | ||
| 05.10.2025 | Vancouver WhitecapsA | 4-1 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | San DiegoA | 0-1 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | St. Louis CityH | 1-3 | 78 | 2 | 6.6 | ||
| 14.09.2025 | Los Angeles FCH | 2-4 | 66 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 31.08.2025 | AustinA | 3-1 | 68 | – | 6.6 | ||
| 24.08.2025 | Houston DynamoA | 1-2 | 65 | 2 | 6.6 | ||
| 17.08.2025 | San DiegoH | 1-2 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 10.08.2025 | Vancouver WhitecapsH | 2-1 | 10↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 27.07.2025 | Real Salt LakeA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.07.2025 | Seattle SoundersA | 3-2 | 73 | 1 | 4 | 7.2 | |
| 17.07.2025 | FC DallasH | 2-2 | 13↑ | 1 | 6.7 | ||
| 13.07.2025 | Minnesota United FCA | 4-1 | 22↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 06.07.2025 | New York Red BullsH | 1-1 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 29.06.2025 | Los Angeles GalaxyH | 1-1 | 71 | 1 | 6.5 | ||
| 26.06.2025 | FC DallasA | 2-4 | 8↑ | 1 | 6.9 | ||
| 14.06.2025 | Portland TimbersA | 1-1 | 15↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 31.05.2025 | St. Louis CityA | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 29.05.2025 | Los Angeles GalaxyA | 0-1 | 24↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 25.05.2025 | Houston DynamoH | 3-3 | 26↑ | 2 | 2 | 8.2 | |
| 17.05.2025 | New England RevolutionA | 0-0 | 90 | 3 | 7.5 | ||
| 15.05.2025 | Inter MiamiH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | Colorado RapidsA | 0-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 04.05.2025 | Portland TimbersH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2025 | Columbus CrewA | 2-1 | 45↑ | 2 | 6.0 | ||
| 20.04.2025 | Sporting Kansas CityH | 3-5 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 13.04.2025 | Los Angeles FCA | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | DC UnitedH | 6-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | Seattle SoundersH | 1-1 | 66 | – | 7.0 | ||
| 22.03.2025 | CharlotteA | 4-1 | 90 | 4 | 7.9 | ||
| 16.03.2025 | Colorado RapidsH | 1-2 | 1↑ | 1 | – | ||
| 09.03.2025 | Minnesota United FCH | 0-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 23.02.2025 | Real Salt LakeH | 4-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 06.10.2024 | Real Salt LakeH | 0-1 | 9↑ | 1 | 6.2 | ||
| 15.09.2024 | Vancouver WhitecapsA | 2-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 01.09.2024 | Minnesota United FCH | 1-2 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 21.07.2024 | Minnesota United FCA | 2-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 18.07.2024 | Houston DynamoH | 0-1 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 14.07.2024 | Sporting Kansas CityH | 1-2 | 21↑ | 1 | 6.9 |
ŞUT64
GOL11
xG10.6
xG FARKI+0.4over performing
DÖNÜŞÜM%17.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası41%64
- Kontra atak8%12
- Açık oyun7%11
- Korner5%8
- Taç sonrası2%3
- Duran top1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak36%56
- Kafa19%30
- Sol ayak9%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR64 şut
- 1-15' 15 %23
- 16-30' 12 %19
- 31-45' 5 %8
- 46-60' 7 %11
- 61-75' 13 %20
- 76-90+' 12 %19
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 103 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-12-14
LA Galaxy
→
SJ Earthquakes
€182k
LA Galaxy
→
SJ Earthquakes
€182k
2022-04-04
LA Galaxy II
→
LA Galaxy
-
LA Galaxy II
→
LA Galaxy
-
2021-04-07
Kansas City II
→
LA Galaxy II
free transfer
Kansas City II
→
LA Galaxy II
free transfer
2021-01-13
Denver Pioneers
→
Kansas City II
free transfer
Denver Pioneers
→
Kansas City II
free transfer
2019-08-01
CB Lancers
→
Denver Pioneers
free transfer
CB Lancers
→
Denver Pioneers
free transfer
2017-08-01
Las Vegas SA
→
CB Lancers
free transfer
Las Vegas SA
→
CB Lancers
free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1208 dk
Öne çıkıyor: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
- Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU76.5Major League Soccer 2026
PERFORMANS82.41208 dk
KARARİzlemeye değer73/100
FORM TRENDİDüşüşte-35.0
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2026
Bitirici
91.8
Pivot forvet
89.9
İçe kat eden kanat
84.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%93
Dakika
%94
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%96
Dakika
%94
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
82.4
78
100
Gol / 90
0.82
0.65
100
Tahmini xG / 90
0.654
0.48
100
Şut / 90
3.2
3.4
94
İsabetli şut / 90
1.94
1.8
100
Şut isabeti
60.47
48
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -35.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mikkel LadefogedVasteras SK FK · 22
%95
7gol
0asist
65scout
Allsvenskan
Kevin ViverosAtletico Paranaense · 25
%94
11gol
1asist
73scout
Serie A
Leander AlvheimKristiansund BK · 21
%72
5gol
0asist
65scout
Eliteserien
Brian WhiteVancouver Whitecaps · 29
%71
10gol
2asist
73scout
Major League Soccer
Kelvin YeboahMinnesota United FC · 25
%65
8gol
0asist
70scout
Major League Soccer
Tom BarlowFC Cincinnati · 30
%63
5gol
0asist
51scout
Major League Soccer
Carlos ViníciusGremio · 30
%61
9gol
0asist
62scout
Serie A
Louis MunteanuDC United · 23
%60
5gol
0asist
65scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
