LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Şut10.32 / 90
Kilit pas51.61 / 90
Başarılı dripling30.96 / 90
Kazanılan ikili206.43 / 90
Rating7.17
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 148 defanslar
- Müdahale 2.57 %86
- Pas arası 0.64 %29
- Blok 0.64 %71
- İkili mücadele %61 %56
- Pas isabeti %92 %79
- Faul (az iyi) 0.96 %42
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 280 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Serie A2024/2025 · Italy
🏆
Serie A2022/2023 · Italy
🏆
CONMEBOL U202017 Ecuador · South-America
🏆
Liga AUF2016 · Uruguay
🏆
Liga AUF2014/2015 · Uruguay
🥈
Super Cup2023/2024 · Italy · 2nd Place
🥈
Copa Ibérica2019 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
5
336
0
0
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas6
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan22%55
Müdahale10
Faul3
Ofsayt1
İlk 1141 yedek
Kart1
2025/26
43
1.679
0
2
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%55 isabet
Kilit pas15
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan99%62
Müdahale52
Faul2011 kazanılan
İlk 111825 yedek
G+A / 900.11
Kart3
2024/25
39
2.746
1
2
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%19 isabet
Kilit pas26
Drible5%36 başarı
İkili kazanılan158%58
Müdahale75
Faul3025 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11318 yedek
G+A / 900.1
Kart4
2023/24
33
1.898
1
1
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%11 isabet
Kilit pas25
Drible11%58 başarı
İkili kazanılan139%59
Müdahale63
Faul1320 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112112 yedek
G+A / 900.09
Kart5
2022/23
48
2.328
2
4
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%33 isabet
Kilit pas38
Drible10%38 başarı
İkili kazanılan148%48
Müdahale61
Faul2933 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112424 yedek
G+A / 900.23
Kart4
2021/22
32
2.807
1
3
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%37 isabet
Kilit pas31
Drible27%50 başarı
İkili kazanılan263%50
Müdahale79
Faul5546 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1132
G+A / 900.13
Kart10
2020/21
32
2.629
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%31 isabet
Kilit pas21
Drible26%70 başarı
İkili kazanılan188%55
Müdahale61
Faul2724 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11302 yedek
Kart6
TOPLAM GOL5
İLK 1113567 yedek girdi
KART29
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 3 %60
- 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-387%49
- 3-4-2-130%17
- 4-2-3-120%11
- 5-3-217%9
- 4-4-214%8
- 3-5-211%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | ComoH | 1-2 | 56 | 2 | 6.6 | ||
| 22.08.2026 | GenoaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.06.2026 | SpainH | 0-1 | 93 | – | 7.5 | ||
| 21.06.2026 | Cape Verde IslandsH | 2-2 | 93 | – | 6.3 | ||
| 15.06.2026 | Saudi ArabiaA | 1-1 | 94 | 1 | 7.7 | ||
| 24.05.2026 | UdineseH | 1-0 | 45 | – | 6.9 | ||
| 17.05.2026 | PisaA | 0-3 | 26↑ | – | 6.9 | ||
| 11.05.2026 | BolognaH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2026 | CremoneseH | 4-0 | 53 | – | 6.9 | ||
| 18.04.2026 | LazioH | 0-2 | 91 | 1 | 7.2 | ||
| 12.04.2026 | ParmaA | 1-1 | 91 | 1 | 7.2 | ||
| 06.04.2026 | AC MilanH | 1-0 | 91 | 1 | 6.9 | ||
| 20.03.2026 | CagliariA | 0-1 | 84 | – | 6.9 | ||
| 14.03.2026 | LecceH | 2-1 | 91 | – | 7.3 | ||
| 06.03.2026 | TorinoH | 2-1 | 87 | 1 | 7.2 | ||
| 28.02.2026 | VeronaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | AtalantaA | 2-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 15.02.2026 | AS RomaH | 2-2 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 07.02.2026 | GenoaA | 2-3 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 31.01.2026 | FiorentinaH | 2-1 | 62↑ | 1 | 6.5 | ||
| 28.01.2026 | ChelseaH | 2-3 | 81 | 2 | 1 | 7.7 | |
| 25.01.2026 | JuventusA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.01.2026 | FC CopenhagenA | 1-1 | 31↑ | 1 | 5.9 | ||
| 17.01.2026 | SassuoloH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.01.2026 | ParmaH | 0-0 | 58 | – | 6.3 | ||
| 11.01.2026 | InterA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.01.2026 | VeronaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2026 | LazioA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2025 | UdineseA | 1-0 | 15↑ | – | 7.0 | ||
| 10.12.2025 | BenficaA | 2-0 | 45 | – | 7.0 | ||
| 07.12.2025 | JuventusH | 2-1 | 70 | – | 6.9 | ||
| 30.11.2025 | AS RomaA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 25.11.2025 | QarabagH | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 22.11.2025 | AtalantaH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | BolognaA | 2-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 04.11.2025 | Eintracht FrankfurtH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | ComoH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.10.2025 | LecceA | 0-1 | 61 | 2 | 6.9 | ||
| 25.10.2025 | InterH | 3-1 | 53↑ | – | 6.5 | ||
| 21.10.2025 | PSV EindhovenA | 6-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | TorinoA | 1-0 | 63 | 1 | 5.9 | ||
| 05.10.2025 | GenoaH | 2-1 | 50 | – | 6.2 | ||
| 01.10.2025 | Sporting CPH | 2-1 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 22.09.2025 | PisaH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.09.2025 | Manchester CityA | 2-0 | 64↑ | – | 6.2 | ||
| 13.09.2025 | FiorentinaA | 1-3 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 30.08.2025 | CagliariH | 1-0 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 23.08.2025 | SassuoloA | 0-2 | 89 | – | 6.9 | ||
| 23.05.2025 | CagliariH | 2-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 18.05.2025 | ParmaA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 11.05.2025 | GenoaH | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.05.2025 | LecceA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.04.2025 | TorinoH | 2-0 | 86 | 1 | 7.2 | ||
| 19.04.2025 | MonzaA | 0-1 | 64 | 2 | 7.0 | ||
| 14.04.2025 | EmpoliH | 3-0 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 07.04.2025 | BolognaA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 30.03.2025 | AC MilanH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 16.03.2025 | VeneziaA | 0-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 09.03.2025 | FiorentinaH | 2-1 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 01.03.2025 | InterH | 1-1 | 8↑ | – | 6.3 |
ŞUT11
GOL0
xG1.6
xG FARKI-1.6under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner4%36
- Asist sonrası4%36
- Açık oyun3%27
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak8%73
- Kafa3%27
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 2 %18
- 16-30' 2 %18
- 31-45' 4 %36
- 46-60' 3 %27
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
AKSİYON HARİTASI1659 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %42
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %40
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1659
- Pas1301%80
- Top kazanma83%5
- Hava topu56%3
- Top teması38%2
- Müdahale36%2
- Faul29%2
- Uzaklaştırma28%2
- Pas arası20%1
- Korner kazandırma16%1
- Bloke edilen pas13%1
PİYASA DEĞERİ€15.00M-25.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ24
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 232 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-08-13
CA Atenas
→
Nacional
free transfer
CA Atenas
→
Nacional
free transfer
2017-01-16
Nacional
→
CA Atenas
free transfer
Nacional
→
CA Atenas
free transfer
2016-01-01
Nacional U19
→
Nacional
-
Nacional U19
→
Nacional
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
1 maç
09.2025
SakatlıkKadroda yok
3 maç
02.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
6 maç
02.2024
Diz sakatlığıKadroda yok
11 maç
06.2023
SakatlıkŞüpheli
1 maç
05.2022
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1359 dk
Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.3Serie A 2025
PERFORMANS72.81359 dk
KARARVeri yetersiz59/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
86.2
Defansif bek
85.6
Agresif stoper
82.5
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 257 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%95
Dakika
%59
Değer / getiri
%13
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%91
Dakika
%78
Değer / getiri
%5
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
71.06
62
100
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
72.8
76
96
İkili mücadele kazanma
62.69
64
98
Müdahale / 90
2.78
2.2
100
Ortalama rating
6.75
7.2
94
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Syb Van OtteleFortuna Sittard · 23
%95
0gol
0asist
70scout
Eredivisie
Hidde ter AvestOxford United · 28
%77
0gol
0asist
52scout
Championship
EduVitoria · 25
%75
0gol
0asist
69scout
Serie A
James JustinLeeds · 27
%74
2gol
1asist
69scout
Premier League
Adam CarlénExcelsior · 25
%69
0gol
1asist
70scout
Eredivisie
Ryan LeonardMillwall · 33
%65
1gol
2asist
62scout
Championship
Bünyamin BalcıAntalyaspor · 25
%62
0gol
4asist
75scout
€2.20M
Süper Lig
Luís MataKairat Almaty · 28
%60
0gol
0asist
56scout
UEFA Champions League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



Albacete