Bryan Lasme
France · Attacker

Bryan Lasme

YAŞ27
BOY195 cm
KİLO95 kg
DOĞUM YERİMontauban
LİGDFB Pokal
BU SEZON3G · 0A
Gol20.71 / 90
Asist00.00 / 90
Şut93.19 / 90
Kilit pas41.42 / 90
Başarılı dripling31.06 / 90
Kazanılan ikili186.38 / 90
Rating6.64
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.712.20
Asist 0.000.00
Şut 3.198.78
Kilit pas 1.422.20
Kazanılan ikili 6.386.59
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
2025/26 14 295 3 0 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
2. BundesligaFC Schalke 04 13 254 2 0 6.64
DFB PokalFC Schalke 04 1 41 1 0 7.70
Şut13%46 isabet
Kilit pas5
Drible3%30 başarı
İkili kazanılan21%40
Müdahale2
Faul64 kazanılan
G+A / 900.92
2021/22 29 879 2 0 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaArminia Bielefeld 29 879 2 0 6.63
Şut12%67 isabet
Kilit pas7
Drible12%44 başarı
İkili kazanılan63%44
Müdahale6
Faul1512 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11722 yedek
G+A / 900.2
Kart2
TOPLAM GOL2
İLK 11723 yedek girdi
KART2
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %50
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 13 4-3-3 — 5 4-3-1-2 — 4 4-4-2 — 3 3-1-4-2 — 1 3-4-1-2 — 1 27 maç
  • 4-2-3-113%48
  • 4-3-35%19
  • 4-3-1-24%15
  • 4-4-23%11
  • 3-1-4-21%4
  • 3-4-1-21%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 R. HackR. Hack 1 M. OkugawaM. Okugawa Lasme 2
MAÇ GEÇMİŞİ43 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
19.04.2026 Preußen MünsterH 4-1 30 3 6.0
12.04.2026 SV ElversbergA 1-2
05.04.2026 Karlsruher SCH 1-0 11 1 6.3
05.12.2025 Fortuna DüsseldorfA 0-2 45 2 6.2
28.11.2025 SC Paderborn 07H 2-1 23 1 2 7.9
05.10.2025 Arminia BielefeldA 1-2 21 6.3
26.09.2025 SpVgg Greuther FürthH 1-0 19 6.9
20.09.2025 1. FC MagdeburgA 0-2 11 6.9
13.09.2025 Holstein KielH 0-1 22 6.3
31.08.2025 Dynamo DresdenA 0-1 20 6.3
23.08.2025 VfL BochumH 2-1 20 1 1 7.7
17.08.2025 Lokomotive LeipzigA 0-1 41 1 4 7.7
09.08.2025 1. FC KaiserslauternA 1-0 18 6.7
01.08.2025 Hertha BSCH 2-1 14 6.2
09.04.2022 VfL WolfsburgA 4-0 34 6.3
02.04.2022 VfB StuttgartH 1-1 13 6.7
19.03.2022 FSV Mainz 05A 4-0 45 6.7
13.03.2022 Borussia DortmundA 1-0 90 2 7.0
04.03.2022 FC AugsburgH 0-1 14 6.7
26.02.2022 Bayer LeverkusenA 3-0 45 1 6.2
19.02.2022 Union BerlinH 1-0
13.02.2022 1899 HoffenheimA 2-0 15 1 6.6
05.02.2022 Borussia MonchengladbachH 1-1
21.01.2022 Eintracht FrankfurtA 0-2
16.01.2022 SpVgg Greuther FurthH 2-2 90 6.9
08.01.2022 SC FreiburgA 2-2 24 1 2 7.2
18.12.2021 RB LeipzigA 0-2 19 6.2
14.12.2021 Vfl BochumH 2-0 29 1 6.7
11.12.2021 Hertha BerlinA 2-0 29 6.5
04.12.2021 1.FC KölnH 1-1 33 1 1 7.0
27.11.2021 Bayern MunichA 1-0 12 6.5
20.11.2021 VfL WolfsburgH 2-2 12 6.3
06.11.2021 VfB StuttgartA 0-1
30.10.2021 FSV Mainz 05H 1-2 78 1 6.6
23.10.2021 Borussia DortmundH 1-3
17.10.2021 FC AugsburgA 1-1
03.10.2021 Bayer LeverkusenH 0-4 13 6.5
25.09.2021 Union BerlinA 1-0 62 6.6
18.09.2021 1899 HoffenheimH 0-0 31 6.5
12.09.2021 Borussia MonchengladbachA 3-1 20 6.3
28.08.2021 Eintracht FrankfurtH 1-1 19 6.9
21.08.2021 SpVgg Greuther FurthA 1-1 75 1 6.7
14.08.2021 SC FreiburgH 0-0 77 2 6.9
ŞUT9
GOL2
xG1.2
xG FARKI+0.8over performing
DÖNÜŞÜM%22.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.076 90' · xG 0.018 80' · xG 0.028 75' · xG 0.177 86' · xG 0.667 · GOL 70' · xG 0.031 75' · xG 0.019 50' · xG 0.014 79' · xG 0.155 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 5 (%56) Kontra atak — 3 (%33) Duran top — 1 (%11) 9 şut
  • Asist sonrası5%56
  • Kontra atak3%33
  • Duran top1%11
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 7 (%78) Kafa — 2 (%22) 9 şut
  • Sağ ayak7%78
  • Kafa2%22
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 3 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %11
  • 61-75' 3 %33
  • 76-90+' 5 %56
PİYASA DEĞERİ€600K
KAÇIRDIĞI MAÇ4
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2025 · 43 maç
FC Schalke 04 14maç 2025
Arminia Bielefeld 29maç 2021
Sochaux II 2014–2020
France U20 2018
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 Grasshoppers FC Schalke 04
2025-06-30 Grasshoppers FC Schalke 04 End of loan
2025-01-15 FC Schalke 04 Grasshoppers
2025-01-14 FC Schalke 04 Grasshoppers loan transfer
2023-07-01 Arm. Bielefeld FC Schalke 04 free transfer
2023-07-01 Arminia Bielefeld FC Schalke 04
2021-07-01 Sochaux Arminia Bielefeld € 1M
2021-07-01 FC Sochaux Arm. Bielefeld €800k
2019-07-01 Cholet Sochaux
2019-06-30 SO Cholet FC Sochaux End of loan
2018-09-01 Sochaux Cholet
2018-08-31 FC Sochaux SO Cholet loan transfer
2017-07-01 FC Sochaux B FC Sochaux -
2016-07-01 FC Sochaux U19 FC Sochaux B -
2015-07-01 FC Sochaux U17 FC Sochaux U19 -
2014-07-01 Montauban U17 FC Sochaux U17 free transfer
2013-07-01 Montauban Jgd Montauban U17 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026 Baldır sakatlığıŞüpheli 1 maç
05.2022 SakatlıkKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 254 dk

Veri yetersiz: Skor tehdidi yüksek hücumcu

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.92. Bundesliga 2025
PERFORMANS73.8254 dk
KARARVeri yetersiz61/100
ROL UYUMU2025
Bitirici 70.1
Pivot forvet 65.2
İçe kat eden kanat 64.7
Role fit sinyali var ama confidence 71/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 147 oyuncu
Scout skoru %64
Performans %94
Dakika %27
Değer / getiri %84
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %82
Performans %92
Dakika %52
Değer / getiri %90
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Gol / 90 0.71 0.65 100
Performans skoru 73.8 78 95
Şut / 90 3.19 3.4 94
Tahmini xG / 90 0.42 0.48 88
Ortalama rating 6.64 7.15 93
Şut isabeti 44.44 48 93
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam