Adam Hložek
Czechia · Attacker

Adam Hložek

YAŞ23
BOY188
KİLO84
DOĞUM YERİIvančice
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Şut10.69 / 90
Kilit pas21.37 / 90
Başarılı dripling10.69 / 90
Kazanılan ikili106.87 / 90
Rating6.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut 0.693.40
Kilit pas 1.371.70
Başarılı dripling 0.695.09
Kazanılan ikili 6.8710.19
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
5. DFB Pokal2023 · Bayer Leverkusen · 4 maç 3gol5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 DFB Pokal2023/2024 · Germany
🏆 Bundesliga2023/2024 · Germany
🏆 1. Liga U192020/2021 · Czech-Republic
🏆 Cup2019/2020 · Czech-Republic
🥈 UEFA Europa League2023/2024 · Europe · 2nd Place
🥈 Cup2021/2022 · Czech-Republic · 2nd Place
🥈 Czech Liga2020/2021 · Czech-Republic · 2nd Place
🥈 1. Liga U192018/2019 · Czech-Republic · 2nd Place
🥈 1. Liga U192017/2018 · Czech-Republic · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 15 G+A
2020 1 2021 3 2022 11 2023 8 2024 15 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 4 211 0 0 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupCzechia 2 131 0 0 6.60
Bundesliga1899 Hoffenheim 1 53 0 0 6.91
World CupCzech Republic 1 27 0 0 7.00
Şut4%25 isabet
Kilit pas3
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan17%52
Müdahale3
Faul44 kazanılan
İlk 1131 yedek
2025/26 6 35 0 0 6.40
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Bundesliga1899 Hoffenheim 6 35 0 0 6.40
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan2%67
2024/25 36 2.426 12 3 7.12
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Bundesliga1899 Hoffenheim 27 1.874 8 3 7.15
UEFA Europa League1899 Hoffenheim 8 524 3 0 7.00
World Cup - Qualification EuropeCzech Republic 1 28 1 0 7.20
Şut63%49 isabet
Kilit pas26
Drible38%51 başarı
İkili kazanılan149%49
Müdahale29
Faul2037 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11306 yedek
G+A / 900.56
Kart3
2023/24 41 922 4 4 6.99
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBayer Leverkusen 30 476 2 3 6.91
UEFA Europa LeagueBayer Leverkusen 11 446 2 1 7.08
Şut26%54 isabet
Kilit pas18
Drible11%46 başarı
İkili kazanılan48%40
Müdahale12
Faul1711 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111031 yedek
G+A / 900.78
Kart1
2022/23 46 1.961 6 5 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBayer Leverkusen 32 1.314 5 3 6.78
UEFA Europa LeagueBayer Leverkusen 8 372 1 1 6.78
UEFA Champions LeagueBayer Leverkusen 6 275 0 1 6.74
Şut32%59 isabet
Kilit pas27
Drible15%54 başarı
İkili kazanılan97%40
Müdahale12
Faul2731 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112323 yedek
G+A / 900.5
Kart2
2021/22 12 960 2 1 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueSparta Praha 6 444 1 0 6.80
UEFA Champions LeagueSparta Praha 4 336 0 1 6.50
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha 2 180 1 0 7.00
Şut9%56 isabet
Kilit pas11
Drible21%64 başarı
İkili kazanılan64%43
Müdahale4
Faul1818 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11111 yedek
G+A / 900.28
Kart1
2020/21 2 45 0 1 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueSparta Praha 2 45 0 1 6.90
Kilit pas1
G+A / 902.0
TOPLAM GOL21
İLK 116060 yedek girdi
KART7
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR21 gol
1-15' — 1 16-30' — 5 31-45' — 2 46-60' — 4 61-75' — 5 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 16-30'
  • 1-15' 1 %5
  • 16-30' 5 %24
  • 31-45' 2 %10
  • 46-60' 4 %19
  • 61-75' 5 %24
  • 76-90+' 4 %19
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 45 4-2-3-1 — 26 3-4-1-2 — 15 3-4-3 — 12 4-3-3 — 9 3-1-4-2 — 3 110 maç
  • 3-4-2-145%41
  • 4-2-3-126%24
  • 3-4-1-215%14
  • 3-4-312%11
  • 4-3-39%8
  • 3-1-4-23%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 1. FC KölnA 3-2 53 2 6.9
25.06.2026 MexicoH 0-3 64 7.0
18.06.2026 South AfricaH 1-1 67 1 6.2
12.06.2026 South KoreaA 2-1 27 1 7.0
16.05.2026 Borussia MönchengladbachA 4-0 11 6.7
09.05.2026 Werder BremenH 1-0 2
02.05.2026 VfB StuttgartH 3-3
20.12.2025 VfB StuttgartA 0-0 2
13.12.2025 Hamburger SVH 4-1 10 1 6.0
07.12.2025 Borussia DortmundA 2-0 10 6.5
06.06.2025 MontenegroH 2-0 28 1 1 7.2
17.05.2025 Bayern MünchenH 0-4 90 1 6.9
09.05.2025 VfL WolfsburgA 2-2 90 1 2 7.5
03.05.2025 Borussia MönchengladbachA 4-4 77 1 3 7.9
26.04.2025 Borussia DortmundH 2-3 71 1 2 7.5
19.04.2025 SC FreiburgA 3-2 22 1 7.2
12.04.2025 FSV Mainz 05H 2-0 23 6.6
05.04.2025 RB LeipzigA 3-1 8 6.7
08.02.2025 Union BerlinH 0-4 90 2 7.2
02.02.2025 Bayer LeverkusenA 3-1 90 2 7.2
30.01.2025 AnderlechtA 3-4 70 1 3 7.6
26.01.2025 Eintracht FrankfurtH 2-2 90 1 1 4 9.0
23.01.2025 TottenhamH 2-3 81 6.7
18.01.2025 Holstein KielA 1-3 90 2 2 8.3
15.01.2025 Bayern MünchenA 5-0 63 6.3
11.01.2025 VfL WolfsburgH 0-1 90 1 6.9
21.12.2024 Borussia MönchengladbachH 1-2 81 4 6.9
15.12.2024 Borussia DortmundA 1-1 90 3 6.3
12.12.2024 FCSBH 0-0 45 6.3
08.12.2024 SC FreiburgH 1-1 82 6.3
01.12.2024 FSV Mainz 05A 2-0 90 1 7.0
28.11.2024 SC BragaA 3-0 64 6.3
23.11.2024 RB LeipzigH 4-3 90 2 5 8.2
10.11.2024 FC AugsburgA 0-0 30 1 6.9
07.11.2024 LyonH 2-2 14 1 6.6
02.11.2024 FC St. PauliH 0-2 45 1 6.9
27.10.2024 1. FC HeidenheimA 0-0 90 1 7.2
24.10.2024 FC PortoA 2-0 70 3 6.3
19.10.2024 VfL BochumH 3-1 80 1 7.3
06.10.2024 VfB StuttgartA 1-1 62 3 6.7
03.10.2024 Dynamo KyivH 2-0 90 2 3 8.9
29.09.2024 Werder BremenH 3-4 90 1 2 7.5
25.09.2024 FC MidtjyllandA 1-1 90 4 7.3
21.09.2024 Union BerlinA 2-1 1
31.08.2024 Eintracht FrankfurtA 3-1 90 1 2 6.9
24.08.2024 Holstein KielH 3-2 59 4 6.5
22.05.2024 AtalantaA 3-0 21 1 6.9
18.05.2024 FC AugsburgH 2-1
09.05.2024 AS RomaH 2-2 74 3 6.6
05.05.2024 Eintracht FrankfurtA 1-5 90 3 8.2
02.05.2024 AS RomaA 0-2
06.04.2024 Union BerlinA 0-1 33 6.7
30.03.2024 1899 HoffenheimH 2-1
17.03.2024 SC FreiburgA 2-3 83 1 2 7.3
14.03.2024 QarabagH 3-2
10.03.2024 VfL WolfsburgH 2-0 1
07.03.2024 QarabagA 2-2 58 2 6.5
03.03.2024 1.FC KölnA 0-2
23.02.2024 FSV Mainz 05H 2-1 1
17.02.2024 FC HeidenheimA 1-2
ŞUT8
GOL0
xG0.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.305 78' · xG 0.062 90' · xG 0.088 41' · xG 0.036 90' · xG 0.043 82' · xG 0.132 47' · xG 0.052 22' · xG 0.02
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 3 (%38) Açık oyun — 2 (%25) Kontra atak — 1 (%12) Serbest vuruş — 1 (%12) Taç sonrası — 1 (%12) 8 şut
  • Asist sonrası3%38
  • Açık oyun2%25
  • Kontra atak1%12
  • Serbest vuruş1%12
  • Taç sonrası1%12
Vücut bölgesine göre
Kafa — 4 (%50) Sağ ayak — 3 (%38) Sol ayak — 1 (%12) 8 şut
  • Kafa4%50
  • Sağ ayak3%38
  • Sol ayak1%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %12
  • 31-45' 1 %12
  • 46-60' 1 %12
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 5 %62
PİYASA DEĞERİ€10.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ37
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 147 maç
1899 Hoffenheim 42maç 2024–2026
Czech Republic 4maç 2024–2026
Bayer Leverkusen 87maç 2022–2023
Sparta Praha 14maç 2020–2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-17 Leverkusen Hoffenheim €18.00m
2022-07-01 Sparta Prague Leverkusen €13.00m
2019-01-01 Sparta U19 Sparta Prague -
2018-01-01 Sparta U17 Sparta U19 -
2016-07-01 Sparta Yth. Sparta U17 -
2014-08-14 Ivancice Yth. Sparta Yth. ?
2012-12-31 Zbro. Brno Yth. Ivancice Yth. End of loan
2012-08-23 Ivancice Yth. Zbro. Brno Yth. loan transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026 Baldır sakatlığıKadroda yok 14 maç
11.2025 Ayak sakatlığıŞüpheli 1 maç
11.2025 Ayak sakatlığıKadroda yok 7 maç
08.2025 Navicular Bone FractureKadroda yok 1 maç
03.2025 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 10 maç
09.2024 Uyluk sakatlığıKadroda yok 1 maç
04.2024 Ayak bileği sakatlığıŞüpheli 1 maç
04.2023 HastalıkŞüpheli 1 maç
04.2023 HastalıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 DFB Pokal2023 · Bayer Leverkusen 2sarı · 4 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 53 dk

Veri yetersiz: Top taşıyan hücumcu

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU41.1Bundesliga 2026
PERFORMANS30.853 dk
KARARVeri yetersiz40/100
ROL UYUMU2026
Bitirici 46.4
Pivot forvet 42.9
İçe kat eden kanat 37.1
Role fit sinyali var ama confidence 81/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 80 oyuncu
Scout skoru %77
Performans %75
Dakika %52
Değer / getiri %20
Tüm ligler · 1244 oyuncu
Scout skoru %54
Performans %50
Dakika %29
Değer / getiri %15
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Tahmini xG / 90 1.168 0.48 100
İsabetli şut / 90 2.57 1.8 100
Şut isabeti 100 48 100
Şut / 90 2.57 3.4 76
Ortalama rating 6.4 7.15 90
Performans skoru 29.7 78 38
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam