Jaden Fernando Slory
Netherlands · Midfielder

Jaden Fernando Slory

YAŞ20
BOY175
KİLO70
KULÜPWillem II
LİGEredivisie
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut61.58 / 90
Kilit pas51.32 / 90
Başarılı dripling30.79 / 90
Kazanılan ikili205.28 / 90
Rating6.54
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 76 orta sahalar
Kilit pas — %52 (1.32) Asist — %0 (0.00) Drible — %51 (0.79) Pas isabeti — %41 (%83) Top kapma — %57 (2.11) İkili mücadele — %28 (%42) 38 ORT. % 52 0 51 41 57 28
  • Kilit pas 1.32 %52
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.79 %51
  • Pas isabeti %83 %41
  • Top kapma 2.11 %57
  • İkili mücadele %42 %28
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 341 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 2 G+A
2023 0 2024 2 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 4 341 0 0 6.54
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieWillem II 4 341 0 0 6.54
Şut6%67 isabet
Kilit pas5
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan20%42
Müdahale7
Faul48 kazanılan
İlk 114
Kart1
2025/26 28 837 0 1 6.51
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueFeyenoord 2 0 0 0
UEFA Europa LeagueFeyenoord 2 0 0 0
EredivisieGO Ahead Eagles 16 650 0 1 6.49
EredivisieFeyenoord 8 187 0 0 6.58
Şut5%40 isabet
Kilit pas12
Drible11%31 başarı
İkili kazanılan39%35
Müdahale8
Faul917 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11919 yedek
G+A / 900.11
Kart1
2024/25 4 350 2 0 7.22
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieDordrecht 4 350 2 0 7.22
Şut5%40 isabet
Kilit pas1
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan28%58
Müdahale13
Faul28 kazanılan
İlk 114
G+A / 900.51
2023/24 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieFeyenoord 1 0 0 0
TOPLAM GOL2
İLK 111719 yedek girdi
KART2
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %50
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 22 4-3-3 — 13 4-4-2 — 1 36 maç
  • 4-2-3-122%61
  • 4-3-313%36
  • 4-4-21%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 J. SchuurmanJ. Schuurman 1 D. HaenD. Haen Slory 2
MAÇ GEÇMİŞİ37 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 ExcelsiorH 0-3 82 2 6.3
30.08.2026 HeerenveenH 2-2 83 3 6.7
15.08.2026 NEC NijmegenH 1-4 86 1 6.9
08.08.2026 GO Ahead EaglesA 4-1 90 6.2
17.05.2026 NEC NijmegenA 2-1
10.05.2026 PSV EindhovenH 1-4 15 6.7
03.05.2026 Sparta RotterdamA 2-2
23.04.2026 AZ AlkmaarH 0-0
11.04.2026 GroningenA 0-0 32 6.2
05.04.2026 PEC ZwolleH 5-0 25 6.5
22.03.2026 UtrechtA 2-0 61 6.5
15.03.2026 NAC BredaH 6-0 64 1 6.6
08.03.2026 TwenteH 1-4 43 1 6.9
01.03.2026 ExcelsiorA 0-1 32 1 6.2
15.02.2026 FeyenoordA 1-0 59 6.3
11.02.2026 HeerenveenH 1-3 64 1 6.2
08.02.2026 TelstarH 1-1 71 1 7.0
01.02.2026 FC VolendamA 1-1 65 6.3
17.01.2026 AjaxA 2-2 45 6.5
11.01.2026 Fortuna SittardH 2-2 74 6.5
21.12.2025 TwenteH 1-1 12 6.7
14.12.2025 AjaxA 2-0
11.12.2025 FCSBA 4-3
06.12.2025 PEC ZwolleH 6-1
24.09.2025 SC BragaA 1-0
21.09.2025 AZ AlkmaarA 3-3 28 6.0
17.09.2025 Fortuna SittardH 2-0 62 6.5
13.09.2025 HeerenveenH 1-0 16 6.9
31.08.2025 Sparta RotterdamA 0-4 45 1 6.7
16.08.2025 ExcelsiorA 1-2 24 6.7
12.08.2025 FenerbahceA 5-2
06.08.2025 FenerbahceH 2-1
24.05.2025 Willem IIA 3-2 90 1 2 7.7
21.05.2025 Willem IIH 2-1 84 6.7
17.05.2025 De GraafschapH 2-0 88 1 1 7.3
13.05.2025 De GraafschapA 0-0 88 2 7.2
04.04.2024 FC VolendamA 0-0
ŞUT22
GOL0
xG1.7
xG FARKI-1.7under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
70' · xG 0.285 43' · xG 0.096 34' · xG 0.043 51' · xG 0.223 37' · xG 0.019 69' · xG 0.019 74' · xG 0.112 41' · xG 0.08 33' · xG 0.078 18' · xG 0.021 36' · xG 0.032 56' · xG 0.029 56' · xG 0.025 52' · xG 0.013 90' · xG 0.016 65' · xG 0.207 59' · xG 0.036 81' · xG 0.117 68' · xG 0.009 49' · xG 0.115 11' · xG 0.041 83' · xG 0.067
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 12 (%55) Kontra atak — 5 (%23) Korner — 4 (%18) Açık oyun — 1 (%5) 22 şut
  • Asist sonrası12%55
  • Kontra atak5%23
  • Korner4%18
  • Açık oyun1%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 17 (%77) Sol ayak — 5 (%23) 22 şut
  • Sağ ayak17%77
  • Sol ayak5%23
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR22 şut
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 6 46-60' — 6 61-75' — 5 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 31-45'
  • 1-15' 1 %5
  • 16-30' 1 %5
  • 31-45' 6 %27
  • 46-60' 6 %27
  • 61-75' 5 %23
  • 76-90+' 3 %14
PİYASA DEĞERİ€800K-20.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ7
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 37 maç
Willem II 4maç 2026
GO Ahead Eagles 16maç 2025
Feyenoord 13maç 2023–2025
Dordrecht 4maç 2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-06 Feyenoord Willem II
2026-06-30 Go Ahead Eagles Feyenoord Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 GO Ahead Eagles Feyenoord
2025-06-30 FC Dordrecht Feyenoord U21 End of loan
2024-08-29 Feyenoord U21 FC Dordrecht loan transfer
2022-07-01 Feyenoord U18 Feyenoord U21 -
2021-07-01 Feyenoord U17 Feyenoord U18 -
2020-07-01 Feyenoord Youth Feyenoord U17 -
2013-07-01 Barendrecht Yth Feyenoord Youth free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026 Kadro dışıKadroda yok 2 maç
11.2025 SakatlıkKadroda yok 4 maç
11.2025 SakatlıkŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 650 dk

Takip listesi: Dengeli hücum profili

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.4Eredivisie 2025
PERFORMANS32.0650 dk
KARARVeri yetersiz58/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet 47.2
Çizgi kanadı 45.6
Baskıcı forvet 43.0
Çizgi kanadı 40.9
Bağlantı kuran forvet 35.5
Baskıcı forvet 29.5
Role fit sinyali var ama confidence 81/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 192 oyuncu
Scout skoru %54
Performans %37
Dakika %64
Değer / getiri %93
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %65
Performans %46
Dakika %70
Değer / getiri %96
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.49 7.2 90
Kilit pas / 90 0.97 1.6 61
Performans skoru 32 76 42
Asist / 90 0.14 0.32 44
Dakika güvenliği 26.7 76 35
Başarılı drible / 90 0.83 1.1 76
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam