LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut43.50 / 90
Kilit pas10.87 / 90
Başarılı dripling10.87 / 90
Kazanılan ikili86.99 / 90
Rating6.31
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.45
Asist
0.000.11
Şut
3.501.97
Kilit pas
0.870.67
Başarılı dripling
0.870.11
Kazanılan ikili
6.996.63
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
League TwoNone · England
🏆
League Two2020/2021 · England
🥈
Premier League CupNone · England · 2nd Place
🥈
League OneNone · England · 2nd Place
🥈
League One2024/2025 · England · 2nd Place
🥈
Premier League Cup2016/2017 · England · 2nd Place
2026/27
4
103
0
0
6.31
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan8%47
Faul33 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1113 yedek
2025/26
47
1.670
8
2
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%56 isabet
Kilit pas13
Drible2%22 başarı
İkili kazanılan122%42
Müdahale3
Faul3019 kazanılan
Ofsayt19
İlk 111730 yedek
G+A / 900.54
Kart5
TOPLAM GOL8
İLK 111732 yedek girdi
KART4
FORMA28
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 1 %12
- 16-30' 3 %38
- 31-45' 1 %12
- 46-60' 1 %12
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-124%49
- 3-5-210%20
- 3-5-1-17%14
- 3-4-1-24%8
- 3-1-4-23%6
- 3-4-31%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ51 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | SwanseaA | 0-0 | 63 | 0 | 6.3 | ||
| 28.08.2026 | BirminghamH | 1-2 | 16↑ | 1 | 6.3 | ||
| 22.08.2026 | WatfordH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2026 | CardiffA | 1-1 | 24↑ | 3 | 6.3 | ||
| 02.05.2026 | MiddlesbroughH | 2-2 | 88 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 26.04.2026 | CoventryA | 3-1 | 72 | 1 | 6.9 | ||
| 21.04.2026 | Oxford UnitedA | 0-1 | 71 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 18.04.2026 | Stoke CityH | 2-0 | 79 | 1 | 6.5 | ||
| 12.04.2026 | BirminghamA | 2-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 07.04.2026 | SouthamptonH | 1-5 | 3↑ | – | – | ||
| 03.04.2026 | West BromA | 2-2 | 69 | 2 | 6.2 | ||
| 21.03.2026 | Sheffield UtdA | 1-2 | 92 | 1 | 1 | 1 | 6.3 |
| 17.03.2026 | WatfordA | 3-1 | 75 | – | 6.5 | ||
| 13.03.2026 | SwanseaH | 2-0 | 85 | – | 6.5 | ||
| 10.03.2026 | Hull CityH | 1-2 | 84 | – | 6.5 | ||
| 28.02.2026 | CharltonA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.02.2026 | PortsmouthH | 2-1 | 67 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 21.02.2026 | IpswichH | 5-3 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2026 | Bristol CityA | 2-2 | 71 | – | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | MillwallH | 0-2 | 13↑ | 2 | 6.5 | ||
| 31.01.2026 | Sheffield WednesdayA | 0-1 | 78 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 24.01.2026 | QPRA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 20.01.2026 | LeicesterH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | NorwichH | 1-2 | 70 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 04.01.2026 | DerbyA | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 01.01.2026 | BlackburnA | 0-2 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 29.12.2025 | PrestonH | 2-1 | 45↑ | 2 | 6.5 | ||
| 26.12.2025 | Sheffield UtdH | 5-3 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 19.12.2025 | SwanseaA | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | WatfordH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.12.2025 | Hull CityA | 2-0 | 18↑ | 1 | 6.7 | ||
| 06.12.2025 | PrestonA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | BlackburnH | 1-1 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 26.11.2025 | Bristol CityH | 2-0 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 22.11.2025 | IpswichA | 0-0 | 85 | – | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | CharltonH | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 05.11.2025 | PortsmouthA | 0-0 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 31.10.2025 | CoventryH | 3-2 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 25.10.2025 | MiddlesbroughA | 1-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 22.10.2025 | Oxford UnitedH | 1-0 | 9↑ | 3 | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | Stoke CityA | 1-0 | 11↑ | 1 | 6.7 | ||
| 03.10.2025 | BirminghamH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.09.2025 | LeicesterA | 1-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | DerbyH | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | NorwichA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | QPRH | 1-3 | 29↑ | 2 | 6.5 | ||
| 30.08.2025 | MillwallA | 0-2 | 43↑ | – | 6.2 | ||
| 23.08.2025 | Sheffield WednesdayH | 2-2 | 28↑ | 1 | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | West BromH | 2-3 | 16↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 12.08.2025 | Hull CityH | 3-3 | 68 | 1 | 6.2 | ||
| 09.08.2025 | SouthamptonA | 2-1 | 37↑ | 1 | 6.2 |
ŞUT42
GOL8
xG8.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%19.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası30%71
- Kontra atak5%12
- Açık oyun3%7
- Duran top2%5
- Taç sonrası1%2
- Korner1%2
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak21%50
- Kafa17%40
- Sağ ayak4%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR42 şut
- 1-15' 3 %7
- 16-30' 4 %10
- 31-45' 3 %7
- 46-60' 5 %12
- 61-75' 10 %24
- 76-90+' 17 %40
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 51 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-31
Reading
→
Wrexham
€2.40m
Reading
→
Wrexham
€2.40m
2023-07-17
Cambridge Utd.
→
Reading
free transfer
Cambridge Utd.
→
Reading
free transfer
2021-07-07
Reading
→
Cambridge Utd.
free transfer
Reading
→
Cambridge Utd.
free transfer
2021-05-31
Cheltenham
→
Reading
End of loan
Cheltenham
→
Reading
End of loan
2021-01-07
Tranmere
→
Reading
End of loan
Tranmere
→
Reading
End of loan
2020-10-17
Reading
→
Tranmere
loan transfer
Reading
→
Tranmere
loan transfer
2020-05-31
Cambridge Utd.
→
Reading
End of loan
Cambridge Utd.
→
Reading
End of loan
2019-05-31
Shrewsbury
→
Reading
End of loan
Shrewsbury
→
Reading
End of loan
2018-12-29
Oxford United
→
Reading
End of loan
Oxford United
→
Reading
End of loan
2018-07-31
Reading
→
Oxford United
loan transfer
Reading
→
Oxford United
loan transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1602 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.4Championship 2025
PERFORMANS64.11602 dk
KARARİzlemeye değer67/100
ROL UYUMU2025
Pivot forvet
83.2
Bitirici
82.2
Baskıcı forvet
79.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 217 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%88
Dakika
%69
Değer / getiri
%12
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%82
Dakika
%88
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
64.1
76
84
Dakika güvenliği
100
76
100
Gol / 90
0.45
0.55
82
Tahmini xG / 90
0.445
0.42
100
Ortalama rating
6.62
7.2
92
İsabetli şut / 90
1.07
1.6
67
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Haris TabakovićBorussia Mönchengladbach · 31
%95
12gol
2asist
60scout
€3.50M
Bundesliga
Dominic Calvert-LewinLeeds · 28
%90
14gol
1asist
62scout
Premier League
Milan SmitGO Ahead Eagles · 22
%78
6gol
2asist
69scout
€9.00M
Eredivisie
Louis MafoutaGuingamp · 31
%72
15gol
3asist
67scout
€1.00M
Ligue 2
Óscar EstupiñánFC Juarez · 29
%72
14gol
2asist
64scout
Liga MX
Andrés VombergarSan Lorenzo · 31
%65
9gol
1asist
57scout
Liga Profesional Argentina
ClaytonRio Ave · 26
%63
10gol
4asist
76scout
€7.00M
Primeira Liga
Samuel ObengAlbacete · 28
%60
3gol
0asist
53scout
€500K
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum