LİGEredivisie
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.49 / 90
Şut10.49 / 90
Kilit pas10.49 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili146.85 / 90
Rating6.70
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 69 defanslar
- Müdahale 2.93 %96
- Pas arası 0.98 %47
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %74 %94
- Pas isabeti %76 %10
- Faul (az iyi) 1.47 %16
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 184 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
UEFA U17 Championship2013/2014 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
3
184
0
1
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan14%74
Müdahale6
Faul3
İlk 1121 yedek
G+A / 900.49
2025/26
17
731
0
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas5
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan38%56
Müdahale18
Faul126 kazanılan
İlk 1189 yedek
2024/25
36
1.008
1
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%100 isabet
Kilit pas3
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan50%57
Müdahale27
Faul106 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111026 yedek
G+A / 900.09
Kart1
2023/24
30
2.280
0
2
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas18
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan98%57
Müdahale38
Faul3221 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11264 yedek
G+A / 900.08
Kart2
2022/23
22
777
0
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%100 isabet
Kilit pas6
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan39%57
Müdahale20
Faul93 kazanılan
İlk 11913 yedek
2021/22
31
2.035
1
2
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%46 isabet
Kilit pas15
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan97%60
Müdahale42
Faul216 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11238 yedek
G+A / 900.13
Kart3
2020/21
36
1.957
2
3
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%46 isabet
Kilit pas13
Drible5%45 başarı
İkili kazanılan82%58
Müdahale34
Faul1816 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112412 yedek
G+A / 900.23
TOPLAM GOL1
İLK 111936 yedek girdi
KART1
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-135%66
- 4-1-4-17%13
- 4-4-1-14%8
- 5-3-23%6
- 3-4-2-12%4
- 5-4-12%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | ExcelsiorH | 0-3 | 84 | 0 | 6.5 | ||
| 30.08.2026 | HeerenveenH | 2-2 | 83 | 1 | 6.7 | ||
| 15.08.2026 | NEC NijmegenH | 1-4 | 17↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 02.05.2026 | MillwallA | 2-0 | 88 | – | 6.7 | ||
| 25.04.2026 | Sheffield WednesdayH | 4-1 | 63 | 1 | 7.3 | ||
| 21.04.2026 | WrexhamH | 0-1 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 18.04.2026 | DerbyA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | WatfordH | 2-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 06.04.2026 | PortsmouthA | 2-2 | 47↑ | – | 6.3 | ||
| 28.02.2026 | West BromH | 2-1 | 32↑ | – | 6.5 | ||
| 25.02.2026 | Stoke CityA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | PrestonH | 1-2 | 45 | – | 6.6 | ||
| 09.12.2025 | BlackburnA | 1-1 | 67 | – | 7.2 | ||
| 06.12.2025 | SwanseaA | 2-0 | 27↑ | – | 6.9 | ||
| 25.11.2025 | NorwichA | 1-1 | 66 | 1 | 6.2 | ||
| 30.08.2025 | CoventryH | 2-2 | 93 | – | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | BirminghamA | 1-0 | 76 | – | 6.2 | ||
| 17.08.2025 | Hull CityA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.08.2025 | ColchesterH | 1-0 | 73 | 1 | 7.0 | ||
| 09.08.2025 | PortsmouthH | 0-1 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 03.05.2025 | SwanseaA | 3-3 | 88 | – | 6.2 | ||
| 26.04.2025 | SunderlandH | 2-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 09.04.2025 | QPRH | 1-3 | 61 | – | 6.7 | ||
| 05.04.2025 | Sheffield UtdH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.03.2025 | MiddlesbroughA | 2-1 | 83 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | WatfordH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.03.2025 | Hull CityA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.03.2025 | NorwichA | 1-1 | 82 | – | 6.3 | ||
| 01.03.2025 | CoventryH | 2-3 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 22.02.2025 | West BromA | 2-0 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 15.02.2025 | PortsmouthH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.02.2025 | DerbyA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.02.2025 | BurnleyA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2025 | Bristol CityH | 1-1 | 17↑ | – | 7.0 | ||
| 25.01.2025 | Stoke CityA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2025 | LutonH | 3-2 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 18.01.2025 | BlackburnH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.01.2025 | PlymouthA | 1-1 | 13↑ | – | 7.2 | ||
| 04.01.2025 | PrestonA | 1-1 | 32↑ | – | 6.3 | ||
| 01.01.2025 | MillwallA | 0-1 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 29.12.2024 | PlymouthH | 2-0 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 26.12.2024 | CardiffH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2024 | LeedsA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2024 | Sheffield WednesdayH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 11.12.2024 | QPRA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2024 | MillwallH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2024 | Sheffield UtdA | 3-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 23.11.2024 | MiddlesbroughH | 2-6 | 90 | – | 6.2 | ||
| 08.11.2024 | WatfordA | 1-0 | 22↑ | 1 | 6.5 | ||
| 05.11.2024 | Hull CityH | 1-0 | 72 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 02.11.2024 | SwanseaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2024 | SunderlandA | 2-0 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 22.10.2024 | DerbyH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2024 | West BromH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2024 | PortsmouthA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2024 | LutonA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.05.2024 | GO Ahead EaglesH | 1-2 | 119 | 2 | 7.7 | ||
| 23.05.2024 | Sparta RotterdamH | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 19.05.2024 | AZ AlkmaarA | 3-3 | 72 | 1 | 6.3 | ||
| 12.05.2024 | Sparta RotterdamH | 0-1 | 78 | – | 7.0 |
ŞUT4
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası2%50
- Taç sonrası1%25
- Korner1%25
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak2%50
- Sol ayak1%25
- Kafa1%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %50
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 175 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2014-07-01
FC Twente U17
→
FC Twente U19
-
FC Twente U17
→
FC Twente U19
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026
Maç eksiğiKadroda yok
1 maç
10.2023
Kasık sakatlığıKadroda yok
1 maç
12.2021
Kafa travmasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 658 dk
Veri yetersiz: Agresif savunma profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.5Championship 2025
PERFORMANS60.9658 dk
KARARVeri yetersiz54/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek
61.1
Agresif stoper
60.6
Ayağı iyi stoper
58.0
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 285 oyuncu
Scout skoru
%33
Performans
%66
Dakika
%41
Değer / getiri
%8
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%46
Performans
%66
Dakika
%64
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
60.9
74
82
Müdahale / 90
2.46
3
82
İkili mücadele kazanma
58.62
58
100
Pas hacmi / 90
35.02
42
83
Pas arası / 90
0.96
1.9
50
Dakika güvenliği
27.7
80
35
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Adam CarlénExcelsior · 25
%95
0gol
1asist
70scout
Eredivisie
EduVitoria · 25
%90
0gol
0asist
69scout
Serie A
Hamari TraoréParis FC · 33
%80
0gol
1asist
61scout
Ligue 1
James JustinLeeds · 27
%70
2gol
1asist
69scout
Premier League
Omar El HilaliEspanyol · 22
%68
0gol
2asist
72scout
€15.00M
La Liga
Dayot UpamecanoBayern München · 27
%64
1gol
1asist
60scout
€70.00M
Bundesliga
Mathías OliveraNapoli · 28
%61
0gol
0asist
67scout
€15.00M
Serie A
Johannes HandlAustria Vienna · 27
%60
0gol
0asist
60scout
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




Oxford United