Germany · Midfielder
Julian Weigl
LİGPro League
BU SEZON0G · 0A
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2024 · 101 orta sahalar
- Kilit pas 0.37 %5
- Asist 0.06 %33
- Drible 0.19 %12
- Pas isabeti %89 %91
- Top kapma 3.15 %75
- İkili mücadele %65 %100
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2888 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Super Cup2019/2020 · Germany
🏆
DFB Pokal2016/2017 · Germany
🥈
Taça da Liga2021/2022 · Portugal · 2nd Place
🥈
Super Cup2020/2021 · Portugal · 2nd Place
🥈
Taça de Portugal2020/2021 · Portugal · 2nd Place
🥈
Primeira Liga2019/2020 · Portugal · 2nd Place
🥈
Taça de Portugal2019/2020 · Portugal · 2nd Place
🥈
Bundesliga2018/2019 · Germany · 2nd Place
🥈
International Champions Cup2018 · World · 2nd Place
🥈
Super Cup2017/2018 · Germany · 2nd Place
🥈
Super Cup2016/2017 · Germany · 2nd Place
🥈
Bundesliga2015/2016 · Germany · 2nd Place
🥈
DFB Pokal2015/2016 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 7 G+A
GolAsist
2024/25
33
2.888
0
2
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%38 isabet
Kilit pas12
Drible6%100 başarı
İkili kazanılan123%65
Müdahale54
Faul2324 kazanılan
İlk 1133
G+A / 900.06
Kart8
Kaptan22maçta
2023/24
31
2.766
2
3
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%46 isabet
Kilit pas25
Drible14%70 başarı
İkili kazanılan134%60
Müdahale66
Faul3330 kazanılan
Penaltı2
İlk 1131
G+A / 900.16
Kart10
Kaptan26maçta
2022/23
30
1.977
1
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%14 isabet
Kilit pas7
Drible8%80 başarı
İkili kazanılan103%64
Müdahale46
Faul2430 kazanılan
Penaltı1
İlk 11219 yedek
G+A / 900.05
Kart7
2021/22
45
3.566
3
4
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%35 isabet
Kilit pas24
Drible29%85 başarı
İkili kazanılan196%56
Müdahale82
Faul7440 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11405 yedek
G+A / 900.18
Kart12
2020/21
38
2.549
1
0
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas17
Drible20%80 başarı
İkili kazanılan155%58
Müdahale62
Faul4240 kazanılan
İlk 112810 yedek
G+A / 900.04
Kart10
TOPLAM GOL44 penaltı
İLK 111174 yedek girdi
KART31
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 3 %75
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-160%56
- 4-4-220%19
- 3-5-216%15
- 4-3-35%5
- 3-4-2-14%4
- 3-1-4-23%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.08.2025 | Atlas DelmenhorstA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2025 | VfL WolfsburgH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 10.05.2025 | Bayern MünchenA | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.05.2025 | 1899 HoffenheimH | 4-4 | 82 | – | 6.9 | ||
| 26.04.2025 | Holstein KielA | 4-3 | 82 | – | 6.5 | ||
| 20.04.2025 | Borussia DortmundA | 3-2 | 83 | 1 | 6.3 | ||
| 12.04.2025 | SC FreiburgHC | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 06.04.2025 | FC St. PauliAC | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.03.2025 | RB LeipzigHC | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 15.03.2025 | Werder BremenA | 2-4 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 07.03.2025 | FSV Mainz 05H | 1-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 01.03.2025 | 1. FC HeidenheimAC | 0-3 | 90 | 1 | – | 8.0 | |
| 22.02.2025 | FC AugsburgH | 0-3 | 76 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | Union BerlinAC | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 08.02.2025 | Eintracht FrankfurtHC | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.02.2025 | VfB StuttgartAC | 1-2 | 90 | 1 | – | 7.6 | |
| 25.01.2025 | VfL BochumHC | 3-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 18.01.2025 | Bayer LeverkusenAC | 3-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 14.01.2025 | VfL WolfsburgAC | 5-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 11.01.2025 | Bayern MünchenHC | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.12.2024 | 1899 HoffenheimAC | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.12.2024 | Borussia DortmundHC | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 30.11.2024 | SC FreiburgAC | 3-1 | 78 | 1 | 7.0 | ||
| 24.11.2024 | FC St. PauliHC | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 09.11.2024 | RB LeipzigAC | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 03.11.2024 | Werder BremenHC | 4-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 25.10.2024 | FSV Mainz 05AC | 1-1 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 19.10.2024 | 1. FC HeidenheimHC | 3-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 04.10.2024 | FC AugsburgAC | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 28.09.2024 | Union BerlinHC | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.09.2024 | Eintracht FrankfurtAC | 2-0 | 71 | 1 | 7.2 | ||
| 14.09.2024 | VfB StuttgartH | 1-3 | 76 | – | 6.3 | ||
| 31.08.2024 | VfL BochumA | 0-2 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 23.08.2024 | Bayer LeverkusenH | 2-3 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 18.05.2024 | VfB StuttgartA | 4-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 11.05.2024 | Eintracht FrankfurtHC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.05.2024 | Werder BremenAC | 2-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 20.04.2024 | 1899 HoffenheimAC | 4-3 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 13.04.2024 | Borussia DortmundH | 1-2 | 74 | 1 | 6.9 | ||
| 07.04.2024 | VfL WolfsburgAC | 1-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 30.03.2024 | SC FreiburgH | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.03.2024 | FC HeidenheimAC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.03.2024 | 1.FC KölnHC | 3-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.03.2024 | FSV Mainz 05AC | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.02.2024 | Vfl BochumHC | 5-2 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 17.02.2024 | RB LeipzigAC | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 10.02.2024 | SV Darmstadt 98HC | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.02.2024 | Bayern MunichAC | 3-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.01.2024 | Bayer LeverkusenAC | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.01.2024 | VfB StuttgartHC | 3-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.12.2023 | Eintracht FrankfurtAC | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.12.2023 | Werder BremenHC | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.12.2023 | Union BerlinAC | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.11.2023 | Borussia DortmundAC | 4-2 | 82 | 1 | 6.9 | ||
| 10.11.2023 | VfL WolfsburgHC | 4-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 04.11.2023 | SC FreiburgAC | 3-3 | 90 | 1 | 1 | 1 | 7.9 |
| 28.10.2023 | FC HeidenheimHC | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.10.2023 | 1.FC KölnAC | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 06.10.2023 | FSV Mainz 05HC | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.09.2023 | Vfl BochumAC | 1-3 | 90 | – | 7.0 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2025 · 178 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
4 maç
12.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
04.2023
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
5 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Bundesliga2024 · Borussia Mönchengladbach
8sarı · 33 maç
🟨
Bundesliga2023 · Borussia Mönchengladbach
10sarı · 31 maç
🟨
UEFA Champions League2021 · Benfica
3sarı · 13 maç
🟨
Primeira Liga2020 · Benfica
10sarı · 28 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 0 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU16.9DFB Pokal 2025
PERFORMANS00 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 345 oyuncu
Scout skoru
%2
Performans
%0
Dakika
%0
Değer / getiri
%30
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%1
Performans
%0
Dakika
%0
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Vanja VlahovićSpezia · 21
%95
2gol
2asist
48scout
€25.00M
Serie B
Dennis GjengaarNew York Red Bulls · 21
%89
2gol
1asist
51scout
Major League Soccer
Yilmaz CinHatayspor · 17
%74
0gol
0asist
41scout
1. Lig
Daniel GiraldoJuventude · 33
%74
0gol
0asist
31scout
Serie A
Bruno VerrengiaCatanzaro
%71
2gol
0asist
39scout
€400K
Serie B
Tobias AnselmWSG Wattens
%66
1gol
1asist
44scout
€300K
Bundesliga
Jere KallinenHJK helsinki · 23
%64
2gol
0asist
44scout
Veikkausliiga
Gabriel EuropaeusGnistan · 20
%60
1gol
0asist
41scout
Veikkausliiga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



