USA · Midfielder
Ricky Jade-Jones
LİGMajor League Soccer
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.25 / 90
Kilit pas30.74 / 90
Başarılı dripling10.25 / 90
Kazanılan ikili235.66 / 90
Rating7.16
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.46
Şut
0.250.15
Kilit pas
0.741.54
Başarılı dripling
0.251.38
Kazanılan ikili
5.665.84
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Concacaf Nations LeagueNone · N/C America
🏆
Leagues CupNone · N/C America
🏆
Leagues Cup2024 · N/C America
🏆
Concacaf Nations League2023/2024 · N/C America
🏆
Concacaf Nations League2022/2023 · N/C America
🥈
Campeones CupNone · N/C America · 2nd Place
🥈
Campeones Cup2024 · N/C America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
5
366
0
0
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas3
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan23%62
Müdahale12
Faul54 kazanılan
İlk 115
Kart2
Kaptan2maçta
2025/26
23
1.419
1
7
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas25
Drible19%45 başarı
İkili kazanılan82%46
Müdahale28
Faul1728 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11167 yedek
G+A / 900.51
Kart31
2024/25
30
1.973
2
2
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas14
Drible12%32 başarı
İkili kazanılan81%43
Müdahale40
Faul2819 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11219 yedek
G+A / 900.18
Kart1
2023/24
27
2.353
1
5
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%78 isabet
Kilit pas26
Drible35%54 başarı
İkili kazanılan114%47
Müdahale41
Faul2226 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11261 yedek
G+A / 900.23
Kart3
2022/23
32
2.781
1
5
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%13 isabet
Kilit pas44
Drible22%39 başarı
İkili kazanılan114%47
Müdahale41
Faul2031 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11311 yedek
G+A / 900.19
Kart4
2021/22
32
2.697
3
5
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%77 isabet
Kilit pas39
Drible37%54 başarı
İkili kazanılan171%57
Müdahale64
Faul1832 kazanılan
İlk 11302 yedek
G+A / 900.27
Kart21
2020/21
26
1.527
0
1
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%71 isabet
Kilit pas19
Drible16%38 başarı
İkili kazanılan84%52
Müdahale40
Faul1717 kazanılan
İlk 11179 yedek
G+A / 900.06
Kart2
TOPLAM GOL3
İLK 113716 yedek girdi
KART5
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA12
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-121%42
- 4-2-3-114%28
- 3-4-38%16
- 3-4-1-23%6
- 3-5-1-12%4
- 4-3-32%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.03.2026 | Vancouver WhitecapsA | 0-1 | 54 | – | 7.0 | ||
| 15.03.2026 | Seattle SoundersH | 0-1 | 57 | – | 7.0 | ||
| 08.03.2026 | Philadelphia UnionAC | 0-1 | 94 | – | 7.9 | ||
| 01.03.2026 | Atlanta United FCHC | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 22.02.2026 | Sporting Kansas CityH | 3-0 | 71 | – | 6.6 | ||
| 31.08.2025 | AustinA | 3-1 | 78 | – | 7.0 | ||
| 24.08.2025 | Houston DynamoA | 1-2 | 100 | 1 | – | 7.2 | |
| 17.08.2025 | San DiegoH | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 10.08.2025 | Vancouver WhitecapsH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 27.07.2025 | Real Salt LakeA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.07.2025 | New York Red BullsH | 1-1 | 64 | – | 5.2 | ||
| 29.06.2025 | Los Angeles GalaxyH | 1-1 | 71 | – | 6.3 | ||
| 26.06.2025 | FC DallasA | 2-4 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 14.06.2025 | Portland TimbersA | 1-1 | 86 | – | 6.9 | ||
| 25.05.2025 | Houston DynamoH | 3-3 | 87 | 1 | – | 6.6 | |
| 17.05.2025 | New England RevolutionA | 0-0 | 31↑ | – | 6.3 | ||
| 15.05.2025 | Inter MiamiH | 3-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 11.05.2025 | Colorado RapidsA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 04.05.2025 | Portland TimbersH | 4-1 | 90 | 2 | – | 8.2 | |
| 26.04.2025 | Columbus CrewA | 2-1 | 25↑ | – | 7.0 | ||
| 13.04.2025 | St. Louis CityA | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | CF MontrealH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | DC UnitedA | 1-2 | 66 | 1 | 7.0 | ||
| 22.03.2025 | New York City FCH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 16.03.2025 | San DiegoA | 1-1 | 89 | 1 | – | 6.5 | |
| 08.03.2025 | Houston DynamoH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2025 | New England RevolutionA | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 23.02.2025 | Chicago FireH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2024 | New York Red BullsA | 2-2 | 54 | – | 7.0 | ||
| 29.10.2024 | New York Red BullsH | 0-1 | 28↑ | 1 | 6.7 | ||
| 20.10.2024 | New York Red BullsA | 2-3 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 12.10.2024 | New England RevolutionH | 4-0 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 05.10.2024 | Philadelphia UnionH | 3-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 02.10.2024 | Inter MiamiH | 2-3 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 28.09.2024 | DC UnitedA | 2-2 | 27↑ | – | 6.5 | ||
| 21.09.2024 | Orlando City SCH | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 18.09.2024 | Toronto FCA | 0-2 | 66 | – | 6.3 | ||
| 14.09.2024 | FC CincinnatiA | 0-0 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 07.09.2024 | Seattle SoundersH | 0-4 | 48↑ | – | 6.0 | ||
| 31.08.2024 | New York City FCH | 4-2 | 12↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 28.08.2024 | Philadelphia UnionA | 0-1 | 62 | – | 6.9 | ||
| 13.07.2024 | Orlando City SCH | 1-3 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 07.07.2024 | Seattle SoundersA | 2-0 | 97 | – | 6.9 | ||
| 03.07.2024 | Atlanta United FCH | 2-1 | 94 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 29.06.2024 | Columbus CrewH | 1-5 | 90 | – | 5.9 | ||
| 22.06.2024 | FC CincinnatiA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.06.2024 | Vancouver WhitecapsH | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.06.2024 | New York Red BullsH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.06.2024 | Nashville SCA | 1-2 | 102 | – | 7.2 | ||
| 25.05.2024 | New York City FCH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.05.2024 | Philadelphia UnionH | 0-3 | 40↑ | – | 6.5 | ||
| 13.04.2024 | New York City FCA | 2-0 | 26 | – | 6.7 | ||
| 06.04.2024 | CharlotteH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.03.2024 | Chicago FireH | 1-1 | 98 | – | 7.6 | ||
| 17.03.2024 | FC CincinnatiH | 1-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 10.03.2024 | Atlanta United FCA | 4-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 03.03.2024 | Toronto FCH | 0-1 | 88 | 1 | 7.7 | ||
| 25.02.2024 | DC UnitedA | 3-1 | 99 | – | 6.3 | ||
| 09.11.2023 | Philadelphia UnionH | 0-1 | 89 | – | 7.2 | ||
| 28.10.2023 | Philadelphia UnionA | 3-1 | 90 | – | 6.2 |
ŞUT1
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 1 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 175 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-04-22
Columbus
→
SJ Earthquakes
€370k
Columbus
→
SJ Earthquakes
€370k
2024-07-31
New England
→
Columbus
€550k
New England
→
Columbus
€550k
2019-01-11
Michigan State
→
New England
draft
Michigan State
→
New England
draft
2018-08-01
Lansing United
→
Michigan State
End of loan
Lansing United
→
Michigan State
End of loan
2018-05-01
Michigan State
→
Lansing United
loan transfer
Michigan State
→
Lansing United
loan transfer
2017-08-01
MB Mutiny
→
Michigan State
End of loan
MB Mutiny
→
Michigan State
End of loan
2017-05-01
Michigan State
→
MB Mutiny
loan transfer
Michigan State
→
MB Mutiny
loan transfer
2016-08-01
Lansing United
→
Michigan State
End of loan
Lansing United
→
Michigan State
End of loan
2016-05-01
Michigan State
→
Lansing United
loan transfer
Michigan State
→
Lansing United
loan transfer
SCOUT RAPORUAggregated only · 1172 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.4Major League Soccer 2025
PERFORMANS58.21172 dk
KARARVeri yetersiz53/100
FORM TRENDİStabil+0.0
ROL UYUMU2025
Defansif bek
58.4
Agresif stoper
58.3
Ayağı iyi stoper
54.4
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 315 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%48
Dakika
%54
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%58
Dakika
%75
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
2.95
3
98
Performans skoru
72.4
74
98
Pas hacmi / 90
41.8
42
100
İkili mücadele kazanma
62.16
58
100
Pas arası / 90
1.48
1.9
78
Blok / 90
0
1
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.00. Dakika delta +0.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Paul Joly1. FC Kaiserslautern · 25
%95
1gol
6asist
69scout
€2.50M
2. Bundesliga
Adrià AltimiraDeportivo La Coruna · 24
%84
1gol
5asist
68scout
Segunda División
Anton EkerothHam-Kam · 24
%82
2gol
6asist
64scout
Eliteserien
Andy NajarNashville SC · 32
%75
2gol
7asist
62scout
Major League Soccer
Yan CoutoBorussia Dortmund · 23
%73
1gol
2asist
58scout
€17.00M
Bundesliga
Mehdi DorvalBari · 24
%67
1gol
7asist
62scout
Serie B
Alexis SotoDefensa Y Justicia · 32
%61
0gol
6asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Gastón MartirenaRacing Club · 25
%60
3gol
4asist
66scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

